Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dziewczyny z tego co wiem to szczepionka zanim zacznie działać to trochę mija a to potrzebne od zaraz bo w styczniu nie ma takich epidemi ja jestem przeciw jakim kolwiek dodatkowym szczepionkom

    no widzisz Aniusosale ty chociaż masz coś sodkiego

    ja na nocnik nie uczyłam bo mi uciekali ale Marek sam zaczął na sedes gdy miał 1,5 roku a Maja skończone 3 lata na noc jeszcze jej zakładam

    Natorkuja bym już w wariatkowie siedziała,ale wasi jeszcze młodzi mój jeszcze 2 lata temu nawet za żadną się nie obejrzał a teraz to mu ledwo się głowa nie urwie

    jutro jade z rańca do mamki więc mnie nie będzie

    dobrej nocki
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Aneczkotrzymaj się kochana mam nadzieję że jutro cię tak boleć nie będzie a Fifciu będzie bardzo grzeczny a brałaś no-spe
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        dalej umieram ale chociaż dziecko spało całą noc... lecę na ibumie bo mi bardziej zawsze pomaga niż nospa.
        Ciemno u mnie w mieszkaniu jak w d. i w dodatku mężek znowu się zmył z rana i znowu z wózkiem wrr a ja bez chleba zostałam w domu i co ja będę jadła

        Mały właśnie zaraz odgryzie ucho miśkowi idę interweniować i po herbatę od razu
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          WITAM MILE PANIE
          negri mój Kuba tez z dnia na dzień przestał jeść zupki jak tylko dałam mu z kawałkami.
          My wczoraj byliśmy 2h na spacerku i było super a później zerwał się wiatr więc się nam udało
          moje dziecko właśnie śpi więc do was zaglądam i jem śniadanie.
          znajomy zgrał mi wczoraj film galerianki i szczerze to myślałam że jest leszy i bardzo chciałam go oglądnąć bo tyle o nim słyszałam a tu kiszka

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            acha i jeszcze jedno; wasze dzieciaczki budzą się w nocy? i czy dajecie im wtedy jeść? jeśli tak to ile?Podobno 6 miesięczne dziecko nie potrzebuje w nocy jeść i powinien przesypiać całą noc

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              a my właśnie wstaliśmy z godzinnej drzemki jeszcze bardziej mi się chce spać niż wcześniej
              Filip budzi się w nocy ale wolę dać mu mleczko (zazwyczaj 180-210 ml) bo szybciutko zasypia a jak nie dostanie to potrafi godzinę zasypiać bez skutku... także nie wiem jak on ale dla mnie to jedyne wyjście żeby się jakoś wyspać

              A mój Fifi już od jakiegoś tygodnia jada tylko moje zupki żadnych słoiczków i bardzo się cieszę
              polecam tą stronkę już kiedyś którać mama o niej wspominała.
              http://www.przepisydladzieci.webpark.pl/5.htm

              A my chcemy się wybrać na film o Jacksonie This is it ale jakoś ni ma czasu...
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hahahahah
                wiecie co na mini mini właśnie lecą jakieś pioseneczki np. gummy bear śpiewa a mój Filip tak się śmieje i dupcią rusza w górze że sikam po nogach
                komicznie to wygląda

                a teraz leży na pleckach śmieje się w głos i nóżką jedną macha a drugą ma w rączce
                kocham takie chwile
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no gdzie wy dziewczynki??
                  właśnie nagrałam pierwsze niesforne raczki mojego młodego pana jak mi się uda je wrzucić na youtube to prześlę linka
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    tak ania masz racje są czasami takie chwile które by się chciało zatrzymać
                    spadam bo dziecko mi sie obudzilo. to czekamy na ogladanie waszego raczkowania pa

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej mamuski
                      paulichen normalnie nie wierze twoja juz jest taka zdolna jak moja z marca i zaczela siedziec niedawno a twoja juz stoi szok
                      ja swoja karmie w nocy na szczescie mam cyca bo jak bym miala mleko robic to by chyba niki wyszla z siebie
                      dawaj ania tego filmiki pochwal sie no tu szybko
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hejka

                        ale moja mała dzisiaj marudna - tylko łeee od rana, no ale wreszcie zasnęła

                        Alcia budzi się w nocy 2 razy i dostaje cyca, bo inaczej by nie zasnęła, tylko ona ewidentnie z głodu - nie ćlumka tylko porządnie zajada i do łóżeczka - zasypia juz sama - nie przy cycu
                        tez słyszałam że 6 mczne dziecko nie powinno jeść w nocy ale moja pediatra powiedziala, że to bujda i conajmniej do 9 mca mam karmić w nocy, kiedy tylko mała chce

                        ania właśnie wczoraj trafiłam na tą stronę z przepisami - rzeczywiście super
                        mam nadzieję, że Ala zje dzisiaj mamusiną zupkę - już czeka ugotowana

                        a moją mała strasznie trudno rozbawić, ona z tych poważnych raczej
                        ale jak tylko widzi amelkę to rechocze w głos, a jak jeszcze amela robi jej akuku to już zabawa na całego -zanoszą się obydwie ze śmiechu a my przy nich

                        a co do kina to ja już nie pamiętam kiedy byłam, w ogóle mało wychodzimy, ale w tym roku planujemy super zabawę ze znajomymi na sylwestra, tylko jeszcze babcię zalatwić na noc i nowy rok
                        sylwestra to my juz ze trzy lata w domu spędzaliśmy, jak nie ciąża to małe dziecko - a teraz czas się zabawić
                        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
                          Negri Oliver siada na nocnik kupiliśmy mu taki tron fisher price z nakladką bo nocnik nosil na głowie ma 2 latka i miesiąc wiec może do świąt nam się uda nawet Ali pokazuje że tam się robi siusiu.A poźniej biega i siusia gdzie popadnie a propo szczepionki też się zastanawiam w czwartek Oli ma bilans a Ala szczepienie więc zapytam pediatry
                          Ps.NEGRI ILE WAŻY ALA?
                          moja to waga ciężka - 9 kilo prawie
                          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            mam nadzieję że się otworzą

                            PRZED PAŃSTWEM MÓJ KSIĘCIUNIO FILIPUNIO I JEGO IGRASZKI U RODZICÓW W ŁÓŻKU

                            http://www.youtube.com/watch?v=s_rffUFLMhw

                            http://www.youtube.com/watch?v=FQx9LxENU-U
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej Kochane,
                              u nas noc spoko, ale przed zasypianiem miałam koncert. Chyba po raz pierwszy tak się darł, jak go odkładałam do łóxeczka Nie wiem o co mu chodziło???
                              A w nocy je raz. To znaczy trudno wyczuć, bo mówia, ze jak dziecko przesypia 7h to noc przespana, a on je po 19 240ml kaszki i o 3 znów powtórka 240ml.
                              Mały na szczęscie juz prawie katarku nie ma. Co jakiś czas pojawi sie taki zielony suchy bobek, ale to oznacza że już koniec kataru. Więc dziś pojechałam z nim do tego naszego przedszkola. Bawił się ślicznie ze swoja kolezanką i tak komicznie sobie gadali głaskajac sie po łapkach i nózkach. Myslałam, ze padne. A P.Kasia-przedszkolanka odpuściła kilka zadań, bo stwierdziła, że to nawet lepiej wpływa na rozwój. Więc wcale się nie dziwie, ze Nergi, że dziewczyny tak na siebie reagują.
                              Aniu, dawaj tego swojego raczka, to tez sobie popatrze, bo mi się wydaje, ze Kacpero ominie ten etap, bo ostatnio prostuje nózki i bierze się za stawanie...ale może się myle.
                              Aniu, a Tobie już nie dużo panieństwa zostało Ale ten czas zasówa! już też czekam na foteczki.

                              Idę odgrzać małemu zupkę - dziś też made in mama u nas
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                ANIA SUPER fifi juz sobie smiga a jakie zabki sliczne ma
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X