Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dobranoc spijcie słodko dzieciątka i mamusie
    inka zazdroszcze, ja ide do pustego i zimnego łóżka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no ja też jestem ale nie będe się rozpisywać kuchnia fajowa Kasia fajnie że między wami lepiej może wszystko się ułoży

      a ja dziś obkupiłam mężka to znaczy tylko ciuchy wybierałam a teściowa płaciła taki mikołaj więc wzięłam mu kurtkę sweter koszulę super w niej wygląda 2x spodnie boxerki i pare skarpet i 500 pękła boże jak ja kocham moją teściową mimo że ma 5 dzieci potrafi pomóc każdemu z nich

      Kasieńkoa jakie filmy ściągasz i czym moze i ja troszke świątecznych pościągam
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Moja Hanka zasnęła.
        Serdecznie dziękujemy za życzonka Wy już tu widzę w świąteczny nastrój wchodzicie. A ja mam górę prasowania jeszcze, pakowanie, sprzątanie, jutro wizyta u lekarza z Hanią na kontrole, zakupy jeszcze muszę dokończyć i pewnie dziś w nocy co godzinę będę do niej wstawała
        Teraz przed światami to mam ciężki okres bo podróż do Polski i święta tam wiążą się z ciągłymi rozjazdami, odwiedzinami itd...męczące strasznie no ale co zrobić.
        Katrienna13 miło usłyszeć dobre wieści, może jeszcze coś z tego będzie, Twoja druga połowa przemyśli co nieco i będzie tylko lepiej.

        Katarzynar ja słyszałam o tej książce i filmie i chyba sobie ją jako prezent pod choinkę zażyczę. My w sumie prawie co roku książki dostajemy, to dla nas nejlepsieszy prezencik. Podobno naprawdę super ten film.

        Majorka moa teściowa jest taka sama, zawsze jak idę na zakupy z nią to zrobi mi zapasy na cały miesiąc i za nic nie powoli zapłacić. Tak samo moja Mama ale one już takie są...ach te Mamy... za tą dobroć je tak właśnie kochamy...ale mi się zrymowało.
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          A ja tylko na chwilę.Dzisiejszy dzień mam okropny,rano zadzwoniła teściowa ,że zmarła jej siostra Mój M pojechał sam na pogrzeb,bo ja nie mogę wziąć teraz urlopu no i dziećmi trzeba się zająć.Także jest mi bardzo smutno bo go nie ma a wróci dopiero w sobotę.No i dodatkowy wydatek przed świętami.W robocie znowu słychać,że od stycznia mają zlikwidować jedną zmianę i nie wiadomo czy się zostanie....
          A no i wiem co dostanę na prezent PIERŚCIONEk!

          Jutro popiszę więcej,idę lulu.

          Wszystkiego najlepszego dla Haneczek
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hejka kochaniutkie
            jeszcze śpicie ?

            Madzikprzykro mi z powodu śmierci siostry twojej teściowej głupio tak przed samymi świętami,u nas 4 lat temu jak chodziłam w ciąży z Mają to zmarł mój sąsiad z przeciwka wiecie jak mnie to dotknęło tak go lubiłam był naprawde super człowiekiem ledwo do szpitala nie trafiłam przez moje wysokie ciśnienie tak sie przejmowałam i akurat zmarł 21 grudnia na same święta

            Yoenne tobie też współczuję tego wyjazdu mimo ze święta spędzisz z mamą ale bez M i w dodatku tak jak mówisz wszędzie trzeba zajść odwiedzić a to bardzo męczące szczególnie jak bedziesz latać z małą ja jak jade do mamy na wigilię to potem wracam do domu i tak jeżdżę przez trzy dni świąt bo jak bym miała zostać tam na noc to bym się chyba pocięła nie lubię tam spać wolę wrócić do domu odpocząć posiedzieć z mężkiem w spokoju a tam to bym tylko za dzieciakami biegała bo pewnie poszły by spać po północy

            no i sie rozpisałam
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              a oto mój misiolek
              Attached Files
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dzien dobry

                z samego rana padam na ryj doslownie, caly dzień wczoraj i cała noc koszmarna, Lena miała temp 39 lub troszkę mniej io nie moglam jej niczym zbic non stop płakala, przysypiała i plakała i tak w kółko, wczoraj wyszłam wcześniej w pracy dziś wzięłam urlop. Do dzioba nie da se zajrzeć. dziś już nie ma temp ale co chwile placze i najlepiej jej na rekach. biedactwo moje małe

                a mnie boli głowa i wszystko z niewyspania

                wszystkiego naj dla solenizantów i solenizantek
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  juz nie wiem dlaczego ona tak płacze
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    może ona też zmęczona a na dodatek boli ją główka podaj jej ibufen lepiej się poczuje a i na stan zapalny jak ma to podziała trzymajcie się i zdrowiejcie szybko
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      )
                      Attached Files
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        dałam jej panadol i pół godziny jeszcze ryczała aż ze zmęczenia zasnęła. nie wiem czy to te zęby czy jechać do lekarza na kontrole ale szkoda mi ja ciagac w taka pogode brzydka ale nie mam pewności ze to zęby bo wg mnie dziąsła wyglądają jak wcześniej. a teraz sie rzuca strasznie przez sen
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          wstrzymaj się a jak będzie miała dziś gorączkę to jutro do lekarza leć moja ostatnio miała też 39 przez całą noc i dzień i przeszło samo a jak pojechalam do lekarza to zdrowa była
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej dziewczyny,wczoraj nie wytrzymalam z bolu po wyrwaniu tego zeba i zadzwonilam do dentystki,pojechalam no i sie okazalo ze mam zapalenie dziasla.Oczyscila mi rane,wlozyla w nia jakas tabletke i kazala dzis tez przyjsc-kurna ale bolalo... A tak zmieniajac temat to Izuni wczoraj wyszedl czwarty zabek!!! Czytalam tak troche po lebkach i niewiem czy dobrze zrozumialam,pisalyscie cos o odpazonej pupce..?Ja w razie potrzeby smaruje "TORMENTIOLEM"-to masc w tubce,kosztuje do maksymalnie 7zl i jest naprawde skuteczna.Dzisiaj jade do ginekologa,po tabletki no i moze cos mi powie na te moje dolegliwosci...Ide konczyc zupke,ogorkowa gotuje(ulubiona mojego mezunia).No to narazie sie zegnam,jak znajde chwilke to jeszcze dzis do was zajrze.PA.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              cześć kobitki
                              co wy tak dużo piszecie wieczorem co? wasze dzieciaki takie grzeczne a mój diabełek zasnął wczoraj dopiero o 23.30! były trzy podejścia do spania ale za każdym razem jak kładłam go do łóżeczka to wstawał dpiero jak zaczęłam mu kolędy śpiewać to zasnął

                              kurcze nie pamiętam co pisałyście...
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej dziewczyny
                                bylam wczoraj u tego mojego ginekologa i ona powiedziala ze ona nie wie co to jest ze moze tak mi sie zroslo po porodzie ale nie wie dokladne i w styczniu na wizyte mam isc i powiedziala ze jak bedzie roslo to bedzie trzeba usunac to ...
                                ale ma zamiar isc do innego lekarza jeszcze bo nawet nie dala mi skierowania na cytologie ni nic a wy po porodzie mialyscie robiona??
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X