Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Ja tam na teściową nie narzekam,mieszka na drugim końcu Polski,widzimy się raz-dwa razy do roku.Jak pojedziemy to sobie gadamy,gotujemy itd.I co miesiąc parę groszy wyśle.Także jest ok,nie wtrąca się,i zawsze pomoże.
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Ankasos mnie też ię podoba,ona nie jest biała ,taka ekri, Nieraz coś fajnego można upolować
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Moja tesciowa jak wraca z roboty to zagląda w gary,łyknie cos co ugotuje w locie i bieg do córeczki na druga strone ulicy.Wraca okolo 18tej,zrobi kolacje sobie i mezowi,podmyje sie w zlewie i myk do wyra.Jak ma wolne to pierze gotuje itd,w wekendy mam wolne od garow,moge sobie wyjsc z domu.ale za to pindoli pod nosem ze tu czy tu bałagan....czyścioszka z niej taka ze przez tydzien chodzi w jednych skarpetach i pończochach-rajstopach.Wiele bym mogla o niej pisać,tyle w niej złości ze my wszystkie do kupy wzięte tyle nie mamy...niewiem,jestem dobrą zona dla jej syna,moje dzieci a jej wnuczki są zadbane,duzo umieją,są grzeczne itd ale ją to nie interesi...
        Ide na "kałuże" z dziewczynkami,pa

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
          Renatka,
          przyjedz i mi męża wychowaj, żeby z mamusią nauczył się rozmawiać.
          On jest cudowny, ale jak jego rodzinka się nade mną pastwi takimi drobnymi docinkami to milczy
          A co do tego, ze na starość przyjdą i będą chcieli opieki.
          My mieszkamy w dawnym domu teściów. Wszystko co tu robię to źle, bo nie ten kolor ścian, a czemu warzywniaka w ogrodzie nie ma i czemu jabłoń wycięta (od lat wydawała 3 bźdźwiągwy kwaśne na krzyż, ale oni ją wsadzili).
          Jak leżałam i rzygałam to nawet nie zajrzeli jak Radka nie było w domu (choć dzwonił i prosił, zeby tu wpadli po drodze - mijają mnie 2 razy dziennie, bo mieszkają ok km od nas)
          Teść potrafi wrzucić mojemu psu przez płot kość, ale do mnie czy Kacpra nie zajrzy...
          i długo by takie pierdołeczki wypisywać...

          Ale jak była powódź to przyszli do nas nie do córki. I teraz jaki im woda w studzience zamarzła, to też przypadkiem się dowiedziałam (bo byłam u swoich rodziców), że chcieli już się wprowadzać!
          Oni nawet nie pytają czy mogą - wracają do siebie

          ech. Żal mi tylko będzie i serce chyba pęknie, jak Kacper zacznie pytać czemu Franusia (od córeczki) kochają i wielbią i karmią (ma 6 lat), a jego maja w tyłku..
          Noz bym Radzia twojego do pionu postawila.

          Łukaszek tez calkiem niedawno dostał reprymende ode mnie ze zachowuje sie jak ofiara losu bo jego siostra idiotyzmów uczy Oskara i Filipa a on nic na to. W koncu to jego siostra nie moja. Jak moi bracia uczą OSkara nowych slowek to dostają opiernicz i po łbie ode mnie. wiec niech on tez zacznie zachowywac jak rodzic. dotarło.. chyba.. Obiecał ze nastepnym razem opierdzieli tez ją. Nie tak jak zawsze ja jej kulturalnie mowie ze ona sie cofa w rozwoju.. ze zdaje sie dorosla baba a zachowuje sie gorzej niz jej 4-letnia corka...



          Co do tego ze mamunia twa Nator wprowadzilaby sie do was.. Ja bym nie wpuscila z promiennym usmiechem i tekstem ze nie mozesz jej na stres narazac, bo taki kolor scian jak ty masz moze zle na jej zdrowie psychiczne wplynąć.A I tak ono nie jest w najlepszej formie i zamknąć drzwi
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
            Moja tesciowa jak wraca z roboty to zagląda w gary,łyknie cos co ugotuje w locie i bieg do córeczki na druga strone ulicy.Wraca okolo 18tej,zrobi kolacje sobie i mezowi,podmyje sie w zlewie i myk do wyra.Jak ma wolne to pierze gotuje itd,w wekendy mam wolne od garow,moge sobie wyjsc z domu.ale za to pindoli pod nosem ze tu czy tu bałagan....czyścioszka z niej taka ze przez tydzien chodzi w jednych skarpetach i pończochach-rajstopach.Wiele bym mogla o niej pisać,tyle w niej złości ze my wszystkie do kupy wzięte tyle nie mamy...niewiem,jestem dobrą zona dla jej syna,moje dzieci a jej wnuczki są zadbane,duzo umieją,są grzeczne itd ale ją to nie interesi...
            Ide na "kałuże" z dziewczynkami,pa
            booooooooooooooooooooooooooooooooooooooooże.. Chuda.tydzien w jednych skarpetach ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahah hahahahahahahahahahahaaaaa.. to jej kiedyś dowal.. wejdz do np kuchni jak ona bedzie i zapytaj " co to za smrod..mama czuje?? to od mamy nóg? boooooze to sie zmienia i myje.."

            ahahahahahahahahaha

            sory.. w zyciu bym nie tknela takiej stojącej ponczochy tesciowej... wiedze je przed oczami.. jak ona w nie wchodzi co rano..
            hahahahaha

            az mna zatrzęsło...
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
              Noz bym Radzia twojego do pionu postawila.

              Co do tego ze mamunia twa Nator wprowadzilaby sie do was.. Ja bym nie wpuscila z promiennym usmiechem i tekstem ze nie mozesz jej na stres narazac, bo taki kolor scian jak ty masz moze zle na jej zdrowie psychiczne wplynąć.A I tak ono nie jest w najlepszej formie i zamknąć drzwi
              No tak... ale właśnie tu jest pies pogrzebany - Radek zmusiłby mnie iść i przeprosić... a tego to ja więcej nie zniosę!
              Na szczęście się nie wprowadziła tym razem... ale już za chwilkę roztopy i pewnie znów będzie u nich akcja podtopowa i skończy się to narażaniem mnie na stres!!!
              Ech, no takie jest życie!
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Chuda bidulo i ty musisz takie tygodniowe smrody prać?? fuuuj
                Renatka ja też to sobie zobrazowałam i już widzę jak szanowna teściowa prosto z łóżka wskakuje w te stojące pod ścianą skarpety buahahahhaah

                Nator a ciekawa jestem co by radzio powiedział jakbyś mu powiedziała że jak mamusia sie wprowadzi to ty się z dzieckiem wynosisz i niech wybiera!!
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  OOO widzę, że teściowe na tapecie . Ja na szczęście na swoją nie muszę narzekać, bo super kobietka. Mieszkamy razem, ale mamy osobne wejście - możemy sobie w drogę nie wchodzić. Mimo to, teściówka codziennie wpada do mnie na kawkę i ploty, zabiera Zuzkę do siebie, żebym mogła odpocząć, pomaga jak może .

                  Sorki, że nikomu nie odpisuję, ale Zuza zrezygnowała dziś z drzemki, więc czasu mniej, ale postaram się napisać coś jeszcze wieczorkiem.

                  Ps. Jakby któraś z Was chciała kupić niedrogie i fajne ciuszki to zapraszam. Wieczorkiem na allego wystawię dużo więcej ciuszków.
                  http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                  http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/
                  Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                  http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                  http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                    No tak... ale właśnie tu jest pies pogrzebany - Radek zmusiłby mnie iść i przeprosić... a tego to ja więcej nie zniosę!
                    Na szczęście się nie wprowadziła tym razem... ale już za chwilkę roztopy i pewnie znów będzie u nich akcja podtopowa i skończy się to narażaniem mnie na stres!!!
                    Ech, no takie jest życie!
                    Jak to zmusiłby?? no soooooooory. Ale z kim on zyje? z mamusią cz z tobą?

                    A moze zaproponuj mu ze twoi rodzice i rodzenstwo z gromadą zwierząt sie do was wprowadzą bo im sedes przecieka np. i zostaw go z nimi a ty wyjedz sie urlopowac. Nawet ja cie przenocuje.

                    nooooz potrząsnelabym takim chlopem.. ale najpierw dostałby taki opieprz ze by niewiedzial na jakim swiecie zyje..

                    znając moj ciety jezor wygnalabym go do mamusi.. albo sma sie wyniosla a on niech bierze mame do siebie i zyją razem szczesliwi..
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      A czasem może cosik napiszę bo u mnie pustki i przestoje...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        ja tej ale naskrobalyscie....nie wiem juz kto i co
                        Chuda-Ty za dobra jestes naprawde wiem ze nie kazdy potrafi jak Renatka hehe ale czasem trzeba
                        Nator-to tez przechlapane masz ja sie ciesze ze jak u nas cos nie tak z tesciowa to moj Tomek murem za mna stoi i jeszcze ja opie... li jak trzeba i to porzadnie
                        ja juz tez potrafie nawet mi powiedziala ostatnio jak ja do pionu postawilam :ze taka to Ty nigdy nie bylas:a ja na to ze owszem bylam zawsze tylko mi tak cisnienia mama nie podnosila
                        a wogle to w pracy siedze i udaje ze pracuje
                        jutro w nocy M wraca juz sie nie moge doczekac.......







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej,

                          dzięki dziewczyny i Tobie luna za słowa otuchy, dziś miałam potworna noc, koszmary mi się śniły a to dlatego, że na głównej stronie w interii wczoraj po wszystkim był artykuł o tristomi 13 właśnie, jak M to zobaczył, że czytam normalnie mnie o************************************************************************************************* ił i powiedział że w żadnym wypadku nie mam takich rzeczy teraz czytać no i się wkręciłam że to jakiś znak, że akurat teraz na to wpadłam załamka normalnie..

                          dziś mam taki sobie humor, pojechaliśmy do cioci fotografki, udawałam że jest wszystko ok, śmiałam się i normalnie gadałam ale cały czas siedzi to we mnie głęboko, teraz się przespałam i jakoś dojść do siebie nie mogę..
                          dziś M idzie na nockę więc sama będę i na pewno nie zasnę szybko, bo głowa pełna.

                          ja na szczęscie teściową mam do rany przyłóż, ale za to mam teścia z którym potrafię się posprzeczać i poobrażac na siebie, teściowa jak jest u nas to ona mi sprząta, robi obiad i zajmuje się Amelką (może dlatego że mieszkam u nich w domu i dlatego czuje że "musi" tu coś porobić by nie siedzieć bezczynnie) ale jak jesteśmy u nich na działce to ja jej pomagam, zawsze myję naczynia i przygotowuje ale żeby prać kogoś ubrania to już przesada, na tym polega wspólne mieszkanie żeby wspólnie robić wszystko bądź na zmianę, nie?

                          bosz jak dziś było pięknie, ptaszki już tak świergolą że chce się żyć, choć rano pochmurno był dość..

                          kala jak dobrze, że z Małą to tylko jeden raz i oby się nie powtórzyło już..

                          nie pisałam Wam wczoraj ale nie miałam głowy, po lekarzu pojechaliśmy do Malty (chyba największe CH w P-niu) i poszłam do Zary, H&Mu i C&A poprzymierzać sobie troszkę ciuszków i w tym ostatnim kupiłam sobie dwie bluzki, jedna granatowa z wystającym białym kołnierzykiem (uwielbiam takie "oszukane") i drugą białą, obie z ciążowych, ta biała będzie "rosła" razem z brzuszkiem no i na 18-stkę i na święta jak znalazł..

                          madzik jaki przystojniaczek no i torebka też fajna, udało Ci się..

                          dziewczyny - zagłosujecie?
                          http://www.dziecipoznan.pl/glos-5
                          Last edited by czacza; 02-03-2012, 18:17.
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Aj wpadłam jeszcze na chwilke
                            Renatkado teściowej nie mówie "mamo" bo mi przez gardło nie przechodzi.
                            A co do stojących skarpet to moge fotke strzelic i wam tu na forum wstawić hehehe.Super widok jest zdjętych rajstop,normalnie jakby swoje nogi zostawiała w łazience hehehe-takie wynoszone.
                            Moje laleczki juz w wyrku,ide pod prysznic,do juterka pa.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              jeeeezu buahahahahahahahahahahahahahahaha osmarkalam sie..

                              Maaaatko.. hahahahahahahahahahahahahahahah.. mojej przyjaciólki tesciowa majtek nie zmienia i sie nie myje wogole. tzn tylko w soboty. caly tydzien w tch saqmych gaciach.. to dopiero syf.. i hardcore. Jak swego czasu kolezanka prala wszystkie ciuchy i opowiedziala mi w jakim stanie majty tesciowa do prania niosla to mnie zemdlilo..
                              nie uprala.. na patyku takim zwyklym ( wiecie jak patyk wygląda, nie?) wyniosla "mamusi" do pokoju je zeby sobie na szafce obok zdjecia postawila. skonczylo sie pranie tesciom
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Itka dostałam

                                Chuda czekamy na zdjęcia "protez" teściowej

                                Czacza to zakupki udane Aj,nie powinnaś czytać takich artykułów,bo jeszcze więcej myślisz i się niepotrzebnie "nakręcasz".Zobaczysz,dzidziuś będzie sliczny i zdrowy,już widzę Cię na fotkach z maleństwem-uśmiechniętą,dumną mamusię
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X