Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej

    dzięki dziewczyny

    nator jak zwykle pięknie wyglądałaś , sukienka śliczna

    ja coś ostatnio nie w formie i nie w humorze , może perspektywa jesieni tak na mnie działa, sama nie wiem
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej.

      Nator slicznie wyglądałas. i kiecka czadowa.

      co u nas??
      a to ze na bank w maju komunia, albo dwie. F w kazdym razie w tym roku przystepuje. ksiądz raczył powiadomić dzieci, ale daty jeszcze nie znamy.
      juz widze jak mnie cos trafia jak go ucze tych wszystkich modlitw.

      do tego Oskar niby nie chory a jakis malo wyrazny. Czasami zakaszle, ale to tak ze pluca wypluwa. Wczoraj zasnął ok 17 i spi do teraztylko na inhalacje go obudzilam.
      mnie tez choroba wziela. gardlo boli, katar okropny, ropny, nos boli, mam wrazenie ze oczy mi wyjdą
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej dziewczyny

        Natorku Ty to jak filigranowa laleczka jesteś, we wszystkim Ci ładnie. Fajna z was para.

        Ja też coś ostatnio humoru nie mam .

        Pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka baboszki
          Kaluś spóźnione ale bbbaaarrrddzzoo szczere Najjj Najjj Najjj lepszego
          my swoją 15 mieliśmy nad morzem 15 sierpnia heh

          Ituś szkoda że ci zabrakło tych procentów ale ty zdolna jesteś więc nadrobisz

          Natorkuślicznie wyglądaliście a i Majcia dzielna jak lew no i po kim ona taka duża ma być skoro mama taka laska ona też po mamie pewnie pójdzie

          ja też coś mam doła na tą pogodę jest mi zimno i wogóle

          Renatka u nas też przerąbane z tymi komuniami jeszcze nie wiem czy to już teraz się zacznie przygotowywanie do komunii czy za rok masakra a o salach to nawet nie wspomnę bo to na 2 lata przed trzeba sale zamawiać a tu ani terminu ani nie wiadomo czy czasami nie wyskoczą z tym że za 3 lata dopiero zrobią

          moja Maja chodzi chętnie do szkoły jak na razie dziś była nawet na obiedzie oczywiście wszystkiego nie zjadła więc Hania kotleta dokończyła hehe
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej

            ja jeszcze w pracy , czekam na Pole bo poszli do ogrodu botanicznego na spacer ze swoją grupa słońce świeci to korzystają

            a o 16 mam zabranie u Gabi w szkole a w czwartek u Poli w przedszkolu
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej hej

              dziękuję jak mi miło

              Renata jak Oskar z tym "szczekaniem"???
              I fajnie, że już wiecie o komunii, ale bez konkretnego terminu, to rzeczywiście tak se...

              Majorka, a dlaczego u Was te terminy przyjęcia mogą się wahać o 3 LATA tO JAKIŚ ŻART??? To jak macie zaplanować coś???

              Kala mam nadzieję, że to tylko pogoda stoi za naszym spadkiem formy, bo i ja coś nie w sosie...
              Luna minie nam... (mam nadzieję )

              A ja siedzę i knuję co tu za interes rozkręcić, co z pracą, bo aż mnie trzęsie... i co mi coś wpadnie to jak podliczę koszty wstępne i koszty miesięczne... to masakra jakaś!!!
              A do kogoś już mi się nie chce iść pracować... OSZALEJĘ!!!
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                heja.

                Oskarowe "szczekanie" jakby mniejsze.Chyba ze pobiega, albo za gorąco mu jest. No i katar wodnisty.. jak mu przypomne to wydmucha, jak nie to wciąga tego fluka i mu on dojrzewa w nosie.

                Ja, zeby nie bylo oskarowi smutno tez zaflukana,pokaszlująca. i kichamy. non stop kichamy. dziś w Biedronce zanim portfel wyciągnelam to mysllam ze mi morde od tego kichania urwie.

                w niedziele mamy zebranie o 11. A o 12 jest msza dla dzieci ( z wyszczegolnieniem dzieci ktore mają isc do komunii ) i zgloszenia trzeba ksiedzu po mszy dac.
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej..

                  u nas dalej smarki, katar i kichanie, juz mam dość, Alicja ja mnie widzi z chusteczką to ucieka ode mnie, Amelka ma zmiany na oskrzelach i strasznie rano kaszle, jutro znów na kontrolę i zobaczymy czy pójdzie do przedszkola w poniedziałek..

                  nator słodka ta sukieneczka, trafiła Ci się i wierzę, że już nie możesz wysiedzieć w chacie bo ja tez już fioła dostaję, a o braku kasy to juz nie wspomnę

                  kala spóźnione ale szczere życzenia rocznicowe, wiele pięknych i miłosnych dni Wam życzę..

                  a propos kasy - wczoraj na FB zaczęłam dni próbne na prowadzeniu jednego fan page z ciuchami, może uda mi się współpraca stała i będę miała wynagrodzenie w bonach na ciuchy tak więc staram się i piszę i zobaczymy co z tego będzie

                  Alunia już coraz fajniejsza, kuma już prawie wszystko co się do niej mówi, pokazuje co chce mówiąc "da" na jedzenie i picie mówi "mamamamama" i na wszystkich mówi "tata" jak wychodzimy z domu czy jak ktoś zakłada bluzę czy kurtkę to krzyczy wręcz "papa" i macha łapką przynosi butelkę jak chce pić, lub smoczka i misia jak szykuje się do spania hahaha jest rozkoszna a jak sie już kłócą z Amelką - masakra..

                  aniasos jak się czujesz? widzę że robótki ręczne pełną parą ida zazdroszczę takich manualnych zdolności..
                  kruszyna jak Malutka sie rozwija? jak się chowa?
                  grygorek już umilkła na długo, nawet rzadko na FB ja widać..
                  skoczek jak się teraz czujesz? dolegliwości ustępują?
                  kasiar odezwij się
                  renatka zdrówka
                  itka kiedy w końcu się spotkamy???
                  Last edited by czacza; 12-09-2013, 14:26.
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Czacza zdrowia dla dziewczynek

                    U nas deszcz, deszcz, deszcz i zimno. Przez tą pogode i swoje samopoczucioe odwolalam zajecia dziś z SI..
                    @ dostalam. do tego albo jelitówka albo ja umieram. mdli mnie, biegunka, non stop boli mi brzuch i glowa. no koszmar. Gdybym miala dziś jeszcze jechac z dwoma panami moimi na te zajecia to bym chyba wykorkowala.

                    Oskara kaszel po moim ostatnim poscie zniknął poprostu przestal kaszlec.
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka:-) buro i ponuro u nas. Ja lezaca,obolala cos mi ten bol z plecow wyjsc nie chce. w pn do ortopedy ide moze cos wyjasni. Moje chlopaki zdrowe odpukac. Czacza zdrowka dla dziewczyn daj znac jak wyzdrowieja to sie spotkamy:-) Trzymam kciuki za fan page







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Rety dziewczyny powymierałyście
                        chyba na prawdę coś tu wygasa życie za szybko leci i coraz szybciej i czasu już na wszystko brakuje

                        piszcie piszcie bo nam się kontakt urwie

                        u nas jakoś leci chorobowo ale leci ja się rozłożyłam kaszle jak najęta aż płuca bolą Hania ma zapalenie ucha

                        a tak to po staremu nic ciekawego

                        jutro piekę jakieś ciacho ze sliwkami bo mnie teściowa obdarowała a ty Kasiu pieczesz coś pysznego ?
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          A witam moje kochane panie

                          Ja osobiście nie wymarłam

                          Kurczę współczuję choróbsk Oby wam wszystkim szybko przeszły.

                          Wczoraj napisałam dłuuuugiego posta i mi go wcięło - wybaczcie ale o tej godzinie nie jestem w stanie odtworzyć moich wywodów

                          Majorka a no upiekłam kremówkę i ciacha kokosanki (co by się białka, które zostają z kremówki nie zmarnowały).

                          Miłej niedzieli, czekam na was




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            helloł.

                            ja dziś na wywiadówke. Ł z chlopakami potem do kosciola. Bo koniecznie po mszy trzeba dac zgloszenie do komunii.
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej

                              majorka ja też nie wymarłam tylko jak nikt nie pisze to mi też się nie chce pisać i koło się zamyka

                              kasiar jak ktoś taka chudziny jak ty to może sobie wypiekać i zajadać ile chce

                              mnie ten wrzesień już wykańcza , zebrania, składki, opłaty , lekarze i wydatki (z Gabi dermatolog, okulista, dentysta) i jakoś czuje się zagoniona do tego weny do wszystkiego brak

                              ale w ramach prezentu na 40 mojego m (ma 7 października) wykupiłam nam weekend w Zakopanem we dwoje w tym hotelu

                              http://www.nosalowy-dwor.eu/en/resort/gallery

                              wiec jest perspektywa lekkiego relaksu

                              dzisiaj dziewczynki idą na 11 tą na kuzynki urodziny do figloraju a potem jedziemy do moich rodziców na obiad

                              no to tyle u mnie , teraz proszę o posty od innych dziewczyn !!!!!!!!!!!!!!!
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej ja też jakoś weny nie mam, chyba jestem w ciązy tzn okres mi sie spóżnia ale w piatęk byliśmy u lekarza pęcherzyka nie widać mam strasznie wielki jajnik, lekarz podejrzewa ciąże pozamaciczna , zrobiłam bhcg i niby na okolo 3 tydzien wiec pecherzyka moze nie byc widać,ale martwie sie bo nie chciałabym juz wracac do pracy bo praca przy tych wszystkich odczynnikach oparach nie jest bezpieczna dla dziecka ale zwolnienia nie dostane dopoki nie potwierdzi sie ciazy ale jestem dobrej mysli ze jakos sie wszystko ułozy

                                choróski wracajcie szybko do zdrowia, my od środy walczylismy u Bartosza z katarem i kaszlem i obyło się bez lekarza mały jutro idzie do przedszkola zdrowy

                                oj ale mi ochoty na ciacha zrobiłyście pojadłabym ale nic mi się nie chce robic

                                Kala fajny taki wyjazd bawcie sie dobrze a wrzesień zawsze jest cięzki co do opłat potem będzie już lepiej a ty juz odeszłaś z tego trzeciego przedszkola???
                                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X