Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka,

    Czacza, to nie tak, że Cie chciałam tu zlinczować za 3 łyki, tylko pytałam po co???

    Jak pisałam, z Kacprem zaszłam w ciążę w noc poślubną, a w ego pierwszym dniu płodowym naprawdę potężnie wypiłam na poprawinach. Miałam mega wyrzuty sumienia, ale nie wiedziałam!
    Teraz też ok 5 dni od zapłodnienia byłam na imprezie i wypiłam ponad pół butelki czerwonego wina...
    Chodzi mi o fakt, że odkąd wiem, każda kropla dla mnie nie ma sensu... bo jak pić, to dla zabawy i przyjemności
    Nie gniewaj się, że ruszyłam temat, ale to była kontynuacja Twojego posta. A jak słyszę o takich lekarzach- wrrr! no nóż w kieszeni się otwiera!

    Anuś super, że się wybawiłaś oj ja teraz parę miesięcy nie poszaleje, he he...
    Majorka miłej zabawy i szkoda, że z tą pracą się nie da jakoś pokombinować. A może bez umowy???

    Grygorku, to zmieniam front kibicowania- trzymam kciuki za "przyzwoloną wpadkę"

    Majorka, rozmawiałam o tym z ginekologiem i z położną i niestety to chyba jeszcze kwestia hormonów. Bo u mnie to najpierw zaparcie, a dopiero po czasie "rusza" zbyt szybko Ale zabrałam się troszkę za ułożenie diety i może się uspokoi


    lecę napalić w piecu, bo mi zimno
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      No i cisza tu straszna!!!

      A ja sobie tak patrzę, że jutro 13 tydzień Każdy kolejny jest świetny... czekam a nie z utęsknieniem.
      Czacza, to Ty też już 13!!!

      I cały czas tak myślę o tych ruchach. Jednak jestem nieczuła, bo teraz cisza z brzucha: nikt nie stuka, nie puka... Ale przyjdzie na to czas. Z Kacprem nie pamiętam, czy to był 16 czy 18 tydzień??? Kurcze Wam powiem, że skleroza.

      A na obiadek dziś mam rosołek i żeberka, mniami.


      Kurcze, no gdzie Wy?!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
        Hej laseczki
        Renatkaty idz do lekarza na jakieś konkretne badania bo to nie wyglada najlepiej nie mozesz tak sie meczyć bo nam znikniesz


        aaaa Renatkaty też dostajesz na Filipa tą opieke czy z tego trzeba sie rozliczać czy nie bo nie wiem czy muszę?
        Do lekarza dziś nie poszlam.. najpierw nie mialam czasu, a potem bylo za pozno na dziś sie zapisac.
        kupilam siemie lniane.. bede sama sie chwilowo leczyc.


        co do swiadczenia pielegnacyjnego. nie rozliczasz sie z tego.
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka.

          Majorka ja bym się zgodziła na tą pracę,a nóż widelec by Ci się udało zostać i mieć etat,zawsze większe pieniądze niż opiekuńcze.Albo zapytaj,czy bez rejestracji nie mogłabyś bo masz świadczenie ,którego nie chciałabyś stracić,jeśli to tylko na zastępstwo?

          U nas nic nowego,chłopaki wrócili do szkoły

          Itka i znalazłaś coś?

          Chuda czekam,czekam

          A ja za tydzień do laryngologa z tym moim katarem,mam zapisany termin.Przy okazji jeszcze zapiszę się do "kobiecego" i okulisty.Starość nie radość,ehhh...
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Majorka tak mi sie teraz przypomnialo Dla mnie w opiece mowili ze dorobić mozna jesli sie ma dziecko niepelnosprawne, ktore np sie uczy. Moze wez tym kims pogadaj ze zamiast umowy o prace to umowa zlecenie na czas okreslony, lub na poł etatu. wtedy i nie przekroczysz tego progu dochodowego ( ZEBY NP RODZINNEGO NIE COFNELI ) lub na czarno. zawsze to pare groszy wpadnie.
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hej,ja tylko na dzień dobry wpadłam a raczej na dobry wieczór
              Byłam z Izunia u dermatologa no i stwierdzili "starzejącą sie ciemieniuchę"...
              Madzik misja spełniona,wypatruj listonosza
              Pa.Miłej i owocnej jak dla niektórych nocki hihihi (Grygorku).

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hej
                witam sie wody nadal brak wrr
                w środe mam fachowca podłączy nas do innego pionu-w którym jest woda i bedzie git mam nadzieję
                odezwe sie i popiszę może wiecej jutro z pracy
                milego wieczorku







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Cześć

                  E tam Czacza luzik Oczywiście my wiemy, że sie nie upiłaś A jak u mnie w domu stoi cola to muszę łyknąć, chociaz też nie wolno....

                  Renatkaidz do tego lekarza, idź.

                  Itka ty bez wody a u nas w studni też pustki ... Oszczędzamy ile się da, więc wiem co czujesz. Tylko tobie naprawią a u nas to chyba na odwilż trzeba czekać i deszcze wiosenne...

                  Chudzinko i co lekarz przepisał na tę ciemieniuchę?

                  Majoreczko śliczne fotki na NK. Bombowy tort - jak zwykle zresztą.

                  Natorku wy 13 tc a ja 29 Chyba zacznę znosić ze strychu malutkie ciuszki powoli hehe




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Jejku Kaśka, ja Cię podziwiam. Ja to już bym najchętniej utonęła w malusich rozkosznych rzeczach No jesteś twardziel, że jeszcze nie masz pół domu w kartonach...
                    Ja to czekam na określenie płci i pewnie już wtedy nic mnie nie powstrzyma przed przeglądaniem ciuszków i shopingiem

                    Itka, Kasia, no współczuję z tą wodą. A niby XXI wiek. u nas przez tą odwilż teraz śmierdzi rano z rur i przy mojej wrażliwości zapachowej słabo mi się robi przy myciu zębów fuj fuj

                    Madzik, to widzę, że przegląd totalny Ci się szykuje Karoseria, podwozie... hi hi. I nie przesadzaj z tą starością kobieto, bo nas wszystkie tu w kompleksy wpędzisz, że niby my też "dojrzewamy"

                    Chuda, a co to ta ciemieniucha starzejąca??? Co to takiego???
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dzięki Renatka dopytam jeszcze co do tej pracy
                      Itka współczuję braku wody ja to depresji dostaję jak mi wode albo prąd zabiora
                      Kasiatorcik to mała sobie sama upatrzyła w internecie a ja jeszcze miałam dwa dodatkowo i ledwo wyrobiłam ale efekt był hehe

                      co do ciuszków to ja też zawsze wcześnie juz miałam co nie co też wytrzymać nie mogłam coś cudownego tak kitrać wszystko potem układać do szafki ach fajnie było hehe ale juz nie dla mnie,dziś się dowiedziałam że moja chrześnica jest w drugim miesiącu ma już jednego w wieku naszych maluchów z marca a teraz urodzi drugie do tego obydwoje bez pracy na utrzymaniu jej mamy ciężko im będzie no ale jak juz jest to niech tylko zdrowe się urodzi
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hejka hejka

                        moje dziecie dziś dało sobie na spokojnie pierwszy raz zapleść cos na wlosach powiem wam ze mam juz na nią metodę która na 100% działa. jak chcę coś jej zrobić lub zeby ona coś zrobiła a nie chce to puszczam jej na youtubie filmik z daną czynnościa i ta cholera odrazu chce tak jak inne dzieci np. dzis mówię chodź zapleciemy ładnie włoski to ona nieeeee itp itd, pusciłam filmik jak mama dziewczynce plecie to ta już z grzebieniem przy mnie stala hahaha
                        Attached Files
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          dzień dobry!

                          szczęśliwego Dnia Walentego kochajcie się!!!


                          wczoraj M przyjechał do nas, mnie wręczył 5 mega czerwonych róż i czekoladę z okienkiem mmmmm a Amelce ukochane jajko niespodziankę, byłam w szoku

                          dziś Amelka obudziła mnie piosenką ABC literkowe chochliki o 6.30, super, nie?

                          tak nator już 13 tc, nie mogę jak te tygodnie uciekają..

                          ankasos - piękne długie włosy i tyle można wyczarować, ja nie mam problemu na szczęście z czesaniem ale jeszcze dość krótkie włoski ma, oprócz oczywiście kucyka lub 2 kitek udało mi się zrobić wianuszek (koronę) i uwielbia w niej chodzić..

                          co do ciuszków, to byłam wczoraj na ciuchach i pokupowałam Amelii bluzki z długim rękawem, bluzę i 2 z krótkim, same GEORGA i MARKSA byłam w szoku jakie były wczoraj ciuchy ładne i markowe, ale siana brak, a dla Piórka kupiłam buciki (skarpetki) z grzechotką i bluzę ocieplaną, jak będę w domu porobię zdjęcia też mnie szał ogarnia ale mam cały karton od kuzynki 0-3 więc nie mogę szaleć..
                          Last edited by czacza; 14-02-2012, 07:58.
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            dobry

                            NOCKA CAŁKIEM SUCHA!!!! nawet nie wiecie jak się cieszę ale tfu tfu! Nie budził się wcale na picie więc nie miał czym siusiać ale grunt że być może w końcu od 3 lat prześpię całe noce....

                            Aniasos jakie piękne włoski ma Lenka też bym poczesała
                            Czacza fajnie że ci mąż tak sprezentował my nie obchodzimy walentynek wolimy sobie kupić wino i wspólnie zjeść coś niż prezenty
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej kobitki

                              WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU WALENTEGO,DUŻO DUŻO MIŁOŚCI I NIEOGRANICZONEGO SEXU

                              my właśnie śniadanko wcinamy i dziś dzień leniwca nic nie robię oprócz obiadu
                              Aniusosjak ja bym chciała umieć takiego warkocza normalnie super a Lena słodziutka moje dają sie czesać nie mają wyjścia one zawsze w warkoczykach ale takich zwykłych hehe
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                czesc kobity
                                Milosci, milosci, milosci dla was dzis
                                Majorka, no to dawaj na youtube, tam mozna sie wszystkiego nauczyc

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X