Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Yoennebardzo dziękujemy za życzonka

    a to dla Haniulki
    Aby serduszko Twoje
    gorące było zawsze jak słońce...
    A uśmiech Twój radosny
    przypominał zapach wiosny...


    i powiem ci ze ja od jakichś paru dni też Hani nie poznaje krzyczy gryzie i szarpie ubranie jak jej się nudzi w łóżeczku albo w chodaczku jest piszcząca i długo sama nie posiedzi zaraz trzeba z nią posiedzieć potrzymać na kolanach masakra a taka grzeczna była mam nadzieje że to minie
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez katrienna13 Pokaż wiadomość
      Witam znowu nie było mnie wieki no ale ja już tydzień u mamy i kurcze nie mogłam się zalogować wogóle nie wiem czemu a pozatym mój brat cały dzień na kompie.
      Jak się przeprowadziliśmy to Kubuś strasznie źle sypia, budzi się i poplakuje i trzeba go od nowa usypiać albo wstaje i kuka jak ja spie i się śmieje, nie mam pojęcia co robić a już spał całe nocki. co do antykoncepcji to ja miałam plastry evra ok 50 zł na mc ale były dobre no i wątroba się nie psuje ale na razie nie będe potrzebować wiadomo. Kubuś ma 75 cm i 8.800 kg. i daje mu 1 wit D i 4 cebionmulti bo tak kazała doktorka mimo że daje mu mleko modyfikowane. mamy nowego ząbka u góry i kubuś chodzi po domu przy meblach a jak chce usiąść to nie puszcza sie i pac na głowe tylko kuca i szuka łapką gdzie jest ziemia albo woła mama i wyciąga rączki do mnie. ok spadam bo się obudził. wpadne jeszcze wieczorkiem bo teraz zmykamy na spacer. buziale
      witamy z powrotemwidzę że zdecydowałaś się na rozstanie i jak ci samej dajesz rade?a jak Kubuś dobrze ci jada bo tu u nas teraz dzieciaczki niejadkami co niektóre są
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Nio Majorka ja też mam nadzieję, że jej to minie bo nie dam rady tak długo. Mam nadzieję, że to tylko takie chwilowe, żeby się nie okazało, że ona ma właśnie taki charakterek
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          ja po swojej widzę ze to niezłe ziółko wyrośnie powoli robi sie wredna(ale kochana)będzie lepsza aparatka od Maji
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            No nic, trzeba zacząć obiad robić i jakąś kawę wypić. Dziś u mnie kapuśniaczek. A dla Hani pomidorówka albo rosołek, jeszcze nie wiem.
            A tak wogóle co do tej antykoncepcji to ja na razie niczego nie stosuję tylko kalendarzyk małżeński ale to dlatego, że wcześniej byłam w Polsce 2 mce , teraz znów lecę na 1,5 i nie ma sensu brać u mnie tabsów jak i tak mąż daleko.
            Ale teraz po styczniu już zacznę, myślę o YAZ.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dziewczyny u nas to samo Mateusz zabawki gryzie z taką wściekłością. Krzyczy ile ma sił w płuckach. Ciągnie się za uszy. Ja już nie wiem czy to na zęby bo nic nie widać. Wczoraj zamyśliłam się przy garnkach jak przyprawiałam pomidorówkę a on wyjął mi wszystko z kosmetyczki porozrzucał po kuchni wysypał swoją kartoflankę do pupci wysypał wiaderko z puzzlami tymi dużymi i na to serwetkę rzucił. Dziewczyny aż mnie zatkało. Byłam przy nim a on to zrobił taki bałagan w moment.. W chwile miałam meksyk w kuchni.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Zapomniałam dodać że wysłałam dzisiaj mojego M z tymi bucikami bo skoro tylko lewa nóżka nie wchodzi to muszą być felerne. Mam nadzieje, że wymienią chociaż na większe
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no Zosia to o czym tak ostro myślałaś bo chyba nie o pomidorówce

                  ja ostatnio nastawiłam ziemniaki i nie nalałam wody i tak 15 min sie gotowały

                  moja jeszcze śpi a ja torby szykuję bo zawsze jak jade do mamki to worki ciągnę a to na przebranie dla Hani a to dla Maji i zabawki swoje Majka ciągnie bo u babci nie ma bo ona sprzątać nie będzie a trzymać też nie ma gdzie wiec wozimy jędza wredna a do tego trzeba chodak ale jak dziś wygram aukcję to stary jedzie do mamy i niech mi nie gdera ja się wozić ze wszystkim nie będę
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    a patrzałaś czy numery te same bo może drugi mniejszy
                    powiem ci ze moja kuzynka kupiła sobie kozaki ze skóry za 200 i jak wróciła do domu to się okazało że drugi trochę różni się odcieniem i jej nie przyjęła z powrotem ale ona miała iść do wyżej postawionych więc moze jej sie uda ale to wkurzające bo tyle kasy a gówno wcisną i do tego pretensje że nie wymienią łachy nie robią
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Tak w tym domu taka się zamulona zrobiłam. Wogóle jestem ostatnio jakaś nieobecna. Teraz myśle, żeby iść na spacer ale Mateusz tak krzyczy jak go ubieram , że dosłownie mi się odechciewa.
                      Tak numer bucika ten sam 21 adidasek. To i tak duży. Mój M pojechał z moim bratem. To taka mieszanka wybuchowa. Mam nadzieje, że im się uda. Groszowe sprawy bo18zł ale nie po to kupiłam żeby Misiu ich nie nosił.
                      Last edited by zosia236; 09-12-2009, 12:58.
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        moja tez nie lubi się ubierać ale jak mus to mus

                        właśnie wstała,jeszcze troszkę i polecę fryca robić bo potem nie zdążę
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          dzięki Aniu, spróbije z tą maścią. i tak mi się wydaje,ze to raczej go nie boli, bo nawet się nie krzywi jak go smaruję kremem.

                          co do śmierci łózeczkowej- kiedyś w tv móiwli że najczęsciej dotyka to dzieciaczki do 4 miesiąca. i tak naprawde nie wiadomo co jest tego przyczyną, ale należy dziecko kłasć na pleckach( a mie na boku) i tak bardziej w nogach łózeczka no i na płaskim oczywiście. więc myśle że jak najbardziej mozesz zrobić kącik dla Filipka, ja zamiast sypialni dla nas też zrobiłam pokój dla Młodego. NAsze dzieciaczki teraz takie ruchliwe że juz trudno nadążyć, mój to się kręci na wszystkie możliwe strony w łóżeczku, w tym śpi na brzuszku. też miałam na początku stresa żeby się nie przydusił ale odpuściłam bo bym musiała co chwilę wstawać i go przekładac.

                          ja kupiłąm dzś czajnik, garnek i brytfankę i kurde pękło 120zł! no ale sama brytfanką 70 kosztowała


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            nie wiem jak u was ale u mnie to tak jeszcze nie czuć atmosfery Świąt pogoda taka nijaka...w sklepach też jeszcze nie szaleją z dekoracjami i piosenkami.
                            ja choinkę ubiorę dopiero po przeprowadzce. Ale jujż nie mogę się doczekać kiedy Młody dostanie prezenty, normalnie czekam i ciesze się jakby dla mnie miały być


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              aha, nie wiem czy już któraś rzuciła info ale w Biedronce znowu mają rajstopki niemowlęce- po 9.99zł za dwie pary. ( sprzedawane w komplecie)


                              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                [B]WSZYSTKIEGO NAJ DLA HANIULEK[/B]


                                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X