Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Heh ale walnęłam podpis
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      [QUOTE=madzik291;150693 ale co do Sylwestra nie mamy jeszcze planów...[/QUOTE]

      a my na sylwestra oddajemy dzieci do dziadków i jedziemy na imrezkę pod Łodzią w jakimś pensjonacie , impreza w knajpce plus nocleg, szczegółów jeszcze nie znam bo to znajomi załatwiają, jedziemy w 10 osób, no zobaczymy, tylko jakąś kiecke muszę sobie kupić

      a reszta dziewczyn co planuje ???
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Chudogleba ja tez 80 więc nie jesteś sama. Ja na obiadek miałam pieczone skrzydełka i chlebek kukurydziany do tego. Pycha

        Kala moja Hania tez tak miała, spała mało, budziła się już o 6 ale teraz od dwóch dni...odpukać unormowało jej się. I budzi się w nocy tylko 2 razy, zje mlesio i śpi do po 8 rano.

        Iza chyba cos pomyliłaś, bo to niemozliwe, żeby miała 66cm i ważyła aż 11kg. Chyba 76 co?

        Madzik
        gratulki z okazji pierwszego ząbka!!!


        My dziś na zakupkach byliśmy, kupiłam Hani adidaski piękniutkie. Sobie bluzkę, spodnie i dres. Jeszcze kurtkę jakąś muszę wyszukać Ciasto gotowe, zaraz idę kąpać i kłaść spać córcię i wieczór dla mnie przed tv
        Zajrzę jeszcze wieczorek tymczasem pozdrawiam i uciekam do Niuni
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no to ja też spadam na "mam talent", Pola śpi oby spkojnie do rana
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            No to i ja spadam,poczytalam was troszke.Mlodsza spi mi juz pol godzinki,starsza tez juz lezy i moze zaraz usnie.A ja Sylwka spedzam na BIALEJ SALI jak co roku YOENNE no to witaj w klubie rocznika "80",z ktorego jestes miesiaca,ja z 6 lipca.Ide na "mam talent'". D O B R E J N O C K I ! ! !

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Madzik mój syn życzy sobie najnowszą grę NED FOR SPEED (chyba dobrze napisałam)Maji jeszcze sie zastanawiam a Hania to już całkiem nie wiem jak dostanę bony to zobaczę coś w sklepie a jak nie to wyczaję na allegro

              u mnie ferajna już śpi,a ja lecę coś na kolację zrobić choć ostatnio nie mam apetytu
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Ja też dziś dostałam te pampki i to już drugi raz bo do mnie przysłali na e-mail wiadomość czy chcę więc wypełniłam po raz drugi i dostałam są całkiem nie złe
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Madzik pewnie za kilka dni pojawi się kolejny ząbek u Kacperka. Bo to przeważnie w parach wychodzą
                  Co do pampersów to przyzwyczaiłam się do tych z Biedronki ,,Dada" i z Lidla nie pamiętam jak się nazywają ale są naprawde dobre. Mateusz zawsze śpi na boku i żadko nam coś przecieknie. Kosztują tyle co z biedronki.
                  Idę spać jestem skonana. Dobranoc...
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                    : YOENNE no to witaj w klubie rocznika "80",z ktorego jestes miesiaca,ja z 6 lipca.Ide na "mam talent'". D O B R E J N O C K I ! ! !
                    no a ja z 5 lipca tylko 73 raczek to dobry znaczek
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      a co tu takie pustki

                      nawet nie mam z kim pogadać wszyscy jakoś czasu nie mają nawet moja mama

                      no cóż chyba pójdę spać jak mi mężek pozwoli
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        o widzę że Kala jest

                        ja z 28 czerwca 79 więc też raczek i to na prawdę dobry znak
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dobranoc
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            cześć dziewczyny
                            wczorajszy dzień to jakaś masakra normalnie, Filip spał w ciągu całego dnia może 1,5 godziny nie więcej myślałam że wyjdę z siebie, wpadli do nas znajomi na obiad to się młody obudził po 20 minutach spania i weteran jeden nie spał już do 20! jeszcze nigdy tak nie było... ale przynajmniej spał całą noc.
                            Ja sylwka spędzam na swoich urodzinach
                            A święta napewno u obojga rodziców, zawsze jest tak że u mojej mamy jest wcześniej a u Damiana później więc ładnie się zgrywa.
                            Kala mój Damian też z 5 lipca
                            Madzik a ty mi się dziś śniłaś że przyjechałaś do mnie a ja wylukałam u Kacperka aż 6 zębów hahahha śmiesznie
                            Coś Sylwia się nie pojawia zaczęłam się martwić

                            spadam bo do sklepu trzeba pocisnąć.
                            do usłyszenia
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                              cześć dziewczyny
                              wczorajszy dzień to jakaś masakra normalnie, Filip spał w ciągu całego dnia może 1,5 godziny nie więcej myślałam że wyjdę z siebie, wpadli do nas znajomi na obiad to się młody obudził po 20 minutach spania i weteran jeden nie spał już do 20! jeszcze nigdy tak nie było... ale przynajmniej spał całą noc.
                              Kala mój Damian też z 5 lipca


                              do usłyszenia
                              cześć

                              ania moja wczoraj pobiła rekord , spała w ciągu dnia pół godziny to dopiero masakra !!! bo po południu była nie do wytrzymania ale uspić jej nie mogłam !!!! ciekawe co dzisiaj odwali

                              no proszę ania tzn że ci sie dobry mąż trafił urodzony 5 lipca inaczej byc nie może , a tak serio to nie wiem jak to jest z facetami rakami dobry znak czy taki sobie

                              a my dzisiaj na obiad do moich rodziców jedziemy jak co niedziele tylko dzisiaj dodatkowo urodziny mojej mamy
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                dobry raczek dobry tylko uparty jak osiołek
                                podobno ma super kontakt z koziorożcami a ja akurat koziorożec z tym że ja jeszcze wybuchowa jestem dodatkowo...
                                Filip dorwał torebkę na prezent i bawi się już chyba z 15 minut hehe
                                my dziś na obiadek kotlety schabowe mamy a do tego makaron z warzywkami
                                ale do teściów na kawkę później jedziemy bo dawno młodego nie widzieli
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X