Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Megi współczuję przeżyć...najważniejsze że wszystko z Wami wporządku a foteczki cudne

    Kala nooo Pola wyglądem taka "dostojna" to i mądra musi być i nie dziwię sie ze urosłaś do sufitu hehe a no i czekam też na fotki z wyjazdu

    Itka jak tam Twój wyjazd??

    Skoczku fajnie że już tak dużo zrobione macie potem to sama przyjemność urządzać itp

    Kasiu a cóż to za znamię ma ze aż tak trzeba usuwać?? i zdróweczka dla Ciebie

    Renatka ja też okularnica od jakiegoś czasu no i gratki dla F za R
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hejeczka laseczki !!!!

      jestem po wielu latach hehe wpadłam tak z doskoku zobaczyć co u was i widzę ze sporo ojjj dawnoo mnie nie było

      ale mam nadzieje nadrobie wszystko

      u nas wszystko ok laski rosną młoda do drugiej klasy od września Hania do zerówki duża baba z niej wyrosła

      postaram sie was trochę doczytać
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        No popatrz Kala! Postraszyłaś upadkiem wątku i powróciły córy marnotrawne

        Nawet MAJORKA zlitowała się wreszcie - opowiadaj kochana ze szczegółami co tam u Ciebie, bo po postach na FB widzę, że dzieje sie i to dużo

        Skoczku, wrzucaj fotki remontu UWIELBIAM zmiany, uwielbiam oglądać różne aranżacje wnętrz, nie mogę się doczekać Twojego mieszkanka!

        Kasiar, no właśnie- co to za znamię że aż trzeba je usuwać?

        Megi, Kala, czekam na obiecane fotki

        U nas leci powolutku. Kris jutro ostatni dzień w swoim przedszkolu, a później będe go wozić do dyżurujacego przedszkola w sąsiedniej wiosce. Nie wyobrażam go sobie siedzącego w domu 2 miesiące, szczególnie że na naszym zadupku jeszcze mieszkając w bloku takie maluchy totalnie nie mają co robić...

        We wtorek wyjechała moja siostra, więc jesteśmy sami całymi dniami, na szczęście za tydzień M zjeżdża na miesiąc urlopu, więc lipiec jakoś przeleci
        Poza tym nuda nuda nuda, dziś jeszcze pogoda do niczego- zimno, ciemno i leje. Nic tylko zaszyć się pod kocykiem i przekimać ten paskudny dzień..


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          oj Nichol nic ciekawego naprawdę stara bida i też nuudy pogoda na szczęście dziś się poprawiła bo normalnie same doły już widziałam hehe
          Ituś a do mnie to ty już rok jedziesz ja miałam zawitać 7 czerwca do poznania ale niestety pociągi to masakra a inter city 350 zł za bilet rodzinny teraz wprowadzili zmiany muszę ogarnąć i po wczasach moze pojade w końcu do tego Poznania

          z dziewczynkami nie mam problemu są w miare grzeczne no jak to dzieci troche się biją i kłóca ale to chyba norma
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej

            to wrzucam fotki
            Attached Files
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              i jeszcze kilka
              Attached Files
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                no coś tam wstawiłam, jakiś mam problem nie bardzo chcą się te zdjęcia załączać , za duże czy co , w sumie jak na nas mamy sporo zdjęć bo ponad sto

                wróciliśmy dzisiaj rano , podróż koszmarna , lot opóźniony 3 godz ! więc zamiast o 23 h wystartowaliśmy o 2 h w nocy, coś okropnego , Pola spała na lotnisku i w samolocie , w Łodzi byliśmy dzisiaj o 6 rano

                i przeżywam szok termiczny , wczoraj ok 40 st a dzisiaj 17
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no bardzo ładnie się dziewczyny odezwałyście nawet majorka w szoku jestem
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    oj Kala zdjecia cudne zazdroszcze takiego wypoczynku ale moze za kilka lat tez sie gdzies dalej wybierzemy
                    a oto i zdjecia mojej niuni miala wtedy 3 tygodnie
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      i zdjecia
                      Attached Files
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        i jeszcze kilka
                        Attached Files
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Kala super zdjęcia Obie panienki śliczne Trzecia również oczywiście I masz bardzo fajny zegarek.

                          Megi malutka jest słodziutka, fajne są te sesje dzieciaczków, zastanawiam się tylko jakie dodatki do sesji mają chłopcy, bo dla dziewczynek jest mnóstwo, te opaski, kwiaty itp. Ile kosztuje taka sesja? Ja bym chciała taką rodzinną.

                          Majoreczko wracasz na stałe czy tylko tak jednorazowo??? :P Mam nadzieję, że już nam nie uciekniesz. Fajna jest Hanulka, wydaje mi się, że budowę ciała ma taką samą jak moja Julia, ile waży Hania?

                          Jutro przyjeżdżają znajomi i robimy grilla, właśnie tworzę listę zakupów, będą szaszłyki, chleb czosnkowo ziołowy, pieczarki nadziewane i zwykłe kiełbaski a na deser grillowane banany z czekoladą




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            megi zdjęcia przepiękne mała cudna , do schrupania po prostu

                            kasiar też lubię ten zegarek zwłaszcza latem na opalonej ręce ładnie wygląda, kupiłam go zimą na grouponie, zamiast 280 zapłaciłam 60 zł a wygląda naprawdę dobrze , nie badziewnie

                            dzisiaj pierwszy dzień w pracy, jakoś minął choć roboty sporo po powrocie,

                            echh ta codzienna rzeczywistość na widok odkurzacza i zmywania zrobiło mi się niedobrze no cóż i jeszcze mi tu zimno w tym naszym klimacie
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Kala-fotki cudne az mi cieplej patrząć na te palmy
                              Megi-mała jest rewelacyjna aż mi serce drgnęło
                              Ania-na wyjezdzie było suuuuuper dawno tak nie odpoczełam
                              Majorka-przyjadę u mnie zmiany u Ciebie zmiany ale zgramy to napewno. jak będziesz w Poznaniu zapraszam oczywiście
                              Renarka-gratki dla F







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Kala foteczki super laska z ciebie
                                Megi malutka urocza na fb widziałam śliczniusie
                                Kasiu postaram się zaglądać a Hania waży 25 kg ciuchy na 122/128 jest wysoka ale nie powiem ci dokładnie ile ma bo nie mierzyłam
                                Ituś pewnie że sie dogramy w końcu i jak będę to na pewno dam znać,fajnie że wypad ci się udał ja w marcu zrobiłam sobie wypad na weekend do Szczecina do kuzyna ale było bosko i uwierzcie mi nie chciałam wracać do domu nawet nie tęskniłam a za tydzień 6 jedziemy nad morze nie chce mi się nawet myśleć do tego w sobote mam 4 torty w tym weselny masakra ale cóż kasa sie przyda
                                u nas właśnie przeszła ulewa a ja zapomniałam o mojej śwince i biedną ratowałam przed utonięciem hehe ale spoko juz w domku wysuszona hihi no i uciekam do sąsiadki na kawusie
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X