Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej.U nas tez pogoda typowo styczniowa mróz ale słonecznie byłam z młodym na spacerku i troche zmarzliśmy kurcze no 6 kwietnia młody ma bierzmowanie i teraz niewiadomo jaka pogoda bedzie i w co ja się ubiorę
    NICHOL KRUSZYNA trzymajcie sie brzuchatki juz niedlugo będziecie miały swoje słoneczka pamietam jak ja niemogłam się doczekac a teraz moje słodkości takie duże.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Halo halo

      U nas chorobowo od 7 marca Emilka ciągle choruje,w ciagu miesiaca zaliczyła dwa razy zapalenie gardła a od wczoraj jest na antybiotyku bo ma zapalenie oskrzeli......... Jutro musze jechac do olsztyna zamowic tort dla Izulki,potem zapłacic za sale i jakies zakupki zrobic i niewiem czy powinnam ja brac.... ale ona z babcia (moja tesciowa) nie zostanie no....nie goraczkuje,ma kaszel,dostała oprocz antybiotyku dwa wziewy takze cały dzien leki bierze eh...

      Izabelka sie trzyma,mam nadzieje ze na swoje urodzinki nie zachoruje(wyprawiamy jej 7 kwietnia).moje kochane zaczeło czytać,sie pochwale... Narazie 3-4-5 literowe wyrazy(nie wszystkie,czasem jej sie miesza) ale juz sobie radzi.Emilka znowu zaczela czytac ze zrozumieniem,czyli wie o czym czyta,dumna jestem

      a jesli chodzi o obiadki to ja dzis mam rosołek,na drugie ziemniaczki,udka pieczone a na surowke pekinską z pomidorem,cebulka,z ogórkiem. a nalesniki to mialam w tygodniu - z jabłkami(takie ala krokiety).

      Zdrowka dla wszystkich i najlepszego dla przyszłych jubilatów(Polci,moich przyszłych zięciow,dla Hanulki).

      Odezwe sie w pon papapa.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Chuda, no nie mogę jakie te Twoje dziewczyny zdolne Pokłoń się im tam od forumowych ciotek!
        A obiadek- mmmmmmmmmmm!!! Może wpadniesz do mnie upitrasić taki wypas, he? U nas dziś naleśniki M na dniówce, ja próbowałam coś poogarniać mieszkanie ale plecy mi wysiadły więc za "obiad" wzięła się Młoda...

        U mnie za oknem też styczeń Normalnie jak patrze przez okno, to nawet czuję Boże Narodzenie w powietrzu, a nie zbliżającą się Wielkanoc. Pięknie jest, ale taka pogoda już była, mogłaby ta zima już łaskawie odpuścić


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          cze paniom.



          Chuda ja cie bardzo ajm sori, ale na poczte wpadne jutro. Ł nie zrozumial co do niego mowila w tamtym tygodniu i o co mi chodzi mowiąc " wyslij".

          wczoraj pol dnia u kuzynki. bo Ł mial po nas po 2-3 godzinach przyjechac.. ale ze zostal dluzej w pracy to my z chlopcami piechotą wracalismy.

          SylwiaTM POZWOLILAM DZIECIOM ISC W MROZ I WIATR. W SUMIE TO NAWET KAZALAM.A I RAZ KRZYKNELAM. WIDZISZ JAKA ZE MNIE MATKA??? SWIEDOMIE NARAZAM DZIECI SWOJE NA ROZNE NIEDOGODNOSCI .


          a tak wogole to moglaby tu wpasc kolezanka.. ruch na forumie nam sie wtedy zwieksza
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej dziewczyny
            Dominik ma rączki już zdrowe na szczęście odpuścilo diabelstwo jutro do kontroli,i po zdolność do przedszkola,od wtorku idzie juz.Troszkę kaszelek jeszcze ma ale nic grożnego,takie resztki he he
            u nas zimno,brzydko wietrznie a mój m wymyślil ze go weżmie na sanki-naprawdę jego bezmyślność mnie przeraża nie zgodzilam się,to mówi że do swojej matki go weżmie-nie dociera że nie wychodzi z domu to nie wychodzi i kropka!!a szanowna babcia ma auto,jak chce zobaczyć wnuka może ruszyć się z domu!!
            Majorka-tort boski!!!
            Kala-najlepszego dla Polci
            Renatka-pieszo z dziećmi?no no a śnieżkami w nich rzucalaś?
            Chuda-zdrówka dla dziewczynek,ściskam i gratki dla zdolnych panienek







            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hejka baboszki
              my po gościach była u nas moja koleżanka z mężkiem upiekłamdziś biszkopt ze śmietaną i truskawkami no i galaretką truskawki zmiksowałam i śmietana nabrała fajnego smaku
              u nas słonko dzis piekne ale rano -15 st było

              Ania a ile lat ma twój synuś

              Chudzieńkazdrówka dla laseczek i uściskaj je mocno od cioteczki

              Ituś dobrze że już Dominik się lepiej czuje i że to cholerstwo już przechodzi teraz tylko uważać żeby się znowu czegoś nie nabawił lepiej niech posiedzi jeszcze troszku w domu bo nie wiedomo czy w przedszkolu pozbyli sie tego cholerstwa a na podwórko jeszcze zdąży

              Renatka no jak mogłaś tak chłopaków narażać !!! hehe
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hej hej

                a mi ręce opadają, bo Kacper znów na bactrimie i na kroplach do oczu - dla odmiany mamy zapalenie spojówek
                Zaropiały tak, że ledwie patrzy, wrrr!

                Majorka tort boski!!!

                Itka, obrazek wymiata. U nas nadal "głowonogi" królują i bohomazy... ale przecież nie będę podcinać skrzydeł awangardzie

                Chudzinko gratulacje - mądre Te Twoje królewny!!! Brawo!

                Kala, chyba już wszyscy zapomnieliśmy o FB, ja tam nie potrafię pisać jakoś

                Skoczku ja też wolę starą biedę, ale jakoś w tym "sezonie" to Kaccper stale coś łapie, a widzę że Edit się trzyma w miare?!

                Nichol Kruszyna - jak tam akcje porodowe??? Rodzimy???
                Jak ja za Was trzymam kciuki I jak czekam na Wasze panienki...

                Aniu, nie ma co być skromnym zbędnie - piękni jesteście wszyscy i tyle!!! Fakt niepodważalny!!!
                No i ja poproszę o więcej zdjęć Zuzki

                Kasiu, a jak tam Twój obiektyw??? Proszę o zdjęcia,ładnie proszę... daj pocieszyć oczka.
                I jak u Was nauka chodzenia??? Na jakim jesteście etapie???
                U nas Maja zaczęła siedzieć dość pewnie, no ale najchętniej to by stała odbijając się na nóżkach i jest sadzana lub kładziona na siłe... ech, jak szybko rosną te nasze bąble.

                no i poszukuję spacerówki parasolki - proszę o opinie
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Witam sie poniedziałkowo,niewiele napisałyscie przez wekendzik....

                  Renatka no wybaczam wybaczam.... Przeciez wiedzialam ze jestes w szpitalu wiec cicho siedze,zdrówka dla młodego,trzymta sie he.

                  Kala fotki super,wypoczęłas zapewne,to dobrze,jak juz sie ogarniesz z rzeczywistoscią to wiesz..... no... ja czekam...

                  Wczoraj zamówiłam torta dla Izy,tzn sama sobie wybierała,no i wybrała Cliforda(takiego pieska czerwonego) - 80zł ta przyjemnośc ale co tam,raz na 100 lat można se pozwolić....

                  Majorka buziaki od moich blondasków hehehe.Tort zajefajny!!!!

                  Nator moje tez po zapaleniu spojówek ale obeszło sie bez ropiejących oczek,zakrapiałam im przez 5 dni trzy razy dziennie kropelki i przeszło.chyba wszędzie panuje te zapalenie spojówek........a bactrim to od czego.../Nazwa mi sie kojarzy ale od czego to jest to juz nie pamietam.
                  no juz wiem,mam ten lek,od biegunki,tak...?Ja mam jeszcze taki nifuroksazyd hasco,a podajesz acidolac entero...?

                  dobra spadam,bo Izula chce pograc,do jutra,pa.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejka
                    Chudzieńka wstaw nam potem fotke tego torcika a ile ważył ?

                    u nas już mrozisko mniejsze dzisiaj a słonko pięknie świeci na święta ma lać

                    zaraz z Hanią idziemy do sąsiadki na kawusie jak co dzień

                    miłego dnia wszystkim życzę
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Majorka to fototort wiec nic specjalnego,nie jest robiony ręcznie szprycą,taki sobie wybrała.... A waży 2 kg=80zł.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hehe niby nic ale może być ładniutki ty tu nie osadzaj hehe

                        my po kawce Hanulka przypomniała sobie ze miała pieska bobiego i jak go z szafy wyciągnęła to cały czas się nim bawi i mu gotuje obiadki a mnie zalało normalnie litrem aż na wylot więc przymusowe pranie wstawione zaraz po Majcie do przedszkola i muszę myśleć co na obiadek bo dzis tak spontanicznie będzie hehe
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Nator byłam dzisiaj do południa z małą u lekarza, bo w weekend męczyła się z gęstym zielonym katarem, a przez to kaszel też ją męczył. Podawałam jej fajny spray do nosa i katar już tak nie wypływa każdą dziurką, nie jest też już zielony.
                          Lekarka dzisiaj przepisała krople, które mają zastosowanie do oczu, ale u nas do nosa.
                          Standardowo osłuchowo w porządku, gardło ok, uszy czyste i córka jest okazem zdrowia. Ma pozwolenie chodzenia do przedszkola, bo niczym nie zaraża, więc jutro wraca. Piątek i dzisiaj miała wolne, taki długi weekend.

                          Mąż do pracy też poszedł, bo z nogą lepiej. Zaraz wróci do domu.

                          A ja przeglądam przepisy i układam jakieś menu na święte.
                          Teśćiu robie swój popisowy żurek na śniadanie, rolady na obiad, a ja zajmę się sałatkami i ciastami. I znalazłam farsz łososiowy do jajek i może wypróbuje, bo coś łosoś za mną chodzi

                          Kaluś piękną rodzinę tworzycie!!! Najstarsza córka to prawie nastolatka, i jest taka pełna wdzięku na każdym zdjęciu. Naładowałaś akumulatorki do następnego urlopu?
                          A jak w pracy? Dalej nerwówka?

                          Majorka piękny tort z lalką. Moja pewnie by taki by chciała!
                          Powiedz mi...te korpusy lalek kupujesz czy podkradasz Majce i Hanuli?

                          Ciężarne panie trzymajcie się. To już prawie koniec!

                          Nie wiem czy Wam pisałam, ale tydz. temu byłam u szwagra na urodzinach i tam była jego bratowa. Okazało się, że jest w ciąży, długo się starali i modlą się, żeby wszystko było dobrze, bo jej mąż choruje na reumatyzm i bierze silne leki, sterydy. Oczywiście odłożył je przed i na czas starań, ale zawsze isnieje jakieś ryzyko.
                          I wiecie...ja głupia, egoistyczna zamiast modlić się z nimi i cieszyć się ich szczęściem, wróciłam do domu ze strasznym kłuciem zazdrości, że ja też chciałabym!!!
                          Więc AnkaSos, wiem, tak niedawno przechodziłaś.
                          A jak u Was? Kluje się tam coś?
                          A co z przeprowadzką?

                          Pocieszam się tym, że za tydzień mam wizytę u gina i jeśli tylko da zielone światło, to startujemy ze starankami
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej

                            skoczek, chuda na wyjeździe wypoczęłam ale już po tygodniu nie pamiętam tego wypoczynku
                            w pracy niby spokojny okres ale jak mnie tydzień nie było to musiałam troche ponadrabiać

                            skoczek Gabi ma 10 lat , wygląda na starszą tylko w głowie fiu-bzdziu niestety
                            nawet sie martwie bo widze u niej pierwsze oznaki dojrzewania, nie daj bóg jakby okres miala dostać bo to poprostu taki dzieciak że nie wiem jak jej to miałabym wytłumaczyć i nauczyć tzw "obsługi"

                            chuda pamiętam i zbieram sie powoli

                            Pola ma w środę urodziny , już torba cukierków do przedszkola gotowa

                            ja chciałam jej zamówić tort tradycyjnie w Sowie ale kuźwa to okres przedświąteczny i nie przyjmowali już zamówien !! ale sie wnerwiłam

                            no i musiałam zamówić w Hortexie i coś nie mam przekonania , no zobaczymy , Pola wybrała jakiś tort z leżącą syreną


                            wczoraj na chwilkę pojechałam sama do galerii handlowej z myślą o wiośnie i doopa , nic nie kupiłam

                            przymierzyłam chyba z sukienek i żadna nie pasowała, albo wyglądałam beznadziejnie, buty które sobie upatrzyłam przypierzyłam i stwierdziłam że są za wysokie i niewygodne tak na codzień, więc wróciłam zła !!!

                            wogóle ostatnio nie mam pomysłu na swój wygląd (ubiór i styl)
                            Last edited by kala8; 25-03-2013, 16:35.
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Kala, ale w jakim sensie się martwisz o nią? Bo nie rozumiem? Że nie dojrzała na swój wiek jest czy o co chodzi? Przepraszam, jeśli to zbyt osobiste pytanie.
                              Ja jutro jak odwiozę małą do przedszkola to jadę kupić sobie jakąś sukienkę albo kieckę na święta, żeby trochę kobiecuo się poczuć na te święta. Skoro wiosna nie przychodzi, to trzeba sobie jakoś humor poprawić.

                              Jejku, jak u Was urodziny, to znaczy że zaczął się ten sezon urodzinowy - Edytka za dwa miesiące będzie miała swoje 4 lata, a my już 6 po ślubie!!! I kiedy to minęło?

                              Ja ze spowiedzi wróciłam. I taka lekka się czuję, uwielbiam to uczucie

                              Tylko kurde, pasowałoby się wrócić, bo już mnie teściowa wkurzyła Wróciłam i pyta się mnie czy dużo ludzi było do spowiedzi. Ja mówię, że wcale, 4 konfesjonały były czynne, kolejek żadnych. A ona: no widzisz, to mogłaś mi powiedzieć zabrałabym się z Tobą.
                              I ręce opadają, bo to właśnie taki człowiek, że trzeba jej we wszystkim pomagać, wyręczać, podwozić itd.
                              Wczoraj np. pojechaliśmy na mszę z palmą. Edytka została w domu przez ten katar, ale ja wzięłam jej palmę i poświęciłam. I teściowa mówi do mojego męża, żebyśmy wzieli też jej palmę do poświęcenia

                              Do kościoła chodzi przy świętach, ale to i tak tylko w każdy pierwszy dzień świąt, w drugi już jej się nie chce. W niedziele nie chodzi w ogóle.
                              Kupiła sobie palmę i wszystkim się nią chwali, ale poświęcić jej nie poszła, bo się nie chce M. się wkurzył i się na nią wypiął, bo albo jest się katolikiem i uczęszcza się w roku kościelnym, albo nie.
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                skoczek martwie sie bo uważam że psychicznie wogóle nie jest gotowa na okres dojrzewania to poprostu jescze dziecko i to jakie

                                no ale cóż teraz dzieci dużo wcześniej dojrzewają niż za moich czasów, u Gabi w szkole dziewczynki w 5 klasie to kobity, staniki noszą bo piersi duże, pupska mają niektóre jak dorosłe kobiety
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X