Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka,

    Renatka, to fajny zestawik leków dostałaś. Myślę, że pomoże

    Majorka, u nas bajki lecą w tle do zabawy. Ale rzadko Kacper siedzi i ogląda z otwartym dziobem... On siada przed tv zwykle po 18, bo ok 19 się kąpiemy, więc kolacja przed tv i jest to wyciszenie.

    Anulku gratuluje kiecki. A nie mówiłyśmy, że znajdziesz lepszą

    Majajula, wiem że to imię będzie z dzieckiem całe życie i warto by było naszym wymarzonym... ale... jak idę po Kacpra do przedszkola a w jego grupie jest 4 Kacprów, 3 Filipów i 3 Franków, to mi się nóż w kieszeni otwiera że fantazji mi zabrakło
    Maje są 3, Julie 3, Natalki 2, Nadie 2. Kurcze i pół przedszkola zamyka się na 7 imionach
    I na osiedlu też same Franki, Maje i Natalki... a u znajomych 2 Nadie...
    Więc ja zgłupiałam

    I nie wiem co robić z imieniem, czy wrzucać dziecko w kociołek popularnych imion, czy indywidualizować je jakimś bardziej wymyślnym lub mniej popularnym (a tu ryzyko wyśmiewania i odtrącenia)
    Bosz... no i wiecznie ma baba problem...
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
      jak bym miała mieć jeszcze jedną dziewczynkę to padło by na Gabrysie albo Lenkę no ale na szczęście u mnie sie juz chyba nie zapowiada
      Majorka, po tych Twoich ekscesach nocnych, to Ty skarbie nie mów że się nie zapowiada
      Chwila zapomnienia i jest Lena (no prawie zrymowałam, hi hi)
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Natorku ja szalec mogę dowoli hehe bo se spiralke w tamtym roku strzeliłam i jestem z tego wyboru bardzo zadowolone co się nie zarzekam bo jak sie trafić ma to i przy spirali sie trafi ale raczej nie planuję więcej potomków hihi
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Nator niestety wybór imienia jest dość trudny
          u nas są 2 popularne i jedno niepopularne ale i nie wymyślne
          a oza tym na Olgę i tak Olka bedą mówić i to mnie w tym imieniu najbardziej wnerwia bo Aleksandra strasznie mi się nie podoba


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            No właśnie, kurcze, mi Aleksandra kością w gardle stoi, bo moja ukochana szwagierka to Ola.

            A moja młodsza siostra dała synowi Aleksander, ale w skrócie Aleks. I ona wkurza się na teściową, bo ona uparcie Olek mówi. A Klaudia z uporem maniak powtarza, że to Aleks... ale walka z wiatrakami...

            Majorka, a jak ta spiralka??? Ja miałam prawie 2 lata, ale miałam taaakie miesiączki, że wagon podpasek normalnie i wieczne infekcje
            Masakra!!!
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              siadam z kawka i zaczynam czytać.

              póki co wstawiam sukienke jest zwykła prosta czerwona bez ramiączek z bawełny satynowej, pod spodem ma coś czarnego tiulowego i nie wiem czy jakos ją przerobić żeby bylo to lekko widać?? biżu się szyje już większość naszyjnika mam, a buty bym chciała takie jak na zdjęciach ale nie wiem czy ja w takich szpilach dam rade!!
              Attached Files
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Witam

                A tu się z Tobą majajula nie zgodzę , miałam w klasie Olgę i nikt nigdy nie mówił do niej Olka, naprawdę nigdy. Dzieci są bardzo pojętne i wydaje mi się, że jak Twoja mała zwróci im uwagę, że ma Olga na imię to tak właśnie się będą do niej zwracać. Mojego synka kolega ma na imię Jakub, a żeby było ciekawiej to chodzą do angielskiej szkoły i tam dzieci nie tylko nie mówią do niego Jacob np, ale mówią do niego Kuba, tak jak zwracają się do niego rodzice w domu. Nawet gdy im się wychowawczyni zmieniła to gdy wyczytała jego imię to dzieci ją poprawiły że On ma Kuba a nie Jakub hehe. Więc wydaje mi się, że nie będzie problemu z Olgą .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Luna ale już niektórzy mówią na nią Ola i ja ich poprawiam i bez skutku
                  1 - teściowa
                  2 - nasza pediatra zawsze mówi do niej :co tam Olusiu słychać?" a mnie aż zalewa

                  my używamy Olga i nasze dziewczynki też i jak ktoś mówi Ola to najlepsza jest Majka - ona nie jest Ola tylko Olga lozumiesz??? hehe


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                    heja
                    Podczytuję wasze dylematy imienne
                    (w okresie połogu miałam takie omysły żeby pojechać ido USC i jej zmienić na Polę albo Lenę albo Gaję ewentualnie Nadię)

                    pozdrawiam i przyjemnego wybierania imion życzę
                    majajula no Pola piękne imię
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                      majajula no Pola piękne imię
                      Kala mi też się podoba ale już mój mąż wydziwiał


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Bry
                        No wczoraj wezwali mame bo jej mąż(Renatka mój ojczym) miał krwotok,którego nie moga opanowac....Mama mi opowiadała że daja mu kroplówka z krwią,z ran wylatuje,także leci z niego strasznie....Jedna strona wlatuje druga wylatuje... Dziś czekam na sms od mamy,własnie pojechała do szpitala.Lekarze wczoraj mówili ze wykrwawiał im sie na stole operacyjnym,ze mysleli że nie zdołaja do zszyc...szok normalnie...
                        Nator niewiem czy dobrze wydumałam,bedziesz miała córeczkę...?
                        Jesli chodzi i imiona to mi sie podobają : Natalia,Daria,Klaudia,Marlena.Izabelka miała być Darią Jesli chodzi o chłopców to : Szymon i Filip.
                        Spadam na spacerek,jeszcze was nie doczytałam,ale doczytam napewno

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ANIUSOS ile ty za takie cuda bierzesz? uwielbiam kolczyki a twoje są bardzo ładne i na wesele też ide w lipcu więc wyślij mi na priv ceny orientacyjne

                          was tak podczytuje i jeśli mogę wtrącić to nasz Cyprian miał być Kasprem \Miłoszem albo Kalina Sonia Tanja





                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                            Bry
                            No wczoraj wezwali mame bo jej mąż(Renatka mój ojczym) miał krwotok,którego nie moga opanowac....Mama mi opowiadała że daja mu kroplówka z krwią,z ran wylatuje,także leci z niego strasznie....Jedna strona wlatuje druga wylatuje... Dziś czekam na sms od mamy,własnie pojechała do szpitala.Lekarze wczoraj mówili ze wykrwawiał im sie na stole operacyjnym,ze mysleli że nie zdołaja do zszyc...szok normalnie...
                            Nator niewiem czy dobrze wydumałam,bedziesz miała córeczkę...?
                            Jesli chodzi i imiona to mi sie podobają : Natalia,Daria,Klaudia,Marlena.Izabelka miała być Darią Jesli chodzi o chłopców to : Szymon i Filip.
                            Spadam na spacerek,jeszcze was nie doczytałam,ale doczytam napewno
                            Ziecia Filipa bedziesz miala a OSkar wstepnie mial być Szymonem wiec spoko luz.



                            Co do imion i zwracania sie do dziecka. U mnie w rodzinie tzn u Ł jest mały Aleks. W US zapisany jako Aleksander, no ale jest Aleksem. Jedynie siostra zeby podenerwowac rodziców Olek mowi o malym. Mnie np drazni jak ktoś do Filipa Fifi wola. nooooooooooooooooooooooooooz... sina na gebie sie robie.

                            A ta sama osoba co tak "olkuje" nazwala corke Miszella i rząda zeby kazdy ją Miszel nazywał. wiec dla mnie z lekka dziwne.

                            co do popularnosci. U nas Filipów jest 4 w gminie i parafii. w tym mój jest najstarszy. OSkar jhest narazie jeden. Ale jak jestem po za miejscowoscią to sslysze ze takie popularne imiona dalam, ze tyle pieknych "polskich " jest. Ttylko co to kogo interesuje. Mi sie takie podobały i nawet zeby bylo 1000 Filipow na mojej ulicy to bym go tak nazwala.No noz w kieszeni sie otwiera. A jak nbylam w ciązy to co rusz slyszalam rady jak powinnam nazwac i ktore to imie jest piekne a ktore brzydkie. A te bardziej czy mniej popularne.
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              cześć dziewczyny!

                              widzę, że imiona na tapecie, ja już swoje wytypowałam i M zgadza się ze mną, choć nie ukrywam, że zmienia mi się jak w kalejdoskopie, z Amelką nie miałam dylematu, od początku czułam że będzie kobietka i że dam jej tak na imię, myślałam że jest dużo ale okazało się (jak chodziła do Klubu Malucha) że jest jedyna, na podwórku też nie słyszy się tego imienia więc uff Mikołajów też nie ma

                              nator miałaś rację ten rogal jest rewelacja!!! właśnie wstałam z godzinnej drzemki, jak tylko się położyłam na nim to w 3 min zasnęłam

                              dziś kolejne pobieranie krwi juz za mną, jutro wyniki, mam nadzieję, że wszystko si.. nator jak Twoje wyniki badań, wszystko w normie co miesiąc?


                              no i szaleję!!!!!!!!!!!! no już tak się zakochałam w wózku Mutsy że wczorajszy wieczór upływał nad ślęczeniem na Allegro i wyszukiwaniem, one są piękne!!! muszę go mieć!!!
                              dziś jeździłam sobie sama po mieście pojechałam sobie na ciuchy i chodziłam po komisach, znalazłam parę ciekawych rzeczy, ale, ale... na około 10 wózków które mijałam z 8 to właśnie Mutsy, myślałam, że oszaleję

                              chuda no to nie za ciekawie, oby nic poważnego, najważniejsze chyba już ma za sobą, skoro już po operacji?!

                              ankasos - no ale Ci się trafiła kiecka, szczęściara!!! no i buty które też mi się podobają, ale wątpię że kiedykolwiek je założe
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                czacza no ja mam to samo gdzie nie spojrzeć Mutsy jeżdża hehe
                                a u nas w Piasecznie plaga


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X