Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dobrej nocy

    do jutrzejszego wieczorka
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      cześć

      wczoraj wieczorem za cholere nie mogłam wejść na forum, wy też miałyście problemy ??

      moja Pola codziennie budzi sie o 5 30 masakra i do tego nadal kiepsko śpi w nocy musze po kilka razy watwac i podawać jej smoka , a czasami zaczyna ryczeć i musze ją bujać nie wiem o co chodzi myślałam że kolejne zęby ale narazie niccc, matko kiedy ja całą noc prześpie bez tych pobudek ?????

      majorka mamy identyczny jeździk-pchacz

      jamirka zamówilam ten sam fotelik co ty masz tzn chicco key 1plus czerwony czekam na dostawe, mam nadzieje że małej bedzie sie dobrze jeździło, zastanawia mnie ten przechył do tyłu ale on w każdych tych fotelikach jest nie za duży , no nic jak ma dziecko spać w aucie to i tak śpi nawet na siedząco

      wiecie co pytałam ostanio mojej dentystki czemu Poli tak dziwnie zeby wychodzą i ona rzekła że to jest zaburzenie kolejności wychodzenia zębów no lekko sie zaniepokoiłam
      Last edited by kala8; 30-01-2010, 06:18.
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej mamuski
        ja ostatnio czytalam swoj bilans dwulatka i wazylam wtedy 14 kg hehe ale bylam chudzina teraz juz tak nie jest
        trzeba niedlugo wziac sie za odchudzanie

        madzik trzymamy kciuki

        majorka a z jakiej to okazji tyle prezentow twoja Hanulka dostala u mnie nikt nie jest taki hojny

        no juz nawet mojej tesciowej z miesiac nie bylo bo za zimno i nie chce jej sie a ma ze 100m hehe no ale na miasto nie jest zimno

        no i chyba w poniedzialek robie sobie kolczyk w jezyku juz sie nie moge doczekac
        pewnie zostane skrytykowana przez wszystkich ze matka i jeszcze kolczyk ale co tam...
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          moja mała pomoc domowa synowa bedzie zadowolona
          Last edited by renatkaa09; 08-05-2011, 21:44.
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dziewczyny syn moich dalszych znajomych miał roczek w zeszłym roku w styczniu a waga wtedy 15,8 . Myślałam gdzie wina i teraz jak mam swojego Mateusza to wiem. Obiadku nakładam mu mało bo jakbym mu głęboki talerz nałożyła to też by zjadł ma taki apetyt i je dopóki jest. Mateusz biega w chodziku całymi dniami szaleje bawi się i wylata to wszystko. A tamten mały od rana do wieczora siedział w łóżeczku i bawił się szczebelkami bo rodzice oglądali TV, wyciągali go tylko na jedzenie karmiła go wszystkim i w bardzo dużych ilościach. On nie pracuje już rok ona też nie, mają już starszego syna do przedszkola .Nie ma pampersów, chodzika zabawki są takie jak dostaną ale fajki są zawsze. Nie można im pomóc bo gotówka idzie na fajki i piwo. Nie chodzi na spacery chyba ze latem. Mały zaczął chodzić jak miał 18 miesięcy ale to też słabo bo mu ciężko.


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
              ja ostatnio czytalam swoj bilans dwulatka i wazylam wtedy 14 kg hehe ale bylam chudzina teraz juz tak nie jest

              mojej przyjaciółki synek wazy 14 kg ale ma 6 lat A szwagra bratanica na bilansie 2 latka ważyła 21 kg taka dziewczyneczka drobniutka była
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Witam,no u mnie wczoraj wieczorem tak mulił komputer,że stronę otwierał mi po 2 minutachMyślałam,że go przez okno wyrzucę A na dodatek sam się włącza i wyłącza,nie wiem dlaczego?Wiecie co to może być?

                Moje diabły już po 7 wstały,zaraz biorę się za robotę,bo nie wiem w co ręce włożyć...Będę zaglądać.

                Majorka a co to za kurteczkę zamówiłaś,dla siebie?I torebkę też?
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez nitka28 Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny syn moich dalszych znajomych miał roczek w zeszłym roku w styczniu a waga wtedy 15,8 . Myślałam gdzie wina i teraz jak mam swojego Mateusza to wiem. Obiadku nakładam mu mało bo jakbym mu głęboki talerz nałożyła to też by zjadł ma taki apetyt i je dopóki jest. Mateusz biega w chodziku całymi dniami szaleje bawi się i wylata to wszystko. A tamten mały od rana do wieczora siedział w łóżeczku i bawił się szczebelkami bo rodzice oglądali TV, wyciągali go tylko na jedzenie karmiła go wszystkim i w bardzo dużych ilościach. On nie pracuje już rok ona też nie, mają już starszego syna do przedszkola .Nie ma pampersów, chodzika zabawki są takie jak dostaną ale fajki są zawsze. Nie można im pomóc bo gotówka idzie na fajki i piwo. Nie chodzi na spacery chyba ze latem. Mały zaczął chodzić jak miał 18 miesięcy ale to też słabo bo mu ciężko.
                  w2 mojej miejscowości też są takie rodziny ! do jedzenia nie kupią nic dzieciom bo na alkohol zabrakuje.Opieka społeczna ich karmi i ubiera, w domu smród bród i grzyb a oni rodzą dzieci rok po roku.takim to wacki poucinac a kobiety zakorkować !
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                    Witam,no u mnie wczoraj wieczorem tak mulił komputer,że stronę otwierał mi po 2 minutachMyślałam,że go przez okno wyrzucę A na dodatek sam się włącza i wyłącza,nie wiem dlaczego?Wiecie co to może być?
                    Wirusy kochana, wirusy jedyne co najlepiej naprawi ci kompa to przeinstalować windowsa i sformatować dysk
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Renatka napewno synowa będzie zadowolona U mnie też mały tak "pomaga" ,więcej sprzątania póżniej.Ostatnio przyciął sobie paluszki przy komodzie ale nadal otwiera
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Madzik u mnie się wyłącza bo się przegrzewa. Ale można też system cofnąć jest taka płytka,,Duch" się chyba nazywa. Cholera wie zresztą ja się na tym zbytnio ie znam. Też zauważyłaś , ze nasi chłopcy podobni do siebie? Słodziaki


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          No heja!

                          Mi komputer miuli zawsze, ale wczoraj to już wybitnie mnie wkur..iał, więc dałam sobie spokój i wyłączyłam. Ale to chyba jednak była wina portalu, skoro u większości z nas tak sie działo

                          Wasze maluchy to takie smakosze, a mój Królewicz od kilku dni wogóle nie chce jeść. Jakis blobluś do ręki- ok, ale zupki, serki- za cholere. No, ale paluch w buzi, wodospad na brodzie, więc wiadomo

                          Majorka, no i Twoja Hanula daje rade na tym jeździku? No i wogóle- da trade go pchać, czy jej ucieka?

                          Yoenne, gratulacje dla Hani!

                          Wam panowie pomagają przy sprzątaniu, a mój nauczył sie wyłączać telewizor i co chwile wdrapuje sie po szafce i majstruje przy przyciskach. Trzeba glona tak pilonowaaać...

                          A teraz kichnęłam to mnie przedrzeźnia cwaniak. I wogóle każde słowo próbuje powtarzać, wiec siebie też trzeba zacząc pilnować


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            A tak mój książe pomaga w porzadkach mamusi

                            Zdjęcia od asi 117.jpg


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej

                              Kala ja też mam czerwony i jestem zadowolona zresztą Mała chyba też bo teraz może wszystko oglądać bo wyżej siedzi i do tego przodem do kierunku jazdy !!

                              Mój pomocnik też ostatnio robił mi porządek w szafie z pościelą i ręcznikami a potem nimi podłogę wycierała dobrze, że było posprzątane.

                              Madzik być może, że to wirusy a być może że masz zainstalowane za dużo niepotrzebnych rzeczy na komputerze i zaczyna się buntować. Mój M. to spec od tego sprzętu i to w sumie on mi mówi co instalować a co nie bo potem jest przysłowiowy burdel i wszystko zaczyna sie psuć.... no niestety urok rzeczy martwych..

                              Mi wczoraj też portal mulił i tak cud że napisałam posta bo już traciłam cierpliwość. Ostatnio coś często ma takie problemy...
                              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                No nie wiem co się dzieje,antywirus przeskanował i nie znalazł wirusa,M dzisiaj "oczyścił"dyski z niepotrzebnych rzeczy ,więc zobaczymy.
                                Ja już się obrobiłam w domu,byłam na małych zakupach,zaraz obiadek będę szykować,póki ten mały diabeł śpi A starsze chłopaki poszli z M na sanki.
                                Nitka chłopaki nasze niedługo panny tymi oczkami będą czarować
                                Nichol no no,ale masz pomocnika,Kacperos najczęściej mi wyciąga rzeczy z komody i jeżdzi z nimi po całym mieszkaniu.

                                To do póżniej babeczki
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X