Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    helloł

    My obecnie w Toruniu. wczoraj mielismy troszke nerwową sytuacje aaaaaaaaale zyjemy, wszystko sie rozwiązalo i jest ok.

    sraczkowatośc nasza ( najbardziej moja ) zazegnana, dzieki kilku tabletkom wegla. wczoraj nawet zoo warszawskie zwiedzilismy. w sumie to tylko bo pogoda byla kiepska. Oskar zachwycony.. najbardziej podobalo mu sie jak goryl sikał i jak malpka wisiala łbem w dół.

    F daje tu czadu. chwilami mam ochote albo mu albo sobie coś zrobić. Popisy pelną parą i jakby sluch stracil na moje upominanie.

    O kaszlacy i kichający.
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      renatka - w Toruniu warszawskie ZOO - ciekawe no chyba że po drodze a co Ty robisz w Toruniu znów? bom ja chyba nie w temacie no i co sie wydarzyło że już "wszystko się rozwiązało"?

      Alicja dopiero usnęła, ha bo dziś rano w aucie se pospała jak zwiedzaliśmy laboratoria a później w domu uśpiłam ja o 16 no i przebudziłam o 17 bo by wcale chyba spac nie poszła..

      trzymajcie kciuki - jutro idzie Amelka po 2 tyg przerwie do p-la i oby trochę znów pochodziła..

      dobrej nocki
      Last edited by czacza; 18-11-2013, 22:03.
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Czacza wizyte kontrolną w instytucie mamy. a Zoo mijalismy po drodze. zmienilismy troche trase, zeby Oskarzysko tez mial coś od zycia. bo te zoo bylo specjalnie dla niego.


        a sytuacja to taka ze ja sierota pakując sie zapomnialam nr do jednej kobiety lktora miala nam w niedziele osrodek otworzyc, bo my z noclegiem. no i na miejscu okazalo sie ze ja nr-u nie mam. A wydawalo sie ze bralam.
        Ł cisnienie podnosil ze bedziemy spac w samochodzie.. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale ja mialam plan w zanadrzu Natora odwiedzić w razie W. haha.

        no ale akurat tak sie zlozylo ze niespodziewanie przyjechala jedna z lekarek z osrodka. zadzwonila do tej pani od zgubionego numeru i problem z noclegiem sie skonczył

        DZIŚ BEDE WIEDZIEC KIEDY ZNOWU TU.

        U Filipa podejrzewają adhd. musze do psychiatry sie z nim umowić.. o jesli je ma, to mozna go lekami posterowac, zeby przynajmniej w szkole byl bardziej wyciszony.
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Cześć kobietki

          Renatka widzę wyjazd ciekawy no ale bez przygód nie byłoby co wspominać
          i czasami mi się wydaje że mój Bartek też ma ADHA ale moze wyrośnie

          Kala sukienka jak najbardziej pasuje, czekamy na zdjęcia z imprezy

          Nator masz rację z tym dogryzaniem chudym i jak mi ktoś komplementy na ten temat prawił to niemiłym mi osobom zawsze docinał o ich tuszy i już nie komentowali mojej wagi
          Ale powiem Wam że puchnę w oczach niby przytyłam tylko 2 kg ale brzuch mam wielki i do tego boczki straszne aż moja teściowa która oszczędza mi komplementów stwierdziła że bardzo mnie poszerzyło aż sie boję co będzie dalej

          Czacza tak wcześnie wyniki robisz po chorobie??? i oby Amelka pochodziła do przedszkola ja jeszcze Bartka trzymam w domu bo chcę go zaszczepić na grypę a później na pneumokoki bo mam dość tego chorowania i maluszek będzie później bezpieczniejszy

          Ciężarówki powiedzcie mi jak radziłyście sobie z problemami spania bo ja nie mogę spać i chyba będę musialła sobie kupić jakąć poduszkę dla ciężarnych polecicie cos bo powiem wam ze mam na oku POOFI ale ona 210 zł koztuje ale mój M dzisiaj jedzie na mecz do Poznania więc ja w zamian mogę sobie prezencik troszkę droższy zażyczyć
          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            tak megi ASO robi się po antybiotyku by zobaczyć przeciwciała na paciorkowca czy coś takiego.. z tego co widziałam z dzisiejszych wyników (bez komentarza lekarza jednak są w systemie) to ASO poniżej więc się cieszę ale jeszcze jutro szczegółów się dowiem..

            co do poduszek do spania ja miałam taką http://motherhood.pl/sklep/kojec-motherhood-2 rewelacja na duży brzuszek, nie wyobrażałam sobie spania bez niego, jeszcze po porodzeni spałam trochę
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Czacza ja też często robię ASO przez anginy właśnie ale mój laryngolog każe zwykle odczekać około 2 tygpodni po antybiotyku aby wynik był wiarygodny wiec dlatego pytałam czy nie za wcześnie
              a poduszkę motherhood też widziałam troszke tańsza więc może też rozważe jej zakup
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                megi - no widzisz kurde, co lekarz to inne zdanie.. mam nadzieję, że wyniki mamy wiarygodne.. Ala w piątek skończyła antybiotyk więc 3 dni po..
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej, baboszki!
                  Melduję się z domu. Nie wiem czy pisałam, ale byliśmy w tamtym tygodniu całą trójką u rodziców moich w Dobrej. Wróciliśmy w niedzielę popołudniu, a od wczoraj znowu normalne życie: pranie, gotowanie i przedszkole

                  Darek znowu ma na nocki, wczoraj zawiózł Edzię do przedszkola. A ja wczoraj zdychałam, nie służą mi zmiany pogody i ciśnień. U mamy w górach było mi bosko, zielono, świeże powietrze. A u mnie na Górnym Śląsku te zanieczyszczenia dają mi w kość, bo albo mnie głowa boli, albo jestem osłabiona.

                  Do południa byłam dzisiaj u gina. Maluch tak się wiercił, do tego stary sprzęt lekarza nie pozwoliły nam sprawdzić co chowa się między nogami. A ja po cichu marzę, żeby pokazać mężkowi niebieskie śpiochy - a jednak!

                  Niestety znowu mam słabsze wyniki hemoglobiny. W ciąży z Edzią miałam to samo, więc może mam taka tendencję. Dostałam receptę na jakieś tabletki, mam jeść dużo czerwonego mięsa i warzywa...A przecież ja mam dobry apetyt i to nie jest tak, że jakichś produktów unikam, bo mi nie smakują.

                  Megi ja też planuję zakup poduszki rogala. Coraz ciężej jest mi przekręcić się w nocy z boku na bok. Brzucha jeszcze nie mam dużego, ale ja z moją nadwagą pewnie taki będę miała, i aż przypomina mi się mój ból kręgosłupa z tamtej ciąży, więc poduszkę tym razem kupię...chyba że ktoś będzie miał pożyczyć wśród znajomych.
                  Na kiedy Ty masz termin?
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dobry!

                    Kala, ja tez myślę że w takim zestawie właśnie Ty wyglądałbyś genialnie!

                    Megi, Skoczek ja też miałam poduszkę rogala i naprawdę polecam dużo łatwiej jest znaleźć wygodną pozycje do spania z brzuszkiem, potem przydaje się do karmienia, po porodzie z resztą też lubiłam się z nią kimnąć i podkładać sobie między kolana, bo długo bolało mnie spojenie łonowe i wogóle miednica, teraz obkładam nią Majkę jak siedzi w razie gdyby pacnęła na plecy i jak któreś z maluchów uśnie mi na łóżku to też podkładam żeby nie spadły. Spory wydatek, ale dłuuuugo Wam posłuży
                    Ja mam Babymatex z granulkami styropianu w środku. Troche mnie wkurzała bo musiałam ją strzepywać żeby w konkretnych miejscach mieć pod głową czy między kolanami odpowiednią grubość, ale teraz właśnie fajnie się sprawdza, bo kładę ją w kształcie rogala, pasa, albo koła- w zależności od potrzeb
                    IMG_1365.jpg

                    Czaczuś, współczuję tego bulgotania w kiszkach, mam tak często, więc wiem jak to jest
                    Dziś czeka mnie wizyta u dentysty i usuwanie szóstki już mam pietra, niedobrze mi i tak jak ty po lekach, tak ja przez "pietra"- czuje jakbym miała mieć biegunkę ale nic z tego

                    Skoczku, no ja się nie dziwię że ciężko się wraca z pięknych gór, na ponury śląsk. A nie myślałaś żeby wyrwać się tam na dłużej i dychnąć? Skoro Ty i Twój brzuszek czujecie się tam lepiej


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      A ja rozglądałam się za tą poduszką na Allegro i widzę, że jest wiele tańszych i zastanawiam się czy jest jakaś znaczna różnica między tańszą a drogą i markową? Coś takiego http://allegro.pl/poduszka-dla-kobie...702404587.html


                      W góry do rodziców napewno pojadę na całe lato chyba. Jak już będzie maluszek i jak zacznie się u nas remont. Chcę uniknąć hałasu i wszędobylskiego pyłu. Tylko kto mi wtedy będzie sprzątał?
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej hej

                        no właśnie Renatko, niestety ale przez nasze akcje chorobowe - nici z kawy ale następnym razem zapraszam do mnie.

                        Dziewczyny ja też mam poduchę taką jak pokazywała Czacza - jest genialna. Moja niestety przeżyła już w sumie 4 ciąże więc delikatnie "oklapła" ale polecam.

                        muszę uciekać bo Maja mi się psoci

                        trzymajcie jutro i w piątek kciuki - mam rozmowy o pracę
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej
                          dzięki dziewczyny idę w tej sukience i kozakach za kolano, mąż orzekł że wyjątkowo ładnie wyglądam czujecie ???
                          no trochę się martwię jak ja będę dansować bo krótka jest , musze kupić ładne majtki i nie robić zbyt dużych wygibasów
                          fotki mam nadzieje, że będą to coś wstawie

                          nator,chuda trzymam kciuki za wasze rozmowy o prace
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Ja też trzymam kciuki za rozmowy!

                            Kala co się czepiasz?! Mi ta sukienka i w ogóle styl La Mani bardzo do Ciebie pasuje!
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej

                              Ja nie miała co prawda takiego dużego rogala do spania ale taki mały on jest bardziej do karmienia ale fajna sprawa też bo pomiedzy kolana wkładałam i lepiej się spało chociaz ja i tak inny problem bo w ciążach to cierpię na bezsenność :/

                              dziś idę do gina nie wiem czy będzie sprawdzał jaki młody duży urósł no zobaczymy ale wczoraj pół dnia z mega bolesnymi skurczami przeżyłam i tak mi sie wspomniał poród ze aż mnie strach obleciał...

                              Skoczku na podniesienie hemoglobinki polecam buraka w tabletkach. w aptece można kupić i to jest czysty buraczek ale w tabletce no bo ileż mozna np soki pić fuj ja tego nie mogę. ciężko to dostać ale w większych aptekach mają i jest naprawdę skuteczny.
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                na czyj głosik mogę liczyć?

                                https://apps.facebook.com/mali_mikol...ria/zdjecie/28
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X