Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Oczywiście zapomniałam zdjęć
    Attached Files
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej hej mam chwilke przed obiadkiem więc zagladam
      WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH MAŁYCH SOLENIZANTÓW
      jeśli chodzi o pieski to my akurat mamy takiego co śpi z nami w łóżku hehe ale się nie rozkłada jak mu przeszkadzamy idzie na podłogę jest kochaniutki i nie wyobrazam sobie życia bez psa,mamy jeszcze kotkę ale ona już babcinka ma 12 lat choć super sie trzyma

      Aniujesli chodzi o pożyczke (bo chyba o to chodziło) to my nie remoncik ale samochód kupujemy
      Czaczasuper szczęściaro że masz takie szczęście i na pewno kaske ulokujesz tam gdzie trzeba bez żadnej pomocy hehe
      Lenka to super laseczka a włoski moja ma identyczne hehe jak dam rade strzelić fotke to wstawie
      Natorku brzuszek uroczy no i cała ty też hehe Kacperek jaki męzczyzna ho ho przystojniaczek
      Last edited by Majorka22; 01-04-2012, 12:51.
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej dziewczynki

        dziewczynki dzięuję za życzenia właśnie czekamy na gości nawet koło w szkole sobie odpuściłam

        Czacza jak trafiłaś 5 to gratuluję,

        zmykam do jutra
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          czacza jeśli to nie żart prima aprilisowy to gratulacje ale coś mi sie to podejrzane wydaje że własnie dziś

          chociaż ty wiecznie coś wygrywasz więc może to możliwe

          nator jaka ty jesteś drobniutka
          Last edited by kala8; 01-04-2012, 13:47.
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
            hej!!!!!!!!!!

            DZIEWCZYNY!!!!!!!!! ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!! wygrałam w lotto troszkę pieniążków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bosz jak się cieszę!!!!!!! nie mogę w to uwierzyć!!!!!!!!!!!!!!!
            gratulacje. Jak masz problem z wydaniem ich to chętnie pomoge
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              jakie jesteście Słodkie, nigdy tak nie udało mi się nikogo wkręcić dzięki, że wierzycie we mnie ale niestety nie wygrałam hihihi
              swoją drogą teraz zobaczyłam jakie były śmieszne cyfry i nie dziwię się, że nie padła 6stka..

              a Wy komuś dziś już coś wywinęłyście lub Wam ktoś?
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                tak poza tym,

                wszystkiego naj, naj, naj.. dla naszych JUBILATÓW!!!

                namówiłam rodziców na wyjazd do Ikei, wiecie co, przeżyłam szok, jeśli ktoś mi się zapyta kiedyś gdzie jest największy zlot kobiet ciężarnych to odpowiem właśnie w niedzielę w Ikei, naprawdę co jedna to w ciąży

                rodzice kupili podest do łazienki dla Amelii bo wiecznie tego brakowało i zapominaliśmy kupić.. ja pooglądałam sobie kuchnie, bosz jak mi się marzy kuchnia z prawdziwego zdarzenia, tutaj u teściów mam małą klitkę i nawet porządnie nie można usiąść i w sumie ruszyć się jak jest więcej osób niż dwie ggrrr

                jak Wam mija niedzielka?
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                  jakie jesteście Słodkie, nigdy tak nie udało mi się nikogo wkręcić dzięki, że wierzycie we mnie ale niestety nie wygrałam hihihi
                  swoją drogą teraz zobaczyłam jakie były śmieszne cyfry i nie dziwię się, że nie padła 6stka..

                  a Wy komuś dziś już coś wywinęłyście lub Wam ktoś?
                  no ja sie domyśliłam ja widać w moim poprzednim poście
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    He, mnie to cały świat może wkręcać, bo ja wiecznie zapominam, że dziś psikusowy
                    Choć wkręciłam teściową, powiedziałam, że postanowiliśmy, że będzie Elżbieta - babcia się popłakała ze szczęścia, a my jej na to, że żart Jestem podła!!!

                    KAla, ja nie znowu taka drobna, bo mam 167cm wzrostu, ale fakt, że "zabiedzona", jak moja mama i babunia twierdzą

                    Czacza, ale coś w tym jest, bo jak ja byłam w Ikei w weekendy to zwykle właśnie same ciężarówki.

                    A my dziś w końcu zakupy zrobiliśmy, bo nawet jednego jogurtu w lodówce już nie miałam, zasiałam z Kacprem rzeżuchę i na kawę do teściów, bo Radzio coś tam musiał zawieść, więc też pojechałam.
                    W drodze powrotnej pojechaliśmy na spacerek nad Wisłę i narwałam sobie baziów... no i koniec za chwilkę niedzieli...
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      nator drobna w sensie szczupła bardzo

                      nator właśnie spakowałam tych pare ciuszków i zapisałam adres więc jest szansa że może w końcu dotrę na pocztę
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kala, to ja czekam na przesyłkę Chyba, ze to żart

                        A pochwalę się Wam: na 13.04 mój kolega zaproponował mi sesję foto z brzusiem Ale jestem happy!!!
                        Ciekawe tylko, czy będzie Go dobrze widać?!
                        Ale tak, czy inaczej pewnie chętnie powtórzę w późniejszych etapach ciąży, hi hi
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                          Kala, to ja czekam na przesyłkę Chyba, ze to żart

                          , hi hi
                          nie nie to nie żart
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Sto latek dla dzisiejszych prima aprillisków życzy ciocia Ania z Lenką

                            hehe tak mi się przypomniało że równo 3 lata temu własnie pierwszego jeździłam w poszukiwaniu szpitala z terminem na 1 kwietnia bo mi szpital zamknęli chwilowo

                            Czacza nooo fajnie by było wygrać nie??


                            natorku śliczny brzusio no i fajnie z tą sesją...ja czekam na Lenki sesję ciekawe jak wyjdzie

                            a co do ikei to dziś był masakryczny dzień, jezuuuu ileż ludzi normalnie patrzyłam czy czasami prosto z koscioła z palmą nie przyszli, wiecie co ja wszystko rozumiem że mozna pracować w tygodniu, ze nie ma czasu pojeździć na zakupy jak tylko w weekend ale cholerka tych typowych "spacerowiczów" i " apaczów" to nigdy nie zrozumiem i jeszcze z hasłami "a co tu tyle ludzi dziś" ...grgrgr ja niestety w takie dni jestem po tej drugiej stronie i nie wyobrażam sobie takiego spacerowania w niedzielę po super hiper marketach a zwłaszcza w np niedzielę palmową gdzie chętnie bym się zamieniła by miec wolne móc z dzieckiem iść poświęcić palmę i posiedzieć z nia w domu lub w razie pogody wyjść na spacer ale po parku!!!
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Kaluś, to czekam Nie wiem jak ja Ci się odwdzięczę?!

                              To fakt, że w weekendy głównie ludzie nie lubiący powietrza i wybierający na spacer markety Ja też nie przepadam za tymi dniami na zakupy, ale... u nas Ikei nie ma, więc jedyne kiedy mogę się wybrać z R. to właśnie sobota bądź niedziela Ale wkurza mnie ful ludzi i stanowczo wolę takie miejsca w tygodniu do południa.
                              A już wogólę nie pojmuję: do Reala, w niedzielę, po mleko i nic więcej

                              Aniu, współczuję! Ja kupe lat pracowałam jako hostessa... nie wierzyłam co się potrafiło dziać "w dni święte"...

                              Ma ktoś uaktualnione wieści od Itki???
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                nator nie ma potzreby sie odwdzięczać , mam nadzieje że coś ci sie przyda i spodoba, po za tym to naprawdę tylko kilka ciuszków

                                co do marketów w weekend to ja nie znoszę i nie chodze ten tłum mnie dopija i męczy, wole sobie w tygodniu w ciagu dnia wyskoczyć, jeśli moge sie urwac z pracy

                                matko mam dzisiaj tyleee roboty bo musze zrobić sprawozdanie za marzec a tak mi sie nie chceeeeeeeeeeeeeeeee , no nic biore sie do roboty pa pa
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X