Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
    jeeeezu buahahahahahahahahahahahahahahaha osmarkalam sie..

    Maaaatko.. hahahahahahahahahahahahahahahah.. mojej przyjaciólki tesciowa majtek nie zmienia i sie nie myje wogole. tzn tylko w soboty. caly tydzien w tch saqmych gaciach.. to dopiero syf.. i hardcore. Jak swego czasu kolezanka prala wszystkie ciuchy i opowiedziala mi w jakim stanie majty tesciowa do prania niosla to mnie zemdlilo..
    nie uprala.. na patyku takim zwyklym ( wiecie jak patyk wygląda, nie?) wyniosla "mamusi" do pokoju je zeby sobie na szafce obok zdjecia postawila. skonczylo sie pranie tesciom
    Nie no ,to już przesada............bleeeeeeeeeee.........niedobrz e mi się robi.......
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
      Nie no ,to już przesada............bleeeeeeeeeee.........niedobrz e mi się robi.......
      Ale ona serio taka flejowata. Ja jak jestem u niej to do kuchni nie wchodze.. tam urzeduje pani tesciowa. i ten, no.. wech mam wrazliwy a kobieta stycznosc z wodą ma tylko w soboty. w tygodniu nawet twarzy nie obmyje..

      i to ten typ ze mowisz w oczy zeby sie myla, ze jej wody nikt nie wydziela a ona twierdzi ze czysta.bo koszulke czystą przedwczoraj nalozyla.
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        A Majorka gdzie się podziewa???Prawko oblewa,czy co???
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          A fuj - okropności o tych teściowych

          Czacza nie czytaj tych rzeczy. Ja jak się dowiedziałam o chorobie Zuzi, to nie miałam odwagi niczego czytać na ten temat w necie i właściwie tak mi zostało. U Ciebie będzie wszystko w porządku - wierzę w to.
          W Malcie fajne są sklepiki? Jeszcze tam n ie byłam. Zawszę jak jadę do Poznania to do Plazy albo to Kingcrossa.

          Dziewczyny czy Wasze pociechy przychodzą do Was do łóżka np. nad ranem? Moja jeszcze nigdy nie przyszła a tak bym chciała żeby czasami przychodziła się przytulić. Dziś nawet powiedziałam, że może by się na drzemkę położyła z tatą w sypialni a ona do mnie "mamo przecież mam swój pokój".

          Wczoraj - po 3 latach - doczekałam się karnisza i firanek. Mamusia mi w lumpach kupiła i postanowiłam że warto je powiesić i jakoś nie mogę się przyzwyczaić. Jeżeli możecie po wypowiedzcie się czy ładnie to wygląda ( ale szczerze ).

          Dobra lecę coś powystawiać na allego, bo jakieś pieniążki by się przydały.

          Dobrej nocki
          Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
          http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            A to moja firanka
            Attached Files
            Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
            http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
            http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Czacza, te informacje zawsze były, tylko wcześniej nie zwracałaś na nie uwagi.
              Ale racja - nie czytaj, bo oszalejesz. Doczytasz tylko o jednostkach chorobowych, a nie o realnym zagrożeniu i się tylko nastraszysz!
              Idź do lekarza na konsultacje i słuchaj specjalistów!
              Uważam, że skoro usg nic nie ujawniło - tego trzeba się trzymać!

              Martaula spagetki w oknie super! Mi się zawsze bardzo podobały takie firanki, bo w ogóle uwielbiam firany w oknach. I to jest jeden z 2 rodzai jakie lubię: spagetki, albo gładkie
              I śliczny kolor podłogi.... bo se otoczenie zlustrowałam Wścibska baba ze mnie

              Co do walki z mężem, czy z teściową... chyba olałam. Mi na niej nie zależy, a zależy mi na mężu, bo go kocham... więc niech tam ona sobie gada... w doopie z nią... wpuszczam, wypuszczam, a ostatnio też odpowiadam i tłumaczę mężowi, że hormony No w końcu mam odwagę i WYMÓWKĘ do mówienia co myślę, hi hi
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                martaula - mnie tylko podobają się właśnie takie makarony i w przeciwieństwie do nator nienawidzę firan niestety w salonie są - wiszą jeszcze teściowej firany i od roku nie mogę się wziąć za nie tzn wymienić na jakieś swoje, wiszą i nie przeszkadzają choć trochę nudzą ale u nas w sypialni brak i tylko małe kolorowe u Amelki u siebie w domu rodzinnym też zero firan tylko żaluzje..

                natorku wiem, wiem ale jak nie czuję Piórka to się nakręcam że coś nie tak, jejku jak bym chciała Go już poczuć......

                wiedziałam, że jak M pojedzie do pracy to nie będę mogła spać, najpierw oglądałam mamma mia i nawet całkiem fajny a teraz Kocham Cię Polsko no i nie chce mi się spać bo głowa zaprzątnięta
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Czacza, na ruchy to możesz jeszcze poczekać 3 tygodnie nawet więc tym się w ogóle nie sugeruj, że to o czymś świadczy.

                  Co do firan, to ja nie znoszę takich "babcinych" z wzorkami i nie lubię przesadnych zdobień w postaci miliona ton materiału wkoło karniszy, bllleeee No ale rzecz gustu.
                  U mnie w sypialni są bielusieńkie gładkie gęste firany i to na długości ok 3 m, ale to też wynika z faktu, że mam parter na wysokości chodnika i to od strony ulicy sypialnia nasza... więc wolę sensacji nie dostarczać sąsiadom, tym bardziej, że naprzeciw mam kościół

                  Postaraj się nie nakręcać i połóż się bez tv, to chociaż oczy odpoczną...
                  ja lecę do łóżeczka
                  do jutra pa pa
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    WItam się i spływam do gina.

                    Firanki hmmm u mnie na górze wszędzie są żaluzje, franki tylko cienkie gładkie i w sypialni makaroniki.
                    Także Marta te twoje mi się bardzo podobają

                    Dziewczyny dajcie już spokój z tymi teściowymi, bo naprawdę w niektórych momentach zbierało mnie na wymioty

                    Właśnie gdzie ta Majorka zaginęła Albo piecze torty albo się szlaja po koleżankach i oblewa Melduj sie kobieto!




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dzień dobry!

                      Mnie mój maluch obudził dziś o 6:30 - zero litości i zrozumienie, że weekend
                      Nasmażyłam naleśników na śniadanie i tak teraz poszukuję przepisów na jego urodzinki bo w przyszłą niedzielę przypadają i mu je wyprawiamy.

                      Bosz.., mam wizytę dopiero 13.03., więc oszaleje do tego czasu bez znanie płci, hi hi. A jak patrzę na "szczęśliwą" datę, to pewnie się nie pokaże...

                      A właśnie, co do przepisów: robię cisto i kolację. Macie jakieś fajne przepisy na sałatki, albo coś innego sprawdzonego na kolacje???

                      I pochwalę się, bo wczoraj zamówiłam dla młodego prezent. U nas rodzina dostała "zamówienie" na zrzutkę, bo Kacper ma już tyle klamotów, że jak każdy by coś kupił, to już nie ma gdzie tego stawiać
                      allegro.pl/ogromny-traktor-kopara-claas-...eci-i2173023822.html
                      Młody będzie posikany, bo uwielbia traktory i maszyny budowlane - a tu ma 2w1

                      miłego dzionka i zapraszam na licha kawkę, bo ja sobie chyba rozpuszczańca strzelę
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hejka z rana

                        M zrobił śniadanko,pozmywał i teraz do sklepu poszedł a niech cos pomoże...

                        Marta bardzo fajne firaneczki,u nas krótkie za parapet takie "gniecione",w oknach rolety.Nie lubię jakiś starodawnych wzorów i zasłon:

                        Skoczek "chińszczyzna" smakowałaMało roboty przy tym i pożywne danie.

                        Ja chyba wózek do komisu w poniedziałek wstawię,a może parę groszy wpadnie.
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej sobotnio-wiosennie

                          aż troszkę mi się humor poprawił jak zobaczyłam te wielkie słońce i śpiewające ptaszki za oknem

                          ale muszę Wam powiedzieć że mam ciężką głowę, kurde nie mogę się opanować, niby staram się żyć "normalnie" i nie myśleć ale w głowie mam 1000 myśli, niestety, dopóki nie zobaczę pływającego Piórka to będzie ze mną źle, najgorsze jest to, że kontrolę comiesięczną mam dopiero 23. i nie jestem pewna czy mi zrobi USG to dopiero u tego lekarza co byłam będę miała jak już Wam wspominałam w 21 tc - masakra..

                          wstawiam Wam sesyjne zdjęcie Amelki, oczywiście nie chciała się uśmiechnąć na zawołanie i na zdjęciu z tym "dziubkiem" mówi - "brokuły"
                          Attached Files
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czacza do 21 tyg to jeszcze 6 tyg stasznie długo

                            nie możesz iść prywatnie na usg ? no i na jakąś konsultację do innego lekarza ?? po co sie tak gługo masz stresować ?/ przeciez to ani dla ciebie nie jest dobre ani dla malucha taka nerwówka
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej hej
                              Madzik-ciesze sie daj relacje na priv







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                a my dziś na dluugim spacerku byliśmy sloneczko piękne zyć się chce
                                maly chyba się zmęczyl bo sam poszedl na drzemke już 2godziny śpi
                                ja posprzatalam i mam chwilke relaksu







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X