Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    aha, Szymon tez już ze 2 miesiące nie je samego mleka, wszystkie czyysto mleczne posiłki zastapiłam kaszką i tyle. porcje jakoś się nie zmieni ly wielkościa- nadal jest to ok 210-230ml. i z przybieraniem na wadze tez juz troszke przystopowal, wazy teraz nieco ponad 11kilo. a tak poza tym to jada juz prawie wszystko-oczywiscie w rozsądnych dawkach. no i nie podaję mu smażonych rzeczy. A juz ryby to mógłby jeść non stop. cos słodkieg też mu czasem podam na ząbek, wiem że niby nie pwinno sie ale ja tam wychodze z założenia że wszystko jest dla ludzi. Moja kuzynka np. w ogóle nie dawała swojemu synowi slodkiego (sama sobie nie załowała) i teraz mały ma prawie 2 latka i pierwsze jego słowa po przebudzeniu to bombonek


    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
      aha, Szymon tez już ze 2 miesiące nie je samego mleka, wszystkie czyysto mleczne posiłki zastapiłam kaszką i tyle. porcje jakoś się nie zmieni ly wielkościa- nadal jest to ok 210-230ml. i z przybieraniem na wadze tez juz troszke przystopowal, wazy teraz nieco ponad 11kilo
      Wojtek zjada ok 200-210 ml
      I widze mamy podobnych kilogramowo pulpecików




      Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Szymon też "biega" w skarpetkach antypoślizgoowych. ale o butkach musze tez pomyśleć takich bardziej usztywnionych. na razie mu chyba daruje półbuciki bo boję sie zeby sobie nózki za bardzo nie wykoslawił, póki co stawia te swoje tłuscinki dość niewprawnie. a własnie- wasze bąbelki stawiaja stópki tak płaskko na ziemi? bo Młody jakos tak czasami wywija stópki na boki, tzn.staje tak jakby na zawnętrznych krawedziach stopek.


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          malina ja to już mam muskuły jak kulturysta jakiś a już jak wtargam go razem z zakupami na 3 pietro to całkiem, momentami wymiękam. dlatego już nie mogę się po trosze doczekać kiedy zacznie sam chodzić, co by mi trochę ręce odpoczeły. chociaż wiem że ja bedzie już chodził to bede tęskinic za czasami kiedy sobie tylko leżał i beze mnie nigdzie sie ne ruszAŁ


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Mój stawia różnie, jak mu sie uda, właśnie dlatego nie zakładamy bucików musi sam sie nauczyć poprawnie stawiać stopki
            A na miękim potrafi już prawie minute stać bez trzymania

            Uciekam na obiadek do mamusi i musze Adasia zabrać do domu jutro do szkoły

            Miłego dnia dziewczynki i dzieciaczki




            Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
              malina ja to już mam muskuły jak kulturysta jakiś a już jak wtargam go razem z zakupami na 3 pietro to całkiem, momentami wymiękam. dlatego już nie mogę się po trosze doczekać kiedy zacznie sam chodzić, co by mi trochę ręce odpoczeły. chociaż wiem że ja bedzie już chodził to bede tęskinic za czasami kiedy sobie tylko leżał i beze mnie nigdzie sie ne ruszAŁ
              Mam to samo, tylko ja wchodze na drugie piętro a pozatym pracuje przy skrzyniach biegów które ważą ponad 50 kg. więc taki Wojtuś to przy tym piórko hehehe




              Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Mateusz nie raczkuje ale w chodziku biega po całym domu ciągle mi ucieka do dziadków mieszkamy w jednym domu. Na tyle co on się wybiega a waga i tak 11 bez 20 dkg a co by było jakby tylko siedział kurcze i tak dobrze że lekarka się nie czepia , że waga za duża bo moja kuzynka jest położną mówiła że dziecko do roku powinno ważyć do 12kg


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hejka.Ehh nie wiem czy dam radę nadgonić zaległości w czytaniu,jak narazie to tylko z dzisiejszego dnia przeczytałam
                  Podróż mieliśmy fatalną,przeładowane pociągi ,opóżnienia ,myślałam ,że wyjdę z siebie i stanę obok.Taka podróż strasznie nas wymęczyła,dzieciaki marudziły bo za długo ale jakoś dotarliśmy do celu.Swięta szybko minęły,ciągle byliśmy w gościach,jak nie u jednego brata męża to u drugiego.Pogoda raczej nie zachęcała do spacerów,wyszliśmy może ze trzy razy na spacerek,do miasta i to wszystko.Bardziej podoba mi się tam latem niż zimą.Sylwester spędziliśmy w domu,wyszliśmy popatrzeć o północy jak strzelają,wypiliśmy szampana i lulu..Mały nadal ma tylko dwa zębole,ładnie staje w łóżeczku,biega w chodaku a nie raczkuje...Z jedzeniem nie mamy problemów,mleczko zagęszczamy kaszką,je obiadki,deserki,biszkopty itd.Ostatnio kupiłam mu butki z usztywnianą piętą do chodzenia jak śmiga w chodaku ale okazały się przyciasne bo.. mój pulpet ma wysokie podbicie i ciężko wchodzą.Ja też jutro do pracy więc same nie jesteście.Zmykam poleniuchować,papapa.
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hejka
                    u nas nudy Hania śpi Majka ogląda bajki a mi się nic nie chce

                    Hania trąbi butelki po 180ml z kasza ryżowa a poza tym prawia nie chce nic albo jej nie wolno
                    śniegu tyle że z domu ledwo można wyjść a samochodem ciężko wyjechać więc siedzimy dziś w domku

                    i chyba na simy siąde bo nie mam co robić kolano tak napiernicza ze ledwo chodzę więc siedzę i się nudzę
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      troszke foteczek
                      Attached Files
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        U nas też już chwila spokoju,mały zasnął więc wstawię fotki,a co!
                        Attached Files
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Majorka czy Twoja niunia używa smoka z TommyTippie? Bo ja kupiłam ostatnio Kacperkowi i jakoś mu nie pasuje

                          Poszperam trochę na Allegro...

                          A propo aukcji,wiecie co,w połowie grudnia kupiłam ciuchy i babka miała mi wysłać je 20 grudnia.Myślałam,że dojdzie paczka zanim wyjadę(piorytet)ale nie doszła.Mało tego,dzwoniłam na pocztę,żadnej przesyłki na mój adres nie mieli,w skrzynce nie było żadnego awiza a baba nie odpowiada na maile i telefon Nie wiem co jest grane i co robić dalej??Doradżcie
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Znów cały dzień latania mieliśmy, ale byliśmy na zakupach i kupiłam sobie wielką torbe na ramie i buty..... do ślubu były w promocji hehe to będzie czas na rozchodzenie żeby mnie potem nie obtarły
                            Odwieźliśmy chrześniaka do domu no i wróciliśmy po 18 do domu Zaraz trzeba kłaść dzieciaczki spać bo jutro rano pobudka do szkoły




                            Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Cześć Babińcu mój kochany.
                              Ale nastukałyście. No w końcu!
                              Co do bucików, to puki co on lata w skarpetkach, ale kobitka ze żłobka nalega na bucik ze sztywną piętą... a ja w sumie, to najchętniej bym Go wogóle na boso puszczała, ale u mnie dużo parkietów i kafli, więc za zimno.

                              A co do wago bobasów, to u nas pewnie jest coś ok 9,5kg, a mały wciąga mi na noc po 260ml mleka z kaszką. A zupki dziś na obiad zjadł michę taką jak ja. Nie wiem z czego to wynika, bo wciąga jak głupi, a do wielkoludów nie należy. No może poza tym, że jest wysoki i mega ruchliwy. Calusi dzień czolga się, wstaje, wspina, kula...wiecznie jest gdzie indziej

                              A ja jutro do pracy... boję sie ciut tego, bo czuje się jak przed pierwszym dniem szkoły, wrrrr! Trzymajcie kciuki.
                              Buziaczki
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Madzikpoczekaj jeszcze pare dni może to przez poczte nadane a nie dotarło bo przez te święta i wolne na pewno tak jest cierpliwości jak do końca tygodnia nie dojdzie to dzwoń do baby albo pisz skargę do allegro i oni się tym zajmą

                                Natorku trzymam kciuki za ciebie
                                a co do kapci to mamy takie szukaj ze zdrowa stópką taką naklejką albo Bartka sa super i na pewno nic mu nie będzie moje wszystkie miały kapcie jak tylko kroki zaczęły robić i maja proste stopy bez platwusów
                                Attached Files
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X