Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka

    Wy tu gadu gadka o butach a na owsiki to co polecacie??????????? Julia grzebie sobie w tyłku już od kilku dni a mnie dopiero dziś oświeciło jaka może być tego przyczyna




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez itka29 Pokaż wiadomość
      jesteście genialne wszystkie
      Buty jadą do Ani-a Majorka i Renata dostaną MNIE-we wakacje czy jesteście zadowolone???
      My dziś zrobiliśmy sobie dzień leniuszka,w piżamkach chodzimy i nic nie robimy poza obiadem,wczoraj serniczek upieklam więc do kawy jest mamy labę
      no baaa.. sama obiecalalas mi ze przyjedziesz do mnie


      ze mną ciut lepiej. wczoraj czulam sie jak trup./ o ile wiem jak sie trup czuje.
      kark mi nawet od kaszlu bolał. ale ogrodek opielony, kwiatki tez, potem byla mega burza. u nas bokiem przeszla.. jedeynym jej ubocznym skutkiem byl brak prądu od 14 do.. hmmmm.. poszlam spac po 22 i jeszcze nie bylo.
      w miescie obok ( " u moich rodzciów" ) poolamalo drzewa, z synagogi dachwke zerwało, sluby poprzekrzywiane, kable w wodzie.

      jade dziś z chlopakami do zoo. szalu niema, bo wiekszosc to nasze domowe zwierzątka.. ale są niedzwiedzie.. no i potem albo na frytki lub na lody. z kolezanką i jej dziecmi.. pekaesem sie porywamy.
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        kasia na owisiki??? do lekarza trza pedzić i on coś przepisze..
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hejka

          Kasieńko ona nie musi mieć owsików może mieć inne robactwo tak czy siak lek trzeba jej podać i przydało by się kał przebadać jak dasz rade zbieraj co dzień po jednej kałówce i do lodówki ale nie wiem czy wytrzyma tyle dni więc pędz do lekarza i niech przepisze ci ZENTEL http://apte24.pl/p/pl/4976/zentel+za...l+20ml+rp.html

          ja już parę razy odrobaczałam i niech ci przepisze 2 dawki bo to całą buteleczkę trzeba na raz 20 ml a za 2 tyg powtórzyć nie daj się wrobić w ten żółty lek bo on nie za bardzo skuteczny http://www.twojeleki.pl/katalog.php?id=762

          i wytrwałości bo to paskudztwo musisz zmieniać co dzień piżamkę i prać pościel(w gorącej wodzie dezynfekcja musi być ) bo one za zwyczaj wyłażą w nocy i tak potem jaja wszędzie ja walczę już od paru miesięcy u Hani nieraz spokój na 3 tyg nieraz na więcej ale cholerstwo co jakiś czas wraca i nie wiem z kąt, u niej objawia się ciemną otoczką dookoła odbytu zmianą zachowania jest nerwowa płaczliwa i ma obeschnięte ustka ale u niej to jakaś glista jest tylko nie wiem jaka bo w wynikach nie wychodzi idę do homeopatki bo już wyczerpałam wszystko co mogłam ona jakoś tam wykrywa i zwalcza bez leków mojej koleżance pomogła

          Oj Renatka to się miałaś ja bez pradu szaleju dostaję u nas w miarę spokojnie choć dziś wieje i zimno a zoo jakie by nie było to i tak frajda dla dzieci

          ja idę się szykować i do mamy
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hejka

            Ja nie miałam problemów z owsikami więc nie pomogę .

            Kala właśnie o tych sandałkach myślałam, dziękuje za przypomnienie. I jeszcze w związku z tym Ci troszkę głowę pozawracam, mam prośbę, czy mogłabyś mi zmierzyć ile cm ma wkładka w tych sandałach, i ile Twoja Pola ma cm stopę, bo ja mieszkam w UK i mój mały nosi tutejszą 8 i wedle tabeli http://sklep.befado.pl/index.php?c=ts&id_ts=3 zgadza mu się długość stopy z tym rozmiarem. A tutaj patrzę, że nike ma jakąś zaniżoną numerację, z ich tabeli to ja bym musiała 10 zamawiać, żeby zgadzało się z jego 16,5 cm długości stópki. Więc Kala gdybyś mogła zmierzyć i mi powiedzieć ile cm te Twoje sandałki mają do tego romiaru który kupiliście byłabym wdzięczna.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              luna ja zamówiłam Poli 26,5 na opakowaniu pisze że to UK 9, Pola ma stopę 15,5-16 cm a but ma w środku 16,5 cm

              więc pewnie roz 27 ma ok 17 cm to byłyby może dobre na twojego synka

              inne buty Pola ma rozm 25 więc też byłam zdziwiona tą rozmiarówką
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dziękuję Kala, bardzo mi pomogłaś .

                A tak z innej bajki, jak minął Wam Dzień Dziecka? My stwierdziliśmy, że zabawek żadnych nie kupujemy, za to spędzimy z nimi dzień tak jak lubią, czyli pojechalismy do parku, chłopcy z tatą pokopali w piłkę, pobawili się na fajnym placu zabaw, a na koniec zaliczyliśmy macdonalds. Wiem, wiem niezdrowe jedzenie, ale dzieci lubia takie miejsca i raz na jakiś czas to chyba można .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Cześć

                  Dzięki za rady na temat owsików, po niedzieli wybiorę się do lekarza. Jednak dziś zero drapania, obserwuję non stop ...

                  U nas taki okropny deszczowy dzień, że nawet do sali zabaw nie pojechaliśmy, także dzień dziecka w zaciszu domowym. Ale fajnie było, bo spełnialiśmy prawie wszystkie życzenia Julii Upiekłam z nią kremówkę, zaraz zabieramy się za konsumpcję mniam




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejka

                    u nas dzień dziecka minął dość fajnie nie padało więc poszliśmy na organizowaną imprezkę na placu były dmuchane zamki statki trampoliny i kupe innych rozrywek gofry balony więc laski miały mała rozrywkę potem do babci pojechaliśmy tam laski kupiły sobie malowanki a my im kupiliśmy kredki z biedronki bo były fajne a one bardzo lubią rysować i kolorować i wieczorkiem zjechaliśmy na chatkę

                    co do rozmiaru to moja nosi prawie 29 a Majka 31 więc dużej różnicy między nimi nie ma

                    dziś za to u nas leje jak nie wiem i burze już 2 były masakra ale dziewczyny za to siedzą i ciągle kolorują więc trochę spokoju
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      No to sprawa butów rozwiązana-uffff
                      Wczoraj zawiozłam małego do taty-Mateusz nie chciał jechać-i dziś ma mi go przywieżć, ale Dominik tak stęskniony za tatą,że jeszcze chce zostać
                      ja wczoraj na imprezce z okazji dnia dziecka hi hi byłam w domu póżno-ale czasem też mi się należy
                      Dziś na imprezkę urodzinową do przyjaciółki-wczoraj kończyła lata-toszkę rozrywki
                      Kasia-oby Julce leki szybko pomogły







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        oj szkoda że żadna nie tęskniła ale już jestem, na fb wchodziłam tylko przez tel by popatrzeć czy aby czegoś nie wygrałam a Was dziś troszkę poczytałam..

                        nator nareszcie się doczekałaś, a co do stania to pierwszy raz dopiero się wspięła? moja już utrzymuje się parę sekund bez trzymanki i chodzi ładnie za rączkę tak więc czuję że szybciej będzie chodziła niż Amelka ale nadal zero pokazywania rękami czegokolwiek, ale ale od 2 dni robi językiem, pierdzi buzią i daje buzi maskotkom

                        renatka bosz ale Ty kobieto cierpisz, co jest z Tobą? jak się dziś czujesz?

                        kasiar może to porostu było zwykłe niedopatrzenie podczas podcierania pupki po kupie i porostu ją coś zaswędziało.. oby to nie były robaki, choć nie miałam z tym nigdy problemów wyobrażam sobie jak może to być ciężkie..

                        u mnie remont w sumie zakończony ale jak wczoraj weszłam do domu to troszkę się przeraziłam, ale jak zaczęłam sprzątać to wieczorem widziałam efekty i już mi się podobało, jest jeszcze całe mieszkanie do pomalowania bo są wyszpachlowane ściany, u Amelki, tam gdzie była szafa, jest goły beton i teść ma wyszpachlowac jeszcze, ale najważniejsze jest zrobione..

                        no i dziś już zaczynam pakowanie, zrobiłam 2 prania, poukładałam w szafie i już pomału szykuję ciuchy nad morze, jeny jak ja nie mogę się juz doczekać, tyle czekałam a to już za 2 dni

                        miłego wieczorku

                        PS ja w końcu przy piwku i chipsach wieczorek spędzam miło
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          aha chuda kochana napisz co z Izunią znów się dzieje? lepiej już???


                          my na dzień dziecka pojechaliśmy do Pati i Maxa to jeden z największych sklepów dla dzieci, były tam konkursy, zabawy, Amelka wygrała w konkursie (jazda samochodzikiem od startu do mety) chichi love czy jak to tam się nazywa, później pojechaliśmy do Piotra i Pawła, dalszy ciąg zabaw i miała pomalowaną buzię, od moich rodziców dostała 3 pet shopy, od nas wypasioną grę w kwiatki i rabatki kupioną w Pati i Maxie znalazłam na Allegro http://trefl.strefamarek.allegro.pl/...i-rabatki.html w którą dziś graliśmy chyba z 5 razy.. Alunia w Pati dostała kubek niekapek
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej.
                            Czacza dzieki ze pytasz. ze mną najgorzej nie jest, ale nadal niefajnie. glos jak zepsuty ciągnik. kaszle strasznie. a kaszel mam dusząco-dlawiący, po takim ataku rwie na wymioty ( wydzielina ). ataków kaszlu mam srednio 5 na godzine. pluca, klatka piersiowa i kark od kaszlu mi tak boli ze chodze jak robot.
                            jutro do lekarza ide. bo dziś z bratem do B-stoku na kontrol do ortopedy. z F nie jade bo pani Asia odwolala zajecia ( jakies zebrtanie ma ). wiec przynajmniej tam nie bedą widzieli jak charcze

                            U nas po dniu dziecka ok. bylismy w ogrodzie zoologicznym z chlopcami. tzn ja bylam.. i kolezanka ze swoimi dzieciakami. potem lody, frytki zjezdzalnie dmuchane.. F nawet zjezdzał. az sie zdziwił ze sie nie bał. i mozg mu nie wyskoczył.. bo on byl przekonany ze po taki zjezdzie to mu glowa eksploduje. hahaha a dumny z siebie jakby szczyt jakis osiągnął.

                            i codziennie mamy burze. wczoraj z kolezanką trampoline przestawiałysmy, bo stala tak sbie, niby miedzy budynkami.. ale jak zaczelo gwizdac i taki wyjący wiatr wiał to ją ( kolezanke ) az zmrozilo. bo w piątek u niej na wsi taka nawalnica przeszla ze u nich trampolina latala po podworku jak balonik.. a i dach w powietrzu byly. przystanki do gory nogami. te betonowe przystani. No ale szalu wczoraj nie bylo.

                            a ja walnieta zamiast chowac sie przed wiatrem to zdiecia chmurom chcialam robić no niebo pieknie kolory zmienialo. i tak sie zachwycilam widokiem ze zdiec brak
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej laseczki
                              u nas dziś względnie słonko świeciło ale wiało jak cholera może i lepiej bo bynajmniej dziewczyny na podwórku pobyły bo inaczej to komarzyska i meszki żrą żywcem

                              jutro z Mają do dentysty idę bo ją coś ząb pobolewa

                              dziewczyny macie depilatory?

                              bo ja chcę sobie kupić tylko nie wiem który lepszy upatrzyłam sobie taki i nie wiem http://www.groszki.pl/groszki/1,9594...romocyjna.html
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                gdzie wy się wszyscy podziewacie mam nadzieje że was nie zalewa?

                                jak tak popatrzę w tv co się dzieje to masakra,ja co prawda też mieszkam przy samej rzece ale u nas na razie spokój podeszło trochę ale zagrożenia jak na razie nie ma i mam nadzieję nie będzie już dwa razy mieliśmy prawie powódź raz w 97 a drugi jakoś dwa-trzy lata temu współczuję tym ludziom straszny żywioł

                                hej hoooo kobietki wracać mi tu

                                a tak co do powrotów to
                                BARDZO BRAKUJE MI TU MADZIKA
                                nie mówiąc o YOENNE ech szkoda że tak dużo dziewczyn po rezygnowało
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X