Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Gratulacje !! a my czekamy na te klocki już miesiąc :/





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      miesiac temu kupilismy gazetke "barbi",tam byl konkurs zeby wymyslec krotki wierszyk z wyrazem "ksiezniczka",wymyslilysmy i wyslalam,a dzis emka dostala paczuszke....Aż sie poryczalam bo ta lalka to jej marzenie,mnie na nią nie stac bo kosztuje ponad stówe a tu taka niespodzianka....

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dobry!
        No to gratulacje od ciotek dla Emilki! A wrzuć Chudzinka tutaj ten wierszyk

        Kruszyna, ja już kiedyś miałam podobne dolegliwości, gin mnie wybadał, stwierdził że to właśnie naciąganie się macicy i "rozchodzenie" miednicy- wtedy przepisał mi Asmag Forte (3 razy dziennie 1 tabletka) no i po paru dniach przeszło więc przestałam je brać, bo są ciulowe do połknięcia. Teraz od trzech dni znów grzecznie zażywam i widzę że dziś na pewno jest już lepiej niż wczoraj. Mnie przede wszystkim dokuczają pachwiny i miednica. Czasem coś mnie zakłuje w dole brzucha czy z boku, skurcze też się zdarzają ale tak ma być- od 20 tygodnia macica już zaczyna się przygotowywać do porodu. Jeśli w środę będe mieć jeszcze jakieś dolegliwości to wbijam się do gina. Następna planowana wizyta zaraz po nowym roku...


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          A ten magnez jest na recepte? ile kosztuje? bo już druga osoba mi go poleca to jutro zakupie





          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Ja ma 2wizytę już nie mogę się doczekać. już mam kupione 2 karkóweczki do pieczenie jutro będę miała schab ze śliwką mniam z ciast to chyba kaszaka zrobię w piątek nie wiem co z choinka nie będziemy mieli jak chyba przywieźć żywej to jutro ubiore sztuczną tylo mamy taką małą :/





            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej

              my już po wigili przedszkolnej , Polka śpiewała i recytowała najgłośniej

              mówie wam byłam dumna , inne dzieci płakały albo nic nie chciały mówić a ona i jeszcze 2 dzieci występowały na całego

              zdjęcia mam ale kilka i kiepskie (do doopy ten nasz aparat) za to Piotrek wszystko nakręcił, był Mikołaj dostali przezenty - słodkości i zabawki , ja dostałam własnoręcznie zrobioną przez Polę bombkę
              Attached Files
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hej. wrocilam. padam ;/ a nawet zdycham. tzn juz zdechlam.

                kuźwa jak wieje. jakiego grzyba tyle mi tego sniegu!! ??? toż ja jutro nie wyjade!
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Nichol ja nie poetka ale wspolnie z Emcią to wymyśliłyśmy:

                  "Ubrać chcę się jak Księżniczka
                  Być jak Barbie lalka śliczna
                  Na bal pójdę księżniczkowy
                  by mieć wieczór wyjątkowy".

                  Mi sie tam podoba

                  dobranoc.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Chuda Gratulacje



                    od rana poza domem.

                    na jaselkach bylam, O pieknie spiewal, głosno i wyraznie, dzieci w jego grupie cale 10 sztuk. na zebraniu bylo 4 rodziców. nic nie ustalilismy.

                    u lekarza w miare ok. na pierwszy rzut oka uszy Oskara wyglądaly zle. lekarz sądził ze ubutek w sluchu bedzie straszny. ale okazalo sie ze jest na dolnej granicy normu. na bardzo dolnej. aaaale do drenow na dzien dzisiejszy go kwalifikuje to. za to mogdal. wiekszy niz byl 5 tyg. temu. klucha taka ze szok. no i zdecydowalam ze wycinamy. jutro mam zadzwonić do szpitala umowić sie na termin. chce na ferie. i mają mu podciąc wedzidelko. bo logopedka wypatrzyla ze za krotkie dziś laryngolog tez zauwazył. a ze O straaaaasznie sepleni. jezyka doi gornej wargi za groma nie usniesie. a ze to przy " jednym spaniu" to bedzie git. No i nacinanie uszu, bo plyn mu zalega. to tak 3 rzeczy na raz.

                    zacznie mi latac z nerwow po zolądku jak dojdzie do mnie ze mi dzieciątko usypiac bedą.


                    a zawialo nas. tragedia. rano wyjechac maly klopot. ale do domu!! poł km z chlopcami w sneg po kolana ( dla mnie ) szlam do domu bo zakopalismy sie. Ł zostal odkopywac a ja z chlopcami piechotką. tzn Oskar u mnie na rkach. ja w koturnach, malo co kostki nie skrecilam. a bluzgi sadzilam na tą zime.. oj sadzilam.

                    a i w gminie mnie wkur...i dziś. oni naszej drogi tak szybko nie odsniezą bo czasu nie mają, muszą lokalne i glowne i ble ble ble. a ja kuźwa musze dzieci do autokaru dowiezc, bo raczej w taką zawieje 3 km nie bede prowadzic. a tym bardziej na rekach niesc. jutro Ł bedzie w miescie. wygnam go znowu. ch.. mnie obchodzi ich czas, kolejnosc drog. nawet karetka by w razie czego nie dojechala do nas. ani straz pozarna. jak widze burmistrza to mam ochote mu zasunąc z czola miedzy oczy i o!! no tak mi nerw skacze.Autokau on nie moze puscić dalej o 2 km. i wtedy ja bym musiala 400 metrow doprowadzić do glownej drogi, i odsniezyc tych 400 metrow tez nie mogą bo to droga ktorejs tam kategorii. a i ta glowna tez nie odniezona. aaaaaa!! ide sobie piwo chlupne.. moze zasne szybko.??
                    ide sie kapac i spac.
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hejki

                      Chudzinko, dostałam kartkę Dziękujemy ślicznie hi hi
                      A wierszyk śliczny i nie dziwię się, że został nagrodzony Gratulacje!!!

                      Renata to widzę że O będzie miał kompleksową akcję laryngologiczną bidulek!!!
                      Co do odśnieżania... znam ten ból bo na moim osiedlu (choć to niby miasto) też odśnieżają w drugiej kolejności. Sukces jest taki, że jakieś 500m od nas jest droga po której jeździ autobus miejski i tam odśnieżają
                      A u nas po śniegu nie ma śladu, a buuu... święta znów nie będą białe.

                      Kruszyna Nichol - jak macie ochotę to zapraszam
                      http://allegro.pl/myaccount/sell.php

                      po dzieciakach jeszcze nic nie wystawiałam, bo siostra i przyjaciółka prosiły bym potrzymała (chyba się starają o brzuszki), ale pewnie powybieram i część pójdzie na sprzedaż

                      A ja wczoraj dokonałam ostatnich zakupów prezentów dla dzieciaków i zrobiłam podsumowanie - ponad 600zł na prezenty Matko z ojcem, co to będzie jak się będzie moja rodzina i przyjaciele dalej rozmnażać???
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        ha!! odsniezyli nas. pod sam dom. Ł w miescie dziś cal dzien, jak przywiozł dzieci to ja musialam do drogi wyjsc ( ok pol km ) bo sniegu po same jaja. doslownie do samego kroku. pipke to se odmrozilam ;/ Oskar w zaspach po pachy siedzial.

                        kazalam mu jechac do komunalki i zglosić ze nawet wjazdy w droge niema, bo skarpy po kolana lezą. no i zglosił. "pogadal" z kierowcami plugow. No i mamy odsniezoną droge dziś a nie dopiero w piątek. no i juz mozna wyjechac.
                        aaaa i ze pan kierowca sie chcial zawrocić to i mi podrowko rozepchał. no szał.

                        a ja do 15 z lopatą latalam. tak mi ramie prawe boli, ze nawt nie mam sily sie podrapac.

                        Jutro i w czwartek szkola zamknieta, przez te sniegi. gmina cala zasypana ponoc. jak milo.. pospie sobie.
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          bardzo dziękuje dziewczyny za jakikolwiek komentarz do zdjęc z wigilii Poli

                          więcej fotek nie wstawie , a prosić sie o komentarz i uwagę więcej nie zamierzem ! naprawdę bardzo mi miło
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Kochane wymyślcie prosze jakiś rym do wyrazu "DOMEK" ---- pilne!!!!!!!!!!

                            Kala bez fochów prosze,każda z nas to przechodzi....

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                              Kochane wymyślcie prosze jakiś rym do wyrazu "DOMEK" ---- pilne!!!!!!!!!!

                              Kala bez fochów prosze,każda z nas to przechodzi....

                              no nie !!!!!!!!! sorry chuda ja rozmiem zwykłe zdjęcia tzw codzienne ale nie takie z pierwszej wigili w przedszkolu ale jak was to nie interesuje to trudno , nie zamierzam więcej wstwiać ani komentować również i to nie jest foch poprostu poczułam sie totalnie olana i jest mi i przykro i jestem zła zarazem
                              może faktycznie czas sie zwijać jak w ważnych momentach ani be ani me ani kukuryku
                              Last edited by kala8; 18-12-2012, 18:12.
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Kala ja rozumiem ze jest ci przykro,tez jestem matką i tez chciałbym zeby inni dostrzegali niektóre sprawy.Kiedys ty mi zwrociłas uwage,bo tez sie wkurzylam no i wzielam do serca twoja rade,zeby sie nie przejmowac...Ja oglądałam twoje fotki ale nie skomentowałam... - sorki,zapewne każda je obejrzała...Każda przeważnie czyta wszystkie posty - ja np czasem wpadam do "nas" na chwile by cos skrobnąć nie odpowiadając nikomu Niewiem,nie bądź zła,no.....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X