Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Nie no znowu pustki

    Ja po badaniu, było okropnie, wyszłam z gabinetu i mało nie zemdlałam... Na szczęście szybko się ubrałam i wyszłam na zewnątrz, mróz od razu postawił mnie na nogi

    A moja koleżanka właśnie pojechała rodzić, kurczę ale mam stresa... Mam nadzieję, że szybko jej pójdzie o 5.15 dostałam smsa że jest w szpitalu. Chyba bardziej sie stresuję niż swoim porodem hehehe

    Natorku no to szczęście w nieszczęściu z tą obrączką, gorzej, że jego podobno pod pracą zgubiona i to przy głównej drodze...

    Aniasos ale jesteś zabiegana! Kiedy zwalniasz tempo?

    Aniu 2288 jak Fifi? A barwników nigdy nie używałam, czekaj na Mojorkę




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      cześć

      u mnie od rana wojna ze spółdzielniami i oczywiście za*********ista spychologia najpierw zadzwoniłam do elektrociepłowni z pytaniem czy przekręcili kurki czy coś w tym rodzaju, oczywiście odpowiedź "NIE" zadzwoniłam do spółdzielni ona na to że muszę zadzwonić do Skarbu Państwa bo pod nich należymy, oczywiście od wszystkich otrzymałam taka samą odpowiedź "tym sterują komputery i nie możemy Pani pomóc" noż ****************a mać, ja mam 17 C w domu grzeję się całe dnie grzejnikiem i za chwile nie będę miała na zapłacenie prądu jestem załamana, nie wiem co mam robić, poszłam do sąsiadów u nich 16C bo nie mają w ogóle wymienionych okien, załamka normalnie.. niby jakiś debil powiedział że dział techniczny zawita do naszego bloku i zobaczy co i jak no i czekam pewnie w nieskończoność..

      Amelka ma katar ale mniej kaszle, oby w tych "gorączkach" nie pogorszyło jej się, dzięki Bogu mamy dziś słonce które ogrzewa mój duży pokój i Amelki pokoik, bo nasza sypialnia jest od zachodu i w niej aż 17,1C..

      aniu jak Fifi? pomogłam trochę? co do tortów to ja tez nigdy nie robiłam i wolę sie nie zabierać..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej
        Z Izunia ok,lekarz kazał odstawić syropy,mam tylko dokończyć opakowanie tabletek które Izuni podaję od piatku,na dziś jeszcze mam.
        Czacza a jakie syropy dajesz dla Amelki jak tak ci kaszle...?

        Ja w/g zaleceń lekarza podawałam 3 rodzaje i po 5 dniach Iza zdrowa.Bez antybiotyków się obeszło,całe szczęście Moje dziewczynki moze ze dwa razy w zyciu miały antybiotyki,zawsze staram się zwalczac od początku chorobe.

        Aniu 2288 ja na biegunke podje coca cole(tą oryginalna,nie "zero")-zdziałą cuda,wypróbuj.A jesli chodzi o jedzenie to moje jedzą normalnie,zadnej diety,no wykluczam tylko łakocie przez 2-3 dni.Za to daję paluszki słoneczy krakersy.Nawet ostatnio w polsat cafe wypowiadała się pani pediatra żeby nie podawać marchwianek itp bo dzieci zazwyczaj tego nie lubią a i nie jest nigdzie potwierdzone że pomagaja przy biegunkach.Ty sie "nagotujesz" a dziecko i tak tego nie zje...

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          czacza ja w ciązy brałam "PRENATAL",to zestaw witamin dla ciężarnych i kobiet karmiących.60 tabletek około 30zł kosztowało no licząc 3 lata temu.
          Aniu 2288 najlepsze są barwniki w proszku,wtedy masa sie nie zważy.Na alegro są.
          Last edited by chudagleba; 08-02-2012, 12:23.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Lodówka umyta, ale masakra tam już była. Niby mam taką bezszronową, ale w szufladach w zamrażarce jednak lód i tak się robi.

            Czacza, to coś nienormalnego, żeby tak zimno było, jak oni twierdzą, że normalnie ciepło dostarczają Walcz z tymi gnidami bo na leki czy na prąd nikt Ci nie da a i za to "ciepło" pewnie liczą sobie jak za tropiki Banda i tyle!!!

            Chuda, świetnie, że już u Was ok. Co do Coli to rzeczywiście pomaga na brzuszek, ale co do marchwianek, czy kleików ryżowych uważam, że świetnie się sprawdzają. Ja uwielbiam marchewkę do obiadku i tak po 2-3 takich obiadkach u siebie widzę właściwości zapierające (choć jak ja się dosiądę, to jem obiad do marchewki, he he)

            Kasiu, może z obrączką okaże się że ma w rękawiczce lub w kieszeni??? A jak nie to zawsze możecie poprosić o poświęcenie lub zadziałać metodą przetapiania. My z mężem w takich chwilach sobie tłumaczymy, że to tylko rzecz... cenna, symboliczna, ale rzecz... i szkoda nerwów
            No i trzymamy kciuki z Tobą za koleżankę. Ale fajnie, że już będzie tulić maluszka... To ta koleżanka ze zdjęcia brzuszkowego???
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              ankasos Ty mieszkasz w Sosnowcu, prawda? miałaś odwagę przejść się na miejsce, w którym znaleziono ciałko Madzi?
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                nator miałam Ci się pytać, te USG teraz miałaś jeszcze dopochwowe czy już brzuszne? widziałaś jak mierzy tą przezierność i pokazywał Ci gdzie to i w ogóle? pytam bo z Amelka nie miałam powiedziane nic..
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Bry witam sie i ja.

                  F dziś pierwszy dzien do szkoly po feriach. cudowna cisza nastala jak ja za tym tesknilam


                  caly dzien za to jakas niedobita chodze. Kawy nie bylo rano, wiec ja na rozpuszczalnej..a on za groma mnie nie obudzi.



                  do wieczora teraz bede taka sflaczala egzystowac..
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Czacza, miałam przez brzuch. Mój lekarz mi wszystko pokazał wytłumaczył dał zdjęcia. Ja dużo pytam sama i może wkuzam lekarza, ale Go lojalnie uprzedziłam, że lubię i muszę wiedzieć

                    Co do pójścia na miejsce znalezienia Madzi, nigdy w życiu bym nie chciała się tam znaleźć To nie na moje nerwy...

                    Gdzie jesteście Kobietki
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      dzięki dziewczyny wiem że w proszku najlepsze bo zamawiałam rok temu jak robiłam dinozaura dla Filipa ale kolor mi się za bardzo nie podobał tzn. na allegro wyglądał ładnie ale w rzeczywistości nie.... i nie mogę znaleźć tego sprzedawcy... Majorka help!

                      Pytacie o Filipa więc wczoraj zjadł trochę czekolady i dziś jeszcze kupki nie robił więc może się zatrzymało a coli to nie wypije w życiu bo gazowanym wręcz pluje mówi że szczypie w język

                      Ja w ciąży łykałam Centrum Materna

                      Ale jestem padnięta Damian poszedł do pracy a facet przywiózł nam 2 metry drzewa no i cóż ktoś to musiał wrzucić do komórki

                      Kasiar dziś zamierzam robić na obiad te pulpeciki które kiedyś wstawiałaś z wielkiego żarcia zagęszczałaś sos???
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Wstawiam fotki,oto dzisiejsza Ja według moich córeczek

                        * pierwsza fota to dzieło Izy

                        *druga fota to dzieło Emilki

                        Emilka narysowała klęczącą mamusię a Iza mamuśke akrobatkę(ręce wyłażą mi z ust np... ).
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Chuda podobają mi się twoje rzęsy
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Ania widziałam cie na n/k przed chwilą....
                            A wiedziałam że się spodobaja,są takie inne... hihihihi.....

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Natorku masz rację - ta koleżanka z fotki urodziła chłopczyka, a dwa razy na usg powiedział jej lekarz, że dziewczynka Jesteśmy w szoku

                              Aniu jesli ci chodzi o te pulpeciki z curry to zagęsciłam sos wodą z mąką bo wyszedł bardzo wodnisty. Ale ty już pewnie po obiedzie Daj znać czy smakowało.

                              Chuda i Czacza fajnie, że dziewczynkom już lepiej




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                cze dziewczyny
                                Nator melduje sie poslusznie
                                Cierpie na brak czasu, dzieciaki poszly od pon. do szkoly a mi czasu brak, tyle bym chciala zrobic, ten obraz nieszczesny po plateczku dziennie domalowuje haha, niewiem kiedy ja go ukoncze, moze w przyszlym tygodniu , powiem tylko, ze wciagnelam sie na nowo w malowanie, oby mi szybko nie przeszlo, bo juz nawet posciagalam ze scian takie papierowe"obrazy co wisialy w kuchni i holu - zaimpregnowalam takim prep. zeby moc na nowo cos tworzyc, wiec nie mam wyjscia musze sie szkolic, rozruszyc ta podstarzala wyobraznie ;} bo z tym najciezej, zeby cos fajnego zmajstrowac. A kolor to moze jutro wam pstrykne , no i tam nie ma zadnych ekscesow Aniu, jednolite sciany, ale w porownaniu z tym co bylo, dla mnie bajka.
                                Dziewczyny wiem, ze u nas ( u mnie i P.) zmienia sie jak w kalejdoskopie, ale tyle sie ostatnio nagadalismy o dzieciach itp itd., ze nie wykluczamy w najblizszej przyszlosci staran o coruniuniunie , bo przeciez o 3 syna sie nie bede starala, i nie ukrywam ...........nooo, chybaze jakies nieszczesliwe zdarzenie, typu brak pracy czy cos podobnego sie w najblizszych miesiacach wydarzy, czy nam sie poprzestawia..ale narazie jestesmy na tak

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X