Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    I jeszcze na koniec - tak było, a tak jest obecnie
    Attached Files
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Teraz mamy już położone wszędzie styropiany pod wylewki, a na korytarzu, w kuchni i łazience położone podłogowe.
      Prawdopodobnie w piątek zrobią nam wylewki
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Puk puk!
        Jest tu kto???

        Ja już mam ciszę, dzieciorki spią, błoga cisza!

        Ostatnio bardzo cieszę się każdą chwilą ciszy, bo u nas ostatnio chorobowo. Zaczęło się od Edytki, potem jednocześnie ja i Marta. Niby zwykłe przeziębienie, ale daje w kość.
        Mnie głowa boli od kataru, Marcie leci z nosa, wyrywa się przy oczyszczaniu nosa, złości się strasznie, a jak oddycha ustami, to ślini się na potęgę
        Edytka została od piątku w domu, wczoraj już wróciła do przedszkola, bo jest lepsza, tylko pokasłuje przy wysiłku. Aż dziwne, że Darka ominęło, jak tu u nas teraz co kawałek chusteczka, jedna kicha wkoło itd.

        Marta nadal ząbkuje, chociaż nic nie widać, żeby się wyżynało. Ale taka z niej hormonalna baba, że sam Darek nie raz mówi, że biedny on przy nas.

        Za póltora tygodnia jedziemy do moich rodziców na święta, wracamy 6 stycznia, czeka nas trzy tygodnie laaaaabyyyy!!!
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Czesc dziewczynki�� u nas zmiany zmiany zmiany Dzieci duze ogarniete grzeczne ja szczesliwa zakochana i w koncu doceniana��







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej przedświątecznie

            Madziu gratuluje postępów w remoncie! Już jest super i już się nie mogę doczekać fotki efektu końcowego. Napisz ile pomieszczeń będziecie mieć na swoim?

            Itka gratulacje!!!!!!!!! Bardzo się cieszę Twoim szczęściem! Pokaż wybranka

            Dziewczyny życzę wam Wesołych Świąt, duuuuuużo zdrowia, grzecznych dzieciaczków i szczęścia w Nowym Roku




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              helooooooooooooooo
              hej baby wstawcie jakieś fotki ze świąt dzieciaków to ja też wstawię

              kasiar dzięki za życzenia ty jedyna pamiętałaś
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                heeej
                święta,swięta i po świętach objedzona, zmęczona itp jesteś chyba za rok zbojkotuję święta i wyjedziemy gdzieś
                Lena od mikołajek z ospą a po ospie kaszle jak cholera, w p-lu od 6 grudnia nas nie ma, Igora ospy nie dostał ale normalnie piórko w dupie ma taki szalony hehe, nadążyć za nim nie mogę i wiecznie się obija o coś.
                Attached Files
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  i jeszcze to
                  Attached Files
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    dziewczynki kochane juz po swietach ale zycze Wam wszystkiego co najlepsze u nas caly czas chorobska mala przed swietami skonczyla brac antybiotyk i znow dzis ma katar a Bartek caly czass dycha a ja chudne na potege i niedługo chyba znikne
                    Attached Files
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej to i wam i sobie zycze wszystkiego najlepszego.

                      z racji tego ze nas czesto choroby omijają to wigile Filip spedzil z temperaturą, a drugi dzien swiat Oskar jakis taki dziwnie oddychając. No ale to byla zapowiedz przed nocą.
                      z prezentów chlopcy zadowoleni.
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        zę foto

                        przy okazji jesli nie wiecie c o z 1% zrobić to pamietajcie o nas bede sie wam klaniac
                        Attached Files
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Witam się w NOWYM ROKU!

                          Bardzo cicho sie u Was zrobiło Nie macie już sobie nic do napisania? Jakieś wrażenie ze świąt? Co dzieciaki znalazły pod choinką? Jak spędziłyście Sylwestra? Gdzie, w domu czy na dobrej imprezie?

                          My byliśmy u rodziców, to był jeden z dłuższych, ale wcale nie udanych pobytów. Miałam poważny kryzys małżeński, myślalam nawet nad rozwodem
                          Coś chyba w tym jest, że ten siódmy rok w małżeństwie to rok zmian. Już w ogóle sobie nie radziłam z Darkiem, przerastała mnie ta sytuacja. Święta do bani, tzn fajnie, bo u mojej mamuśki kochanej, wszyscy w tym roku się zjechali, ale co z tego, jak mąż miał na wszystko i wszystkich wy...rąbane. Sylwester podobny, do tego przy stole w domu z rodzicami.

                          Na szczęście z Nowym Rokiem po wielu prośbach, groźbach rozstaniem, potokiem wylanych łez jest już dobrze. Mąż przemyślał sobie wiele spraw i zmienił się na cudownego męża i ojca!!! Nie pamiętam kiedy tak się starał, aż tak, że ja coś pomyślałam, a on już to robił. Do tego jest czuły, z Martą potrafi godzinami siedzieć na podłodze, zagadywać ją i bawić się. Cudowny widok. Chwilo trwaj!

                          Więc jestem mega szczęśliwa, tymbardziej że wkrótce będziemy się przeprowadzać na swoją górę. Od poniedziałku będą kłaść kafelki, panele i malować

                          Dziewczynki super, Edytka ostatnio coś choruje, ale to przez zmianę klimatu, choruje odkąd wróciliśmy z Dobrej. Kaszle i ma mocno zatkane uszy, więc w poniedziałek idziemy do lekarza i do laryngologa.

                          Zdjęcia dla Kali, może się pierwsza odezwie.
                          Pozdrawiam Was, piszcie, bo mi Was brakuje!!!
                          Attached Files
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            skoczku ja czasami jeszcze zaglądałam, ale nikt już od dawna nic nie pisze , więc uznałam że nasz watek się zakończył

                            my spędziliśmy święta w domu, wigilia była u nas , pierwszy dzień świąt u mamy , sylwestra spędziliśmy na domówce w 12 osób, nic szczególnego

                            w pracy od stycznia masakra, nie dosyć że mnóstwo roboty , to jeszcze miałam kontrolę finansową tzw audyt

                            co jeszcze ? dziewczynki ok, zaraz ferie, Gabi wyjeżdża na zimowiska do Karpacza w piątek, my na wspólny wyjazd zimowy jedziemy jak zwykle w marcu i jak zwykle do Zakopanego nie mogę się doczekać

                            skoczek cieszę się że masz już ten kryzysy małżeński za sobą

                            wstawie jakieś fotki, świąteczne przedstawienie z przedszkola i wigilia w domu
                            Attached Files
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              cdn
                              Attached Files
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Kala ale Pola urosła, dawno ją widziałam, obie dziewczynki sliczne

                                Skoczek twoje panny też piękne!




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X