Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    aniasos w tym czasie ja już rodziłam Alunię więc trzymam kciuki i bądź gotowa

    tak, butki bardzo wygodne i jestem mega z nich zadowolona
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      nichol jaka słodka ta twoja mała z lalą, lalka chyba większa od niej dopiero teraz to zdjęcie dojrzałam
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Kaluś, no to dla Ciebie jeszcze jedno Majki i Krisa
        IMG_1358.jpg
        IMG_1257.jpg Krystian umazany czekoladą ale to zdjęcie jest najbardziej wyraźne

        Czacza, zagłosowane

        Skoczku, bardzo tania ta poducha ja dałam 2 razy tyle. Nie zastanawiaj się!

        Aniusos, trzymaj się! Już niedługo i Mały będzie z Wami Nie mogę sie doczekać!


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          nichol cudni oboje i jakie oczyska mają mała po prostu boska do schrupania eeeech aż by się chciało
          Last edited by kala8; 20-11-2013, 14:20.
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Ale tu cicho...

            Majorka, cholero jedna, gdzie Cię wcięło???!!!

            U nas pogoda sie spierniczyła jeszcze wczoraj było śliczne słoneczko i 13 stopni, a dziś niby ok 10, ale szaro, buro i do doopy. W mieszkaniu ciemno, nic się nie chce ....

            PISZCIE CO!!!


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dzień dobry!

              Melduję się, żeby pochwalić się, że dzisiaj zaczęłam 21 tydzień ciąży. Ale mi z tym dobrze...

              nichol super dzieciaczki. Córcia Wam się bardzo udała!
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Skoczku, dziękować dziękować

                A właśnie wczoraj jak zobaczyłam Twój suwaczek to pomyślałam że u Ciebie to JUŻ POŁOWA Ale leci! I oby ta druga połówka zleciała równie szybko
                Wiem że Twój M liczy po cichutku na chłopca, ale ja jakoś tak czuję, że masz tam pod serduchem drugą dziewczynkę


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hejki,
                  jestem i ja.

                  Dzieciaczki śliczne, i podpisuje się pod Kalą - lalka normalnie

                  Kaluś majty i dawaj w taniec!!! i bardzo czekam na zdjęcia -będzie Ci ślicznie.

                  Skoczku no fakt, to już połowa minęła, a u Anulki lada moment doczekamy się maleństwa... ach, szok normalnie. Ale nam dzieci na forum przybyło.

                  i ja również przywołuję Majorkę do porządku!!!

                  Renata, wróciliście???

                  A ja po wczorajszej rozmowie jestem zadowolona. Na koniec usłyszałam, że puki co jestem faworytem, ale... miała jeszcze kilkanaście spotkań po mnie, więc mógł mnie ktoś przebić. ale na poniedziałek kolejna rozmowa się zapowiada... oj, nie spodziewałam się, że tak się ruszy... jestem troszkę wystraszona, ale też zmobilizowana
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hejka..

                    dzięki za głosiki, na Was zawsze można liczyć

                    u nas dziś tez szaro i ponuro ale za to ciepło, w końcu wyszłam na ponad 40 min z Alunią na dwór no i we wózku już dawno chodzimy na spacery na nóżkach ale dziś dalej i na pewno nie dałaby rady..

                    nichol słodkości masz w domku

                    w p-lu Amelka dostała rolę na Jasełka - będzie Gwiazdką ma się nauczyć co będzie mówić i matka musi strój wymyślić, macie jakieś pomysły? bo ja myślę, że w jakąś białą sukmanę i chciałabym wielką gwiazdę i na brzuchu i na plecach ale no właśnie..

                    faktycznie dużo nam się dzieci rodzi na naszym forum i ciekawe która następna będzie hihi

                    miłego dnia
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      helloł.

                      Nator wrocilismy. chociaz droga byla meczaca troche. Biegunka caly wtorek mnie meczyla. opakowanie wegla zezarte, to chociaz spokoj w drodze mialam. bo jak i gdzie?? w rowie?? za przystankiem?? jak auta gnają i wszystko widac ?

                      No i wczoraj tez biegalam co chwila. juz mnie piecze na mysl o posiedzeniu. a do lekarza z chlopakami mialam. no myslalam ze tam zejde. w duszy sie modlilam zeby tylko nie w gabinecie... bo bym sie pod ziemie zapadla

                      dziś juz jako tako. tylko 4 razy.


                      Czacza u nas w p-lu gwiazdki zazwyczaj są w jakis tam koszulkach, geterkach, do tego jakas fabaniasta biala kiecka, zeby bylo ladniej. Bo w sukmanach i innych dlugich to anioly
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        renatka no ale Ci się znów gówno przyplątało nomen omen może dziś już odpuści?
                        no i dzięki za opinie dot stroju bo ja nie bardzo jeszcze się orientuję w co i jak dzieciaczki w przedszkolach poprzebierane są no faktycznie, wczoraj naoglądała się Aniołków i tak mi zostało
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          nator jakoś mnie to nie dziwi , że jesteś faworytem miłe to , podbudowujące , oby ci się powiodło , trzymam kciuki w każdym razie, choć mam obawę że jak dostaniesz pracę to znowu nam znikniesz na 2 lata albo do następnej ciąży

                          majorka babo !!!!!!!!!!!! gdzie się podziewasz ????
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            majorka żyje i świetnie jej
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej babochy moje hehehehe
                              żyje i czuje się może nie świetnie ale dobrze hehe
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                u mnie nic nowego oprócz tego że Majcia super radzi sobie w szkole nawet z nią lekcji nie odrabiam hehe z anglika ostatnio z testu jako jedyna dostała 6 Hania jak Hania łobuzuje i strasznie się w domu nudzi i tak jakoś mija nam dzień po dniu i miesiąc po miesiącu
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X