Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dziękuję dziewczyny uspokoiłyście mnie trochę
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Czacza moja Emilka ma takie dnie ze ją brzuszek boli,ja ją żałuje itd,to niby płacze,jest smutna a jak tylko znikne jej z oczu to bawi sie na całego.... jak znowu wejde do pokoju i sie pytam "Emilko boli jeszcze "? ona na to "oj boli boli..."Musisz zaobserwować czy jak znikasz jej z oczu to czy "cierpi" czy tylko przy tobie jest taka chora... Moja ściemnia hehehe... Nawet ostatnio dałam jej "tabletke"(słodzik)-nie powiedzałam oczywiście tylko byłam całkiem powazna... i po minucie brzuszek przestał boleć....

      Moze i tak jak dziewczyny piszą,może i sie denerwuje czyms albo jest po prostu zazdrosna że Ala zostaje z mamusia a ona idzie do przedszkola...
      Last edited by chudagleba; 22-10-2013, 15:20.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dokładnie chuda, tak jak piszesz, może byc tak, że dziecko podłapie, że się nad nim natrząsasz, martwisz, denerwujesz o niego i wtedy symuluje żeby Twoją litość i uwagę ściągnąć.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          cześć mamuśki..

          właśnie dziewczyny, może tak być że chce na siebie zwrócić uwagę ale kurde wczoraj jak tylko otworzyła oczy rano to pierwsze słowo było że boli ją brzuszek więc dlatego zgłupiałam, dziś było dobrze, bez żadnych udziwnień..

          wiecie co - drugie pytanie teraz o ta młodszą Alicja wczoraj psikała non stop, myślałam, że ma babole w nosie i ją coś drażni ale nie.. kichnęła chyba ze 100 razy, dziś tez non stop!!! pytanie - czy od niedzieli gdzie byliśmy u rodziny i bawiła sie z psami i kotem mogla jej po dobie wyjść alergia??? mam jej podać np felistil?

          wczoraj była u mnie znów kuzynka z Maksymkiem, przywiozła mi tyle ciuchów i takie ekstra buty że zwariowałam przy czasie zrobię Wam zdjęcie i sie pochwalę, osobiście nie w moim guście, bo po prostu nigdy nie było mnie stać i to nie mój styl ale jak je zobaczyłam to stwierdziłam, że powinnam choć trochę ten swój sportowy, nudny styl już zmienić ciut..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej

            Czacza, takie ciągłe kichanie może byc na tle alergicznym, tym bardziej jak nie ma innych objawów. No i jak najszybciej podziel się Swoimi zdobyczami .

            A tak z innej beczki, to ten pomysł z aktualnymi zdjęciami maluchów to świetny pomysł .

            Pozdrowionka

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Witam,odzyskałam kabelek od mojego halo wiec wklejam kilka fotek moich niewiastek


              Na ostatnim zdjęciu mój starszy szczerbatek,dzis mamy wielki dzień bo w końcu zębowa wrózka odwiedzi Emilkę
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                O jaaaaa! Chudzina, Twoje dziewczynki wyrosły już na takie panny! Są potworrrrnie ładne! Na dole- na suwaczkach- takie bąble puciate, a na nowych fotech...
                No i chyba widzę pierwszą Twoją fotkę nie z profilu

                Wogóle fajny pomysł z tymi zdjęciami jeszcze fajniej byłoby wrzucić fotki zaraz po urodzeniu i aktualne- dla porównania. Na wspominki mi się zebrało..

                Czacza, moja Majka też miewa takie dni, że kicha po kilkadziesiąt razy i zaraz potem pojawia się katar poza tym wykukałam że jesteśmy wyczulone na kurz. Po remontach, czy po powrocie do domu po kilku dniach (albo tygodniach tak jak we wakacje)- psikamy jak opętane dopóki nie pozbęde się kurzu do ostatniego pyłku. Fenistil nie zaszkodzi, a na pewno pomoże i może nawet powstrzyma rozkręcające się objawy alergii

                U nas rozpierducha na całego, bo M kończy remont kuchni. Przyszła dziś moja ukochana kuchenka do tej pory mieliśmy starą zardzewiałą po poprzednich właścicielach, z jedną kratką na tylko dwóch palnikach, z zepsutym piekarnikiem, totalne dno. W reszcie będe mieć kuchnię jak należy, bo gotowanie w tej prowizorce na tym złomie doprowadzało mnie już do szału!

                Zaraz uciekam z dzieciakami do mamy i tam ugotujemy i zjemy dziś obiad, bo jak wpadnie majster montować kuchnie i M zabierze się za reszte prac, to tutaj będzie niezły sajgon
                JA zdjęcia maluchów musze pozgrywać na spokojnie z aparatów i wtedy wrzuce


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Heja.


                  chuda cudne kobiety z was

                  My jutro na pogrzeb. dziś tego sąsiada mają przywiezc.Ale ja z chlopakami nie ide do domu. raz ze az tak go dobrze nie znalam ( ł lepiej ), dwa chlopcy wcale nie muszą oglądac nieboszczyka, tym bardsziej po wypadku i niewiem czy go kojarzą. Z jego bratem jezdzą autokarem, tyle ze znania go.
                  My z Ł jutro na wyprowadzenie.

                  Kulka sie nam oszczenila przedwczoraj. 4 malusie pieseczki. tzn 2 pieseczki i 2 suczki. I juz 2 suczki są zaklepane do adopcji.
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dzień dobry !!!
                    A wy gdzie sie ukryłyście....???

                    Nichol a no faktycznie,nie jestem ustawiona do zdjęcia.... nie podobam sie sobie w takiej pozie....eh...

                    Renatka dziękiiiiiiiiiiiiiii

                    Czacza moja Emilka ma takie napady kichania,tyle ze ja mam dla niej leki i odrazu pomagają,musisz zrobic jakies badania,moze Ala dostanie jakies konkretne leki i nie bedzie tak ci chorowała.

                    WSTAWAC i PISAĆ !!!!!!!!!!!!!!!! BO.... NAKOPIE W ZADY

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Heja porannie

                      Chuda ty uwazAj. Bo donos bedzie za zbyt brutalne przywolywanie dziewczyn

                      Ja nie spie od 5. tzn o 4 Oskar mnie obudził bo.. " niewiem cemu ale łozko mam mokle". przebral nsie, posciel do prania wynioslam, i O zasnął na moim wyrze, a ja na podlodze ;/

                      polamana jestem, niewyspana, do tego pogrzeb ten dziś, i pogoda jakas taka jesienna ;/
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej, hej!

                        U nas chorobowo.
                        Myślałam, że Edyta pójdzie dzisiaj do przedszkola, ale z wtorku na środę strasznie wymiotowała. Nie wiem z czego to czy wirus czy akurat od tego kaszlu. Bo akurat kaszlnęła i wszystko wyleciało. I to na spaniu, bo się potem okazało, że całe plecy i włosy miała brudne.
                        My co kładliśmy się spać, to trzeba było się zrywać do Edzi i tak do 4 rano.
                        Wczoraj chodziliśmy jak na rzęsach ze zmęczenia i braku snu, a ja jeszcze wzięłam się za robienie buraczków do słoików, bo tak to odkładałam na później.

                        Dzisiaj już jest ok, chociaż siedziała do 15 w piżamie i w łóżku, bo mówiła, że zmęczona. Teraz już ogląda bajkę,

                        Kasia, tak, koperkowa to taka jarzynowa. Robię rosołek, potem szatkuję dużą ilość koperku i dodaję na koniec śmietankę. Podaję ją zawsze z ryżem. Edytka bardzo ją lubi
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          cześć

                          dzięki dziewczyny za życzenia, ach kiedy te 5 lat minęło wczoraj m zrobił mi niespodziankę bo nie poszedł do pracy, zrobił sobie wolne, spędziliśmy nasze święto.. w łóżku jak Alunia zasnęła to wykorzystaliśmy to, nie pamiętam kiedy w dzień się kochaliśmy, nigdy nie było okazji, nigdy nie byliśmy sami no i w końcu się udało hahaha, po południu jak Amelka wróciła do domu pojechaliśmy do kawiarni na pyszną kawę i ciacho, jadłam pierwszy raz tartę cytrynową - smaczna cholernie była..

                          kupiłam sobie wrzos na parapet kuchenny, przyznaję że nigdy w domu nie miałam i nie wiem jak pielęgnować i czy i do kiedy może być na dworze.. wiecie może?

                          Alunia niestety znów zakatarzona, ja *************************************************************************************************e skąd to znowu powinna mieć już dawno szczepienia no i nie możemy się wybrać bo wiecznie coś, niedługo kurna złapie mi jakiś badziew i dopiero będzie chora..

                          chuda jak zwykle Twoje pannice piękne, zazdroszczę takiego parku i stawku na spacery, ja mam same bloki i ruchliwe ulice
                          skoczek nie przemęczaj się, i zdrówka dla Edytki, jak teraz się czuje?
                          luna muszę się wziąć za zdjęcia tych butów i ciuchów i obiecuję że wkleję specjalnie dla Ciebie


                          miłego weekendu dla Was..
                          Last edited by czacza; 26-10-2013, 08:59.
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej hej babole

                            ja ostatkami sił łażę a tu jeszcze ponad 5 tyg :/
                            wszelakie dolegliwości teraz mam, masakra, czasem cieżko mi z wyra się podnieść bo wszystko boli...byłam tu u jakiegos gina ale nie mojego to chciał mnie do szpitala położyc ale nie mogę teraz więc póki co się jakoś kulam a we wtorek idę do mojego lekarza to zobaczę co on mi powie.

                            Lenka miała wczoraj uroczystość pasowania na przedszkolaka i występowała ze starszakami w przedstawieniu i serio jestem z niej dumna bo przez choroby to w październiku była tylko tydzień w przedszkolu a i tak wszystko ładnie robiła z dziećmi bo zdążyla się nauczyć co ma mówić i robić
                            Attached Files
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Heja

                              U nas śliczna pogoda, normalnie w krótkim rękawie wczoraj biegałam, cały czas z dziewczynami spędzamy na podwórku i spacerach - dlatego wybaczcie - nie doczytałam.

                              Czacza fajna rocznica, gratulacje 5 latek Nam na 5 rocznicę urodziła się Lenka

                              Aniasos to ja poproszę aktualną fotkę Ani z brzuszkiem Lenka jak zwykle słodka i gratulacje dla ogórka!

                              Chuda panny słodkie i jak zwykle pięknie pozują, zazdroszczę. Moje jak strzelą sztuczne uśmiechy do zdjęcia to połowę od razu kasuję....

                              Nator ile taka sesja z fotografem kosztuje? Jak się płaci za godziny czy ilość zdjęć?

                              Pisałyście o wklejaniu aktualnych fotek - podpisuję się pod tym obiema rękami




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Wklejam fotki, jakieś znalazłam
                                Attached Files




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X