Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej

    Chuda.. nic mu nie bylo jak nie pospał kiedyś to ja wstawalam.. a teraz mam w zadzie. dzieci mają ojca. nIECh sie on tez wykarze i posmiga z miską, jesli niechce zeby syn zazygal wyrko


    a nozki Izy faktycznie sie iksują. ja kiedyś takie mialam. odciski na kolanach az mialam. na korekcyjne zajecia chodzilam. nie nawidzilam ich bo smierdzialo na sali spoconymi stopami hahahaha. i pamietam ze wszyscy kazali mi czesto smigac na zewnetrzej strone stopy. zeby sie gira wygla w drugą strone.



    jade dziś do Zascianek na SI. mialam sie z kolezanką spotkac.. z Francji przybyla. ale jutro ona ma do mnei przyjechac. wiecie.. ciekawosc zzera jak mieszkam hahaha. Bo pamieta tą ruine jak nic tu nie bylo.

    ide..
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej kochane...

      Nie mam sily na nic po 3 tyg samej wczoraj sie na Ige wscieklam bi na Cypriana to tylko warcze taki niedobry do tego pogoda sie,zepsula , ja chora tez gardlo i podniebienie boli, glowa i wszystko...





      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Jestem-ktoś mnie wzywal zdaje sie
        Nicholku-trzymam kciuki za przetrwanie!!!!!
        a u mnie hm,mąż się nie chce wyprowadzić z mieszkania więc się "szarpiemy"bo muszę je zdać JA bo na mnie umowa,i mi brużdzi....
        Dziś rozprawa Mateusza kolejna byla nie popisal się malżonek oj nie ale dzięki jego postawie i zachowaniu,mam trochę dowodów do sprawy rozwodowej
        w tym tygodniu mam tak-mature-poprawka z anglika
        skladam pozew do sądu o rozwód i alimenty
        uczę się do egzaminów czerwcowych
        kuję na prawko
        i wieczorami nie wiem jak się nazywam
        oprócz tego oczywiście chodzę do pracy,piorę sprzątam gotuję ech....dobrze.że u mamy to pomoże znacznie
        Mój malżonek nawet nie raczyl zapytać o finanse od dnia rozstania,na raty splaca mi kwiecień jeszcze-kwota wg jego uznania/400zl-a tu maj się kończy-mówię Wam masakra
        i taki sie z Wami podzielę pomyslem,jak dostanę rozwód,chcę jechać z dziećmi do brata
        musze zlapać oddech,nabrać dystansu i zacząć ŻYĆ!!!!!!!
        Ale nasmęcilam,uchhhh mam nadzieję,że następny wpis będzie weselszy







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej hej

          no i u nas Kacper ma 40` gorączki i 2 lekarzy go dziś widziało i nie wiedzą od czego JA ZWARIUJĘ!!!
          Do tego pada i mam też taki padnięty dzień...

          Itka, zbieraj dowody, zbieraj... a skoro nie płaci teraz to jak złożysz pozew nie zapomnij dopisać, że wnosisz o alimenty odpowiedniej wysokości od dnia złozenia wniosku - bo na rozprawy się czeka, a on bedzie musiał spłacić długi jeśli Ci zasądzą...
          A jak sprawa Mateusza??? On jest teraz przecież w domu, prawda???
          No i trzymam kciuki, zeby się wyprowadził... a umowa choć na Ciebie to skoro jesteście małżeństwam jest również na niego. Spisz z wynajmującym oświadczenie, ze wyprowadziłaś się z danym dniem i rozwiązujesz umowę a z mężem jesteś w separacji i że umowę przenosicie na niego - kopia dla niego za potwierdzeniem odbioru i powinnaś się uwolnić od obowiązku...

          Chuda, a to u nas jest inny problem... Ale rzeczywiście niefajnie, żeby taka śliczna dziewczynka miała nóżki w X. Ja bym chyba tego nie zostawiła i bym szukała innego lekarza.
          Mnie dziś też wkurzył poranny brak diagnozy i zadzwoniłam do innego lekarza, żeby dojechał i mi Go zbadał...
          i do ortopedy też idę do innego z tym samym. u nas Kapi stawia palce do wewnątrz
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            nator no fakt jest to frustrujące jak taka wysoka gorączka i lekarz nie wie od czego
            może jakiś wirus mam nadzieje że szybko Kapiemu przejdzie , zdrówka dla niego

            itka no trudna sytuacja przed tobą, ale napewno wszystko sie w końcu ułoży szczęśliwie , życzę ci tego
            co to kuźwa jest z tymi facetami że jak już rozwód to od razu nagły brak kasy i chęci płacenia na własne dzieci w końcu chyba z dziećmi rozwodu nie biorą nie ???

            a nam właśnie zmienili godziny wylotu wrrrrrrrr, no i doopa lecimy o 2 25h z warszawy ,na Zakynthos bedziemy o 6 rano , a na lotnisku mamy być 0 25h więc cała noc nieprzespana !!!! no chyba że sie coś jescze zmieni z tymi godzinami
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dzięki dziewczyny za wsparcie
              jakoś się poukladam z tym wszystkim i wyjdę na prosta-nie ma innej opcji







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                przepraszam, tak urwałam posta, ale dzieciowe wezwania mnie oderwały od chwili dla siebie

                Anka, ja to czasem czuję, że jestem w 10 miejscach na raz... robię pranie,mam nastawiony obiad i naczynia w zmywarce, ubieram dzieci ściągając rzeczy z suszarki, a w miedzy czasie wycieram podłogi i kurze z mebli, na których stoją kwiaty, które skoro już tu jestem należy podlać... odpowiadając przy tym na milion pytań, wymyślając bajki i dopytując co na sniadanie... ech... no tak już mamy... pokazałyśmy to mamy...
                Ale ja nie mogę narzekać (za bardzo) bo mi się niezły egzemplarz trafił. W każdym razie dzieciaczkami zajmuje się świetnie i szybko się uczy! Chyba jego największym "brakiem" jest brak cycka mlecznego - poza tym w pełni mnie zastępuje i to godnie

                Kruszynko wiem że bywa ciężko, wiem że czasem ma się ochotę... na straszetne rzeczy... ale wiesz też o tym, że za chwilkę spojrzysz na małe łapki inaczej, bez tej złości i bezsilności, a Jej słodki sen będzie dla Was ukojeniem... pomyśl o tym gdy jest ciężko, policz do 3... lub 10... lub nawet 100... i przytul!!!
                Jestem z Tobą!!! choć wirtualnie to liczę, że doda Ci to sił!!!
                I pamiętaj - Twój spokój ratuje sytuację!

                Kala, no właśnie taka niewiedza co się dzieje jest najgorsza!!! Oszaleć można!!!I te gorączki... I Maja i Kacper ostatnio chorują mi z gorączkami po 40`C Martwi mnie to strasznie!

                Itka, zawsze jesteśmy tu! Jak tylko chcesz się wyżalić, pochwalić, podzielić czymś - jesteśmy, żeby wesprzeć!!!
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Witam kochane

                  Ja tez,mam serdecznie dosc ! Cyprian zapalenia ucha sie nabawil , to wszystko przez ten ciagly katar i znowu antybiotyk- moze,w koncu dolecze go z kaszlu przy okazji wiec po poludniu wyprawa do lekarza i znowu cholery w domu bedzie,dostawal... a mi vzas bedzie sie ciagnol.mala tez ciagle katar ma :/

                  ITKA tak bardzo mi przykro, pamietaj ze zawsze mozesz na nas liczyc! I siecnie przejmuj ja tez tylko matudze i marudze i skozystaj z porad Natorka zalatwisz to bez nerwow.

                  KALA to fajnie ze zmienili wam godziny ;/ atak sie cieszylas z tamtych (

                  NATORKU dziekuje, wiem ze masz racje ale moje chormony chyba jeszcze szaleja do tego zmeczenie- dzisiaj spalam 2 godziny.... dobrze ze slonce w koncu u nas wezme dzieciaki, cyprianowi ucho zatkam i ide na ogrodek sie po opalac.

                  ANIA ja mam tak samo ja,wszystko robie najlepiej , a moj maz tez swojego czasu najchetniejzaglodzil by mlodego - dales mu zupe, nie bo w lodowce bylt dwie i nie,wiedzialem ktora jest dobra, ale kupil sobie delicje





                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    witajcie kochane

                    nator cholerna gorączka, ona najgorsza bez objawów współczuję Ci, wiem że jak Amelka miała tak wysoką to wiadomo było że zapalenie dróg moczowych, powąchaj siusie Kacpra i zrób badanie moczu, może a nóż to to..

                    itka przyjedz kiedyś w końcu do mnie, wygadasz się, poplotkujemy i obu nam to dobrze zrobi..

                    kruszyna - najgorszy teraz czas, ale pamiętaj kiedyś to mija nie poddawać się Kochana, jesteś silna i dasz radę

                    ja dostałam 3 okres, umieram, leci ze mnie strasznie i mam podkłady poporodowe, ja *************************e boje się wyjść z domu, do tego słaba jestem straszne, kręci mi się w głowie, czy te okresy takie już będą???!!!! już bym wolała żeby bolało, wtedy można wziąć tabletę a tak tak krwawię jak po porodzie to dupa załamka
                    czy Wy też miałyście takie "inne" od przed ciążowych okresy? czy tabletki anty mi pomogą je wyregulować i ponoć też moga spowodować mniejsze krwawienie??

                    wczoraj byliśmy u teściów na wsi, piękna pogoda, Amelka wyszalała się grając w piłkę, Alunia spała sobie na dworze a ja odpoczęłam przy śpiewie ptaszków..

                    koniec karmienia na dobre, dziś 3 noc bez piersi, ale niestety robienie mleka w nocy makabryczne to zajęcie, gdzie Ala wyje i prawie wszystkich budzi ale jak mus to mus.. nawet nie najgorzej to poszło, Ala lepi się do mnie w nocy ale jestem twarda i dałam radę już 3 razy..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      heja.

                      Itka no wspolczuje. A podejscie prawie bylego do alimentów to wogole porazka. ale zauwazylam ze coraz wiecej samcow na to choruje. sądzą chyba ze ich rola zacyna i sie konczy na poczęciu.
                      Mojej kolezanki mąz ( aktualnie nie mieszkają razem, czekają nna rozwod ) palnął tekstem ze moze by on tak mogł mniej placić.. bo mu sie nie oplacają te alimenty. Nie wspomina ze gdy trazem byli to ona za free na jego gospodarce, dodatkowo w domu itd.. no ale.. teraz mu sie nie oplaca.
                      ja bym chyba pobila gada za taki tekst.

                      padam. czuje sie dziś jakas taka rozjechana.


                      aaa i znalazlam inną poradnie okulistyczną. termin na 5 czerwca
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        cześć dziewczyny,

                        nie zaglądam tu ostatnio ale pamiętam o Was

                        nie odpisze nic na posty bo ich poprostu nie czytałam, nie mam kiedy narazie bo w sobotę miałam przeprowadzkę więc przed nią kupa pakowania itp itd. Już większość rzeczy przewieźliśmy, zostały tylko jakieś drobiazgi no a teraz robimy tu remonty tzn podłogi żeby móc skręcać i ustawiać meble bo narazie zyjemy na kartonach i nie mam pojęcia co gdzie mam bo wiekszość leży w garażu żeby tu nie zawalać...jednym słowem MASAKRA

                        byłam z Lenką u okulisty, czeka nas jeszcze raz badanie z atropiną bo wyszła jej nadwzroczność fizjologiczna i lekarka chce wykluczyć wadę i potwierdzić ze jest to naturalne z czym oko samo sobie daje radę.
                        badanie krwi też przeżyłyśmy, ja przeżywałam chyba bardziej niż lenka, ogólnie wszystkie badania ma idealne wiec zdrowiutkie to moje dziecię

                        no to lece dalej ukladać panele

                        ps. ja czuję sie dalej srednio prawie nic nie jem, do tego ta przeprowadzka mnie wykończyła... nawet zapomnialam ze to już 12 tydzień za tydzień idę na prenatalne
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ankasos a gdzie sie przeprowadzcie ?? pracujesz jeszcze czy porzuciłaś Ikee ??
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Anka to Góry jednak?
                            ja już na samą myśl o przeprowadzce dostaję wysypki,ale cieszę się z Wami
                            a tak w ramach informacji gdzie Was wszystkie wcięlo co????//!!!!!!!!







                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Jestem mnie nie wcięło...
                              Wczoraj rano o 7:00 pojechałam do Barczewa do przychodni,miałam wizyte u laryngologa,dostałam skierowanie na rtg zatok,wiec musiałam pędzic na olsztyn,mam juz to prześwietlenie no i za tydzien mam wizyte wiec moze sie w koncu dowiem dlaczego ta głowa tak mnie boli ehh...

                              Wypatrzyłam sobie balerinki takie czarne z obwódka biała i mała białą kokadreczka - 30zł tylko,może po rodzinnym sobie kupie bo nie mam takich butów a mam dwie kiecki czarne z białymi wstawkami wiec by mi pasowały

                              Itka dzis mnie listonosz odwiedzi,ah juz sie nie moge doczekac tej paki od ciebie.potem napisze jak poprzymierzam

                              a wiecie co...??? Ja dzis gotuje szczawiowa ze szczawiu swieżego ha ha ha ale pychotka.Musze w sobote pojsc na pola i dla mamy troche urwac bo jej smaka zrobiłam.No i nalesniki robie i placuszki z jabłkami.

                              Macie jakies plany na Dzien Mamy i Dzien Dziecka???? Ja na dzien mamy dostałam juz od moich panienek zestaw Dove (zel pod prysznic,dezodorant i sztyft).a se jeszcze dokupiłam taki mały kremik dove za CAŁE 3zł

                              A na dzien dziecka to planujemy z meżem zabrac dziewczynki na taki duzy plac zabaw -jest w Olsztynie,jest ogromny,ma zabezpieczenia na ziemi,tzn podłoże jest miekkie,potem na frytki czy pizze no i na lody Muyslę ze sie ucieszą,narazie nic nie wiedzą,to niespodzianka.

                              Spadam bo pranko juz mi sie wyprało,lece je powiesic.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej..

                                chuda powodzenia u lekarzy i oby Cię szybciutko zdiagnozowali

                                nie wierzę!!! Alunia przespała dziś CAŁĄ noc!!! nie wiem czy to kwestia kaszki na dobranoc (pierwszy raz dostała zamiast "zwykłej" owocowej ta na dobranoc "Smaczna kolacja" po 9 m-cu) czy po prostu przespała spokojnie, dodam że wczoraj obudziła się o 2 z kupką i do 4 z nią walczyłam, nie chciała spać.. dziś obudziła się o 6 dostała mleko i spałyśmy dalej do 8.30 Amelka już się bawiła w pokoju! więc jestem dziś MEGA WYSPANA

                                dziś lecę sobie kupić kwiatki na balkon, kocham to, to jest mój ogródek mam 2 korytka 80cm więc kupuję przeważnie 4 surfinie i 2 komarzyce, mam już zamówione fioletowo-białe jejku jak ja to lubię!!!
                                najgorzej będzie jak pojedziemy na wakacje ale chyba zaniosę do sąsiadki i będzie mi podlewała..

                                a mnie się zaczyna remont juz w przyszłym tyg, musimy jechać na mega zakupy, chcę nową lampę do dużego pokoju bo mam taką "rodzicową, staroświecką" lampę też do pokoju dziewczynek, farby, wszystko co potrzebne do podwieszanego sufitu i takie tam.. ach, zobaczymy co z tego wyjdzie
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X