Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej.

    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Dzięki, dzięki! Fajne jest to, że kibicujecie i wspieracie.
    Właśnie sobie zdałam sprawę, że za tydzień bedzie już połowa mojej ciąży!!! Kiedy to zleciało?!
    Jak o tym powiedziałam mojemu m. to sam uznał, że należałoby teraz usiąść i wymyślić imię...

    Kruszyna nogami i rękami podpisuję się pod Kalą. Najważniejsze, że mała jest uśmiechnięta (co widać na wszystkich zdjęciach), Ty na nią nie narzekasz.
    A Edytka i Pola to takie drobne dziewczynki od małego. Pamiętam, jak się Kala martwiła, a teraz to radosne dziecko. A właśnie, kochana, wstaw zdjęcia Polki, bo dawno jej nie widziałam.
    Edzia ma 4 i pół roku, a ma 1 m wzrostu, ubrania nosi na 104, ale nogawki spodni ma podwinięte
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej dziewczęta

      Czacza bądź silna , dacie radę a dziewczynki niedługo wyzdrowieją.

      Skoczek na pewno wszystko będzie dobrze ja też sie strasznie martwie bo mam złe wyniki cytomegalii i mam powtarzane badania dla mnie niby niegroźne ale maleństwo jest zagrożone, a imię mamy wymyślone dla chłopczyka tzn ja wymyśliłam WOJTUŚ a dla dziewczynki wymyśla M

      Kruszyna nie martw się o wagę małej jak dobrze się rozwija to tylko się cieszyć

      Renatka no nie mogę z Filipa genialny chciałabym zobaczyć minę nauczycielki jak to czytała bezcenne


      Chuda my tez maksymalnie płacimy za przedszole 100-120 ł a wtym miesiącu tylko 5 bo bARTEK CAŁY PAZDZIERNIK W DOMU SIEDZIAŁ
      Dużo siły dla Ciebie i zdrowi dla teścia


      A mój Bartosz ma jakies 111cm nosi ubranka na 116=122 i waży 23kg wiec duzy chłopak i bardzo wygadany a ja sie rok temu martwiłam ze mówic nie umie pani w przedszkolu stwierdziła ze politykiem zostanie i zdjecia dla cioć
      Attached Files
      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
        Hej



        Moje niewiasty zdrowe jak narazie....
        Dziewczyny ile teraz płacicie za przedszkole miesięcznie??? Ja za listopad mam 112zł tylko,Emilka 3 dni opuscila,teraz to male mam rachunki,tak do 150zł a Wy...?????????

        Renatka no to teraz niech maz masuje nóżke.....
        ja za przedszkole nie place nic serio serio zeby nie bylo ze zartuje.



        boooziu jak mi sie dziś nic nie chce.spalabym caly dzien ;/
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Megi ale przystojniak z twego synka
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            no dzięki dziewczyny, jak czytam o powikłaniach to mi się słabo robi.. biedna Alicja - jest cała w wysypce marudna strasznie, na szczęscie już bez większej temperatury, jutro jedziemy jeszcze do mojej prowadzącej bo wczoraj byliśmy prywatnie a nie ufam do końca, moją pediatrę znam tak długo, ja jeszcze do niej chodziłam, dzieci mojego brata i do niej tylko mam zaufanie, wiec zobaczymy czy potwierdzi i czy powie ze dobry antybiotyk został podany..

            zdrówka dla wszystkich
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              co do p-la to nie pamiętam ile płace, w sumie tylko we wrześniu płaciliśmy całość bo w nast m-cach sa odpisy za nieobecność - co m-c jest 20 zł na wycieczki, 7 zł na wyżywienie i złotówka od 13:00

              renatka czemu nie płacisz ani grosza? fajnie Ci

              a co do babci - po diagnozie jest leczona i ma niby juz jutro wyjść ze szpitala, więc ojciec szuka opiekunki, nie wie jak i co zrobić, może podpowiecie kto i gdzie opiekuje sie starszymi ludźmi w domach? czy tylko prywatne pielęgniarki czy na fundusz tez cos takiego jest?
              Last edited by czacza; 07-11-2013, 14:18.
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Megidzięki, zaciskam teraz ja kciuki, żeby z Twoim dzidziusiem wszystko było ok
                Jak ten Twój suwaczek zasuwa!!! Przecież niedawno nam powiedziałaś o ciąży! Ja jestem 7 tygodni do przodu od Ciebie, ale fajnie jest mieć ciążowe towarzystwo. O AniSos już nie mówię, bo ona prawie na wylocie A właśnie, Aniu, jak się czujesz? Chyba wijesz gniazdko, skoro szyjesz organizery i ochraniacze na łóżeczko.

                Ja za przedszkole płacę...350 zł. Ale to prywatnie, na szczęście ostatni rok, potem już państwowo na naszym osiedlu.

                Czacza fajnie, że babcie wyślą do domu.
                Zaciskam kciuki za dziewczyny i ich powrót do zdrowia.
                U mojej siostry panuje ospa, siostrzeniec Jasiek przyniósł z przedszkola, a teraz jego siostra i tata są wysypani. A ja omijam ich szerokim łukiem.
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Dzieki dziewczyny

                  A Mi Iga goraczkuje od nocy... nie wiem czy przez szczepienia- miala wczoraj 4 klucia bo odrazu na zoltaczke daly ... czy to od zeba:/ strasznie marudna,nie swoja jest ,nie chce jeac nic innego tylko mleko

                  U Nas tez pogrzebowo nasz znajomy sie powiesil co sie z nimi dzieje wszystkimi???

                  eby bylo smieszniej i dodatkowy powod do zmartwien to @ mi sie spoznia,narazie dwa dni ale NIGDY nie mialo to miejsca...





                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    heeeeej,

                    znowu czuję się przywołana do tablicy
                    ja juz na końcówce dwa dni temu byłam na wizycie i chłop mi rośnie jak dąb aż się boję porodu i pomału sram w gacieeee już jest wagowo pół kilo ponad normę na dany tydzień :/ narazie złapałam jakąś infekcję którą muszę wyleczyć, za dwa tygodnie kolejna wizyta i zobaczymy co lekarz powie ale młody się obrócił głową w dół jest chociaż tyle dobrze. a miednice to mi tak rozsadza, że chodzić nie mogę ani leżeć ani siedzieć no porażka

                    nie wiję jeszcze jako takiego gniazda no kurna rozgrzebani jesteśmy z robieniem łazienki syf wszędzie kurz pył itp itd nie wiem kiedy skończymy po łazience na szybko jeszcze panele na przedpokoju i chyba w ostatnich dniach bedę sprzątać

                    Lena wreszcie się wychorowała i chodzi do przedszkola... ale w październiku była tylko tydzień.

                    Co do opłat to u nas różnie zależy od miesiaca ogólnie 7zł żywienie za dzień plus 3 zł za dodatkowe godziny czyli ogólnie 10zł za dzień no i zależy ile dni jest w miesiącu.

                    Zdrówka życzę wszystkim chorowitkom

                    aaaa Kala miałam już dawno pisać w grupie Lenki mam dziewczynkę która normalnie jak bliźniaczka Poli serio taka podobna ze hej
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez czacza Pokaż wiadomość

                      renatka czemu nie płacisz ani grosza? fajnie Ci
                      Bo wyzywienie ma O z mopsu i jest tylko 5 darmowych godzin, bo autokar tak odwozi dzieci w tamtym roku placilam 5 zł miesiecznie
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        skoczek Pola ma teraz 105 cm , ubrania jej kupuje na 104, but 26-27,
                        nie mam aktualnych fotek Polki, może zrobię teraz w czasie tych wolnych dni to coś wstawię

                        w przedszkolach państwowych jest coś takiego jak "obserwacja", nauczyciel musi to zrobić z każdym dzieckiem i przedstawia to później rodzicom tzn informacja o dziecku, o postępach, uzdolnieniach, kłopotach itp.

                        i dzisiaj zaczepiła mnie wychowawczyni Poli i powiedziała że wczoraj z Polą robiła to obserwacje i że Polka w 30 min zrobiła 8 kart pracy , bezbłędnie i że się zastanawia czy nie dać jej czegoś trudniejszego dla starszych dzieci i że Pola jest bardzo aktywna i zaangażowana na zajęciach , zawsze się zgłasza i zawsze zna odpowiedzi i że ma świetną pamięc i dużą wiedze o świecie jak na swój wiek
                        no to się pochwaliłam ale dziewczyny zrobiło mi się tak miło że szok

                        chuda ja płacę za przedszkole bardzo różnie, stawka żywieniowa 5 zł i 1 zł od 13 tej godziny, ale Pola dłużej niż do 14 30 nie siedzi w przedszkolu , a jak chorowała w październiku to miałam bardzo dużo odpisów , więc płacę miedzy 50- 150 zł mc

                        ankasos niestety Pola siostry bliźniaczki nie ma wiedziałabym coś o tym a szkoda bo mogłabym mieć takie dwie Polusie
                        Last edited by kala8; 07-11-2013, 17:59.
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej

                          Od razu wklejam http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ko...ca/zestaw/912: poproszę o klik

                          Megi Bartuś mega przystojniak i piękne ząbki ma Szkoda, ze tylko 1 zdjęcie, napaliłam się na oglądanie, bo napisałaś"zdjęcia" a tu 1 a buuu a myślałam, że i mamusia się pokaże

                          Zdrówka ogólnie dla wszystkich chorujących obecnie.

                          Ja płacę za przedszkole tylko żywienie 3,5 zł za dzień i tyle A przedszkole otwarte do 16. Julię wybieram ok 15 i tak wydaje mi się, że długo siedzi, ale ona zadowolona.

                          Jak tam u was z Mikołajem w przedszkolu? Ja w tym roku z drugą mamą robimy dzieciakom paczki za 30 zł. Jakaś gra, bajka i słodycze zapakowane w ładny foliowy worek z Mikołajem, tylko nie wiem jeszcze gdzie go nabyć...

                          A co do reszty prezentów na Mikołaja to kupujemy (raczej dziadkowie) taki domek dla lalek http://allegro.pl/dom-dla-lalek-z-wy...651766717.html a reszta to ubrania, bo zabawki wynoszę już powoli na strych, normalnie brak miejsca hehe.

                          W Biedronce dziś były na wyprzedaży super stroje kąpielowe dla dzieci z Myszką Miki, Dzwoneczkiem i HK za całe 5 zł. Kupiłam Julii, wrzucę do paczki Mikołajowej, będzie na basen i na lato. A i były kalosze ocieplane za 19 zł i parasolki, płaszcze przeciwdeszczowe też na wyprzedaży.

                          Ale dziś się napiekłam ciastek Chyba mi odwaliło kompletnie od 12 do 15 non stop przy piekarniku, a ciastek mam wszystkie pudełka plastikowe zapchane, chyba z 6 kg hehe. Bardzo dobre Amoniaczki polecam http://www.wielkiezarcie.com/recipe25928.html

                          Milego wieczorku




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Kasia ja nie jestem w trojce klasowej u zadnego z chlopców i fantastycznie mi z tym.
                            No ale u F jak zwykle ok 20-25 zł bedziemy sie skladac. U Oskara wieksza filizofia bo jedna z mam z trojki jest z lekka nawiedzona. A i moze być ciekawie bo jednej dzieczynki mama uwielbia podkreslac jaka to ona majętna.. i moze po 50 zł zaproponowac na paczki mikolajowe. No ale to nie bylabym ja gdybym wtedy sie nie wtrącila

                            Oskar mi ostatnio podrosł. ja tego nie widze.. ale jak spotykamy kogos niewidzianego od wakacji to zszokowany ze Oskar taki wysoki. szalu niema.. na 116 ubrania nosi, spodnie nawet bywają 110 cm.. bo krotkie nogi ma. F chwala panu tez pnie sie w gore. Juz nawet ubrania na 128 cm bywają za male nadal jest prawie najnizszy w klasie, ale juz nie o glowe tylko o pół

                            poryczalam sie dziś ze smiechu. od wczoraj mam glupawke. Wieczorem Ł zadzwonil do mnie z informacją ze polknął zeba. gorną jedynke. Zartowal, ale dostalam takie ataku rechotu ze zasnąc nie moglam. a dziś jak jadł, wyobrazilam sobie sytuacje i az sie poplakałam, z chrumkaniem i brakiem powietrza razem.Policzki mnie az bolaly, bo ile mozna rżeć
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              KOCHANE,

                              CZYTAM wAS NA RATY I JAKOŚ SIĘ SKUPIĆ NIE MOGĘ WIĘC WYBACZCIE JAK KOGOŚ POMINĘ

                              Skoczku - lęk o maleństwo jest zrozumiały, więc sprawdzaj, ale też CIESZ SIĘ BRZUSZKIEM!!! nie zapominaj o tym, że to cudowny czas!

                              Renata, jak noga??? i że se pozwolę: ty łajzo jedna, jak łazisz??? i jak Ty do mnie przyjdziesz???

                              Kruszyna - Maja waży 9kg, długa na 88cm... więc kolejne sznurowadło mi się szykuje. Ale ja się tym nie stresuję - wiem, że jej nie głodzę (z resztą ona ciągle kłapie dziobem, że coś chce) zwyczajnie spala. I pamiętaj, że pierwsze 3 miesiące to są duże przyrosty, a później dzieciątko przybiera wolniej

                              Kasiu ale mi smaka na ciasteczka narobiłaś i uwielbiam ten zapach z piekarnika....
                              A u nas nie ma takich wyprzedaży, a buuuu...

                              Czacza a skąd szkarlatyna??? kurcze, to się narobiło znów.
                              No i współczuję choroby babci.
                              ja już mam dość tych chorób.

                              Kaluś - BRAWO dla Polki! Mądra, po cioci z Torunia hi hi

                              Ja za przedszkole płacę 330zł + teraz 50 zł za angielski dodatkowy i 10zł za religię
                              ale to też jest prywatne

                              Chudzinko - zapomniałam ostatnio -masz przepiękne dziewczynki!


                              a ja walczę dalej z sobą. Maja już ok, za to ja zasmarkana, zakaszlana, szalenstwo czyste jak mnie męczy.

                              no i wam się pożalę - zakochałam się w butach, wyskubałam kasiorę na nie i NIGDZIE nie ma mojego rozmiaru. Może któraś z Was szperaczy internetowych mi namierzy 36 rozmiar???
                              Jak znajdziecie - kupujcie!!! oddam kasę za butki i przesyłkę
                              https://www.venezia.pl/kozaki-p-9735-28-14.17.html
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                cześć

                                nator szkarlatyna od Amelki anginy http://babyonline.pl/zdrowie_choroby...kul,11094.html właśnie dziś huczy internet od tego choróbska, jakaś epidemia

                                w linku Twoim nie ma produktu..

                                ja też zawalnona, anginowo u mnie też.. schodzi mi ropa z gardła i zatok ggrrr

                                kasiar zagłosowane 47
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X