Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ja też kanerki nie mam ale w aparacie mam taką co potem odtworzyć się nie da bo trzeba mieć specjalny program więc ja komórka nagrywam

    a mnie dziś znowu brzuch boli i jakoś krwawić zaczęłam w poniedziałek startuje do lekarza niech mi da nowe tabsy
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      poproś o yaz są super
      a mały ściemniał zjadł i dalej szaleje z zabawkami...
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        skoczę Maji jajo usmażyć jak to ona mówi maczane i kawkę zrobię i wracam
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          czesc kolezanki

          Majorka, co to za jajko maczane?? Chlebek moczony i smazony? Tak czy siak narobilas smaka i zrobie pozniej dla Vincenta
          U nas dalej trwa walka o sikanie, no coz teraz widze jakiego malego osiolka mam w domu i to baardzo walecznego w dodatku, ciekawa jestem czy do swiat bedzie wolal siku choc z dzisiejszej perspektywy ....to watpie

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            jajko maczane to zwykłe jajko nie rozbełtane na jajecznice tylko smażone w całości(sadzone)a do tego bułka w rękę i ona sama sobie macza w żółtko i tak je a jak zostanie reszta to łyżeczką wcina i potrafi je jeść co dzień na śniadanie

            a ja kawkę i princeskę no i troszku pierniczków do kawusi a potem lecę umyć głowę bo już tłuszcz cieknie

            spokojnie Grygorkupewnie niedługo zajarzy ale jak dziecko nie jest gotowe to może troszkę potrwać
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              aa, no to widzisz inaczej mi sie ta maczanka skojarzyla, Pawla matka robila takie kromki chleba maczane w rozbeltanym jajku i ten chleb pozniej na patelnie - usmazyc i palce lizac, a propo jajek, jak vini nie chce obiadu to jajko to jedyne danie, ktore zje zawsze i wszedzie i suchy chleb hehe, serio jak posmaruje czyms to tylko rozbelta i zje tylko wedline ze srodka bo sera tez nie tknie a jak sucha kroma - zje ze smakiem

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                ja mam problemy ze starszym bo też prawie nic nie lubi ale już powoli zaczynam go zmuszać do jedzenia innych rzeczy jak parówki i zupa mleczna no masakra z takimi niejadkami,a moja Hania sama otwiera z chęcią buźkę do jedzenia zupek mam nadzieję że jej to już zostanie,a ten chleb maczany też uwielbiam ja to nawet taki suchy podsmarzam na oliwie i też wcinam

                u nas za oknem nawet ładnie słonko wychodzi a i 15 st.na termometrze w końcu jakaś ładna pogodasię szykuje

                wczoraj dałam Hani piętkę od chleba i tak biedna wcinała jak by jeść od paru dni nie dostałana szczęście nic jej nie było,po alergi u Maji jestem tak ostrożna że Hania prawie nic nie je oprócz zupek i mleka
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Majorka u ciebie 15*?? u mnie ledwo 4 na plusie brr i wiatr okropny. Poleżałam z młodym w łóżku a pospał może z 30 minut i od nowa rozwala zabawki ma sa kra jaki ile on ma energii non stop coś robi

                  Ja też uwielbiam chlebek smażony w jajku z miodem albo z konfiturką mniam, z kolei mój Damian to zje tylko z solą broń Boże na słodko

                  co dziś robicie na obiadek i dla dzieciaków?
                  Ja mam jeszcze w lodówce cukinię, brokuła, marchew to coś sklecę dla Filipa. A dla nas nic nie mam dziś bez obiadu he
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    noo, ja musze juz dzisiaj ugotowac dla Maika zupe do sloiczkow, bo wczoraj ostatni poszedl, a dla nas mam jeszcze obiad z wczoraj, najprostszy na swiecie- mielone w warzywach i sosie+makaron....lubie takie obiady, bo mam na 2 dni tylko makaron gotuje i wsio
                    zaraz musze sobie jakis makijaz walnac na konkurs hahaha, juz jeden wczoraj wstawilam tylko taki delikatniusi, nooo ale to ma byc do chodzenia chyba, choc niektore stylizacje powalaja, dzisiaj sprobuje cos wykombinowac, tylko z drugiej strony, czy wypada mi drugie zdjecie zglosic? a ciul jak cos wykombinuje to wstawie, jak nie to nie, moze czas sie znajdzie, choc najpierw to musze Vincenta do wyrka wyprawic, bo dzisiaj juz od 4 buszuje binladen maly

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Anka super makijaż! w ogóle piękniutkie zdjęcie SERIO
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        INKA_R moja starsza cora wazyla 3420kg ale od 6mc wykryto u niej alergie na mleko(cyca ssala tylko 2 tygodnie),co zjadla to "wydalila" wiec slabo przybierala na wadze,nie jest chuda ale drobna-po mnie Dopiero od wiosny jej sie polepszylo i je to samo co ja.Mlodsza jest na cycu do tej pory,wszystkie nowosci toleruje i wogole jest lepsza w jedzeniu. MAJORKA Na katar dobre sa kropelki "oil bas",mozna z nich zrobic inhalacje albo pokropic bluzeczke malucha,super jest tez masc "xylon"-szybko zgeszcza katar-to akurat moje sprawdzone sposoby.No i dawaj wit c. NERGI1 cos tobie mialam odpisac ale zapomnialam,musze zerknac w twoje wypowiedzi

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          cześć dziewczynki

                          ja tylko na chwilkę się przywitać i muszę małej kaszę robić i na spacer chyba wyruszymy - taki dłuższy, słoneczko dziś u nas piękne i chyba cieplej nawet

                          kurcze byłam wczoraj w biedronce i strasznie fajne bodziaki były za 10 zeta- tylko już same małe zostały, chyba się ludziska rzucili, bo jeszcze kilka dni temu nie widziałam; ale się wkurzyłam muszę tam częściej zaglądać

                          no to do potem

                          miłego dzionka
                          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            chudagleba moje dziewczyny tez alergiczki, mała na razie ma skazę delikatną, jest na cycu więc ja zero nabiału, a amelka była na cycu przez rok, później nie jadła mleka do skończenia 2 lat, zrobiliśmy jej testy i się okazało że teraz jest uczulona na roztocza, więc mleko już może jeść
                            Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                            Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              NERGI1 juz mi sie przypomnialo,no wlasnie moje przy twoich kobietkach to kruszynki,tak wogole to obchodza urodzinki tego samego dnia-super.Twoje tez sa cudne Tak zmieniajac temat,w tym mc obchodze z mezem 4 rocznice slubu(19tego),a 7 jak jestesmy razem(17tego)macie jakies pomysly zeby to jakos uczcic?Odpada wyjscie z domu.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                no to położyć dzieciaki spać i kolacja przy świecach, wspólna kąpiel itp

                                wszystkiego NAJ z okazji rocznicy
                                Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                                Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X