Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    heja.

    Kruszyna wspolczuje. az mi pipka zabolala jak czytalam o tych szwach. podobne bole po urodzeniu F mialam. jeeeezu 3 m-ce po porodzie dupsko mi bolao nadal i siedziec nie moglam.


    zapowiada sie slonecznie. oby.. bo ja juz bym sie poopalała
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      witam kochane.

      Wczoraj byłam z Izula na borowaniu zęba-czwóreczka jej pękła no i dentystka jej poborowała i plombke włożyła - no i wyobraźcie sobie ze moje dziecko było bardzo dzielne,grzecznie siedziala na moich kolanach z dzióbkiem otwartym.

      Jutro mamy laryngologa,juz sobie przygotowałam nazwy syropków które brała Iza zeby mi tego samego nie dał...

      Czacza ten steryd to na tą Izy ciemieniuche,w tamtym roku chodziłysmy do dermatologa,przepisała jakis olejek,no i tylko zaleczył,znowu ma na włoskach.Teraz mam jej smarować 2 razy w tygodniu,pozostawic na 12 godzin i umyc włoski,tak przez miesiąc mamy robić.

      Kruszyna współczuje bólu,ja tez sie miałam,ponad miesiąc chodziłam obolała po porodzie z emilką bo mi ja próznociągiem wyciągali,byłam mocno zszyta,tzn duzo miałam szwow....

      Niewiem co pisać,pranko juz mi sie pierze,zaraz lece do kuchni robic placki ziemniaczane mm zupke pieczarkową wczorajsza wiec obiadek pyszniutki dzis bedzie.

      A no i Izula zakupiła sobie rowerek,niebiesko - żółty,za 349zł No ale to za jej kaskę urodzinowa wiec nic mi do tego he.Nawet umie na nim jezdzić w niedziele wybieramy sie z em na alejki żeby niewiasty nasze sobie pojezdziły,bo u nas to dziura na dziurze wiec na nauke teren do kitu.

      Dobra spadam,zajrze jeszcze na fb i do roboty sie biore,pa.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej laseczki
        Kasoprku spóźnione ale są hehe WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA NASZEJ SOLENIZANTKI

        Kruszynawspółczuję mnie też aż zabolało przypomniało mi sie jak sama miałam pozszywane bbbrrrr

        Natorku no to możesz być dumna z malutkiej boże ale one szybko rosną dopiero co sie urodziły a tu już zasuwają na raczka i machają kurcze człowiek już zapomniał jak to jest hehe

        u nas super ciepło no lusziska to nawet na ramkach koszulki noszą powaliło my w bluzeczkach śmigamy wczoraj było ponad 23 st dziś też pięknie ale mnie ucho zaczyna dokuczać muszę sobie zaraz kropli poszukać i zakropić

        Chudzieńka masz ty te laseczki odważne i takie grzeczne aż ci zazdroszczę że one takie fajniutkie,a rowerek super sprawa teraz jakieś na biedronke rzucili my mamy biegowy taki większy i dwa już takie duże jak na moją Majkę ale i trzeci bym chciała

        my po śniadanku lecimy na podwórko na kawusie do sąsiadki niech Hania korzysta z pogody i szaleje na podwórku
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej,

          dziękuję w imieniu Lenki za życzenia.

          ja byłam u lekarza ale nic właściwie nie wiem konkretnego i mam przyjść za dwa tygodnie.

          a ogólnie fatalnie się czuję ;( na nic nie mam siły a do pracy muszę chodzić


          Sto lat dla solenizantów wszystkich o których zapomniałam bo nie zaglądałam :*
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dla wszystkich Jubilatów serdeczne życzonka
            u nas nic ciekawego,z m nic z tego nie będzie Mateusz upadki i wzloty tylko Dominik daje mi radość
            dziś bylismy 2godziny na placu zabaw po przedszkolu,wyszalał się łobuziak a ja też skorzystałam ze słoneczka
            dopiszę póżniej-ktoś lezie do mnie hi hi







            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dzień dobry!

              W końcu u nas ciepło Oj jak się bardzo z tego cieszę Z radości wczoraj umyłam wszystkie okna na pięterku i wyprałam firanki, dziś zabieram się za mycie na dole.

              U nas po staremu, jedyne nowości to u Lenki czyli chodzenie, cały dzień chce żeby ją prowadzić za rączki, masakra, łóżeczka nie uznaje, nawet raczkować nie chce.... Już mnie plecy bolą.....

              A nie wiem czy widziałyście, są fajne promocje tzn przecena 50% w C&A online http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...l#!/Wyprzedaż
              Ja kupiłam Julii getry, bluzeczki, w sumie niedrogo a przesyłka i odsyłka kurierem gratis, jesli płaci sie kartą. Polecam, zamówiłam już u nich mnóstwo rzeczy, co mi się nie podoba odsyłam na ich koszt. Fajne, bo nie trzeba z maluchami biegac po sklepach, tylko w domu mam przymierzalnię

              A ta wyprzedaż do dzisiaj tylko.

              Dziękujemy za życznia. Potem poodpisuję, lecę myć, bo Lena się obudzi.

              Miłego dnia kochane!!!!!!!!!!




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hejka

                u nas gorąco można śmigać na krótki hehe

                całe przedpołudnie byłyśmy z Hanią na dworze potem po Maje a zaraz jak mężek wróci odwozimy naszego starego fordzika na złomowisko ale mi go szkoda jeszcze niby dobry i jeździ ale nie będziemy go trzymać ze względu na koszta bo to nasz 3 samochód a sprzedawać też sie nam go nie chce bo zachodu z tym a kasy niewiele więc wyjeżdża na złom ech ja za sentymentalna jestem a potem śmigamy do mojej mamy i ja do lekarza bo ucho mnie rwie że wysiedzieć nie mogę

                Kasiusuper ta wyprzedaż ale na razie nie mogę sobie pozwolić bo chcemy teraz pokoje dzieciakom porobić a to spory wydatek ok 6 tyś trzeba wykuć ściany wstawić okienka dachowe i reszte no ale za to będą mieli swoje bynajmniej Marek bo dziewczyny beda razem na jednym

                spadam poleżeć bo ucho mi nie daje nic zrobić tak boli a tabletki przeciwbólowe mi sie skończyły
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  cześć wiosennie i upalnie dziś u nas było 22 C szok normalnie

                  od rana jeżdżenie po sklepach, musiałam kupić dla Amelii buty i w 3 sklepie się udało, niestety drogie jak pies ale na całą wiosnę będzie miała nawet i na jesień, jeszcze w maju sandałki, Alicji kupiłam kurtkę jeszcze na polarku bo pewnie będą chłodniejsze dni no i nad morze się przyda, no a sobie sukienkę udało mi się upolować, była przeceniona z 169 na 69 i jest fioletowa i mega dopasowana, ona jedna czekała na mnie bo jak tylko ją przymierzyłam to w 2 min podjęłam decyzję, potem pojechaliśmy do moich rodziców bo kupili sobie nowy komplet wypoczynkowy - wielki narożnik i fotele, w tym poprzednim popsuł się materac (po 1,5 roku) i okazało się że nie ma już tego producenta i firma zaproponowała na szczęscie wzrot gotówki i wybór nowego no ale niestety fotele zostały i nie mogę ich na Allegro sprzedać, jeden kosztował 2 lata temu 560 zł a ojciec chce za oba 500 i dupa nie możemy ich sprzedać..

                  pytałam Was czy wymieniłyście sobie Pepitków Lubisiów na zabawy z CzuCzu - świetne są, już przerabiamy i Amelce się bardzo podoba..

                  no i jak niektóre z Was widziały wczoraj obciachałam Amelii grzywkę, chciała i to bardzo, troszkę za krótko mi wyszło ale... odrosną

                  aha i jeszcze jedno - niestety mojemu M okulista przepisał okulary, ma astygmatyzm, wczoraj wybieraliśmy no i niezły wydatek, dziś M pojechał odebrać i wiecie co - przystojniaczek się większy zrobił hihi no ale dziewczynki nie zaakceptowały Go - Ala tak się rozpłakała, taką podkówkę zrobiła i do mnie na ręce że szok, ale zerkała na M i pomału się przyzwyczajała a Amelka jakby nie zauważyła ale powiedziała że nie chce żeby tatus nosił okulary, czegoś się wystraszyła - że pewnie mu się krzywda dzieje czy coś, musieliśmy jej długo tłumaczyć..

                  nator to widocznie nasze dziewczyny mają teraz taki okres, mam nadzieję że szybko im to minie

                  kruszyna jak bym czytała o sobie, strasznie się bałam zdejmowania po drugi porodzie szwów bo tez byłam poszyta nieźle i też położna mi zostawiła którego nie zauważyła i cierpiałam długo, musiała mi jeszcze raz tam zaglądać i wszystko ze środka powyciągać..

                  majorka a co Tobie się kochana przytrafiło z uchem - jakieś przewianie, zapalenie? oby Ci szybko przeszło..

                  chuda nie wiedziałam że steryd na ciemieniuchę aż?! ja walczę z Alicji i mam zapisany Seboradin, niby ma pomóc ale na razie nie widzę poprawy, u Amelii nawet nie wiedziałam co to bo nigdy nie miała..

                  bosz jutro Alunia już kończy 8 m-cy a pojutrze Amelia 4 lata - kiedy to minęło???

                  Na Amelię czeka już rower, lego friends następne dostanie od moich rodziców, dostałam już wcześniej pieniądze na ubranie ich na chrzciny, zobaczymy co od teściów
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dobry dobry, ależ było dziś pięknie, słońce, 22`C marzenie...

                    ale... od rana byłam z Kacprem u lekarza, bo ma kaszel i katar i ostatnio mi tak nagle zagorączkował ... no i osłuchowo nadal nic, gardło czyste, uszy też więc dostałam skierowanie na morfo, aso, rozmaz... i okazało się, ze infekcji nie ma, reumatyzmu (bo często bolą go nózki) też nie ma, ma lekką anemię więc żelazo do podawania i padło na diagnozie: nadreaktywność oskrzeli/alergia/astma
                    Więc muszę maszerować do alergologa / pulmunologa.

                    A był tak dzielny na pobraniu krwi, że byłam cała dumna. Zapłakał i powiedział, że boli, ale rączki nie wyrywał, nie krzyczał, tylko poleciały mu łezki

                    Chudzinko i jak tam nauka roowerowa??? A powiedz mi, uczycie jeździć na 4 kółkach czy od razu na 2???
                    Kacper pomyka z bocznymi kółeczkami jak szalony, a dziś wytaszczył hulajnogę i próbował się na niej nauczyć

                    Majorka, a co to za zmiana avatarka? Ślicznie!!!

                    AnkaSOS, a dlaczego nic nie wiadomo po lekarzu??? Trzymam kciuki dalej w takim razie!

                    Kasia, no to lada moment ruszy Ci Maleńka sama bez łapek i wtedy plecki odpoczną.
                    U nas idą chyba ząbki, bo Majka jakaś marudkowa i siedzi tylko w wózku jak z nią idę, a tak to wszędzie po 3 minutach dramat
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej

                      a my dzisiaj byłyśmy na usg brzuchola z Polą i na szczęście wszytsko ok

                      jutro idziemy na bilans 4 latka i z Gabi na szczepienie przy okazji

                      nator Pola na takim 4 kołowym rowerku też sobie daje rade już w tamtym roku jeździła,
                      a teraz na urodziny m jej kupił taki rowerek biegowy - trenigowy , 2 kołowy , bez pedałów , no zobaczymy jak sobie na tym poradzi

                      czyli w sumie co z Kacprem ? alergia ? daje takie objawy ?

                      kasiar to mała zaraz sama zacznie tuptać i wtedy to sie zacznie
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kala, no niby alergia, albo astma, albo nadreaktywność oskrzeli... musimy w końcu zrobić testy.

                        My z biegówki zrezygnowaliśmy, ale na naukę na 2 kółkach ja nie mam ani cierpliwości ani kondycji więc może jednak trzeba będzie jeszcze pomyśleć


                        A z usg Polki byłam pewna, ze wszystko będzie ok bardzo się cieszę!
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hejka.


                          U nas prawie lato. wczoraj tak slonce przygrzalo ze chlopaki nawet matke na lody naciągneli ( lody w kwietniu@!!!!!!!! kto to widzial..?? sama siebie obciązam.. donos bedzie jak nic )

                          Potem F l na zajeciach z psychologiem. w grupie jego jest jeden chlopiec z naszej szkoly ktorego F lubi. a lubi temu ze "ma chore oko.. i trzeba go lubić".

                          wrocilam do domu ok 19. i zaczelam po chlewkach strychach i innych zakamarkach czapek wiosennych szukac.. i doopa. niewiem gdzie ja je wcisnelam. ;/ dziś znowu bede przewalac caly ten bajzel..

                          jutro F konczy 8 lat.. no to dopiero duzy facet..
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejka
                            Czaczuśty jak ja jak mi coś w oko wpadnie to nawet się nie zastanawiam i od razu wiem że bedzie pasowało hehe
                            co do okularków to koszt niesamowity sama teraz robiłam i moje też patrzyły z lekka dziwnie na mnie ale dużo osób nawet nie zauważa he
                            a z uchem to ja sobie sama narobiłam bo przedwczoraj było tak ciepło że w nocy otworzyłam sobie okienko a mam dachowe nad łóżkiem i zasnełam przy otwartym na oścież i mnie przewiało dostałam antybiotyk bo zapalenie juz głęboko
                            Natorku mi to wygląda na alergie bo ona polega na tym że w zatokach zbierają się pyłki i z tam tworzy się wydzielina która spływa po gardle do oskrzeli i robi się stan zapalny i tak cały czas dla tego co chwila kaszle i choruje ja tak miałam z młodym aż poszedł na leki alergiczne i przeszło

                            Kaluś super że Polce nic nie dolega i że zdrowa

                            my mamy i biegowy i zwykły ale woli biegowy

                            u nas też pięknie dziś więc zaraz idę bo żyć mi nie daje tak ciagnie na dwór
                            a z rana byliśmy w urzedach wyrejestrować samochód ech żal mi go jak cholera
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              ale upał
                              ja dzis wszystko pozałatwiałam z wyrejestrowaniem autka i spokój jeszcze mężuś zgłosi do ubezpieczalni i po kłopocie

                              i biorę się za obiadek bo dziś mam watróbkę z pieczarkami i papryczką mniam a dzieci pomidorówkę bo Majcia za rosołem nie przepada
                              ucho dalej boli myślałam że po antybiotyku choć troche przestanie a tu dupa

                              idę bo Hania na tron wlazła i trzeba tyłek podetrzeć hehe
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                a co was dzisiaj wywiało hehe u nas lało jak cholera ale teraz tak fajnie po takim można powiedzieć letnim deszczu nawet dobrze zagrzmiało moje laski dziś same na podwórku poszalały Hanka znowu padnięta

                                wierzycie moja Hanka w ciągu 1,5 miesiąca przytyła 3 kg az mnie w oczy razi jak na nią patrzę normalnie i nie wiem czy to normalne czy moze coś nie tak że w tak krótkim czasie mi tyle przybyła nawet Mai majtki są na nią przyciasne moja klusunia

                                moje dobranocke oglądneły i zaraz lulu tata przeczyta bajke i spokój będzie

                                w niedzielkę robimy Hani urodziny bo już nie mam kiedy jeszcze do Frankfurtu chyba skocze po kawkę moją do expresu no i może jakieś małe zakupki w familly albo H&M
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X