Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    jestem
    Buziaki dla Lenki i Kacperskiego!!!


    Ja dziś okna pomyłam, firanki poprałam, kaloryfery dokładnie wyczyściłam bo kurzu się nazbierało, pracę jeszcze piszę ale właśnie wstałam po drzemce, Filip u mamy łobuzuje to mam luzik.
    Wszystkie wasze zdjęcia są przecudowne! wyjątkowo ładne dzieci robimy dziewczyny nie?
    Ja też kupiłam te rajstki z biedronki ale jeszcze nie wiem czy są dobre..

    Inka bardzo mi przykro w zeszłym roku w takiej sytuacji był mój kolega tylko że to jego ciocia się powiesiła i dwie dziewczynki malutkie zostawiła. to takie przykre...

    lecę dalej coś ściemniać o konstrukcjach budowlanych
    papatki
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Syrwunia90moja Izucha od kilku dni jak stoi w lozeczku to "sie puszcza" jedna reka,czasem sie zachwieje ale tak to stoi juz stabilnie.Sama jestem w szoku,dzis np,zaczela wstawac przy szafkach,potrafi wstac przy czyms tam i sama z tej pozycji usiasc.Takze zrobila sie z niej zosia-samosia,juz nie musi sie wydzierac ze znudzilo jej sie stanie czy siedzenie,sama zmienia sobie pozycje(i nawet sie nie przewraca).Katarzynar na temat zabkow nic nie moze powiedziec-brak wiedzy,moja starsza corka pierwszego zabka dostala w wieku 10mc i do dzisiaj nie ma jeszcze wszystkich(a ma 2lata3mc)mlodsza dostala w wieku 6mc,dwa dni temu wyszedl zabek i niecale dwa tygodnie temu tez.-no i chyba znowu jej wyjdzie bo juz czuc pod palcami.gdzies kiedys czytalam ze sa dzieci ktorym kilka zabkow na raz wychodzi,lub jeden po drugim.Pewnie twoja Julia sie do nich zalicza

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Vini-Miki daj "przepis" na takich slicznych chlopcow to ja dam na "kedziorki"

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Wszystkiego naj naj naj dla Lenki i Kacperosa

          zajrzę potem bo młody goni mnie z kompa
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Kurcze dziś walka Pudzianowski kontra Najman i tylko na Polsacie dają, a ja mam Cyfrę+ .....jenyyyyy....nie obejrzę....
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Piszę 3 raz bp Mateusz już dwa razy skasował mi wszystko aje jestem zła.

              Wszystkiego naj naj naj dla naszych dzisiejszych solenizantów.Lenki i Kacperka STO LAT!!!

              Dziewczyny Ja już nie wyrabiam z tym moim małym mężczyzną. Młody jest dosłownie nieznośny. Wczoraj usnął kilka minut przed 23 .Wyje wyje i wyje. Ryczałam z nim. A mój sobie spokojnie spał. Wyzywałam a on nic. Mateusz chce tylko do mnie a u mnie to pozwala sobie na wszystko. Teraz chodzi chodzikiem koło moich nóg i mnie gryzie i ryczy oczywiście. Dałam mu wczoraj nurofen na noc dzisiaj też dostał ale on u mojej mamy jest taki grzeczny , że aż trudno uwierzyć a mi daje popalić.

              Dopiero teraz na spokojnie poczytam co naklikałyście.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                wstawiam zdjęcie z dzisiejszego spacerku a na zdjęciu lenka ma rękawiczki z kompletu który ostatnio zamówilam jej na allegro: czapka grubaśna z polarka, szalik i te rękawiczki i są super bo mają jednego palucha i ta się cieszy bo może nimi coś złapać. polecam


                a tu jest link do aukcji( jest ich więcej tego użytkownika) bo taniocha a fajne
                http://www.allegro.pl/item843128568_...ki_gratis.html
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  HEJKA BABENCJE!

                  STO LATEK DLA LENKI I DZIEKUJEMY ZA ZYCZONKA.
                  U MNIE CIAG DALSZY PROBLEMOW Z KOMPEM WIEC TAK DZIWNIE STUKAM.

                  FOTKI WRZUCACIE SUPER, A I CHŁOPAKI I NASZE KOBIETKI SĄ PIEKNE. ANKA MASZ RACJE - UDALO NAM SIE Z TUMI NASZYMI BABELKAMI!

                  A CO DO ZEBÓW, TO U NAS WIDAC JUZ PRZEBITE KONCOWKI DOLNYCH JEDYNEK, ALE STOJA I NIE IDA DALEJ

                  MAŁA PRZERWA, BO MI KROL MARUDZI PRZED PLUSKANIEM... UNICESTWIE GO I WRACAM
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Nator mnie to już wkurza ten brak zębów cholera, meczy się to moje dziecię, gorączkuje, boli ja i nie wie co jest grane ale żeby chociaż kurka efekty były a u nas nadal echo
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      dziewczyny pomóżcie bo kurczę mąż mnie gnębi co chcę na prezent pod choinkę bo nie ma pomyslu ( zawsze ma z tym problemy) a ja nie mam pojęcia co bym chciala, no cholercia innym potrafię coś wymyślec ale sobie nie, nie wiem kompletnie co bym chciala moze wy rzucicie jakimś pomyslem??? liczę na Waszą inwencję twórczą
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Ania zażycz sobie wakacje w Tunezji a co
                        ale tak serio może jakiaś biżuteria, ubranko, sexi koszulka nocna, perfumy albo niech sprząta przez miesiąc
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Śliczności te wasze kędziorki i irokezy i reszta naszej małej mafii .Mateusz tak ryczał po 18tej, że nie mam już siły dziewczyny. W dodatku z nosa mu zaczęło lecieć.
                          Codziennie robie 5 większych marchewek 3 jabłuszka w sokowirówce i wypijamy z Misiem na pół. Dzisiaj darowałam sobie spacerek bo tak kicha. Chyba trochę się osłabił na te ząbki.
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            no moje dziewczynki już śpią oby spokojnie do rana no do nad ranem,

                            nator, ankasos a my mamy już zięba ,

                            ale chyba ruszył drugi bo Polka dzisiaj całe popołudnie marudziła, nie płakała ale jęczała i sie denerwowała i wiecie co ona wogóle mocniej sie nie ślini , ani nie ma czerwonych czy rozpulnionych dziąseł a ząb wylazł !!!

                            ankasos co do prezentu to ja jestem mało orginalna , bo ja lubie dostawać perfumki, bieliznę i ciuszki
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              no to muszę pomyśleć albo się wkurzę i się uprę że sam ma wymyślec niespodziankę, ja dla niego mam niespodziankę

                              a ja zaraz zgrywam na płyte 9 odcinków szóstego sezonu gotowych na wszystko wrzucam w kino i robię sobie seansik jupiii
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                                dziewczyny pomóżcie bo kurczę mąż mnie gnębi co chcę na prezent pod choinkę bo nie ma pomyslu ( zawsze ma z tym problemy) a ja nie mam pojęcia co bym chciala, no cholercia innym potrafię coś wymyślec ale sobie nie, nie wiem kompletnie co bym chciala moze wy rzucicie jakimś pomyslem??? liczę na Waszą inwencję twórczą
                                ankasos Ja co roku dostaje wykrzyknika tego biało czarnego
                                http://www.allegro.pl/item841711186_...toaletowa.html
                                Lubie ten zapach i starcza mi do następnej gwiazki haha bo jego używam tylko na okazje(taka moja schiza)
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X