Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    choinka w tym roku juz nie taka bogata, a to z mysla o rozbieraniu, nie przepadam za ta czynnoscia, dlatego wybralam tylko 3 rodzaje bombek z calego balaganu i koraliki i moze byc, no i oczywiscie w rzeczywistosci wyglada ladniej

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      chuda, zaden problem, wybierz tylko ktorego, a zapakuje i masz prezent pod choinke ode mnie
      Last edited by vini-miki; 11-12-2009, 12:59.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        To ja tez wstawiam kilka fotek
        Last edited by chudagleba; 17-02-2010, 12:24.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Vini Miki biore dwoch

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            HEJ
            NO U NAS PO noce dobrze wstalysmy po 8 tylko w nocy cos kolo godz nie spalysmy bo mojej pieknej sie nie chcialo i mnie zaczepiala
            a to moja lala wczoraj juz nie milaam jak wstawic:*
            Attached Files
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              dziewczyny super wasze dzieciaczki i takie duze ja juz nawet zapomnialam jaka moja niki byla malutka
              chuda fajnie stoi twoja mala
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                chuda a stabilnie twoja mala stoi czy sie chwieje czasmi na boki??
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Dzieńdoberek Wszystkim!!!

                  U nas koszmarna noc, poszłam spać o 4.30 a wstałam o 8 rano. Normalnie Hanka wychodzi z siebie, na widok butelki ryk, tylko zimne mleko je, ciepłego nie ma szans. Pewnie ten chłodek niesie jej ulgę. 2 razy w nocy Nurofen dostała bo inaczej kaplica. 0 20 i o 3.30. Ja padam na twarz, jeszcze od 8 sprzątałam i dopiero skończyłam, teraz obiad, potem głowę myję, zakupy po południu i dziś wieczorem stwierdziliśmy z Tomkiem, że odpoczywamy, nic nie robimy tylko przed TV siadamy, herbatka i ciasta i relaks.
                  Ale widzę , że tu nie tylko ja mam takie kłopoty z dzidzią i zębolami.
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Buziaki i przytulaki dla naszych solenizantów dzisiejszych Lenki i Kacperka
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Inka to straszne co piszesz, też miałam takiego kolegę, co się powiesił

                      Chudogleba drogie te tabletki ale jak mają pomóc to warto, najważniejsze, żeby nic Ci się nie stało, żeby to wyleczyli i dużo zdrówka. Jakie te Twoje Królewny mają włoski cudaśne.

                      Grygor urocze te Twoje Chłopaczki Powiedz mi jeszcze, czy to jest fotelik Priori? Bo widzę, że Maxi Cosi ale czy Priori czy może Priori Fix? Choineczka widzę jak malowana. My dopiero w Wigilię ubieramy, taka tradycja.

                      Syrwunia
                      ale ta Twoja Nikolka to strojnisia, normalnie nie pogadasz I już różowy Cabriolet ma, no no wie co dobre.
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hejo

                        Moja też wpycha do buzi swoje łapki tak głęboko, wszystko gryzie, łącznie ze mną
                        Czyżby znowu zębole???? Moja ma 8 ząbków, myślałam, że na razie koniec z ząbkami... Majorka, Chuda, Zosia możliwe to? Pytam was, bo macie strasze dzieciaczki więc może wiecie?

                        Sto lat Lenka i Kacperek

                        A zapomniałam wczoraj: Natorku gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieję, że będzie ci sie pracowało super A masz na miejscu pracę czy musisz dojeżdżać?

                        Wklejam Juleczkę w kąpieli ( w wannie ją kąpiemy już jakiś czas) i Juleczkę zimową
                        Attached Files




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Yoenne...to sa obydwa priori, dla Vincenta kupowalismy kiedys w promocji a dla Maika dostalismy w spadku po kuzynce... niby jeszcze starsze od tego naszego ale w lepszym stanie , Vini przez lato od potu "wypalil"zolte plamy cholercia, i myslalam, ze choc troche sie spierze a tu nic


                          KATARZYNAR ale Julka jest dlugasna, wyglada na "roczniaka' hihi, no i z ta ksiazeczka to juz wogole Pani


                          CHuda, a ja bym poprosila o ktoras z coreczek, chosby poczesac te pierscionki


                          a co do choinki, to my tutaj a konkretniej to JA zawsze chce wczesniej ubierac i to nie tylko z mysla o dzieciakach, ale jedyny taki okres w roku, kiedy moze byc az tak kolorowo, przytulnie, bajkowo, fajnie nacieszyc sie takim widokiem mieszkania, no a na swieta zawsze jezdzimy do Polski, wyjezdzamy tydzien przed i tydzien po swietach wracamy, to choika u nas na mus szybciej musi byc
                          Last edited by vini-miki; 11-12-2009, 14:33.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Chuda i Grygorku fakt Wasze maluchy to istne kloniki

                            śliczne zdjęcia

                            Inka przykro mi z powodu śmierci kolegi pewnie miał jakieś problemy skoro tak postąpil ale nie pomyślal o rodzinie że im będzie ciężko bez niego

                            dziękujemy za życzonka

                            kasiu Juleczka super wygląda w kąpieli hehe gazete czyta

                            my po zakupach dziś juz napadliśmy na biedronkę i kupiliśmy rajstopki i Lencia już je przymierzyła hehe
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Grygor pytam bo mam zamiar kupić właśnie taki. A co do potu i plam to są na nie specjalne pokrowce letnie, można założyć i potem prać. Zerknij sobie na tej stronie
                              http://www.nokaut.pl/oferta/maxi-cos...-fotelika.html

                              Są rożne kolory jeszcze chyba biały i błękitny widziałam. Są też takie uchwyty na kubeczki i stoliczek do zabawy ale to juz takie zachcianki a nie tanie są te rzeczy.
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Moja Hanka zajadła obiadek, męża też nakarmiłam a teraz idę głowę umyć i pewnie zaraz kupka po obiedzie będzie
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X