Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
    No to ja juz listę chętnych zakładam Kto następny???

    A może Kala pomoże w znalezieniu jakiegoś ośrodka ?
    madzik a czemu ja ?? ja czekam na wasze propozycje chociaż w maju tego roku byłoby mi ciężko, bo komunia gabi jest a 6 czerwca już lecimy na urlop, chociaż z drugiej strony w jakiś weeknd majowy może sie bym dostosowała
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Natorku-ale ten wózek ma6wersji kolorystycznych
      umówmy sie jak juz cieplo troche będzie
      a jak Renia chce niech chlopa weżmie-to i naszymi pociechami się zajmie he he
      a gdzie Nichol się podziewa ja pytam grzecznie?







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Nator wysłałam Ci wiad. priv
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Skoczek, odpisalam!

          Kala, no właśnie kurcze z tym terminem to z Tobą może być słabo... No kobieta pracująca z Ciebie i jak tu się w grafik wstrzelić

          No jo Itka, gapa ja! Ale fakt o czerwonym pozostaje faktem

          No racja: Nichol nie ma, AnkiSOS, Grygorka...
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            dobry dziewuszki

            fajnie bylo w górach aż się wracać do pracy nie chciało a dziś mialam tak strasznie dużo pracy ze szok a no i sie nie wyrobiłam bo w połowie pracy wszystko przestało mi działać i jak się okazało ktoś mi zapuscił aktualizację programu na którym pracuję no i dooopa, porobione

            właśnie zajadam oscypka aleeee to nie ten smak niestety ja lubię te orginalne

            AMSW witaj, powróciłas do nas no i masz cudowne maleństwo a jaka podobna do Julki

            ja to uznałam ze chyba jestem zakupoholiczką...zawsze muszę wyjść ze sklepu choćby z najmniejszą pierdołą nie potrzebną do niczego, to samo z allegro itp, powinnam chyba sie leczyć

            Lena tez ostatnio powariowała, jak spała do 8 tak teraz godzina 6 i już pobudka ona chyba reaguje na to że wcześniej sie jasno robi

            haha tak przeczytałam o tej Ani ze Śląska toż to dla zagłebiaka powiedzieć ze ze śląska to hańba ;D nie no zarcik nie przywiazuję do tego takiej uwagi no ale dla slązaków to ja gorol jestem. A sklep BIGA jest cudowny powinnam tam z taczką jeździć.
            ostatnio wpadłam tak na 5 minutek do sklepu po drugiej stronie ulicy, mam taki mały fajny no i wyszłam z płaszczykiem i sukienka dla młodej

            co do "życzliwości" to ja nie raz też miałam niemiłe sytuacje ale pamietam taką śmieszną w sklepie i to na stoisku alkoholowym hahaha, staliśmy z m po jakieś wino nie pamiętam po co ono było dla kogoś ale nie kojarzę dla kogo no i to był to początek kwietnia wiec mega wielki brzuchol porodowy i stał przed nami mlody mężczyzna i mnie strasznie bolały plecy no i tak stoję i marudze i stękam a on jak się nie przestraszył i larmo" proszę tu przepuscić tą ciężarną z winem bo pani chyba zaczyna rodzić" ludzie na mnie ten mnie wypycha na początek kolejki no masakra oczywiscie podziękowałam i wyjaśniłam ze to tylko kręgosłup a głupio mi było jak nie wiem co i że jeszcze z tym winem...

            kala super ta sukienka ja tez uwielbiam bombki

            Kasiu a gdzie jeździcie w bieszczady?
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Majajula piękną masz córę

              Renatka ja zawsze słyszalam ze mięta działa przeczyszczajaco... to może to niewskazane na twoje dolegliwosci bo ci tyłek rozerwie

              oooo Jamirka zawitała

              ale tu u nas ruch teraz oby tak dalej!!

              a dziękuję dziękuję Skoczku za pozdrowienia i zapraszam do IKEA

              Jezuuuu ale napisałyscie dużo nie moge doczytać

              Lena nie lubi bajek czytanych, woli posłuchać z płyty jak zaczynam jej czytać to mi wyrywa ksiązkę i mówi mama daj spokój puść płytę

              Czacza co Ty za głupotki piszesz!! piórek se tam fruwa i rośnie a co do ruchów to hmmm przecież z reguły to one troszkę póżniej są wiec czekaj cierpliwie

              co do soli to szok. ja obecnie kupuję wędliny tylko swojskie prosto od chłopa, mięso również, sporadycznie kupuję w sklepach a sera ja i lena nie jemy

              faaajnie by było się spotkać ale to musialybyśmy już zaplanowac bo ja to potem mam problemy z szefową i grafikiem...grgrggrg
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                a no i fotki:
                1. nowy płaszczyk leny
                2 nowa sukienka ale mało widać (też bombka)
                3 mój łobuziak
                4 piękna górska zima nad dunajcem
                5 nasz "TROPEK"
                Attached Files
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  a to jeszcze kilka żebyście mialy co ogladać
                  1 arcydzieło mojego m...nie wiem co to czy miś czy lew
                  2 turystka ze swoja walizką
                  3 trochę mnie leny i psa
                  4 i leny pyszczek z bliska


                  i teraz juz pięknie mówie DOBRANOC bo rano do pracy
                  Attached Files
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez itka29 Pokaż wiadomość
                    Natorku-ale ten wózek ma6wersji kolorystycznych
                    umówmy sie jak juz cieplo troche będzie
                    a jak Renia chce niech chlopa weżmie-to i naszymi pociechami się zajmie he he
                    a gdzie Nichol się podziewa ja pytam grzecznie?
                    Ja nie tyle co chcem, ale mi wygodniej z dziecmi autem tylek zawiezc, niz pociągiem

                    nie wyspalam sie. znowu mi zolądek rozrywa. Jakbym balona połknela
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka.

                      Ankasos zdjęcia cudne i Lenka jaka śliczna panieneczka I jaki tam z niej łobuziak
                      Co do zakupów,nooo ja też czasami przesadziłam,raz pamiętam prawie całą wypłatę na allegro wydałamAle teraz to się pilnuję,heheh

                      Kala ja tylko tak pomyslałam o Tobie,bo jak to ma być u nas w Łodzi?Ty operatywna kobietka jesteś i coś byś wyszukała ciekawego.A wiesz,może Nowa Gdynia?Basen,sauna,kręgielnia ,hotel i w lesie???Nie wiem czy zabiegi SPA mają

                      no właśnie,gdzie reszta dziewczyn?
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        no jestem
                        Aaaa, tak sobie czekam, az mnie do tablicy wywolaja w szkole tez nie nie zglaszalam zbyt czesto
                        No ale piszecie na akord takze czytam na biezaco. chlpoaki maja ferie tygodniowe teraz, wiec...... same wiecie co sie w domu dzieje, tym bardziej, ze oni juz przyzwyczajeni do szkoly i zarazem odzwyczajeni od siebie, mam na mysli przebywanie 24h/d ze soba, wiec nie ma 5 minut bez krzykow i bijatyk. Jeszcze tylko kilka dni A no i "tworze"dalej, ale przez male t , Pawel mnie ostatnio pogonil, bo zaczelam nowy obraz, a "panna"jeszcze nie skonczona. Musze sie rzeczywiscie tego oduczyc, glupie to troche, niewiem czemu tak robie, te weny hahahaha cos mnie szybko odpuszczaja.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej

                          Grygor trenuj, trenuj bo niedługo będziesz nam wszystkim po jednym obrazie wysyłać - z autografem oczywiście

                          Dziewczynki ja chętna na tę Łódź ale nie w maju, kurczę będę ledwo po porodzie
                          Może chociaż czerwiec??? I ja też się piszę z mężem i dzieciakami, bo inaczej nie da rady Przydadzą się chłopy, ma rację Renatka

                          No to róbcie listę, myślcie Kala i Madzik nad naszym lokum Skoro już stanęło na tej Łodzi to musicie zorganizować co nieco hehe.

                          A Majorka, Nator i reszta to chętne??????

                          Aniu my zazwyczaj jeździmy nad Zalew Soliński, głupio się przyznać ale tylko tam




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej!!!!
                            Ja tylko na chwilke,niedługo jade z dziewczynkami do mamy,wiec mamy malą wycieczkę.Słoneczko świeci,jest w miare ciepło wiec bedzie ok.
                            Czacza a co do mnie pisałaś....?Skleroza
                            Madzik a po co Ci mój adres...?Jeśli chcesz sie zrewanżować to nie trzeba,naprawde....

                            Jestem ZA spotkaniem,mi wsio jedno gdzie i kiedy,mam szofera

                            Spadam,pa.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Noooo dobra....

                              Propozycja-wstawiam link.

                              hotel przyjazny dzieciom,pooglądajcie sobie.

                              http://www.nowa-gdynia.pl/
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Chuda a coś Ty taka ciekawa?Hee?
                                Na zajączka dla niuniek Twoich planuję cosik.
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X