Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    itka a gdzie jedziesz ? i dlaczego sama ? a jak twoje sprawy z mężem ?

    Pola też ma wolne całe wakacje od przedszkola, niby w lipcu jest dyżur i przedszkole czynne ale jej nie zapisałam , grupy są pomieszane i są też dzieci z innych przedszkoli , więc w lipcu bedzie jeździć do moich rodziców a w sierpniu to zobaczymy
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kalus do przyjaciolki jade na3 dni naladowac akumulatory zrobic cos dla siebie-musze bo ucwierkne.z mezem kicha nic z tego nie bedzie on jest niestety egoista i takim typem no stary kawaler jakby..
      A wogle co tu taka cisza?







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        heja.

        czytam na bierzaco, z pisaniem gorzej.

        u nas chyba wszystko ok, jesli moge tak napisac. Ja sie czuje dobrze. fizycznie ok, krwawić przestalam po tygodniu. zmienialam gina, bo poprzednia porazka
        byla. ten nowy zlecil mi i dla Ł badania genetyczne. Miesniakiem zajmie sie w lipcu.
        w niedziele bylismy na chrzcinach. Ja w wersji chrzestnej. wodke pilam pierwszy raz od 1,5 roku. na szczescie nie mieszalam i w poniedzialek bylam zdrowa

        O pokazuje rogi. taki okropny sie zrobił ostatnio. astanawiam sie czy on nie podmieniony.Czasami to mam ochote mu coś zrobić. cierpliwosci zero u mnie, albo to on wie jak mnie w ciągu sekundy doprowadzić do takiej furii.

        za 2 tygodnie smigamy do Torunia. znowu przez stolyce. Trezeba bedzie gdzies zostawic auto i komunikacją miejską poszalec.

        aaa w poniedzialek 9-go bylam z Filipem na komisji. Boooosz ile nerwów przed. No ale dostalam to co chcialam
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Pozdrowienia z gorącej i slonecZnej Turcji co tu takie pustki ????
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Udanego wypoczynku Kala
            Renatka-dobrze ze zmieniłaś gina trzymaj się
            fajnie ze z F załatwione jak chciałaś a O przejdzie-chyba ten bunt
            ja odpukać mam w domu anioły ostatnio-pluje przez lewe ramie w razie co







            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Mamy do Was prośbę: czy mogłybyście widząc spam/reklamę - zgłaszać to klikając w wykrzyknik na górnej belce postu? W ten sposób pomożecie nam oczyszczać forum z niechcianych treści - mamy nadzieję, że będzie to korzystne dla każdego
              Dziękujemy z góry!
              pozdrawiamy,
              Redakcja MamoToJa.pl

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                fajnie ze bedzie mozna pozbyc sie tych reklam







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej Baby. Pozdrawiam z pięknej Dobrej.
                  Jestem u mamy z dziewczynkami od wtorku 10 czerwca, a Darek pracuje i dogląda remontu i ekipy, która go robi.
                  M. wysyła co jakiś czas zdjęcia i nie chce się wierzyć, że nasz dom wygląda całkiem inaczej, że to będzie naszr gniazdko i że był tam kiedyś ten zagracony strych ;-)
                  Są już mury, otwory na okna, a w piątek zamknęli dach. Niestety trochę nam pokoje zalało, bo nie zdążyli zabezpieczyć do końca dachu i deszcz ich zaskoczył.
                  W tym tyg.będą burzyć resztę starych murów, stawiać szczyty i wystawiać okna. My do domu zjedziemy za jakieś dwa tyg. jak ekipa skończy i zostaną wylewki i potem dłubanina w środku, ale to już będą ciche prace.

                  Edytka szaleje u babci, siedzi w domu, bawi się i ogląda bajki. Jakbym wiedziała, że tak będzie to została by w domu. Na pole nie chce wyjść dopiero jak ją zmuszę, takie leniwe wakacje ma.
                  A Marta ok, dużo już się uśmiecha, gaworzy, próbuje chwytać zawieszkę przy łóżku, a dopiero ma 2 miesiące. Każdy mówi, że jest rozwinięta bardziej niż.na.sswoje.2 miesiące.
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej. Pustki !!!!!!!
                    My jutro wracamy ale widzę ze w tym roku to nawet nie ma po co fotek wstawiać bo i dla kogo . Wątek sie chyba zakończył
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Kala jestesmy jestesmy
                      ja czekam na wasze zdjecia i wrzuce wam mojej laleczki z sesji jak tylko je dostane
                      u nas jako tako powolutku mała nawet grzeczna ale czasu jak na razie brak bo Bartek w domu bo znow chory
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kala ja też jestem i czekam na foto z wczasów.
                        U nas fajnie ciepło, ale nie upalnie, dla mnie dobrze, bo odpoczywam od alergii.

                        Mąż raz na jakis czas wysyła zdjęcia postępów pracy. Jak usiade di laptopa - bo teraz korzystam z telefonu - to pokażę Wam zdjecia.
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej jestem jestem i czekam na wasze fotki z niecierpliwością

                          Ja jeżdżę z Leną po lekarzach, najpierw dermatolog, wczoraj chirurg, będzie miała usuwane znamię na pośladku Niestety w znieczuleniu ogólnym Ale jeszcze mamy trochę czasu, bo na jesień dopiero.

                          Julia od dziś ma wakacje, muszę wykombinować jakieś atrakcje, na razie brak planów na wakacyjne wojaże.

                          Skoczek to super, że remont trwa Już coraz bliżej własnego gniazdka Zazdroszczę późniejszego meblowania, ustawiania i przestawiania wszystkiego - uwielbiam...

                          Megi a jak twoje samopoczucie???

                          Kala wracaj szybko i wstawiaj foty




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            heja.

                            jestem i ja czytam, ale na pisanie sił brak. Jak nie ogrodek to dzieci wysysają ze mnie calą energie.

                            Oskar pokazuje rogi. czasami mam ochote naprawde mu przylac, bo odstawia takie numery ze mi rece opdają.

                            Ja nosze okulary. okazalo sie ze mam astygmatyzm, niewielki, ale z czytaniem czy rozpoznawaniem godziny byl problem.


                            F mowi R wiecie jakibanan umnie. dumna jestem jkby to niewiem jakie osiągniecie bylo.

                            w niedziele jedziemy do Torunia na 3 dni. co potem w wakacje?? niewiem. mamy tesciow na mazurach wiec wypadaloby z chlopcami nad jezioro jechac.ale niewiem co na to moj mąż
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Renatka widziałam na fotkach te okulary, ładnie ci

                              Gratki dla F A młodszemu przejdzie kiedyś hehe

                              Do teściów obowiązkowo musicie się wybrać. Grzech nie skorzystać.

                              Kala wróciłaś? Opowiadaj jak było plus fotorelację poproszę

                              Ja ledwo zipię, kaszel, katar tragedia jednym słowem




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dobry, jestem i ja

                                zaraz poczytam co u Was
                                u nas po staremu Igor rośnie, Lena jutro koniec przedszkola

                                nad morzem była z teściami wybawiła sie na plazy akurat pogoda im sie udała.
                                Ostatnio to non stop też choroby, własnie tyle co Igora wyleczyłam a juz lena dziś kicha i katar ma :/
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X