Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej laseczki u nas pochmurno mam nadzieję że się rozpogodzi bo dziś wyjazd eeeechhh jak wspaniale już się doczekać nie mogę

    zaraz do sasiadki na kawusie lecę potem głowę umyje i się odpicuję ipo majke skocze od razu koleżankę przywiozę i HE JA LECIMY
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Majorka, baw się dobrze!

      Renatka, wredoto Ty moja

      Natorku, no ta Twoja teściowa to mnie na łopatki powala
      A Kacper biedny się namęczy... Kurczę no, co to może być? Nie masz jeszcze u kogo go skonsultować?

      Ja właśnie przyprowadziłam Krisa z przedszkola i już ledwo łażę- wszystko na dole mnie ciągnie Młody bawi się u siebie i słyszę że nuci przedszkolne piosenki to ja się wyciągnę na wyrku i poobijam trochę. Syf w domu niemiłosierny, ale pierniczę, nawet naczyń w zlewie nie tknę. Przyjedzie gosposia to niech lata i sprząta. Tylko z obiadkami coś się opuścił i ostatni raz gotował w niedzielę... Może dlatego, że jak podstawił mi talerz pod nos, to nie wytrzymałam i fuknęłam że w tyłku mam jego gotowanie i gosposiowanie. A co usłyszałam? Że mam jeść i że to przecież itak NIE DLA MNIE- czyli dla Majki, a ja tylko chodzącym inkubatorem już jestem. Fajnie!


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        cześć
        Natorku-sesja cudna!!!!!!!Śliczne to rodzinne zdjęcie
        a Kacperek biedny,oby ktoś to zdiagnozowal w końcu-zdrówka
        co do teściowej to bez komentarza,ja mojej ostatnio wspomnialam że mamy problemy to mi powiedziala,że każdy powinien sam swoje sprawy zalatwiać i nie chce o niczym slyszeć-to jej odpowiedzialam,że w takim razie proszę żeby to dzialalo w obie strony-jak będzie miala jakiś problem to nie chcę o tym wiedzieć!!i niech spada
        wkurzyla mnie już jak miala Dominika na weekend-plakal trochę to mu powiedziala,że ma się uspokoić bo pojedzie do szpitala i dostanie kroplówkę!!! i mi jeszcze o tym powiedziala krew mnie zalala doslownie!!
        Nicholku-wytrwalości
        Kruszyna-Tobie również
        Kasia-Julka już pannica-cala Ty
        Kaluś-udanego pobytu,super wypoczynku
        Renatka-fajnie że tyle spotkań wyszlo Filip skorzysta,wspólczuję alergii a męża też bym do pracy wyslala!!czy nas ktoś zmienia przy garach jak chore jesteśmy>?
        Majorka-Hania śliczna,fajnie że udalo się kurtkę wymienić,masz priv-a







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Heja Malzon moj osobisty jutro w koncu do pracy idzie no nareszcie bo serio serio ja tolerancyjna jestem.. ale kurde!! ile mozna z chlopem w jednym domu siedziec.???

          Chuda!!! gdzie ty>??????

          Ł dziś juz zdrowy ;/ Chuć chyba ma bo jakiś taki pobudzony chodzi hahahaha a tu kiszka!! zona @ ma aaaaaaaaaaaaahahahahahahahaha pocierpi chlopak..
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej babeczki
            ja dziś żyję jeszcze emocjami wczorajszego wieczorka było super i mam nadzieję że jeszcze to powtórzę

            dzieciaki dziś wstały o 6 i 8 więc nie tak źle ale pogoda do kitu całą noc padało a o 7 przyszedł mrozik i zaczęło sypać śniegiem

            WSZYSTKIM MOIM KOBIETKOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM NASZYM CUDOWNYM DNIU OBY NASZE MARZENIA SPEŁNIAŁY SIĘ JEDNO PO DRUGIM
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              dzień dobry KOBIETY!!!

              NAJLEPSZEGO W NASZYM DNIU!!!

              Troszkę postaram się nadgonić Was, bo zaniedbałam odpisywanie przez te choróbsko Kacpra.

              Majorka i jak było wczoraj??? i co z kurtką??? Wymienili ci czy zszyłaś??? Kolor śliczny, ale ja też raczej stonowana kolorystyczni albo jeden potężny akcent noszę.

              Kala miłego wypadu, ach jak pieknie podładujesz sobie akumulatorki... no i ma być znów zima więc super będzie w górach.
              A buty - cudne!!!

              Itka, no moja teściowa wszystko mówi tak niby miło i niby tłumacząc się... ale wydźwięk jest tego własnie taki, że mam sobie radzić...
              I Renata pisałaś że przyjdzie - no i już mnie potrzebuje, bo na mammografii wyszły jej zmiany i potrzebuje onkologa... i oczywiście do mnie, bo ja pracowałam u lekarzy... No ale nie potrafie jej odpowiedzieć tak jak ona mi - chyba to jednak kwestia człowieka i kultury... i choć nie klęczę co niedziela w kosciele to chyba chrześcijanin nie powinien tak się dooopą wypinać...
              Ale jest mi żal Majki bo kisi się w domu... Wczoraj zapłaciłam niani żeby ją zabrała na godzinny spacer, bo babci am w d...


              dopiszę później...
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Bry.

                najlpeszego nam zyczę


                Nator srednio rozumiem podejscie bycia uprzejmym dla kogoś kto dla mnie nie jest. No ale ja to ja.. udawac milosci i sympatii do kogoś nie lubie. Nie mowie ze do kazdego kto mi nie pasuje warcze czy gotowa go lac jestem.. ale gdyby mi tak matka, tesciowa czy nawet obca baba dogadywala, to raz ze bym wyprosila np a dwa gdy ona by potrzebowala pomocy dluzna bym nie byla. Bo z jakiej racji np mialabym szukac tesciowej dobrego onkologa ?? Skoro ona w zadzie ma wnuki.. bo rozumiem to ze ciebie kochac nie musi.
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Natorku tak jak wcześniej pisałam wyjazd bomba zajefajnie było i mam nadzieję że to jeszcze powtórzę hehe a kurteczkę mi wymienili
                  co do człowieka to ja też taka jestem mimo że dla mnie nie za bardzo przyjaźni ja dla nich nie potrafię więc nie raz w dupę dostaję ale cóż po prostu za dobra jestem wolę się ugryźć w język

                  własnie pojechała ode mnie koleżanka była ze swoimi chłopakami laski się wyszalały a jutro zrobię torcik i do mamy jedziemy na obiadek
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Bry


                    Renatka jestem jestem.Emilke mam chorą,gorczkuje i gardło ja boli,bylam u lekarza,narazie nic nie wypatrzył,mam zbijac goraczke i psikac gardlo hasco septem.

                    Majorka dzis dostałam paczuszkę,moje w siódmym niebie,powiedziały ze ci laurki narysuja i mam ci wysłac Odwdziecze sie jak wyzdrowiejemy,na poczte jeszcze nie doszłam,eh....

                    Niewiem co tak naprawde pisałyscie,tak po łebkach leciałam.

                    Odezwe sie pewnie dopiero po wekendzie.

                    Najlepszego babeczki z okazji naszego swieta!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Najlepszego w dniu naszego święta!!!







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej

                        my już spakowani , jutro rano wyruszamy tylko pogoda sie popsuła no ale nie ważne , mam nadzieje że nam sie pobyt uda i dobrze wypoczniemy

                        biore laptopa bo jest w pensjonacie internet więc bede was podglądać

                        pa
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Chudzieńka zdrowiejcie i bardzo się cieszę ze dziewczynkom się podobają paćkotki hehe a z odwdzięczaniem to ty nie szalej bo ci normalnie nakopie zobaczysz przyjade i nakopię do tej chudej ........

                          Kalana pewno wypoczniecie miłego pobytu i wpadaj często

                          my z mężkiem siedzimy przy swieczuszkach i popijamy winko miłego wieczorku
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            O jej ale żeście nastukały postów normalnie chyba nie do czytam !!!!!!!

                            zabalowałyście czy jak ?

                            ja u mamy torcik oddany a z m sie już zdążyłam pokłócić poszło jak zwykle o zazdrość bo dostałam smsowy bukiet róż od szefa wwwrrrr
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej
                              ja nie pisze bo nie mam o czym, nerwowa jestem ostatnio do tego mogę w każdej chwili urodzić . mam nadzieję że to nastąpi w ciągu tygodnia bo już mam dość wszystkiego :/





                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Ja chyba oszaleje co z wami jest gdzie się podziewacie!!!

                                u nas dalej ciche dni ale tym razem ja już się nie odzywam

                                piekę kurczaka w całosci po raz pierwszy zobaczymy jak wyjdzie potem koleżanka wpadnie na kawe i tak dzionek minie
                                i śniegu u nas troszku bałwana nie ulepimy ale nawet sporo go nasypało co dziwne nawet mi nie przeszkadza
                                chyba jakiegoś doła załapałam bbuuuu nawet jeść mi się nie chce tylko zamknełabym się w sypialni ze słuchawkami na uszach to moje marzenie ale jak na razie tylko marzenie
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X