Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Aneczko, super te jajca Macie dziewczynki i talent i chęci...

    Sylka, a tata Nicoli??? Jak tam???
    Cieszę się, że ze szkołą się układa, a i trzymam kciuki za pracę, bo przedszkole pewnie będziesz miała
    A ja jeszcze fotki poproszę i małej i Twoje bo nk juz nie mam, a jestem ciekawa jak się zmieniłyście

    A z tym moim kompem to się modlę, żeby było wszystko ok! Aż się boję że stracę zdjęcia.... Ale i tak dobrze, że "tylko" od sierpnia...
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Utrata zdjęć na kompie, to chyba najgorsze co może być
      Ja regularnie wywołuję hurtowo, a potem pliki zgrywam na płyty. Zapłakałabym się, gdybym jakieś utraciła. Uwielbiam zdjęcia: robić je i przeglądać.

      My pakujemy się do wyjazdu. Moi rodzice i rodzeństwo są przekonani, że będziemy dopiero w piątek na wieczór, więc jutro będą mieć miłą niespodziankę. O ile mąż do końca zaklepie urlop, bo dzisiaj już nie zastał kierownika.

      Ja córcię Syrwuni kojarzę jako taką różowiutką córeczkę w tych różowych chustkach jak na zdjęciach powyżej Samej Syrwuni nie mam ani na NK ani na FB.
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        nikoli tata przychodzi po nia i zabiera ja do siebie ostatnio troche zadziej i sie smuci a ja jej wymyslam ze tata zajety no co zrobic...

        zaraz powstawiam wam jakies zdjecia
        Attached Files
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          a taki tort nikolce zrobilam staralam sie nie byl najladniejszy ale byl
          Attached Files
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            syrwunia my się jeszcze "nie znamy" tak dobrze, więc napiszę Ci że fajna z Ciebie dziewczyna córeczka udana, jesteś na FB lub NK? daj mi namiary na priv..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dobranoc panie moje kochane,spokojnego wieczoru zyczę.
              U mnie dziś samotny wieczór,mąż pojechał do Ostródy,wezwali go z pracy bo któryś z kierowców miał wypadek....Pojechał śćiągnąć samochód do firmy.
              Pocieszam sie córeczkami,zaprosiłam je do swojego wyrka,Iza juz usnęła wiec ją przeniosłam,Emilka jeszcze ogląda bajki.Położe sie to pewnie zaraz uśnie.
              A,dzis w obuwniczym "raj" kupiłam Emilce fajne adidaski ze znizka 50%,zapłaciłam AZ 19.95zł
              Syrwunia witam witam
              To dobranoc.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Jejku Sylka, aleś Ty schudła
                Widać, że mała urodę po mamie będzie miała, więc już wstawiaj kraty w okna, hi hi, żeby tych adoratorów pod domem zatrzymać

                Torcik, to jak dla mnie cudo, bo ja to cukiernicza noga...

                A widzisz, my z Czaczą właśnie spodziewamy się dzieciaczków no i ja już wiem że córcia więc też się wczuwam w różowy.

                No a tata, dobrze, że i raz na jakiś czas jest...
                A Ty jesteś piękna, młoda i kochasz małą pewnie za pięciu.
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej

                  Nator zapomniałas dodać, że i ja spodziewam się maleństwa :P

                  Syrwunia fajnie, że sie odezwałaś! Ślicznie wyglądacie dziewczyny a tort bomba!

                  Chuda widzę, że urodzinki udane. Dziewczynki śliczne

                  Aniasos sto latek a jajca pierwsza klasa!




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cześć

                    nator wysłałam wczoraj, daj znać jak dojdzie paczka

                    ale sie dzisiaj w k u r w i ł a m

                    zadzwoniłam do biura podrózy żeby dowiedziec sie o której mamy wylot, a tam baba mówi że przepraszają ale ze względu na małą ilość chętnych wylot nie będzie z Łodzi tylko z Warszawy że przepraszają i że możeby zrezygnować i oni oddadzą całość zaliczki

                    noż ****************a ja specjalnie szukałam wycieczki z wylotem z Łodzi bo z dziećmi to ułatwia bardzo sprawę

                    i jeszcze wylot jest o 6 40, więc kuźwa na lotnisku trzeba być 4 40 a z Łodzi wyjechać trzeba o 2 40 no za*********iście poprostu , no to sie wyżaliłam
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Syrwuniasuper że zdecydowałaś się na powrót do nas trochę cię tu brakowało ślicznie wygladacie no i torcik też sliczniutki naprawde super ze znowu jesteście

                      Kaluś no to nie wesoło z tym wyjazdem kurcze ale pokręcili teraz po nocy z dziecmi,ale dacie rade ty obrotna kobitka dałaś radę wtedy to i teraz sobie poradzisz

                      a ja dziś do mamy pojechałam Hania usneła w drodze ok15,30 i wstała o 18 i dopiero przedchwilą zasnęła matko ale się nasiedziałam w sypialni zawsze już o 21 spała nawet jak wstała o 18 a dziś katorga no ale śpią już wszyscy i my zaraz też spadamy do wyrka jutro moze mi się uda wyskoczyć do fryca bo musze sobie wycieniować włoski potem zakupki i na koniec korepetycje

                      jutro może przyjdzie rowerek Hani ale się będzie cieszyła

                      Dobranoc kobitki i do juterka cmmokk cmmokk buziolaski
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej

                        Kala i co zdecydowaliście w związku z wyjazdem? Kurczę ale wam popsuli plany

                        Majoreczko potem foteczki od fryzjerka prosimy

                        Dziewczynki jeśli któraś szuka przepisu na biszkopt to znalazłam takowy, którym rzuca sie o podłogę. Tu macie link http://mojewypieki.blox.pl/2009/06/B...rzepis-II.html Ja dzisiaj piekę więc zdam relację po południu co mi wyszło z tego rzucania

                        A ja już nie śpię, Julcia wołała siku o 4.30 i już nie zasnęłam. Zaraz sobie puszczę "Przepis na życie" na tvn player




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hejka
                          Kasieńkoten przepis jest podobny do mojego tylko ja do żółtek dodaję proszek z octem i inną proporcję mąki jak na mnie to ten przepis troszke dziwny bo nie ma proszku a bez proszku dupa nie urośnie a z tym rzucaniem to ściema on i bez rzucania ci się uda to nie ma nic wspólnego z upieczeniem się biszkopta ja nieraz odwracam do góry nogami jak jeszcze goracy wtedy jest równy ale też nie ma dużego znaczenia tak czy siak jak jest dobry przepis to wyjdzie a tortownica to ta malutka tam jest próbuj i daj znać jak ci wyjdzie to ja też spróbuję hehe

                          ja zaraz zmykam do mięsnego bo towar przywieźli i muszę mieska nakupować bo potem nie bedzie bo szarańcza sie rzuci
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            dzień dobry!

                            ale dziś znów pogoda do bani kurde Amelia już tak wypytuje i nudzi się a tu nawet na spacer nie można wyjść..

                            kala naprawdę można się zirytować, współczuję bo pewnie już wszystko sobie zaplanowaliście i nawet nas nie poinformowano - paranoja!!! ja bym zrezygnowała i jeszcze prosiła o zadośćuczynienie za brak informacji, bo przecież gdybyście wiedzieli wcześniej to załatwilibyście sobie jakiś inne biuro

                            kasiar
                            ja tez (no może nie tak wcześnie) ale od 7 nie śpię, Amelka wstała na siusiu przed 7 i koniec spania, ale wczoraj udało się ją położyć o 19.40 więc się chyba wyspała..

                            od dziś już chyba do świąt teścia nie będę miała, ale niestety znów po świętach będę się męczyła, kurna jakie to niefajne jak we własnym domu musisz się ukrywać i nie być swobodna, NIENAWIDZĘ TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "dzięki temu" znów się z M oddalamy
                            Last edited by czacza; 05-04-2012, 09:08.
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              nareszcie, dawno nic nie wygrałam, dziś udało mi się książeczki o Tomku
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Polka dzisiaj w nocy znowu miała temperaturę 38 st w poniedziałek skończyła antybiotyk ja oszaleję !!!!!!!!!! nie wiem czy nie doleczona czy cos nowego sie przyplatało bo znowu nos zapchany i kicha, na same świeta oczywiście

                                jak nie chorowała ponad rok wogóle to teraz od lutego juz którys taki incydent chorobowy


                                a co do wyjazdu to powiedziałam że oczekuje jakiejs rekompensaty za dojazd do warszawy, bo powrót juz jes do Łodzi na szczęście, czekam na odpowiedź biura wiecie to biuro to TUI więc nie krzak i takie numery

                                a zrezygnować to chyba nie zrezygnujemy bo na ten termin już mało ofert zostało a z wylotem z Łodzi to wogóle, a na lipiec i sierpień to ceny wyższe o jakieś 3000-4000 tyś paranoja !!!!!!!!
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X