Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    wiecie co, wypiłam se piwko, usiadłam w ciszy i w spokoju i zaczęłam czytać i analizować Twoje kala posty i "wtrącenia" jak Ty to piszesz, doszłam do wniosku że Ty kobieto naprawdę masz problem ale nie z innymi tylko właśnie ze sobą (tak, tak, na pewno zaraz mnie zlinczujesz znów przed wszystkim bo właśnie do tego jesteś zdolna, ale teraz to mam to już centralnie w dupie) komentujesz, obrażasz i wtrącasz się w nie swoje wątki i analizujesz i burzysz cała harmonię pomiędzy dziewczynami tam piszącymi.. wiesz jak to się nazywa? Hejterstwo.. biedna są te laski, niektóre nie potrafią się obronić i Ty je jeszcze w tym pogłębiasz i brniesz dalej i ciągniesz zamiast nieraz zamilczyć i ugryźć się w język, szkoda..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
      wiecie co, wypiłam se piwko, usiadłam w ciszy i w spokoju i zaczęłam czytać i analizować Twoje kala posty i "wtrącenia" jak Ty to piszesz, doszłam do wniosku że Ty kobieto naprawdę masz problem ale nie z innymi tylko właśnie ze sobą (tak, tak, na pewno zaraz mnie zlinczujesz znów przed wszystkim bo właśnie do tego jesteś zdolna, ale teraz to mam to już centralnie w dupie) komentujesz, obrażasz i wtrącasz się w nie swoje wątki i analizujesz i burzysz cała harmonię pomiędzy dziewczynami tam piszącymi.. wiesz jak to się nazywa? Hejterstwo.. biedna są te laski, niektóre nie potrafią się obronić i Ty je jeszcze w tym pogłębiasz i brniesz dalej i ciągniesz zamiast nieraz zamilczyć i ugryźć się w język, szkoda..
      czacza walnij jeszcze jedno piwko i przejdź się wreszcie do psychiatry ! Jesteś niezrównoważona histeryczna i jak widać nie tylko ja cię tak odbieram ! No ale cóż prawda w oczy kole ! A swoje chore analizy zostaw dla siebie ! Może byś sie zajęła czymś więcej niż domem i przestala być taka niedowartosciowana to by ci się w głowie poukladalo ! Chociaż wątpię i odpieprz się ode mnie raz na zawsze !
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej porannie.


        booooooooooshe!!!!!!!!!!

        Czacza, Kala posralo was???? dziewczyny.. dorosle kobiety jestescie a klutnia jak w podstawowce.. bo ty sie czepiasz, a ty sie wtrącasz jak nie do ciebie.

        Czacza i sorry.. napisalas ze ci przykro ale jak dla mnie to nie byla tylko info dla nas. ja to odebralam jak przypier..lanie sie o to ze znowu nie zaglosowałysmy, ze znowu twoje posty ominiete zostaly a przeciez ty prosilas. I to ze Kala odpowiedziala. Nie wymienilas nas z ników.. wiec mogla to odebrac jak wiadomosc do niej rowniez. Skąd kuźwa miala wiedziec ze powinna sie domyslić ze ty wiesz ze to nie do niej.I od razu atak.. bo Kala niema fejsbuka to najlepiej zeby sie zamknela. No prosze cie?? ja nie mam prawka.. i jak dziewczyny rozmawiają o jezdzie to powinnam wtedy tez milczec?? jak rozmawiacie o corkach to co?? nie wchodizć na forum? bo co ja moge wiedziec o opiece nad dziewczynką ?
        A jak zaczne sie zalić jak to jest zimą na wsi, ze zasypalo nas po parapet.. to ty, Nator, Nichol, Kala, Majorka i wszystkie inne miastowe niech milczą.. bo co wy mozecie wiedziec o wsi, ok??

        I co z tego ze czyta inne fora, wtrąca sie, pisze. To jest publiczne forum. pisac mozna, czytac tez.Nigdzie nie jest napisane ze nie mozna bo.. np ma dziecko z marca 2009 a nie z lipca 2011.

        Serio serio histerycznie podchodzisz do wszystkiego.I skoro wiesz ze zaraz cos ci odpiszemy nie koniecznie fajnego to po co piszesz jak ci strasznie przykro bo znowu nie zaglosowałysmy, bo nie odposalysmy ci na posta?? Zlituj sie dziewczyno.. są ciekawsze rzeczy do omowienia.. czasami serio ktoś moze miec w dupsku, ktoś moze nie zauwarzyc, bo czyta posty tylko do niego.. a ktoś moze po lebkach przeleciec i juz.
        i to naprawde takie frustrujące jest??
        To i ja moze zaczne..

        No dziewczyny.. tyle razy wam pisalam ze w piatki jezdze z F na SI.. dlaczego nie odposujecie.. dlaczego nie komentujecie?? No przeciez pisze wam to po to zebyscie jakos mnie pochwalily, czy chociazby zdziwione ze pozytywnie ze jezdze.. przeciez mam " chore dziecko".

        Tylko skomentujcie. bo wiecie zalezy mi na tym strasznie, dla mnie najwazniejsza jest obecnie rehabilitacja Filipa i wy macie to zrozumiec.


        a tak wogole to moja przyjaciolka ma skurcze, wypadl jej czop.. i jedzie niedlugo urodzić mi chrzesniaczke


        KAsia wszystkiego kolorowego, szczescia zdrowia pomaranczy..
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          renatka wielkie dzięki jak zwykle w samo sedno bez ogródek
          bo usiadłam tu z myślą żeby się pożegnać po 5 latach na forum ale twój post spowodował że zwątpiłam
          może i się wtrącam w wątki, może i bywam złośliwa ale analiza czaczy to przegięcie pały i mam powyżej uszu denerwowania się tą niezrównoważoną osobą

          więc kończę temat, a co zrobie nie wiem ,nie jest łatwo po tylu latach zniknąć z forum ale może czas najwyższy , nie raz się nad tym zastanawiałam a teraz chyba jest dobry powód i okazja

          a dla zainteresowanych : impreza się udała , sukienka się sprawiła , tylko nie zapomnijcie skomentować bo wyrwę sobie włosy z głowy i rzucę pod tramwaj który właśnie przejeżdża pod moimi oknami
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            kasiar kochana - spełnienia marzeń, zdrówka, szczęścia i miłości na co dzień czy Ty wraz z urodzinami masz imieniny???

            kala ciesze się, że potrafisz się przyznać, że wtrącasz się i jesteś złośliwa to już coś!!! gratuluje odwagi
            więc zastanów się jak się czują te dziewczyny, którym bez jakichkolwiek skrupułów i bez empatii wchodzisz w ich życie prywatne i owszem obie z renatką macie racje że to forum dyskusyjne i każda może wyrazić swoje poglądy na wszystko o czym się pisze ale wieczne wtrącanie i analiza wątków których bezpośrednio Ciebie nie dotyczą i ocenianie innych to przesada, przeanalizuj sobie (może tez po piwie, bo na trzeźwo tego się nie da) jakie Ty teksty walisz do tych biednych lasek..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa


              za przeproszeniem po*********a............. Was

              wybaczcie za takie słowa ale mam złe dni i tak mnie drażnią takie "dyskusje" że nic tylko krzyczeć mi się chce.

              Czacza Kala ma rację a ty na cholere analizujesz jej posty co ty psychologiem jesteś czy co, ja głosuje na Twoje zdjęcia bo wiem że to dla Ciebie ważne ale nie przesłaniaj sobie tym całego świata jak wygrasz jedną pierdołę mniej nic się nie stanie jest mnóstwo konkursów gdzie trzeba się wykaźać kreatywnościa wiedzą i nie potzrebne są Like it

              Kala a ty nie próbuj stąd znikać bo Cię osobiście odnajdę poproszę o zdjęcia z imprezy i super że się wybawiłaś

              Renatko ja się bardzo cieszę że tak dbasz o Filipa i że masz tyle siły na to wszystko i wiem co to śnieg po parapety i nie jeżdzące autobusy zimą wiec coś nas łączuy

              Nator trzymam kciuki jesteś najlepsza uwierz w siebie i ich olśnij, i nie zapominaj o nas jak już dostaniesz tą pracę bo kolejne dzieciaki w drodze i nie mów ze 3 nie planujesz bo wiesz jak to w zyciu bywa

              Kasiu wszystkiego naj naj naj dużo miłości zdrowia i spełnienia marzeń


              A ja powiem wam ze jestem taka zła od piatku znow byłam na usg i znow nic nie widac tzn płci tzn ja widziałam ale ten lekarz ze on pewny nie jest ze nie widzi a miał dosłownie głowice pomiedzy noghami dzidziusia i ja nie widziałam zeby nic wisiało i stwierdzam ze to dziewczynka no ale do poczatku stycznia do połówkowch musze czekac az potwierdze moje spostrzezenia

              Miłej niedzieli i nie kłóccie sie !!!!!!!!!!!!!!!
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                kasiar ha już wiem, dziś wszędzie o Katarzynkach więc myślałam, że to dziś Twoje imieniny a to jutro hihi, zatem podwójnie życzę Ci wszystkiego najpiękniejszego jeszcze raz
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Megi strasznie ale to strasznie ci dziekuje za komentarz odnosnie mego postu. Niech bozia ci to w pieknej i zdrowej córce wynagrodzi

                  Kala nie ma za co polecam sie na przyszlosc. A jak znikniesz to cie znajde i sama pod ten tramwaj zaciągne

                  Cacza ale co cie tak boli ze Kala, czy ktokolwiek inny wejdzie na jakis wątek coś skomentuje, bedzie zlosliwy ?? To ja powinnam juz samobojstwo probowac popelnbiac przez SylwieTM. Bo ona tu przyszla ( nie proszona, nie jej wątek ) i mnie obrazila. A nawet grozila mi donosem. powinnam analizowac, wyzywac, drzec sie z nią co najmniej do teraz bo jak ona mogla. No mają ludzie mordy to sie wtrancają, taka nasza natura. a ze np jakies komentarze nam sie nie podobają?? nie muszą.

                  Zluzuj weź bo wylysiejesz a szkoda by bylo.Nie analizuj, nie sprawdzaj historii wpisów Kali, jesli ona cie tak drazni, nie patrz na jej wpisy.. i bedzie git.



                  Alez dziś w kosiele zmarzlam. noooooż.. zgryz mam nierowny.. i chwala mu za to.. bo bym sobie zeby wybila
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    no widzisz renatka znowu masz świetny pomysł bo w profilu można sobie ustawić listę osób ignorowanych (przypomniałaś mi) więc jest jakieś rozwiązanie , żeby nie oglądać irytujących postów czaczy , a tak swoją drogą ładnie trzeba być porąbanym lub mieć manię prześladowczą ,żeby w sobotni wieczór prześledzić wszystkie czyjeś posty

                    bardzo was przepraszam dziewczyny za ten nastrój na naszym wątku ale cóż kiedyś tak nie było ,kiedyś był spokój , bez fochów, pretensji i awantur
                    i jednocześnie dzięki wam za obiektywne spojrzenie na powyższą sytuacje, teraz wiem na pewno że mam poprawne ocenę sytuacji
                    ponieważ zamierzam dodać czaczę do listy osób ignorowanych wiec myśle że będzie już spokój na wątku , przynajmniej z mojej strony
                    Last edited by kala8; 24-11-2013, 16:44.
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      aaaa już nie widzę tych postów
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        padlam.. hahahhahaha.. F mnie rozwalił.rozmowa z przed godziny

                        F: o ktorej żółwie ninja?
                        ja 18.30
                        F: a ktora jest?
                        ja: sprawdz na zegarku.

                        byla 16.. ja wyszlam po drzewo.. chwile pozniej słysze Oskara

                        "maaaaaaaaaaaaaaaaaamo Filip prezestawił zegarek"

                        pytam F po co??
                        F: a co mam czekac 2,5 godziny na bajke?? teraz na zegarku jest 18.


                        no osmarkalam sie..


                        ide kalendarz otworze na kwietniu szybciej wiosna bedzie
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dziewczyny dziekuje za zyczenia
                          Czacza masz racje, 25 mam imieniny. Julia tez ma dzien po urodzinach.
                          Usmialam sie do lez z filipa, agent z niego niezly he he
                          Kala i czacza ani sie wazcie znikac z forum zrozumiano? Kala czekam na fotki, umieram z ciekawości.

                          Nator obys i ty nam nie znikla na calego... zaczelas juz przygotowania do prezentacji? Ile masz czasu?
                          Megi nie denerwuj się, napewno będzie dziewczynka u skoczka tez obstawiam dziewczyne.
                          Nie wiem komu jeszcze nie odpisalam, tylko sie prosze nie obrazac




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Puk puk,czy mozna..??? alez wy złe no no no...

                            Kala ja tez w sobote potancowałąm z moim kochanym małzonkiem Bylismy na andrzejkach(no i z mysla ze w tamtym tygodniu obchodzilismy rocznice slubu to był dla nas wazny wypadzik).Tańcowałąm do 3 nad ranem!!!

                            Z tą moja praca to dooopa jasiu,Izki mi nie chca przyjac bo miejsc nie ma,za rok przyjma,eh...no nie załamuję sie bo uwielbiam spedzac czas z moimi robaczkami ale wiadomo-chciałby sie juz troche do ludzi...

                            Megi spokojnie,urodzisz to zobaczysz hehehe,ja Emilke to dopiero zobaczyłam na usg dzien przed porodem,a tak to całe 9mc w niewiedzy zyłam ....

                            Skoczek no ja pytałam o marchewkowy dzien moja robiła surowke z marchewki i mi oznajmiła ze jest przepyszna jednak.....hehehe

                            Wstawie foto oczywiscie z odpowiedniego profila Ja przed imprezą.

                            ah no Kasiar naj naj najlepszego urodzinowo-imieninowo.

                            papapa.
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              kasiar wszystkiego naj naj z okazji imienin fotki wrzucę jak uzyskam od kolegi bo te nasze marne ja zwykle ale myślę że w tym tygodniu

                              ja zostaję w końcu jestem tu od początku , a po za tym funkcja ignorowania postów jest ok
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej..

                                chuda szkoda pod jednym względem ale fajnie pod drugim jak piszesz, ja tez kocham spędzać czas z dziewczynami bo od urodzenia nic mi nie umyka, jak pracującym mamom ale z drugiej własne siano i odskocznia tez ważna, ale jednak na drugim miejscu.. w przyszłym roku już na 100 muszą ja przyjąć więc na pewno znajdziesz wymarzoną pracę

                                nator powodzenia!!!

                                kasiar więc i dziś oficjalnie z okazji imienin życzę Ci wszystkiego najpiękniejszego

                                Amelka dziś w domu.. zaczęła kaszleć na mokro i niestety tez nos zawalony rano, kupiłam jej Pnaumolan i Rutinacee i do czwartku muszę wszystko zrobić by ją jakoś postawić na nogi bo właśnie w czwartek są andrzejki a w piątek mają magika i czary-mary więc przykro jej będzie jak nie pójdzie do p-la

                                u nas dziś pięknie, słonecznie i nawet dość ciepło, patrząc rano na -1 myślałam że się tak utrzyma ale ładnie się zrobiło, choć wczoraj tak wiało że łeb urywało do tego sypał śnieg z deszczem..
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X