Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    a ja nie mogę takich kozaczków ładnych jej kupić

    Syrwunia no tak to czasami bywa ty dla kogoś wszystko a ktoś dla ciebie nic, też się już przejechałam na tym.

    a odnośnie prezentów to dla Leny mamy szczeniaczka uczniaczka, dla rodziców te ramki z odciskami a dla mojego chłopa chce kupić portfel i jeszcze coś z jajem mu zamowilam bo zawsze jak idzie do kibelka na posiedzenie to min pół godziny go nie ma i zawsze gra na komórce więc zamówiłam mu to:
    http://www.toys4boys.pl/Toaletowe-We...-item2190.html
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ha ha teraz znalazłam że jest jeszcze to: http://www.toys4boys.pl/Toaletowy-Golf-item2046.html
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Ankasos Ty to masz wyobraźnię, ale się uśmiałam. Niezłe to jest. Jak chcesz to Ci też mogę takie buciki kupić jak jeszcze będą, no problemos.

        Majorka
        a to faktycznie trochę drogo sobie życzą, ja kupuję ciuszki w NEXT i tam faktycznie czasem cena z nóg zwala a już np, sklep Moonsoon - super ciuszki ale takie kozaczki tam 30 euro Raz tam weszłam i na tym koniec!
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hahah Ankasos mi by się przydał taki golf
          super wymyśliłaś!
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Kupiłam krzesełko do Polski, takie składane najtańsze jakie było na Allegro chyba, będę mogła zabierać do teściowej i do prababci Hani. Miałam wziąć drewniane ale jak to potem zabierać ze sobą jak my w święta po 2 dni u każdego Ale do domku kupie sobie takie drewniane.

            Pomarańczowe wzięłam.

            http://allegro.pl/item824244798_hit_...o_bertoni.html
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              cześć kobitki

              no widzę że u was zakupy prezentów idą na całego, i to drogie prezenciki dzieciakom kupujecie u nas w tym roku skromnie Gabi kupiłam lalkę reklamowaną w tv taka balerina jolina z płytą i książeczką , ale Gabi od września chodzi na balet więc prezent jest w temacie

              chudagleba myślę że nikt cie tu nie ignoruje, ja np pracuje i jak mi sie uda wejść na forum to czasami nie czytam dokładnie tylko tak ogólnie co sie u dziewczyn dzieje, i jak coś mi sie rzuci w oko lub mam coś do powiedzenia w danym temacie to odpisuje, a jak nie to przemilczam, po za tym niektóre moje pytania czy stwierdzenie też pozostały bez odpowiedzi tak to juz bywa na forum, każdy odpisuje na to co go zainteresuje lub jak zna odpowiedź

              no nie wiem co jeszcze chciałam napisać
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Yoenne ja mam nawet 3 pary kozaczków dla Leny tylko problem w tym że ona nie da sobie założyc takich butów, tyle razy ile próbowalam to już się odechciewa
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Yoenne a ja mam identyczne dostaliśmy z Irlandi są naprawde super
                  Attached Files
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    ania dzieki ze pytasz ide jutro ale mam stresa tak sie bojeze nie moge
                    a dzisiaj do zebologa wiecie co mam az 7 zebow do leczenia kazdy sie dziwi bo zawsze zdrowe a teraz mi sie posypaly po porodzie
                    anaksos super pomysl
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Chuda ja ostatnio też dużo pytałam i opowiadałam ale jakoś sie nie doczekałam a to wszystko przez to że nie każda ma czas (chyba się powtarzam)no i jak człowiek zaglada często to w temacie a jak ja raz na jakiś czas bo mi go brak to i tak mam za swoje nie czuj się odrzucona wszystko ok i pisiaj dalej do nas postaramy się odpowiadać
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        a ja przebimbałam aukcje z chodakiem i ten co u nas na bazarze po 120zł stoi poszedł po 20,50 szlag mnie trafił a teraz czekam na druga zobacze może sie uda
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          No to Ankasos masz Małą Strojnisię w domku

                          Zmykam robić obiadek dla Hani i męża. Dziś jej zrobię ziemniaczki, marcheweczkę i do tego schabik. A mężowi jakieś zrazy w cieście.

                          papa, będę potem
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Cześć dziewczyny. Chudagleba odpisałam Ci o tych pampersach jakieć 10 stronek wcześniej. Są to Toujors. Ale kupiłam ostatnio też chusteczki nawilżone tej firmy i przypadły mi te zielone. Są mozno nawilżone.

                            Kupiłam Mateuszowi adidaski i cholera nie mogę mu ubrać lewego a przymierzyłam tylko prawego. Oddać ani wymienić też się nie da bo mąż pierdocznął gdzieś paragon.

                            Co do stomatologa to w piątek na 12 miałam ginekologa a na 15 stomatologa. Wyrwał mi kła i do teraz mnie boli. Muszę przerwać bo Mateusz chyba chce spać.
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              To moj królewicz. Jest taki grzeczny, że mu skrzydełka wyrosły...(heh akurat)Jest na zdjęciu ze swoją kuzynką którą wręcz uwielbia.
                              Attached Files
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dzieki dziewczyny za mile slowa,z rana mialam dola wiec pisalam co czulam.Wczoraj bylam u dentystki i wyrwlam zeba(dolna szostke),jak odeszlo mi znieczulenie to myslalam ze sie zesram z bolu-do teraz bardzo boli ale faszeruje sie paracetamolem.Geba mi spuchla,nic nie moge jesc.Ale co tam,jedna wiadomosc dodaje mi skrzydel-IZUNKA PO TYGODNIU PRZERWY ZNOWU SSIE MOJEGO CYCUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(przez sen ale ssie) Na poprawienie humorku wklejam swoje glupie zdjecie...........
                                Last edited by chudagleba; 17-02-2010, 12:24.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X