Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Skoczku super!! gratuluję drugiej księżniczki i fajnie, ze wszystko dobrze

    ja po cichu tez marzyłam o drugich kiteczkach ale niech będą jajca a co tam
    tylko coś te jajca w konia mnie robią ze skurczami i wyleźć nie chcą hehe.

    Renatka współczuję @ jak sobie pomyślę, że niedługo i do mnie wróci to masakra...brrrr

    Natorku jak tam praca????

    cos jeszcze miałam ale wyleciało mi z głowy
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Skoczek super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam, że będzie dziewczynka No i jakie to imię Teraz to już trzeba do brzusia po imieniu mówić

      Aniasos czekam z Wami, życzę ekspresowego porodu, kiedykolwiek on nadejdzie hehe. Na priv wysyłam mój nr tel i czekam na wieści z frontu




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej hej,

        jestem i ja

        Aniu trzymam mocno kciuki co by synek się zdecydował na pokazanie się ciotkom no i życzę Ci pięknego szybkiego porodu

        Aniu dobrze, że jesteś. Widziałam malutką Zuzię na FB i nie dziwię się, że się uzależniłaś - jest boska!!!
        szybciutko bierze się za chodzenie - to dopiero będzie się psocić braciom hi hi

        Skoczku cudowne wieści - w kobietach siła, a i jest szansa na syna kiedy indziej... hi hi, będziesz miała argument w razie co do męża.

        Kala wyglądałaś zjawiskowo! bardzo kobieco, delikatnie - pięknie!

        Kasiu dziewczynki są idealnym miksem Ciebie i męza - jesteście rodzinką idealną - od razu widać piękne geny - i te Wasze oczka!!!!
        A z tą świeczką - zwariowałam, byłam pewna, że my równolatki, a Ty mnie tak oszukałaś, że przeterminowane dmuchasz hi hi. A marzenie pomyślałaś...??? życzę, jeszcze raz, żeby się spełniło

        Renata współczuję @, ale wiesz przynajmniej że rodzinka się nie powiększa...

        Chudzinko co do lumpków to ja mam kilka perełek z takowych miejsc,
        a dzieciaki często donoszą po kuzynach i dzieciach znajomych

        Czacza u nas Kacper też mędzi żeby iść do przedszkola, ale że wiem, że mam w domu ospę, więc jeszcze posiedzi. Ciekawe czy Go też wysypie???

        Maja jest cała w krostkach i dziś marudziła do 4 w nocy bidulka moja, chyba ją swędzi. I dopiero jak zagorączkowała, dałam znów czopek to zasnęła do 6:30.
        Oj, zmęczona jestem

        A wczoraj przejechaliśmy 900km. Mijałam Łódź i skręt na Sosnowiec i tak sobie o Was myślałam...

        no i dostałam tą pracę i nawet już wynegocjowałam wyższe pieniądze niż początkowo chciałam
        9.12. mam jechać na szkolenie, po samochód i kompa... no i w teren...

        oj mam pietra
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          NATORKU GRATULUJE

          SKOCZKU TOBIE ROWNIEZ DZIEWCZYNKI SA SUPER HI HI

          ANIUSOS TRZYMAM KCIUKI ZA POROD SZYBCIUTKI I BEZBOLESNY!:*

          a u nas chorobowo....





          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Natoreczku gratulacje, ale z Ciebie obrotna babka, że umiałaś już na wstępię wynegocjować wyższą pensję
            Wierzę, że i o mnie pomyślałaś, bo ja z Górnego Ślunska Współczuję sytuacji zdrowotnych w domu.


            Co do imion...sama nie wiem, zawsze miałam tak, że z miejsca wynajdę imię dla chłopaka, bo dla dziewczyn mało które mi się podoba. Ja myślałam nad Dorotką, Hanią i Natalką. Dzisiaj wyjątkowo to pierwsze mi się podoba, ale sama nie wiem, bo EdyTKA, DoroTKA?
            Jak pod koniec października pochwaliłam mojego chłopa, że taki fajny, pomocny, wspierający, tak teraz ma etap, którego u niego nie znoszę. Takie olewactwo na wszystko. Było mu jedno czy będzie chłopiec czy dziewczynka, jest mu obojętne jakie imię, jak się okazało, że druga dziewczynka, to nijak nie wyraził swoich emocji - wychodzi na to, że to bardziej ja marzyłam o synku dla męża - on bez emocji powtarza, że dla niego najważniejsze jest tylko zdrowie tego dziecka.
            Ja mu mówię, że jak już jest połowa ciąży, znamy płeć, to zacznijmy powoli, ale na raty finansowe rozłożone szykować wyprawkę, to ten swoje, że jeszcze za wcześnie i on nic na razie nie kupuje. Uch, faceci!!!
            I tak mi przykro z tego powodu, bo w tej ciąży jestem zupełnie sama. To już z własną córką mogę sobie więcej pogadać i pomarzyć o dzidzi

            My właśnie z przychodni wróciliśmy, zaś dwie godziny w plecy w poczekalni
            Edytka ma antybiotyk, osłuchowo czysto, ale udało się, żeby mała przy lekarce zakaszlała. Wszystko siedzi jej w nosie, od kataru ma zapelnie spojówek, a krople dopiero jutro mam do odebrania. Ma siedzieć kilka dni w domu, aż jej się nie poprawi. Nie sądzę, żeby się na Mikołaja załapała w przedszkolu
            Last edited by Skoczek; 29-11-2013, 14:58.
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              nator gratulacje ale ci szybko poszło kobieto z tą pracą i jeszcze lepsze warunki wynegocjowałaś szok ,musisz być naprawdę dobraaaaaaaaaaaa tzn że zaczynasz już w grudniu ? ale teren Torunia czy też po za ? i ja też wczoraj pomyślałam że przez Łódź będziesz przejeżdżać

              co do ospy to jak Gabi chorowała to Polka się nie zraziła , dopiero w tym roku w maju z przedszkola przytaszczyła ale to wiesz bo pisałam , przeszła bardzo łagodnie , zresztą ja razem z nią także zależy od tego w jakiej formie jest organizm w danym momencie

              aniasos szybkiego porodu życzę , daj znać jak już będzie po , no i czekam na fotki synka

              skoczek Dorotka to mojego m bratowa (głupia jak but zresztą ) więc mi się nie podoba to imię , Hania i Natalka fajne, podoba mi się jeszcze Helenka i Kornelka
              Last edited by kala8; 29-11-2013, 15:53.
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Skoczek moj chlop tez miewa takie okresy. obecnie jest sfochany na mnie. za co?? w sumie to nawet niewiem. coś mi burknął ze powinnam wiedziec. Wczoraj sie obraził bo ja nie mialam ochoty na szybki seks bo on na minute wpadl do domu i dlaczego a jeszcze z golym tylkiem nie czekam. Toż pan chce!! potem przestal sie odzywac. Obrazony jakbym co najmniej przy kumplach mu po mordzie dala.

                dziś opieniczlam go tak ze sie oplulam z nerwów. bo Ile mozna to samo do mlona powtarzac. ze ja nie marzyna do bzykania. ze jak on chce to ja mam dac. Bo to kużwa dziala w drugą strone.. on moich zachcianek nie spelnia, ja jego tez nie bede. nO I kolejny foch.. bo jA KRZYCZE NA NIego. chlop 30 lat.. a jak cipa sie zachowuje. machnelam reką.za 2-3 dni ja focha strzele na niego. niewiem za co.. moze za nic.. a tak o sobie dla rozwrywki.

                Skoczek Hania mi sie podoba ( znaczy imie ).Natalka tez.. Oba juz oklepane.. przynajmniej "u nas".Mi sie Blanka, Malwina podoba

                Oskar mnie dziś doprowadza do szalu. To co on dziś wyprawia to przechodzi ludzkie pojecie. skąd ja sile biore i cierpliwosc to niewiem.. ale jeszcze chwila i go chyba wydeleguje gdzieś. kara dziala na minute. nawet krocej, bo grzeczny jest wtedy jak mowi "przepraszam". i zaraz znowu.

                dla relaksu wstązkowe bombki robie. dwie są Oskara
                Attached Files
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej girls

                  Nator gratuluję wiedizałam że dostaniesz tą pracę

                  Kala super wyglądałaś

                  Renatka tak jest męża trzeba trzymać krótko bo ja mu się da kiedy tylko będzie chciał to się rozwydrzy i tyle

                  Skoczku gratuluje Kochana kiteczek ja czekam na moje a z imion u nas niby wybiera M ale ja bym chciała właśnie Blanke albo Łucje ale na to się M nie zgodzi a on jest za Hanna wiec bedziemy mieli trudny wybór jeśli to będzie wdziewczynka ogolnie dla dziewczynek ciężko coś wybrać z chłopcem prościej

                  Czacza jak Amelka po przedszkolu

                  Aniusos no wręcz nie mogę się doczekać Igorka, czekamy na wieści

                  U nas po staremu siedzimy w domu ja się zrobiłam strasznie ociężała chwilę pochodze i już mnie brzuch boli więc się oszczędzam a i moja przyjaciólka też jest w ciąży przyjaznimy się od przedszola i sie kiedys zgadałyśmy że bedziemy miały dzieci z jednego rocznika i sie udało rodzi w lipcu
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej,

                    ale mam masakrę w domu - Maja dziś spała po 15min i ryk... i tak do 5 rano I w końcu zasnęła do 7...
                    Chodzę do tyłu

                    Skoczku, ja tam jestem za Natalką Żartuję, osobiście nie lubię swojego imienia bo jest długie.
                    A tak naprawde, to grunt, żeby Wam się podobała.
                    A mężowi się nie dziw, może On zwyczajnie się boi po ostatniej przygodzie... wiadomo, że Ty się cieszysz i chcesz angażować cały świat, ale... może nie denerwuj się na m???

                    przepraszam, wrócę później
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      no ładnie Was wcięło na weekend

                      dzięki dziewczyny za gratulacje, rzeczywiście poszło błyskawicznie z szukaniem pracy: w sobotę wysłałam cv, w poniedziałek dostałam tel z zaproszeniem na czwartek i tydzień później w czwartek drugi etap... a w piątek decyzja że mnie chcą - w sumie w 2 tygodniach sprawa się zamknęła
                      I historia mi kółko zrobiła: po Kacprze też w grudniu wysłałam cv, pierwsza firma co się odezwała zaprosiła mnie na drugi etap i też Kraków...
                      Kala a praca na całym województwie kuj-pomorskim.

                      Skoczku, przepraszam, ale będę szczera - zapomniałam, że Ty za ślunska - pomyślę o Tobie 9.12. jak będę wracać na szkolenie znów mnie czeka wyprawa do Krakowa, a później do Wieliczki.
                      Skoczku i szkoda, że Edytka się nie załapie na mikołaja, ale lepiej żeby Ci nie przyniosła gorszego świństewka, bo to również niebezpiezne dla Ciebie.
                      Na pocieszenie - u nas chyba Kacper wtedy będzie wysypany, więc też Go ominie...

                      Renata, to se chłop powód do fochów znalazł...
                      A bombki są śliczne. Takie kiedyś chyba AniaSOS robiła jajka na wielkanoc???

                      A właśnie - ktoś coś wie o Anulce??? Ciekawe kiedy pojawi się nam męski rodzynek w tym całym babińcu

                      Megi oszczędzaj się jak słabo się czujesz. I dziękuję za wiarę we mnie.
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Heja.

                        Nator.. tak bombki tego typu co ankowe jajka U nas jajka tez beda, ale blizej kwietnia


                        Bylam w kosciele i na jarmarku staroci.Zmarzlam jak cholera. Ł na jarmark chcal jechac bo rzemienia do starej maszyny szuka. takiej na pedał. ale nie znalezlismy. za to ja kupilam szczeniaczka uczniaczka za cale 20 zł kobiecina chyba nie kojarzyla ze to drozsza zabawka. a ja jej nie utwierdzalam w tym.Pies dziala, tylko lekko zakurzony. Oskar zachwycony


                        Obiad mi sie robi, chlopcy na podworku z Ł.

                        a szanowny pan mąz sie wczoraj zaczął odzywac do mnie w szoku jestem.. bo tak nagle ...? niewiem czym sobie zasłużyłam na ten zaszczyt .. w sumie to nie zapracowalam na to bo @ nadal jest.
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          jestem jestem i tak potwierdzam robiłam takie jaja bombki tez sobie dorabiam w tym roku na choineczke ale też całe w cekinach robię bo paru mi brakuje

                          u mnie ucichły wszelkie akcje porodowe wiec sobie czekam nadal oj nie spieszy mu się. jutro już bedzie u mnie kuzynka położna juz mi wiezie jakieś szpitalne gratisy dla młodego od siebie z pracy i ekwipunek jakbym w domu zaczęła rodzić buahahahhaha
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej.
                            A co tu taka cisza wasza mac !!!!!!! Ale raz tu wszystkie.. bez wyjątku.. no!!


                            O bedzie melchiorem na jaselkach. chwalilam sie? nie?? to sie wlasnie chwale.

                            tylko mu musze stroj jakis wydobyć. Sukienke swoją?? i szlafrokiem obwiązac?? bo peleryna supermana to chyba zly pomysł..

                            i ****************zi u nas straaaaaaaaasznie. wczoraj to tak wialo ze jakim cudem glowy nie urwalo to ja niewiem. rano dziś tez ;/ a potem mroz i slonce ;/ ja jednak wole upaly takie nawet po 40 st.
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej dziewczyny

                              odzywam sie nie wiem czy wy mnie pamiętacie jeszcze. chyba bylam z was najmlodsza mamusia. przepraszam ze sie nie odzywalam ale moje zycie jest caly czas w biegu. poczytam co u was a u mnie caly czas pod gorke nie ma o czym pisac same problemy

                              buziaki dziewczyny :*
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Cześć Wam

                                Syrwunia no pewnie, że pamiętamy Oj dawno zaglądałaś, dawno ... Pisz co u ciebie, my chętnie wysłuchamy Jak tam Nikolka? Chodzi do przedszkola? Zdjęcia widziałam na NK - obie ślicznie wyglądacie

                                Nator gratulacje raz jeszcze.

                                Renatka gratulacje dla Oskara! Oj będzie cię duma rozpierać na tych jasełkach!

                                Aniusos nadal w dwupaku? Melduj się!




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X