Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    kasiar co dajesz Julce do inhalacji jak ma mokrawy kaszel i katar ?????

    tylko mucosolvan + sól ?? czy coś jeszcze? plisss odpowiedz mi szybciutko
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kala na mokry mucosolvan+berodual+pulmicort. Z soli tak pomocniczo jak Julia miała ochotę.

      Kruszyna Kalina ślicznie...




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dziękuje bardzo mi się podoba to imię już od roku , moja matka jest na nie , em to w sumie mu obojętnebo on wybrał dla syna- oczywiście jemu się wydaje że sam wybrał :-P a dla chłopca to mam straszny problem bo nic a nic mi się nie podoba :/

        ja właśnie kawke pije i zajadam biszkopta z serkiem maskarpone i malinami mniam i włosy farbuję bo już pół roku farby nie widziały a siwe mam że szok.

        cyprian kryzysy też ma z przedszkolem wczoraj panią prawie zwymiotował a dzisiaj miał łzy w oczach i robił dobrą mine do złej gry





        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          kasiar bo ja mam właśnie wątpliwości czy mam dodawać berodul i pulmicort bo ona w sumie nie ma stwierdzonego zapalenia osklszeli

          ma zapalenie gardla i katar , tylko że coś mi to ewaluuje bo zaczęła od wczoraj kaszleć i jak dla mnie to mokro , więc sama nie wiem czy dodać jej te leki czy nie do inhalacji

          kasiar co myślisz ?? masz dużo większe doświadczenie , w sumie mogę jeszcze zadzwonić do lekarki ewentualnie

          a ja mam dzisiaj urlop i w poniedziałek też
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Kala tobie nie za dobrze ? :P

            co tu takie pustki? ? ?
            ja mam we wtorek do południa wizytę położnej a o 12 znajoma przyjeżdża

            pisać mi tu szybko co i jak ? !





            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              To odzywam sie ja

              Mielismy ostatnio wizyte u logopedy,pani poradziła bym wybrała się z emilką do lekarza by sprawdził jej wędzidełko(w/g pani logopedy jest zbyt przyrośnięte dlatego Emcia ma problemy z literkami "r" "cz" "rz" "dz" a taki zabieg jej pomoże).No i po niedzieli się z nia wybiore najpierw do rodzinnego a potem to juz on nam pokieruje.Izula znowu ma ciężka wymowe,mam z nia regularnie chodzić do logopedy(ma problemy z "L" przede wszystkim,no i mówi jakby przez zeby-tzn tak słychać......) Będę z nią chodziła,mam nadzieje że ułatwi jej to nauke poprawnej wymowy

              Czacza Nator fotki za*********************************iaszcze.(Nator męzus słodki hihihi)

              Kala miłego wieczorku,my jutro tez sie wybieramy z meżem na randkę....

              Kasiar ja tez siedze w domku(od stycznia 2007) i mam juz po dziurki w nosie takiego życia....Modle sie by przyjęli mi Izule do pszedszkola od wrzesnia to ja w końcu wybędę z domu do ludzi bo normalnie zdziczałam.....Stwierdzilam że nie bede czekała az ukończy 5 lat,tylko spróbujemy na wiosne wyprosic przyjęcie jej do pszedszkola....

              u mnie tyle,no i mam @ strasznie mocno ze mnie leci.... oby to nic powaznego bo nigdy tak nie miałąm....

              Spadam na fb bo sie z kolezanka umówiłam papa.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej.

                My dzisiaj z m. jedziemy wieczorem do Tesco kupić już część prezentów na święta/Mikołaja. Ma być promocja zabawek, więc chociaż już dzieciaki będziemy mieli z głowy Najgorzej jest już przy sklepowych półkach, bo tyle tego, że nie wiadomo co wybrać.

                Piszecie o tych inhalatorach i sama się nad takim zastanawiam, bo Edzia co miesiąc przeziębiona.

                Rano byłam w szpitalu odebrać wyniki histopatologii. Pisze coś o wyskrobinach i fragmentach błoniastych, a jeszcze niedawno było jajeczko ciążowe
                Nie wiem czemu, ale ciągle jest mi ciężko. Każda kobieta z wózkiem czy brzuchem ciążowym budzi we mnie nawet nie zazdrość tylko zawiść.
                Tydzień temu dowiedziałam się, że taka dalsza moja "znajoma" (znajomość polega na tym, że odkupuję u niej ciuchy po jej córce dla Edyty) jest w ciąży. I będzie miała już trzecie dziecko, a każde z innym facetem. To jest taki typ baby, co to rozkłada nogi byle komu, dzieci na noc zostawia same w domu, bo ona idzie na dyskotekę. To takie niesprawiedliwe!!!

                I w takim oto nastroju dzisiaj jestem Sorki, za moje żale, ale komu, jak nie Wam?
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Skoczek po to tu jesteśmy,wiec żal sie ile wlezie a my bedziemy doradzać
                  JA miałam to samo,jak nie mogłam zajsc w ciąże to każda "matka" była ta złą,ciągle się zastanawialam"dlaczego ja nie moge tak wozic wózeczka,dlaczego to ja nie mogę miec dzidziusia"....(ja byłam na lekach by zajsc w ciaże) wiem że to boli,ale to minie,bedzie czas i dla ciebie,nie nakręcaj się na każdym kroku.A tym bardziej masz juz córę,badz dla niej usmiechniętą mamą,zapomnij co bylo,zapomnij co ma być,zobaczysz-będziesz jeszcze szczęsliwa.....

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej baboszki
                    mnie też chyba jakaś cholera bierze na nic ochoty tylko cvzekam na kase co ma przyjsć hehe

                    ja w domku siedzę od zawsze nigdy nigdzie nie pracowałam a teraz toniemogę no ale całkiem źle mi nie jest latam tu i tam w domu rzadko siedzę (jak muszę hehe)a tak to zawsze po południu gdzieś a i przed mnie ciężko zastać więc sie nie nudzę

                    co do prezętów toteż się zaczęłam rozglądać dla Mai chcę domek dla barbi nawet wczoraj kupiłam im pet shopy ale będa szczęsliwe o takie
                    http://allegro.pl/littlest-pet-shop-...795485748.html

                    Kala berodual możesz podawać ale pulmikort to sobie odpuść nie faszeruj jej tak tymi sterydami one zostają w organizmie ja jak miałam dla Hani to 4ml soli i 10 kropli berodualu

                    u nas po staremu nie ma o czym pisać więc nie piszę tylko podczytuję

                    laski Foty super
                    i fajnie że fasolki zdrowo rosną a to że to dziewczynki to się nawet nie ma co zastanawiać hehe

                    we wtorek idę kupić sobie moją wymarzoną komórkę Samsung Galaxy S 2 och już się doczekać nie mogę

                    laski te co zaczęły grać w CAFELAND zaproście mnie do znajomych bo ja już dziś nie mogę pliiiissss
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      majorka ale ten pulmicort musi być bezpieczny skoro go każdy pediatra na inhalacje przepisuje nie sądzisz ?? po za tym to chyba jakaś minimalna dawka , no kasiar pisze że zawsze takim zestawem inhaluje Julkę , sama nie wiem

                      majorka jak to nigdy nie pracowałaś to jak w jakim wieku ty na emeryture pójdziesz

                      moja Pola ma sprecyzowane prezenty od Mikołaja czyli takie

                      http://allegro.pl/hasbro-baby-alive-...html?source=ob

                      http://allegro.pl/extra-syntezator-z...768302498.html
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kalaja mam Maje pod opieką i zrzekłam się pracy na rzecz wychowania dziecka niepełnosprawnego wszystko za mnie pokrywaja i mam płatne lata emerytalne więc lata mi lecą tak jak bym pracowała

                        prezęty fajowe my Baby Alive mamy Maja dostała na urodziny od chrzestnego tylko my mamy ciut inną taką http://allegro.pl/baby-alive-moja-la...776100398.html
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          heja.

                          jutro parapetowe robimy, Ł udaje ze coś robi na podworku, ja w domu, wiec w zadzie mam.. powiedzialam mu ze nie robie nic. gosciom kanapki poda!

                          do tego czekam na @. tak mnie wszystko wpienia ze mam ochote powybijac.. a dzieci takie denerwujące akurat dziś.
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejo

                            Kala no to Pola będzie Wam śpiewała

                            Renatka mi sie właśnie kończy @ wiec humor mi wraca....

                            Majorka to dobrze że latka ci lecą,a planujesz w przyszłości pracować...?

                            u mnie z latami to marnie,mam pełne 3 lata jako kasjer-sprzedawca,potem 9mc zus mnie "utrzymywal(to wtedy gdy bylam z emcią a ciąży a umowy mi szef nie przedłużył,popracowłam wtedy do końca roku a od stycznia do września zus mnie przejął a po zusie odrazu poszłam na kuroniówkę-u nas na rok bo na zadupiu mieszkam).A i rok temu 3mc przepracowałm w raście.No to wychodzi niecałe 5 lat Szkola sie nie liczy.Mam nadzieje że jak bede szukała pracy to znajde coś gdzieś,gdzie popracuje długooooo.

                            Głowa mnie boli....Prawie codziennie budze się z bolem głowy....

                            spadam,musze dokończyc grochówe.....

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              a ja mam nadal katar kuźwa to juz ponad tydzień

                              Polka wczoraj nie zrobiła kupy więc już ma stresa , niby w czwartek zrobiła 2 razy więc może nie powinnam panikować ale juz mam uraz po tym co było tydzień temu , daje jej laktuloze więc mam nadzieje że sie dzisiaj uda

                              a wieczorem wychodze z koleżankami do knajpy , znamy sie od przedszkola z jedna to widuje sie i słysze czesto bo też jest księgową w przedszkolach ale z dwoma to tak raz w roku sie widzimy bo jedna mieszka w Wawie

                              dziwne bo nic a nic nam to nie przeszkadza , jak sie spotkamy to tak jakbyśmy sie widziały wczoraj, tylko więcej do opowiadania

                              a jescze bedzie nasz kolega , którego nie widziałyśmy 17 lat
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                witam miłe Panie

                                Skoczku, tak czytam i widzę, że myślisz o ostatnich wydarzeniach jak o dzidziusiu, a przecież nie było maluszka, dlatego postaraj się przestawiać swoje myśli... może to pozwoli Ci nie czuć żalu "straty" i nastawi Cię bardziej spokojnie???
                                Pamiętaj, że masz Edit i z nią byłaś w spokojnej szczęśliwej ciąży... a to przykre wydarzenie staraj się nie traktować jak ciążę
                                Nie wiem jak Ci napisać co mam na myśli - mam nadzieję, że zrozumiesz...

                                A żal i zazdrość są oczywiste i są reakcją obronną... ale nie zazdrość lafiryndrze...ja bym za żadne skarby nie chciała mieć 3 z innymi... nie ma tu czego zazdrościć .
                                A już niedługo oznajmisz nam o 2 kreseczkach i rodzeństwu Edytki!!!

                                Majorka, a ja tak właściwie to się zastanawiałm jak to jest z Majką - Ona ze względu na wzrok ma orzeczenie o niepełnosprawności???
                                Ja obie ciąże siedziałam w domku ale z Kacprem wróciłam do pracy jak miał 9 m-cy... a teraz to bym chyba chciała posiedzieć dłużej... jakoś mi brakowało czasu dla Kacpra bo zapierniczałam strasznie....
                                W sumie to ja jestem zadaniowiec i to co w danej chwili robię - robię na max! Dziś już np wyprałam 2 pralki, podlałam kwiaty, nastawiłam obiadek, ogarnęłam górę...

                                Chuda a po jakiej szkole jesteś że Ci się nie liczy??? I życzę zebyś znalazła fajną pracę, bo jest teraz mega ciężko...

                                Kala Chuda - udanych randek z mężusiami

                                muszę lecieć, bo Majka buntuje się na kocyku
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X