Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej.. oooooooz jak pizga. z kazdej strony wieje ;/

    dzieki za odp odnosnie prezentu.
    Zapyam mamy mlodej damy co by owa mloda dama chciala. Ł stwierdził ze najlepiej to wieeeeeelkie pudlo pieluch różowych lub wlasnie ciuch.. tylko ciuch.. ja jak wejde w sklep cichowy i zobacze te wszystkie malutkie rzeczy, sukieneczki to odbije mi. Ja jak sobie szukam to mam fiola.. a komuś ? psychiatryk potem gwarantowany

    Karuzele nad łóżeczko ma. łezaczek?? oni wszyscy w jednym pokoju. mieszkają z jej tesciami w domu .. 2 pokoje, kuchnia, lazienka. moze być problem z trzymaniem tego gdzieś..

    Zadzwonili dziś do mnie z Biomicusa ( osrodek fundacyjny organizujący turnusy ). Z zapytaniem czy my chętni na taki turnus. No i F w pierwszej polowie roku 2014 ma jechac oby nie maj. tzn.. po 20 maja juz moze jechac
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Renata teraz w Biedronce jest promocja na pieluchy z Dady. Wielki karton w niskiej cenie, a na pieluchach jest motyw z reniferem, więc fajne na czas święta.
      A jeśli chodzi o ciuchy...myślałaś o ciucholandzie? Tam mogłabyś kupić multum za grosze, a może koleżanka się nie obrazi, że używane?


      Ja dzisiaj sprzątam, pościerałam kurze, zrobiłam remament w ciuchach. A teraz czas na lenistwo
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        renatka też chciałam napisać o tych pieluchach co skoczek, wczoraj pojechaliśmy kupić dla Ali, dobrze one wychodzą za sztukę ale musisz się spieszyć bo były już resztki..

        3 dni w domu Amelkę przetrzymałam jutro ją puszczę na te andrzejki, co chwile o nich mówi.. ma kaszel rano ale już nie aż taki straszny.. mam nadzieję, że te 2 dni w p-lu nie pogorszą sprawy

        jutro na szczepienia nareszcie z Alicją, tyle razu już przekładane i w końcu muszę się udać

        nator co z tatą? no i czy Kapi już też doszedł do siebie?

        kasiar kurde faktycznie Twoje dziewuchy jakby bliźniaczkami były, nawet nie wygląda jak by była między nimi różniąca wieku no i Ty też fajnie wyszłaś
        Last edited by czacza; 27-11-2013, 17:28.
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez Skoczek Pokaż wiadomość
          Renata teraz w Biedronce jest promocja na pieluchy z Dady. Wielki karton w niskiej cenie, a na pieluchach jest motyw z reniferem, więc fajne na czas święta.
          A jeśli chodzi o ciuchy...myślałaś o ciucholandzie? Tam mogłabyś kupić multum za grosze, a może koleżanka się nie obrazi, że używane?


          Ja dzisiaj sprzątam, pościerałam kurze, zrobiłam remament w ciuchach. A teraz czas na lenistwo
          My sie zazwyczaj w ciuchlandach ubieramy. na sklepowe nas nie stac, a rynkowe to zazwyczaj jednorazówki.Kolezanka na bank sie nie obrazi..
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            proszę bez fochów, ale nie poczytałam.

            Wpadłam na chwilę, bo mam pietra przed jutrem i proszę - trzymajcie kciuki.

            A do tego teść znów miał krwotok, teściowa atak rwy kulszowej, Kacper nadal gorączkuje, a Maja ma ospę - jednak!

            Mam normalnie kwadratową głowę takiej kumulacji to dawno nie miałam

            jutro ruszam o 5:30.. a wrócę pewnie koło 20 do domku więc pewnie pojutrze Was poczytam - przepraszam.

            Buziaki
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hej.

              u mnie nic nowego poza śniegiem

              Byłam dziś w szpitalu a ktg skurcze są ale pomału się to rozkręca więc lekarz powiedział, że nie ma sensu zebym zostawała...póki co zjadłam pączka wzięłam prysznic i położę się spać bo skurcze się nie zmieniają.

              może jutro się rozkręci...oby...
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                witam sie porannie

                Aniusos trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród !!!

                Czacza i Kasiar nocniczkowanie zaczęły wasze roczniaki czy jeszcze nie........???Tak jakos chyba umknął nam ten temat....

                Nator zaciskam kciuki,dasz rade!!!!!!!!!!!!!!!!

                Renatka witaj w klubie szmateksowym Ja w takim sklepie za zeta kupiłam spodnie,kilka par - normalnie jak nówki a i trafiły mi sie tez oryginalne lee Dziewczynkom tez portki tam kupuje no i mezowi,jak na inne nie stac to trzeba sie jakos ratować,no!!! Aha,ja mam ciepły kocyk do oddania,niestety nie rozowy Może chcesz dla tej małej panienki????

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  czesc
                  kope lat dziewczyny przeczytalam jedna strone wstecz, no i dobrze trafilam widze Ania juz do porodu sie szykuje!!! Megi w ciazy??? sie pozmienialo, przywolalyscie mnie dziewczyny do porzadku heh.. dwie Anie

                  prawde mowiac, to teraz odwiedzam dwie strony dziennie fb i poczte swoja. Moja corenka jest zakochana w mamuni i nie odstepuje na krok, ale nie narzekam; Zuzia jest cudna i nakochac sie jej nie moge, jestesmy od siebie uzaleznione no i Zuzienka jeszcze od cycka troszeczke
                  Na dniach skonczy 10 miesiecy, zaczyna juz chodzic samodzielnie, jak narazie 2 kroczki i przysiad, za 1 raczke, a przy meblach juz "biega", bardzo sprytna i towarzyska, chlopcy maja juz niekiedy dosyc i przynosza mi ja doslownie pod nogi, zebym sie nia zajela, bo ta cos im tam znowu przeszkadza w zabawie. Maik na szczescie troszke sie uspokoil, a bylo juz tragicznie z ogarnieciem malego terrorysty, teraz ma takie kilkudniowe "napady" tylko "nieposluszenstwa", ciezki przypadek Niewiem co tu jeszcze napisac, bo tak to wszystko raczej po staremu, teraz jestem znow na etapie szycia, zamiennie z malowaniem ot i tyle

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej..

                    chuda ależ gdzie tam kochana, ona ma jeszcze czas, zacznę jak skończy półtora roczku, tak na wiosnę.. raz po raz posadzę ja na nocnik al bryka z niego od razu a na dłuższe posiedzenia i naukę jest za zimno żeby z gołym dupskiem siedziała

                    Amelka poszła do p-la, choć wieje dziś u nas masakrycznie to na szczęście zimno nie jest..

                    grygorek
                    miło ze się odezwałaś ja i tak Cię obserwuję i oglądam Twoich urwisków na FB
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dziewczyny, trzymajcie kciuki, za godzinę jedziemy do Katowic na prenatalne.
                      Śniło mi się, że lekarz powiedział, że widac jajeczka, mąż tak fajnie się w gabinecie ucieczył , ale ja mam już przeczucie, że to znowu kiteczki.
                      Nie ważne, byleby zdrowa była!

                      Aniu pojechałaś rodzić?

                      Wpadnę wieczorem zdać relację
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej

                        nie pojechałam rodzić, w nocy jeszcze skurcze były bardziej bolesne a od rana nic a nic :/ ;( a już się napaliłam...

                        z nerwów na to wszystko wziełam się za sprzatanie!!!
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hejka

                          My dopiero do domu wróciliśmy, po drodze mieliśmy kilka spraw do załatwienia i byliśmy na obiedzie na mieście.

                          No to pochwalę się, że u nas w rodzinie wkrótce pojawi się druga KSIĘŻNICZKA!
                          Super, cieszę się, bo ją widziałam, bo zdrowa, bo wszystko jest dobrze, bo rzeczy po Edytce wykorzystam.
                          Darek żartem mówi, że będzie musiał sobie jakoś poradzić z tym babińcem, bo u nas pies to też suczka

                          Wszystkie wymiary, przepływy są ok. Łożysko w porządku, idealna ilość wód płodowych, wszystko wzorowo, ufff
                          Wg usg wychodzi, że jest trochę młodsza od OM, bo tu wychodzi, że to 21t1d i termin na 9 kwietnia. Ja tylko mówię, żeby do Wielkanocy się zmieścić, bo święta już 20 kwietnia :P
                          Edytka była z nami, oglądała siostrę, która chowała się za rączkami, smacznie spała i nie bardzo chciała się nam pokazać z twarzy. Córcia zadowolona, że będzie siostrzyczka, bo bardzo jej chciała.

                          Spadam na kanapę, bo jestem wymęczona. Jutro z Edzią do pediatry jadę, bo kiepsko wygląda, oczy czerwone, jakby czymś podrażnione
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Skoczek to super że wszystko dobrze dwie córki dla mnie to idealnie zawsze tak chciałam a właściwie to chciałam 3

                            nator jak tam wygrałaś "konkurs" ? masz pracę ? , a w domu rzeczywiście masz Sajgon

                            grygor wstaw jakąś fotkę małej, jak już wróciłaś po latach
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              skoczek cudowne wieści, pamiętam jak my się dowiadywaliśmy długo nie wiedząc kto jest w brzuszku, chcieliśmy oboje w sumie chłopca by parka była ale ja w sercu czułam druga dziewczynkę i tak jak przy Amelii tak i tutaj byłam pewna że trafię teraz laski są tak za sobą, kochają się no i jak mówisz wszystko po Amelii dla Alicji, choć nie ukrywam że i nowe co chwile kupuję ale M mówię że to po Amelce hahah

                              Alunia po szczepieniu ale płakała aż się zanosiła bidulka, cała czerwona od płaczu.. ale potem pojechaliśmy po Amelkę, która została u moich rodziców (po drodze ją zawieźliśmy) - w końcu moja mama wróciła ze szpitala rehabilitacyjnego i Amelka tak była stęskniona za babcią że chciała dziś zostać na noc, no bo też przecież tam jest nasz chomiczek, który ledwo dziś dychał po "zabawie" z Amelią hhihi

                              M na nocce a ja urządzam sobie salon kosmetyczny, maska na gębie i pełen relaks
                              M ma wolny weekend i planujemy z laskami pojechać na Stary, od soboty ma być Betlejem Poznańskie, mnóstwo ozdób, gwiazdkowych dekoracji itp i wiecie czego się dowiedziałam ostatnio? że Poznań jako pierwszy w PL ustawi na Boże Narodzenie choinkę eko czyli będzie cała z butelek co też oni nie wymyślą, że niby P-ń taki ekologiczny??? a wiara coraz większym syfem pali w piecach i nie można przejść koło takiego komina bo można sie udusić lub porzygać, na to to nie zwracają uwagi bo po co.. ech szkoda gadać.
                              Last edited by czacza; 28-11-2013, 23:00.
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                czeeee


                                Skoczek fajnie ze druga corcia bedzie. a chlop sie przyzwyczai


                                @ dostalam ;/ odwolalam dzisiejsze SI bo czuje sie okropnie. wszystko mnie boli, wszystko mnie drazni ;/
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X