Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    a i się jeszcze pochwalę spadłam 4 kg i to samo jakoś leci ja nic nie robie ciekawa jestem czy od tych antykoncepcyjnych tak idzie czy jest inna przyczyna ale cieszę się ze spada
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Majorka no to w miarę szybki ten torcik Muszę spróbować z tą bitą śmietaną kiedyś, bo ja zawsze orzechowe masy robię i strasznie dużo z tym roboty.

      No i zapomniałam WIELKIE GRATKI DLA HANI!!!!!!!! Ja sie nie mogę doczekać tych pierwszych kroczków...

      Wklejam fotkę nowego pokoju, nic nadzwyczajnego, dopiero trzeba umeblować ale jest powód do radości
      Attached Files




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        śliczny ten twój pokoik
        a te kolorki boskie
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
          śliczny ten twój pokoik
          a te kolorki boskie
          Dziękuje
          A ten twój kolorek chyba bordo, widoczny na fotce za Hanulką planuję w kolejnym pokoju. A reszte ścian w jakim masz kolorku?




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            a to moja sypialnia

            między łóżeczkiem a łóżkiem leży łoś jako dywanik bo mi w nocy zimno w nogi jak wstaje do Hani
            Attached Files
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              od okna przez sufit aż na drugą stronę mam ten ciemny róż to jest Wrzosowa dolina Barwy natury ze śnieżki a koło łóżeczka i po drugiej stronie mam Jaśminowa aleja też ze śnieżki
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Witam laseczki.U mnie nocka ok,Emilka juz nie ma goraczki,Izuni pupeczka prawie zdrowa.
                Nichol moja Izunia tez sie kladzie i lize podloge
                Majorka gratulacje dla Haneczki za pierwsze kroczki do najwazniejszej osoby na świecie-do ciebie Izunia z dnia na dzien jest coraz odwazniejsza i juz sama sie "puszcza" i robi kilka kroczkow,nie musze juz jej kusic. Edytowalam swoj podpis,zaraz sie okaze czy to cos dalo.Doczytam was to sie jeszcze odezwe.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  salon mam w brązie ale potem wstawie zdjęcia
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Chuda Hania jeszcze do wczoraj też nie chciała zawsze jak ją wołałam to siadała na tyłek i zasuwała na raka a wczoraj normalnie byłam w szoku że tak od razu się puściła i zaczęła zasuwać
                    ona dużo czasu spędza w tym kojcu a nie w chodaku i ciągle wstaje i siada i chodzi dookoła więc chyba bardziej ćwiczy niż w tym chodaku siedząc na tyłku i odpychając się nogami bardzo jestem zadowolona że kupiłam ten kojec to naprawdę opłacalny wydatek jest bezpieczna lubi w nim siedzieć nawet jak jest poza nim to podchodzi w chodaku i wspina się na palce i zagląda żeby ja tam wsadzić
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Kurcze,w ustawieniach "edytuj podpis" na podgladzie mam suwaczki jeden pod drugim a jak pisze do was to nic sie nie zmienilo.Niewiem jak mam to zrobic.Sie wk*****.....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        może za dużo miejsca zajmują i dla tego nie wstawiaja się jeden pod drugim jak dla mnie jest ok nic zmieniać nie musisz
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Chuda, ja Ciebie juz widze normalnie, a to ze nie widzisz u siebie zadnych zmian to chyba masz taki ekran duzy, czy to ustawienia strony czy czcionka mniejsza, ze wszystko sie miesci (hehe ale komputerowym jezykiem powiedzialam haha, informatyk ze mnie kiepski raczej )... ja Cie widze juz na wasko

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            majorka Iza nie ma chodzika,ja nie mialam dla Emilki i dla Izy tez nie kupowalam.Obie mialy problemy ze stawami biodrowymi wiec nie chcialam chodzika.Moja Iza w dzien wogole nie siedzi w lozeczku tylko raczkuje po calej chacie,to sobie pochodzi przy meblach i tak pewnie sobie wycwiczyla chodzenie.A i z Emilka uczy sie chodzic-Emilka jezdzi samochodem a Iza sie trzyma oparcia.Fajne uczucie gdy sie widzi pierwsze kroczki swojego maluszka,co?Buzka usmiechnieta od ucha do ucha
                            No i sie pochwale ze Izunia dzisiaj sie nauczyla pić z butelki z dziubkiem wiec pożegnamy butelke niekapka
                            No to do pózniej kobietki,musze przejrzec garderobe starszego zbója bo zaczyna mi wyrastac z ubrań...

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Vini-Miki a jak mnie czytasz to moje suwaczki sa jeden pod drugim czy dziewczynki obok siebie a ja i moj ślubny pod???

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                ja widzę dziewczynki obok siebie

                                WSZYSTKIEGO NAJ DLA IZUNI Z OKAZJI BUTELKOWYCH POSTĘPÓW !!!
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X