Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Uuuuu, ja juz zdazylam zupe wstawic a Was ani widu

    No wiec zupa sie gotuje, Maiki jeszcze spi, Vincent lepi auta , a ja kupilam na dzis wieczor vermuth'a i chyba sobie zaraz zrobie drinka z sokiem , a co

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Majorka ja też jestem cholernie zazdrosna ale za chiny przed Ł sie do tego nie przyznam hyhy musze wiedziec gdzie z kim bedzie o ktorej wroci i dlaczego tak pozno.niech sądzi ze nie zalezy mi tak bardzo jak zależy bo też potrafi dla mnie na złosc oglądać sie za młodymi dupami.a ze ma powodzenie to mnie ********ica strzela jak on idzie i sie gapi w dekoldy i na te krotkie kiecki !! ale jak ja sie ubiore w jakąś mini i dekold do pepka to od razu zzedzi zebym sie bardziej ubrała bo faceci bedą sie na moj widok slinić !! No ale do chorobliwej zazdrosci Ł to ja sie niemam co porównywać.U niego to jest bliskie choroby
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        a moja niunia właśnie zasnęła 10min temu. To teraz mam spokój przynajmniej przez 1,5 godzinki.

        Grygorek, ale do wieczorka jeszcze daleko, chyba że u Was inny czas no ale raczej wątpie :P

        My dzisiaj same do wieczora, mężek jak zwykle wybył... a tak apropo zdrady to chyba nikogo nie ma na boku...
        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          dzieki dziewczyny

          bylam z nikola u lelarza dla swietego spokoju dala mi skierowanie do laryngologa zeby przeczyscil uszka malej i zobaczyl bo mowi ze faktycznie cos tam jest.
          dostalam tez skierowanie na morfologie i zelazo bo moja nikola ma 11 miesiecy i wazy 8kg i ma 76 cm i mowi ze ona wyglada jak taka laleczka ale ona jest chyba z chudych kosci bo taka jest naprwade drobniutka a tak sie zachwycaly nia ze taka piekna

          a widzialyscie ta strone taniepodbijanie.pl ?? ciekawe co to za strona

          lece was poczytac troche
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            co do zdrady to ja nie bylam nigdy az tak bardzo zazdrosna czasami zdazalo sie ale zeby byc zazdrosnym tak jak adas to nigdy nie bylam
            zawsze zrywalam ze swoimi bylymi przez zazdrosc bo jej nie tolerowalam a teraz i tak sie z tym musze meczyc
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hehe Jamirka, ten sam ten sam, nie boj zaby, z drinka narazie nici wyszly, bo ciagle cos po drodze wpada, aaaaale jeszcze tylko dam obiadek dla Vincenta i na bank bedzie drineczek

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez vini-miki Pokaż wiadomość
                hehe Jamirka, ten sam ten sam, nie boj zaby, z drinka narazie nici wyszly, bo ciagle cos po drodze wpada, aaaaale jeszcze tylko dam obiadek dla Vincenta i na bank bedzie drineczek
                tak sama ?? bez mężka ?? nabroił czy co ??
                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  grygorku ale chłopcy grzeczni na tych fotkach...a tacy są do siebie podobni.
                  Syrwunia no właśnie kości .Też mi się wydaje ,że ma lekkie kości poprostu Ja też byłam grubsza w podstawówce od niektórych moich koleżanek a wagowo ważyłam mniej niż one bo wzrost mniej więcej ten sam. No i jest dziewczynką (mała dama)
                  Chciałabym obejrzeć ten film który poleciłyście ale nie mam kiedy młody nienawidzi gdy siedzę na kompie od razu chce opa a jak go wezmę to tak szaleje ,że nic nie zrobię.


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    wiesz co, zeby to bylo korkowane "eleganckie" z wyzszej polki - nooooo, niech bedzie - poczekalabym, ale taki tam vermucik zakrecany, to sama sobie poradze z rozpieczetowaniem
                    nooo i najwazniejsze, musze sprawdzic czy aby dobre???


                    pierwsza klasa(z tej nizszej polki)

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      to najważniejsze i wierze,że z korkowanym też byś sobie poradziła
                      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        [ATTACH]tototot.jpg[/ATTACH]

                        Jak mój M cofnie system to przez jakiś czas mogę załączniki dodawać bez błędów.Coś jednak mi nie wyszło.
                        Attached Files


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Jamirka a byłaś z nami na forum gdy byłaś w ciąży? Bo Ja też zapisywałam wszystkie nasze porody u siebie w kalendrzu a Ciebie nie mam...nie wiem dlaczego.


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Oooo ,Grygoranna narobiłaś apetytu z tym drineczkiem Pamiętam,że kiedyś we trzy z koleżankami zrobiłyśmy sobie "babski wieczór " no i winko też było ,tyle ,że korkowane i za cholerę nie mogłyśmy go otworzyć.Wkońcu pół korka wydłubałyśmy a reszta wpadła do środka,ale winko się wypiło,a co!

                            My po obiadku poszliśmy sobie na spacerka,przy okazji kupiłam małemu ustnik do butelki bo skubany tak majstrował,że włożył palucha i zrobiła się wielka jopa A tak głośno gadał na spacerze,że ludzie się oglądali
                            Teraz sobie smacznie śpi.

                            Nitka to ty kartotekę ciąży prowadziłaś,zapisując która,co i jak.A pamiętacie jak powiadamiałyśmy się nawzajem?Nitka,pamiętasz?
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez nitka28 Pokaż wiadomość
                              Jamirka a byłaś z nami na forum gdy byłaś w ciąży? Bo Ja też zapisywałam wszystkie nasze porody u siebie w kalendrzu a Ciebie nie mam...nie wiem dlaczego.
                              Niteczko, nie byłam z Wami wtedy. Trafiłam dopiero w lipcu...
                              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
                                Niteczko, nie byłam z Wami wtedy. Trafiłam dopiero w lipcu...
                                A to w takim razie wiado dlaczego nie ma Cię na liście bo grygorek prowadziła ją na bieżąco. ZŁOTO,SREBRO.BRĄZ. Ja na tej oryginalnej liście miałam złoto ha ha.

                                Madzik
                                pamiętam i wiecie co aż miło tak powspominać .No nic uciekam bo mały gryzie mnie po nogach....


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X