Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dziewczyny, porządkujemy forum, i wszystkie wątki z dziećmi urodzonymi w danym roku będą podpięte pod jeden katalog ("Dzieci urodzone w 2009 roku") - a nie oddzielne, podzielone na miesiące. Dostęp do Waszego wątku zmniejszy się więc o jeden klik
    Mamy nadzieję, że ta zmiana nie sprawi Wam kłopotu.
    pozdrawiamy serdecznie,
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
      Renatka Gratki ja też nie zauważyłam podpisu
      a ja widzę ze matka wyrodna bo chetnie wybywam bez dzieci lena od początku była oddawana choćby na weekend do babci a teraz we wrześniu sami wybywamy i nie mam ani skrupułów ani wyrzutów sumienia


      zresztą jak lena była mala to i do pracy na delegacje jeździłam i całe dwa tygodnie jej nie widziałam i żyjemy do dziś dzień całe, zdrowe i szczęśliwe ;D
      dzięki ankasos dodałaś mi otuchy bo ja się zaczynam powoli łamać czy dobrze zrobiłam że się zgodziłam na ten wyjazd ,
      a mój m mówi żebym się opanowała bo jechać i zepsuć sobie i innym wyjazd to bezsensu , a Pola we wrześniu będzie miała 5 i pół roku więc już spory dzieciak , ale ja i tak się obawiam
      a Chorwacja jest podobno przepiękna i jedziemy w 8 osób, mamy wynajęty katamaran więc codziennie będziemy w innym miejscu więc będzie czym głowę zająć , no nic zobaczymy
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        RENATKA_SUUUUUPER!!!!!
        będzie oki nie stresuj się
        Chuda panny śliczne jak zawsze
        Dominik też ma19kg-jak Emi a wzrost 113cm chyba ze urósł od miesiąca
        Mat często zostawał z dziadkami a nawet na wakacje jeżdził na2-3tyg Dominik sporadycznie jest podrzucany to taki mój pisklaczek tesknie okrutnie jak go nie widze za długo
        Kasiar-naj dla Lenki juz na jutro bo nie wiem czy będę







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          http://www.nowiny.pl/galeria/8101-no...to-199809.html

          http://www.rybnik.com.pl/fotogaleria...18-2584-3.html

          Hej. Wstawiłam linki to stronek z mojego miasta, robią noworodkom jeszcze w szpitalu zdjęcia na pamiątkę

          A mała męczy się z brzuchem
          Albo za łapczywie jada - często sie przy piciu krztusi, albo ja będę musiała uważać na to co jem. Przy Edytce nie było wcale tego problemu, nie miała wzdęć, jadłam wszystko, nawet piwo wieczorami piłam...widać tak miało być, że każda nasza dziewczyna inna będzie.
          Wczoraj była położna i poleciła krople, które już stosujemy.
          A ze mną okazało się, że mam anemię. Robili badania w szpitalu, ale już nie omieszkali poinformować, że wyniki są słabe, dopiero wczoraj położna zajrzała na wypis i już na dzień dobry powiedziała, że jestem bardzo blada!

          Darek dzisiaj jedzie do mojego gina po resztę opieki i zapyta czy mogę brać żelazo, bo ono ponoć przenika z mlekiem.

          Darka muszę Wam głośno i oficjalnie pochwalić!!! Bardzo chętnie zajmuje się Martą, to on ją wieczorami usypia, nawet jak mała płacze i pręży się. Jakby mi w myślach czytał, że trzeba wynieść pampersa, którego właśnie zdjęłam, że może mnie zmieni przy małej. No cudo!
          Co prawda czasu ma teraz mało, bo wszystko na jeden czas się złożyło - teraz akurat siedzi u dentysty, ale jak tylko ma chwilę to sam od siebie idzie do małej zagadać, pogaworzyć z nią Oby mu tak zostało!

          Moja mama jest u nas od poniedziałku. Edycie zrobiliśmy teraz do końca tygodnia wolne z tej okazji. W piątek Darek jedzie mamę zawieść, przy okazji wywiezie duży wózek, a my chyba z dziewczynami też się zapakujemy i wrócimy w sobotę.

          Jeszcze chrzciny załatwiamy przed tym remontem i tak ciągle coś, załatwiania i rozjazdy. Żartuję sobie, że mąż to chyba dopiero odpocznie w poniedziałek, jak już do pracy wróci

          Renatka zaciskam mocno kciuki i głośno nie gratuluję, żeby było wszystko dobrze
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dzieki dziewczyny jeszcze raz.

            Wiem ze nie powinnam sie denerwowac, pozytywnie myslec. staram sie, ale sie zwyczajnie boje.

            dodatkowo zadnych objawów ciązy. No tylko brak @ i bolesne cycuchy. No i urosly mi jakby. ze staników wyplywają.
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Renata ja miałam tak samo. Momentami powątpiewałam, że to w ogóle ciąża i gdyby nie usg i widok fasolki nie wierzyłabym. A potem całą ciążę miałam taką spokojną bez boleści, objawów i marudzenia. Więc i Tobie tego życzę!
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Aaaaaa ale jestem szczęśliwa zamówiliśmy dzieciakom plac zabaw i dzis go zmontowali i normalnie przerósł moje oczekiwania tak mi się podoba że szok
                Attached Files
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  i jeszcze takie
                  Attached Files
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Heja.

                    Anka powiedz mi ile zaplaciliscie za to cudo?? robione na zamwienie, czy jak?? szukam dla chlopaków czegoś co zajmie ich na dluzej niz chwile.
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Aniu plac zabaw jest bajeczny I ten ślizg drewniany działa ??? Nie widziałam takiego. Tez jestem ciekawa ile kosztował, obawiam się, że duuużo




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        szukałam tu u mnie lokalnie firm które robią takie rzeczy i kuźwa wszystko bylo takie drogie a takie brzydkie że szok, z głupa dalam ogłoszenie na lokalnym portalu czy może ktoś robi takie rzeczy poza firmą...odezwał się chłopaczek, ze z bratem robią takie cuda dla siebie, dla rodziny, podesłał zdjęcia
                        umówiłam sie z nimi powiedziałam czego oczekuję ze domek ma być osobny ze zamykany itp itd dogadaliśmy szczegóły i całość z dowozem montażem itp wyniosła nas 2400 i to jak na takie cudo całe w drewnie to jest mało, bo takie place to spokojnie koło 4 tys kosztują...

                        a zjeżdżalnia z drewna jest super, gładziutka porządnie polakierowana nie będzie się grzała w lato i nie wyblaknie jak plastik i się fajnie zjeżdża
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Ania-super cudoi koszt ok
                          Skoczku-ja przy Matim wszystko jadłam i piłam a Domik delikatniejszy jakby zołądek miał bo o byłe co preżenie co dzieć to inaczej widać
                          Renatka-to normalne ze sie martwisz tak juz mamy kobiety







                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej

                            oto Gabi na pokazie mody w muzeum włókiennictwa w Łodzi stroje szyła dyrektorka jej szkoły
                            Attached Files
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              cześć dziewczyny
                              Ja jeszcze w dwupaku, od kilku dni mam skurcze srednio co 15-20 rozwrcie na palec a tu dalej nic i czekam i czekam
                              Skoczku wiem co czułaś przy końcówce ja już mam dość
                              Renatka moje gratulacje ale takie po cichutki zeby nie zapeszyć
                              Aniasos plac zabaw rewelacja ja jeszcze szukam ale nie mogę znaleźć nic u nas w regionie
                              Kala no Gabi piekna modelka
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Halo halo
                                Ja tam nie mam nic przeciwko mamom ktore "podrzucaja" swoje pociechy na nocke do babci,aniusos i Kala wasze sa przyzwyczajone,wiem że dla dobra siebie powinnam czasem na wekendzik sie "pozbyc" dziewczynek by odpocząc ale nie potrafie.Raz je dałam mamie jak pojechalam z męzem na wekend na domek -3 lata temu,wrocilam to zaryczane byly...eh...cycki z nich zrobiłam....

                                Ja wczorej 16 godzin w pracy bylam(od 5 do 21) cateringi sie zaczeły i mamy od groma pracy,z jednej strony ok bo dniowki duze ale tak na dłuzsza mete to chyba nie dla mnie,tzn ten tydzien taki zwariowany mielismy,po 12,13 godzin pracowalam,no wczora to moj chyba życiowy rekord hihihi,ale premia ma byc no i wyplata za maj bedzie spora.
                                Wiadomo,kaska sie przyda bo remoncik planujemy,uda nam sie wszystko kupic za gotowke,tylko dzieci mi szkoda bo tesknily za mna,wracalam tak naprawde przez ten tydzien tylko na ich kapiel i kolacje i padalam ze zmeczenia.no i jutro musze jeszcze isc na 12h,za to dzis mam wolne,to mnie piknuja hehehe.
                                Megi szybkiego i bezbolesnego porodu zycze!!!!!!!!!!!!!
                                Skoczek moja izula ulewala to 3mc zycia a tak to mialam ok,nie wiem co ci napisac.kolek tez nie mialy.
                                A ! Robilam ostatnio cytologie,21 maja jade po wyniki,trzymajcie kciuki by byly ok,po tych moich zabiegach wszystkiego mozna sie spodziewc.
                                fotki piekne,plac zabaw przepiekny,Gabi cudo!!!
                                buzka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X