Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Natorjak ma duże stopy to będzie wysoki moja ma 12 cm wkładkę

    a co do pasa to nie mam ani nie znam nikogo kto mógł by mieć

    wróciłam z miasta i kupiłam witaminy i maście masakra jakie te leki drogie
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      my po ważeniu i mierzeniu , Pola wazy 7650 g czyli od urodzenia 5250 g przybrała tylko nadal niska 67 cm , no i po moim biadoleniu że nadal nie siedzi lekarka powiedziała że mogę ją skonsultować u neurologa dla świętego spokoju ale że 6 mc to jest umowny wiek do siedzenia i że u niej przez to że sie urodziła maleńka może być opóźnienie, no nic nie wiem co zrobie, zadzwonie do mojej kuzynki neonatologa i zobacze co ona poradzi
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        czesc dziewczyny co do szczepionek to zastanawialam sie czy nie kupowac kubie dodatkowych ale zrezygnowalam jak zrobilam ' "wywiad srodowiskowy" czyli popytalam znajomych podobno faktycznie nie sa wskazane.
        Kurcze biedne wasze dzieciaczki co chwilke jakies katarki i infekcje na szczescie nas narazie omijaja wirusy i oby tak dalej
        to wiekszosc dzieciaczkow jednak sie budzi w nocy a kuba od poniedzialku sie nie budzi w nocy kapie go ok 20.30 i 220 kaszki o 21 i wlasnie spi do 7. a jak sie budzil to dostawal 60 wody i spal dalej. ale wlasnie oczytalam sie ze nie powinien jesc i sie budzic i go od pwenego czasu oduczalam tego.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          kala nie martw sie pola pewnie z tych drobniutki dziewczynek jest ja tez pojde zwazyc i zmiezyc kube bo juz tydzien sie wybieram. ostatnio wazylam go 28.09 i wazyl ok 8 kg ciekawe jak teraz. wczesniej przybieral 1kg na miesiac a pozniej jakos stana a miejscu.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez katrienna13 Pokaż wiadomość
            kala nie martw sie pola pewnie z tych drobniutki dziewczynek jest ja tez pojde zwazyc i zmiezyc kube bo juz tydzien sie wybieram. ostatnio wazylam go 28.09 i wazyl ok 8 kg ciekawe jak teraz. wczesniej przybieral 1kg na miesiac a pozniej jakos stana a miejscu.
            drobna jest to prawda ale jak ktoś sie urodził z wagą 2400g i 49 cm to już tak ma
            a tak serio to wagowo bardzo dobrze przybrała , wynik 7650g jest imponujący jak na obecną chwile
            tylko to siezdzenie mnie troche martwi ale przecież dzieci rozwijają sie w różnym tempie ,wiec narazie nie paniukuje
            a chyba przebiła wagowo dziewczynki z wiekszą wagą urodzeniową np Hanie majorki albo nicole syrwuni
            Last edited by kala8; 05-11-2009, 19:03.
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              no i to ładnie przebiłaa to ze niska to się nie przejmuj,ja się urodziłam 2370 i wcale mała nie jestem ja też przestałam sie już przejmować jej wagą bo przecież ona wcale nie musi być wielka zreszta Maja urodziła się 4kg a wcale duża nie jest tylko wysoka
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                spadam dziecko obudzic bo juz 2h spi a myslalam ze tak sie chwilke kimnie popoludniu. pewnie bedzie problem ze spaniem nocnym postaram sie pozniej wpasc. pa dziewuszki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no moja już chrapie tylko te starsze charpagany jeszcze się plackami opychają
                  dziś normalnie przeszłam samą siebie ugotowałam na jutro pomidorowa piekę dwie rolady z boczku żeby było do chleba coś swojskiego no i jeszcze na kolację placków z jabłkami nasmażyłam,nieraz jak coś mnie sieknie to jak głupia robię bez opamiętania
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    wiecie co dziewczyny weszłam dzisiaj niopatrznie na wątek mamy długo karmiące i wyraziłam swoją opinie że jest dla mnie troche dziwne karmienie piersią 2-3 letnich dzieci i na to jedna z pań zaatakowała mnie że napewno nienawidze matek karmiących piersią i że pewnie im zazdroszcze
                    czujecie to nie wiem jak można tak rozumować ale jak widać można
                    i tym sposobem odechciewa sie wchodzenia na inne wątki , lepiej być u siebie bo każda jest życzliwa i nawt ja sie nie we wszystkim ze sobą zgadzamy to potrafimy łagodnie o tym dyskutować a co najważniejsze akceptujemy inne opienie od naszych,
                    no cóż widać nie każdy tak potrafi
                    ech zbulwersowałam sie !!!
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej wieczorkiem
                      Fifi już też kima więc mam spokuuuj

                      Mój mały też ma taką wielką nogę właśnie będę szła w przyszłym tygodniu mu jakieś kozaczki kupić bo a nóż mi zacznie łazić za 2 miechy...

                      Kala dla mnie karmienie 2-3latka to pedofilia a fuj! toż to takie duże dziecko a jeszcze cycka ciąga to nawet nie jest miłe i słodkie tylko obrzydliwe
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        witam
                        Mlody kima, dziś troszkę z opóźnienem ale byliśmy u dziadków i wrócilismy dopiero po 20tej.
                        szczepioke Szymon zniósł bardzo dobrze, aż zdziwiona jestem,.wczoraj tylko jka wróciliśmy to spał prawie trzy godziny a tak to zadowolony jak skowronek tylko martwie się teraz przez ten artykuł wczorajszy o szczepieniach bo u nas na żółtaczkę to własnie ten cholerny euvax dają!

                        co do różnych poglądów-moim zdaniam skoro mamy XXI wiek to chyba można się jakoś po cywilizowanemu dogadać a nie wywalać maczugę i walić w łeb by udowodnić że tylko moja racja jest dobra.
                        a co do karmienia piersią...ja miałam takie założenie( jeśłlibym długo karmiła piersią,no ale ale nie wyszło) : że jak Młody zacznie wołać o cyca to znak że juz pora odstawić.
                        No i moim zdaniem 2-3lata to już za długo.Czy takie matki zp. w sklepach też przystawiają do piersi? no bo jak zawoła to nie ma zmiłuj.


                        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ania tak mi się przypomniało że kiedys oglądałam program dokum.o karmieniu piersią właśnie. i skoro według ciebi 3latki to pedofilia to co powiesz o babce która dawał cyca 8 letniej córce!!!!???
                          a druga córa miąła lat 5. i tak leżała pomiedzy nimi, jedna do jednej piersi druga do drugiej. Macie pojęcie? 8lat???


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            aha, żeby nie było- nic nie mam do stwierdzenia o pedofilii


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              jestem. mój bobas już śpi na szczęście bez problemów usną
                              ja chciałam karmić do roku ale nawet tydzień nam sie nie udało. ja tez uważam ze karmienie piersią tak dużego dziecka jest obrzydliwe i niefajne
                              zważyłam kube w domu na wadze elektrycznej i wyszło 8,700
                              kurcze oglądałam W11 i było o noworodku porzuconym w krzakach i umarl bo udusil sie kocem w który był owinięty i aż się poryczałam jak sobie pomyslalam o takim maleństwie jak tak można, wiem ze to tylko film ale nie moge jak slysze coś takiego

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                KALA to Polcia cięższa od Ali mimo to,że Ala urodzila się prawie 2 kg cięższa i chyba moja najniższa:O mierzą wam dzieciaczki centymetrem takim krawieckim po obwodach czy kladą na desce?




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X