Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    widze ze rodzinki wam sie powiekszaja super gratulacje

    A co u mnie??
    jesem sama z Nikola - Nikoli ojciec założył drugą rodzine ma dziecko w drodze. Nie przychodzi do nikoli nie mamy kontaktu z nim nic na sile ogolnie dluga historia ale nie chce przynudzac - teraz bede miala z nim sprawy pierwsza o oddanie ulgi za 3 lata druga o podwyższenie alimentow trezcia o ograniczenie praw rodzicielskich wraz ze zmiana nazwiska dziecka czyli mojej Nikolki.

    Nikola ma teraz ospe caly czas choruje do przedszkola chodzi sporadycznie.
    bylysmy w wakacje na wycieciu migdalka mamy problemy z uszami

    A co u mnie koncze magistra w tym roku pracuje w przedszkolu i wychowuje sama corcie. no i dziewczyny juz rok czasu mam 3 gr w cytologii i duze zmiany nie wiem co dalj bedzie w styczniu pewnie mnie poloza do szpitala nie wiem sama. zobaczymy.

    moja mama za granica sama sobie radze zajmuje sie domem i czlonkami domownikami.
    ogolnie chcialbym sie wyprowadzic aby zamieszkac sama z niki ale nie ma na to perspektyw
    no i tyle co u mnie

    pozdrawiam pozniej do was zajrze :*
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Syyyyyyylwia kope lat.

      a panem dawcaienia sie nie prtzejmuj. mlon mlonem zostanie.


      boooosz jak zimno dziś.

      rynek zaliczylam dziś, przedszkole tez ( zgode na wyjazd do kina podpisywalam ) i tak zmarzlam ze ja chcem lata !!
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej hej

        Sylwia, sto lat normalnie! Jestem z Ciebie dumna - pracujesz, uczysz się, zajmujesz maleńką - ale Ty nam dojrzałaś!!!
        Tylko martwię się bardzo o Twoje zdrowie. Co lekarze mówią na temat tej cytologii???
        Wrzuć tu jakieś aktualne Wasze zdjęcie

        Aniu i jak tam po wizycie kuzynki - urodziłyście???

        Renata gratulacje dla O. No to teraz musisz się wykazać kreatywnością i strój wymyślić

        A ja jutro idę do fryzjera - w końcu - trzeba jakoś wyglądać jak się do ludzi idzie hi hi



































        5


        l+? /V///
        4+64
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej

          Syrwunia ja cię oczywiście pamiętam bardzoooooooooooooo długo nie zaglądałaś , rzeczywiście masz zawirowania w życiu , ale widać że świetnie sobie radzisz , mimo młodego wieku
          co to cytologii to dziwna sprawa a co mówią twoi lekarze ?

          ankasos urodziłaś ??????????????
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej baboszki moje

            ale się tu działo hehehe
            Sylwia super ze do nas wróciłaś hehe lata dosłownie cię tu nie było

            u nas nic nowego,dziewczyny coraz bardziej się biją tortów mam troche przed świetami

            z dobrych wiadomości to to że dostałam komputer dla Mai z oprogramowaniem dla niedowidzących hehe no i kase na przeszkolenie do niego )

            kurcze pojutrze zapowiadaja opady śniegu masakra jak ja go nie chcę eehhh

            wracam do robienia ciasta bo jutro do odbiórki a dwie blachy mam do zrobienia

            mam nadzieje że będę wpadać częściej
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Syyylwia kope lat
              ja nie urodziłam i chyba nie prędko to nastąpi, byłam u lekarza nic sie nie dzieje, a waga wg usg juz 4200 :/
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                uuu ale ci urósł ten twój maluszek ) nonon to do porodu może być ciut większy ) ale spoko dasz rade ja 5 kg urodziłam to i ty dasz )))
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Ania nie strasz! Moze usg trochę przeklamuje... Ale sama boje sie, że mała będzie większa od Edyty, która przy narodzinach miała wagę 3810 g.

                  Spać nie mogę, leżę pod kołdrą przed tv, mąż ma nocki, a jutro ma święto
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Ania nie strasz! Moze usg trochę przeklamuje... Ale sama boje sie, że mała będzie większa od Edyty, która przy narodzinach miała wagę 3810 g.

                    Spać nie mogę, leżę pod kołdrą przed tv, mąż ma nocki, a jutro ma święto
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej.

                      Anka ta waga z usg to jakas fałszywa chyba. Pamietam jak mnie straszyli ze O duzy bedzie ble ble ble, bo waga z usg to ponad 4 kg.. i co?? 3650 sie urodził.


                      te wstawanie przed 6 mnie wykonczy. ciemno jeszcze, zimno.. ;/ palce bola od bombek.

                      kawy musze..kawy
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        A mi się właśnie przypomniało, że u nas było na odwrot. Lekarz twierdził że Edytka jest za mala wg usg i wysłał mnie na prywatne badanie, tam nas uspokoili, że wsio ok, a urodzila sie mała kluska
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej dziewczyny!

                          aniasos trzymam mocno kciuki za szybciutki i bezbolesny (jesli taki może być) poród, no i faktycznie jak renatka wspomniała chyba przekłamana trochę waga, z tego co wiem to nigdy ta sugerowana nie jest adekwatną więc nie martw się i dasz radę na pewno, no jako chłopak może być większy ale nie koniecznie..

                          nator jak Twoja rodzina, jak dzieci wyszły już z ospy? jak teść? no i świetnie z pracą

                          megi
                          dziękuję, Amelka chodzi i jakoś się trzyma tzn nie pogarsza jej się ten kaszel, ma mokry rano ale takie od odkrztuszenia więc ją puszczam,

                          majorka ale świetna wiadomość z tym kompem dla córy, bosko

                          witaj sylwia

                          Alunia jest ok, coraz śmieszniejsza, teraz właśnie tańczy i "śpiewa" haha

                          co do ekscesów to Amelka w poniedziałek wróciła z ukruszoną jedynką górną na telefon mam ta swoją dentystkę do której teraz chodzę i powiedziała że mamy się pokazać od razu, bo musi postukać czy nie jest pęknięta w środku, udało się wcisnąć pomiędzy ludzi i Amelka dumnie usiadła na fotelu, niczego się nie bała, pytała o wszystko, pani przypiłowała jej bo naprawdę ostry był i mogła sobie język poharatać i przynajmniej zajrzała jej do zębów i powiedziała że ma naprawdę zdrowe i piękne i już ma cofnięte dziąsła czy coś tam które przygotowują się do szóstek i zachwycała się jej rzęsami, mówiła że nigdy u dziecka nie widziała tak długich i czarnych rzęs a mnie duma rozsadzała ach no to sie pochwaliłam choć ja nie z tych chwalących ale tym trza było hihi

                          M zawalony, w końcu i On pojechał do lekarza i dostał antybiotyk, zatoki zawalone, gardło i migdały chore czyli jak u mnie m-c temu, cała rodzina na antybiotykach tej jesieni..

                          ja dostałam okres znów tydzień wcześniej, jestem taka rozregulowana że nigdy nie wiem co i jak, do tego mam takie krwotoki że czuję jak mi leci i boję się gdziekolwiek wychodzić, okropnie mam po drugim porodzie, 17. ide do gina i myślicie że tablety pomogą mi wyregulować swój cykl i zmniejszyć krwawienie???

                          jakie macie upominki na Mikołajki???

                          ja się cieszę, że mamy już kupione prezenty dla dziewczyn i na Mikołajki i na Gwiazdora, Amelka teraz dostanie gazetkę z kucykami filly, Alunia sorter taki tani, zwykły z Pepco a na wigilię Amelka jacht z lego Friends i saszetkę dodatkową, a Alunia interaktywnego kotka
                          i jeszcze rodzice, co im???


                          miłego dnia
                          Last edited by czacza; 04-12-2013, 10:50.
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej.

                            Czacza u nas na Mikolajki słodycze ( standardowo ), po kolorowym dlugopisie bo to teraz hit jest i F ksiązke "Lego Chima", a O "Samoloty". A i dziurkacze ozdobne bo od wakacji mlody dziure w brzuchu wierci ze są mu mocno na juz potrzebne.

                            na Swieta F gre Angry Birds Space, a O traktor. Dla F juz kupiony prezent..a dla O po wyplacie.



                            Boooosz chyba mnie choroba rozklada. non stop mi zimno, glowa boli, zatoki dają o sobie znac, jakos tak wszystko mnie pobolewa ;/ polopiryne wzielam.


                            szukam namietnie stroju krola dla mlodzienca. i kuźwa nima. nigdzie nima!!! a szyc sie nie chce nadal ;/
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              renatka takie cos może Cię zainteresuje?

                              http://allegro.pl/goraco-polecam-3-c...767795278.html

                              http://allegro.pl/stroj-krol-kostium...743770802.html
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                A ja zamówiłam na Mikołaja taki zestaw do malowania. Praktyczna walizka, a w niej mazaki, kredki zwykłe, woskowe, pastele, farby, gumka, linijka. Bo nasza to bardzo lubi malować, nie raz o 7 rano budzi mnie szuranie po papierze kredki czy mazaka. Do tego pewnie słodycze, albo owoce.
                                Teściowej powiedziałam, żeby Edycie na Mikołaja kupiła pidżamę, bo jej brakuje.

                                Gorzej z prezentem na Gwiazdkę, bo dalej nie mam pomysłu, może coś już w markecie wymyślę.

                                Czacza ale masz fajnie, prezenty tylko dla dzieci, męża i rodziców. A ja naliczyłam 15 osób do obdarowania i tak co roku: Edytka, teściowie, dziadkowie, mąż. Szwagierka i jej trójka dzieci, Dwójka dzieci od siostry i dwójka dzieci od kuzynki i jeszcze kuzynka z mężem, którzy specjalnie z Londynu przyjeżdżają na święta i obdarowują bogato naszą córkę. Liczę po 50 zł na prezent, więc razem wychodzi 750 zł
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X