Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Jestem
    Dominik w zerowce przedszkolnej do szkoły pójdzie z całą grupą.
    Urósł ciuchy na122kupuję 23kg ma. Grzeczny
    Mat sie ogarnął w końcu oby juz tak dobrze zostało uczy się pracuje jest ok.
    No i nie chwalłam sie mieszkamy sami mama wyprowadziła się do brata.Mam sypialnię""""""""""""""""""""""")
    Wasze dzieciątka cudne słodziaki







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej, co u Was?

      Renata, jak się bawiliście na weselu?

      My po raz pierwszy zapaliliśmy w piecu...od czerwca. Oj, jak przyjemnie!
      Byłam na spacerze z Martą i mnie deszcz skropił.
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        OOO tłumy u nas

        Ja przez 10 dni pracowałam w przedszkolu na zastępstwie, było fajnie, szkoda tylko, że tak krótko 25 dzieciaczków, huk niesamowity, non stop trzeba było im czas organizować, bo sala była w szkole a za ścianą lekcje. I jeszcze na dodatek czymś się zaraziłam i zdycham teraz - kaszek, katar, głowa mi pęka

        A jak u was zdrówko? Chorują dzieciaczki? U nas na szczęście zdrowe.




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Drodzy Rodzice.
          Bajka Agi Bagi to nowy projekt warszawskiego studia animacji - który w kolorowej formie i na wesoło pokazuje podstawowe pojęcia ekologii - potrzebujemy waszych opinii, chcemy przekonać ludzi, że można o tym opowiadać kolorowo i wesoło, że forma animacji w Polsce nie musi być szarobura, a nasze dzieciaki zasługują na polski animowany serial ekologiczny.

          Nasze założenie było proste - wytłumaczyć dzieciakom ekologiczne zjawiska i zagadnienia - ubierając je w kolorową i interesującą formę.

          Możecie mieć realny wpływ na powstanie tego serialu, Wasze opinie są dla nas bardzo ważne.
          Jeśli wspieracie ten pomysł i podoba Wam się forma - napiszcie nam coś pozytywnego :-)

          Czy podobają się Wam kolory ? Czy pociechy rozumieją nasz przekaz ? Czy podoba Wam się idea serialu ?


          Powstawanie takiego serialu to duże wyzwanie i musimy przekonać jeszcze sporo osób, że warto - potrzebujemy wsparcia i dobrego słowa :-)
          Dzięki Waszemu wsparciu - to się na prawdę może udać.

          Podajemy link do profilu FB, gdzie można zobaczyć przedpremierowy odcinek bajki:

          https://www.facebook.com/OfficialAgiBagi?ref=hl

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            AAAaaaa witajcie
            wieki mnie nie było jest tu ktoś jeszcze??
            u nas pomalutku leci jakoś, Lena od września dzielnie chodziła do przedszkola a teraz ją dopadła choroba ale osłuchowo czystko tylko ją kaszel męczy i już wychodzimy z tego.
            Zaczęła jakiś czas temu chodzić na tańce góralskie do zespołu więc mam w domu małą góraleckę. Strój jej szyję bo drogie to wszystko a dla mnie to nie problem. spódnice juz ma, teraz uszyłam i wyszywam gorset i jeszcze bluzka mi zostanie bo na jasełka pierwsze występy. Dumna z niej jestem że ją wreszcie coś zainteresowało.
            Igorek rożnie jak na drożdzach, ciuchy mu zakładam na 86/92 waży juz ze 12 kg jak nie więcej raczkuje, chodzi przy meblach i za rączki trochę. fajny jest. i non stop by jadł z tym to masakra cały czas coś miele w buzi i trzeba go bardzo pilnować bo co znajdzie to zjada.
            mi się pomału kończy macierzyński i nie wiem co dalej począć
            Attached Files
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              anaksos ale śliczna dziewczynka z tej twojej Leny mały też fajny chłopczyk i jaki już duży
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hejo hej

                Aniu śliczne dzieciaczki Lenka w tym stroju wygląda fantastycznie!

                Ja zaczęłam pracę Taką jak chciałam i sobie wymarzyłam, w przedszkolu 6 km ode mnie Jestem szczęśliwa!!!!!!!!

                Piszcie co u was, bo przykro wchodzić na forum jak nikt nie pisze......




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej ja zaglądam tu często ale zawsze jak chcę coś napisac to albo mała albo młody mają silnę potrzebę abym prxy nich była
                  Kasia gratuluję pracy to super że taka jaką sobie wymarzyłaś a z kim masz małą???
                  Ania Lenka cudna a Igorek jaki już duży, my się tak do Ciebie z rodzinką wybieramy i mam nadzieję że kiedyś dotrzemy . A u nas jako tako dzieciaki miały zapelnie oskrzeli mała dostała 12 zastrzyków ale ominął nas szpital teraz juz jest ok rośnie je kaszki i obiadki wołą am Wrzuce wam pare fotek i odzywajcie się czasami
                  Attached Files
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kasiu, gratulacje!!! Cieszę się razem z Tobą i zazdroszczę, też już chciałabym wyjść z domu do ludzi. Może mój m. doceniłby co robię w domu i trochę by zatęsknił i pokochał na nowo...? Świetnie, że robisz coś co lubisz i blisko domu. Z kim zostaje mała?

                    Megi, współczuję chorób. U nas odpukać wszystko dobrze, okazy zdrowia. Powiedz mi, ile teraz Twoja córcia waży i jaki rozm. ciuchów nosi? Śliczna jest!!!

                    Aniu góralecka pikno, że hej! Fajnie, że znalazła dla siebie zajęcie, w którym się odnajduje. Będa jakieś krajowe turnee? No i co zrobisz po macierzyńskim???


                    U nas jako tako, raz z górki, raz pod nią. Z czego raczej częściej pod górkę
                    Zmordowani jesteśmy tym remontem. Mam wrażenie, że wlecze się już latami, mam dość tego wszędobylskiego pyłu, brudu i narzekającej teściowej. Darek też zmęczony, a to odbija się na mnie i dzieciach, w chwili wolnego czasu ucieka w grę jak mały chłopiec.
                    A ja piorę, gotuję, sprzątam i to wszystko z Martą na rękach. Ząbkuje i jest strasznie. Nie pomagają żele, czopki, kropelki. W ciągu dnia ma tylko dwie drzemki, o 30 min. do 1,5 godz. max. W nocy ciągle do niej wstaję i nie było jeszcze przespanej nocki W tym tyg. robiłam sobie morfologię, bo podejrzewałam anemię z moimi tendencjami do nich, ale wyniki mam w normie.
                    Edytka też daje w kość, bywa zazdrosna, w poniedziałki płacze, że nie chce iść do przedszkola, że chce ze mną w domu dostać.
                    Attached Files
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      megi ,skoczek malutkie urocze obie

                      kasiar gratuluję pracy to jednak ważna sprawa jak się człowiek realizuje też zawodowo
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Dzięki dziewczyny za pochwały

                        Megi przybywaj z rodzinką, zapraszamy. Współczuję chorób, fajna Lilusia jest, też już duża. ależ ten czas leci

                        Skoczku, oni mają występy i za granicą, często do Grecji jeżdżą, nasze pierwsze poważne wystąpienie na jasełka będą, właśnie uczymy sie koled..po góralsku, jakież to ciężkie dla mnie hahaha
                        Martusia też już duża dziewuszka i współczuję ząbkowania bolesnego, u nas pierwsze też koszmar, yeraz nie jest juz tak strasznie.

                        ja po macierzyńskim mam jeszcze do kwietnia urlop wypoczynkowy bo wybieram wszystkie naraz a potem będę od maja się martwić.

                        i u nas Lena często miewała przejawy zazdrości, teraz jest już ok bo z młodym da się bawić więc już jest dobrze.
                        ja zeby nie doprowadzić do jej złego stanu czasami musiałam "olać" w danej chwili Igora żeby jej nie odtracac, zeby czuła się równie ważna ale duzo z nią rozmawiam i tłumaczę i są efekty.

                        Kasia gratuluje pracy.

                        Kala a co u Ciebie? jakieś zdjecia wrzucaj małej arystokratki dawno jej nie widziałam.

                        Renatka jak tam u Ciebie?

                        a gdzie reszta dziewczyn?
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          heja.


                          U nas chyba dobrze. Chlopaki nie chorują ( Oskarowy kaszel juz jest normą ), za to z zachowaniem Oskara jest problem. W szkole jeszcze sie nie skarzą, ale w domu bywa ze mam ochote nim potrząsnąc tak mocniej.
                          Ja obecnie robie bombki i aniolki na sprzedaz.
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejka

                            Dzięki dziewczyny za gratulacje

                            Madziu, Aniu śliczne te wasze (i nasze :P) dzieciaczki! A jak rosną ! Właśnie wklejcie w miarę możliwości jakieś aktualne fotki, niektórych dawno nie widziałam.

                            Madziu u nas po ząbkowaniu a i tak nocki rzadko kiedy przespane Lena zazwyczaj budzi się na piciu i siku a czasami ciężko jej zasnąć po przebudzeniu, także też marzę o wyspaniu.

                            Jak tam Mikołaj? Był już u was? U nas w tym roku będzie składkowy i taki "praktyczny" dla Julii rower z przerzutkami (z zimowej wyprzedaży ) a Lenie mini wieża żeby słuchała audiobooków jak siostra

                            U nas z zachowaniem się odwróciło: Julia jest teraz taka fajna, ugodowa a Lena pokazuje różki

                            Piszcie co u was? Co na Sylwestra planujecie?




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Prezenty mikolajowe u nas juz prawie są. Dla Filipa angr birds telepods. Jedna figurka na mikolajki, zestaw 5 szt. pod choinke. Dla O na mikolajki jak dla brata, a pod choinke auto zdalnie sterowane.
                              dziś dodatkowo kupilam slizgi biedronkowe. w gazetce ujrzała mlodziez, zakochala sie, wiec bedą dodatkowym prezentem niewiem jeszcze tylko kiedy
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Heja.

                                Co do prezentów na Mikołajki, to już mam.
                                Edytce kupiłam lalkę Rainbow Dash z My Little Pony, dzisiaj dokupiłam jej takiego lepszego Kena do Barbi, bo zawsze się skarżyła, że jedna lalka musi się poświęcić i zmienić płeć dla dobra ogółu , sukienkę ślubną dla Barbie i zestaw lepszych mazaków. Czyli u niej coś, co używa na codzień i nigdy się nie nudzi - mazaki (dla niej najlepszym upominkiem jest ryza papieru do ksero na jej malunki) i lalki, którymi często się bawi.
                                A Marcie zamówiłam z Fisher Price zabawkowy pilot, bo zawsze rzuca się do naszego, wciska guziki i pakuje do pyszczka.
                                U nas Mikołaj taki syboliczny, teściowie i dziadkowie zawsze nakupują słodyczy, a ja wolę dołożyć i kupić coś lepszego na Gwiazdkę.

                                W tym roku jedziemy na święta do mamy w góry, jedziemy w niedzielę przed Wigilią, a wrócimy w Trzech Króli. Nie mogę się doczekać, tak mi do nich strasznie tęskno, wiem, że u mamy zmienię klimat, odpocznę, nie będę musiała się prosić o pomoc przy dziewczynkach...Liczę dni!

                                U nas jak było ok ze zdrowiem, tak od wczoraj Edyta coś posmarkuje, dzisiaj, właściwie przed chwilą zaczęła coś pokasływać i chyba jutro ją zostawię w domu. Pójdzie w czwartek, bo jest Barbórka i dwóch chętnych ojców ma przyjść w strojach i opowiedzieć o swojej pracy.
                                Marta ok, gdyby nie te piep...zęby! Wczoraj wieczorem szybko zasnęła, ale po 30 min obudziła się z płaczem, wciskała na chama pieluchę do buzi, mnie gryzła a żadne leki nie pomagały. Nosiłam ją na rękach, nawet włączyłam suszarkę, żeby się wyciszyła, co przyniosło odwrotny skutek W końcu skapitulowała po dwóch godzinach, jak podałam jej kolejny raz cycka i Ibum. Niestety u nas średnio co drugi dzień muszę podawać syrop przeciwbólowy, bo inaczej jest płacz z bólu. Już się zastanawiam czy się nie udać do pediatry?
                                Attached Files
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X