Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    własnie post mi sie skasował....

    Wstawiam foty,narazie takie bo na szybkiego szukałam.
    *Izy słoneczko
    *Emilki ślimak
    No i wstawiam ciacho - częstujcie się
    Czacza ciężaróweczko hi hi hi,powoli rośniesz...
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hmmm Chuda czy to ciasto to nie sernik Izaura? Podobnie wygląda

      Czaczuś no no coś już widać po brzusiu Mój teraz rośnie jak oszalały.
      Fajnie, że dostałaś "wyprawkę" od koleżanki Moja Julcia też rozpoznaje większość liter i umie sie podpisać, trochę z "J" muszę pomagać, bo nie może zatrybić w którą stronę narysować laseczkę Ogólnie to ona uwielkbia literki i literkowe chochliki też u nas na topie

      Aniu termin mam na 1 maja.

      Ja z Julcią w mrozy to najwyżej do auta wychodzę Cały czas ją łapie kaszel, teraz leczymy się na własną rękę, bo po ostatniej infekcji zostały nam lekarstwa i całe szczęście przechodzi.




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        znalazlam jeszcze jedną prace Filipa. Jak ją ze szkoły do domu przyniosl to wylam ze smiechu kilka dni. Nie podejrzewalam ze ja taka ladna jestem..
        Attached Files
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Renatka-rysunek superale musze przyznać ze na nim troche przypominasz tapira hahahahah jak dobrze ze na zywo jesteś taka ladniusia
          sorka wiem ze sie nie obrazisz,ale tak mi sie skojarzylo i wyje teraz przy kompie
          o ja cie dawno sie tak nie usmialam....
          moje dziecko kiepsko z rysowaniem,koloruje za to niezle nawet za linie nie wyjezdza zbytnio
          ale jak juz pisalam nie potrafie wstawic fotek







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Itka no co ty.. obrazić sie..oszalałas Ja sama sie poryczalam ze smiechu jak zobaczyłam swoją podobizne. Ł tez przstojny.taki najezony.. hyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhy
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Ej no bo normalnie obrosłam w piórka, ze moje dziecko zdolne haha ja myslałam ze ona to własnie jest do tyłu z tym, bo jakoś nie zwracałam uwagi nigdy w jakim wieku jak dzieci rysują

              kolorować lubi aleee z tym gorzej, np bierze najczęsciej czarną kredkę i jedzie wszystko równo tak, że potem nie widać co to było tylko czarna plama haha

              ja z leną też jak muszę to i w największy mróz idę no dzis poszła na długi spacer a jednak mrozisko jak diabli ale nie wiało bo jak wieje to się nie ruszamy z domu

              Nator no czekamy na zdjecie brzuchola

              Kasia no to teraz odpoczniesz sobie na wolnym

              Ania zazdroszczę zakupów ja to nie pamiętam kiedy sobie coś kupiłam, ciagle ten brak kasy


              Ha ha Renatka widzę ze z O to taki sam cwaniaczek jak z Leny też nieraz mi każe cos za siebie robić i mi mówi "no blawo mamusia" a Wasz portret super Ty jako blondi a tatuś jaki naelektryzowany...pięknie

              Itka gratuluje suchych nocy, kurcze ja to nadal się obawiam zdjać całkiem bo lena dużo w nocy pije a nie zawsze się obudzi na siku no a przecież nie zabronie jej pić ale tak na tydzień to może z jedna pielucha z nocy mokra

              Czacza śliczny brzusio a co do zdolności Amelki to jestem w szoku ucz ją ucz, będzie jak ja w wieku 4 lat potrafiłam już całkiem czytać a w wieku niecałych pięciu zostałam najmłodszą czytelniczką biblioteki publicznej. to wszystko zasługa dużo starszych sióstr Lena tego po mnie nie ma bo nie chce literek się uczyć, jedynie co to rozpoznaje cyferki bo bawi się kalkulatorem i mi mówi jakie cyferki wciska

              Chuda no piękne rysuneczki i kusisz tym ciastem
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Aaaaa

                najważniejsze i zapomniałam:
                TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MNIE BO APLIKOWAŁAM NA INNE STANOWISKO W PRACY I BARDZO MI NA TYM ZALEŻY

                :* Z GÓRY DZIĘKUJĘ
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Witam sie jako pierwsza
                  Gotuje dzis fasolową bo coś Renatka nie działasz na mnie hi hi hi.... Moze fasolowa rozrusza moje kichy...
                  Wiecie co..?4 tydzien meczy Izunie kaszel.Tak na zmiane,raz suchy ze jak kaszle to jakby gwizdek połknęła a raz mokry Niewiem co mam jej podawać...Byłam u lekarza w dzień dziadka i przepisali jej Clemastinum(na suchy kaszel),piła go do niedzieli,od wczoraj znowu ma mokry kaszel... Nic z tego nie rozumiem...Ataki kaszlu łapią ja rano i pod wieczór....
                  Pisać !!!
                  Last edited by chudagleba; 31-01-2012, 09:52.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    A wstawie jeszcze kilka fotek
                    -1- fryzurka Emilki
                    -2-moje piżamowe niunki
                    -3-leworęczne pomagaczki he he he
                    Renatka super portrety.
                    Attached Files
                    Last edited by chudagleba; 31-01-2012, 09:54.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka,

                      wpadłam tylko na chwilkę.

                      Aniu, trzymam mocno kciuki za awans!!! I oczywiście czekam na wieści jak będziesz znała wyniki

                      Chuda, co do kaszlu Izuni, to normalne jest, ze po suchym pojawia się mokry, produktywny... ale nienormalne, że to tyle trwa Podejdź do lekarza, niech ją osłucha, a jak nic nie usłyszy, to może zdjęcie RTG płuc (to może być śródmiąszowe zapalenie płuc (widoczne na zdjęciu - nie do wysłuchania w słuchawkach). Proponuje też potężne wietrzenie chałupki i wilgotne ręczniki na kaloryferach.

                      Czacza, u mnie brzusio podobnych rozmiarów, ale jak pomyślę to z Kapim tak miałam ok 20-25tyg

                      Rysunki "śliczne", takie naturalne, dziecięce A Reniu, jak Itka dodała opis "tapira" to sama się pośmiałam do łez... Ach te nasze dzieci...


                      Dziewczyny, lecę sprzątać w szafie. Dziś na tapetę biorę swoje ciuszki.
                      Jak uda mi się odpalić ten mój przeklęty aparat to pewnie powrzucam na allegro to w co się za chwilkę nie zmieszczę

                      to miłego dzionka, do potem...
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej z rana

                        u mnie w domu ****************a mać 17 C ciepło niestety uchodzi sufitem, bo mieszkamy na ostatnim piętrze no i nasz za*********isty blok do rozbiórki nie jest ocieplony kaloryfery na maxa wrzące a zimno w chacie bbbrrryyyy

                        niestety noc nieprzespana, o 2 Amelka obudziła się na siusiu no i cała gorąca, miała powyżej 38, robiłam jej zimne kłady i podałam ibufen, nie spałyśmy do 4.30, po czym wstał M do pracy i przeniósł mi małą do łóżka i jakoś spałyśmy do 8, teraz bez żadnych objawów choroby ma pod 38 na razie nie daje jej nic na zbicie bo niech organizm sam powalczy, jeśli jej podskoczy powyżej 38,5 wtedy dam znów, dzwoniłam do lekarki i nie możemy wykluczyć że to znów może być zapalenie dróg moczowych, bo się zabiję dziś jak M wróci z pracy będziemy musieli pobrać mocz do badania i pojedzie zawieźć, no chyba że jakiś katar lub kaszel się pojawi..

                        chuda faktycznie długo, podaj jej silniejszy wykrztuśny - mucosolvan lub flegamina, powinna dobrze odkaszlnąć no i oklepywanie na mokry kaszel!!!

                        renatka super rysunek, ja nie mogę się doczekać takowych

                        nator widzę że zaczynamy uwijać gniazdko hihihi tylko sie nie przemęczaj, ja jeszcze nie jestem na tym etapie.
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          dzień dobry!

                          Itka padłam jak przeczytałam o tapirze buahahahahaha! ale co racja to racja Renatka ma ten twój synuś talent

                          Aniasos ja też trzymam kciuki baaaardzo mocno! daj znać jak ci się poszczęści musi!

                          Czacza z ciebie kawał kobiety już hehe oczywiście żartuje! Współczuje Amelce mam nadzieję że to nie znów zapalenie pęcherza.. u mnie też w domu piździawa ale my mamy piece kaflowe więc zanim się napali i rozgrzeje to jest ciepło dopiero koło 12-13.. ubierajcie się cieplutko żeby i ciebie coś nie dopadło!

                          Chuda dziewczynki śliczne kserówki normalnie hehe i jakie podobne do twojego męża szok! mojemu zawsze po Clemastinie przechodzi... dużo je opukuj po pleckach żeby się poodrywało i zdrówka życzę!

                          Natorek nie sprzedawaj tak szybko chudzinko bo za kilka m-cy mogą się przydać ja chodziłam w ciąży do 6 m-ca w tych samych jeansach a po porodzie od razu wskoczyłam w ciuchy sprzed a my chyba podobnej postury

                          Umówiłam się do stomatologa z Filipem na czwartek... umieram ze strachu autentycznie! Moje dziecko wniebowzięte bo uwielbia lekarzy ale boję się cholernie co będzie z tą dentystką muszę zabrać D. ze sobą bo zejdę... Tak mi się będą nogi trzęsły że nie wsiądę do auta chyba.... Ale musimy już bo jeden ząbek jest tragiczny i wiecie co myję mu codziennie zęby a i tak dziurka się powiększa ehh....

                          Wczoraj kupiłam 2 kuraki, po porcjowałam i mam spokój z mięchem... i dobrze że nie muszę w ten mróz na zakupy poginać bo -16 na zewnątrz więc dziś rosół + krokiety
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Aniu2288 to ty chyba pisałaś o date urodzin naszych bąbli,tak dla przypomnienia chciałaś wiedzieć więc :
                            Izunia jest z 1 kwietnia
                            Co do kaszlu Izulki to pojde w czwartek,bo wtedy lekarz przyjmuje do 18tej,inaczej to mój mąż się nie wyrobi a w taka zimnice sama nie wyleze z chaty bo w locie zamarzniemy...
                            Aniusos i ja gratuluje awansa
                            Czy tylko moje panny leworęczne czy któreś dziecię się do nas przyłączy...?

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej hej
                              przynudzam w pracy...
                              Aniusos-gratulacje i pochwal sie co i jak
                              Chuda-moje mlodsze dziecie takie raczej leworeczne sie zdaje ale czasem kredka czy lyzka w prawej lapce wiec jeszcze nic pewnego,za to ja sie przybijam leworeczna na 100
                              Czacza-u nas tez zimnica a piec na maxa chodzi stare chaty to masakra
                              nie wiem co tam mialam jeszcze pisac lece robic kawke i troche moze popracuje he he







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Cześć

                                włąśnie wróciłam z kuchni na pięterko, od rana siedzę w kuchni i gotuję Moja mama zachwycona , w końcu minęło ją gotowanie. Zerknijcie jak nie macie pomysłu na obiadek - pyszne pulpeciki w sosie słodko kwaśnym http://www.wielkiezarcie.com/recipe20732.html Ale się obżarłam, zjadłam dwie dokładki

                                Za to Julia nie chce jeść. Zawsze była żarłokiem, miała okresy kiedy mniej jadła, ale teraz to już przesada, od rana zjadło samo jajko na twardo i na obiad trzy gryzy mięska Żadnych przekąsek przed obiadem, no ciut rodzynek podkradła

                                Aniusos ja również mocno ściskam kciuki!!!

                                Chuda
                                Julka też miała sam kaszel, zazwyczaj rano i w nocy, żadnych innych objawów i miała zapalenie oskrzeli. Leć zbadać jak tylko dasz radę.
                                A fryz Emilki super! Julia jest praworęczna, a nie wiem czy wiesz, że są nożyczki dla leworęcznych - super sprawa dla dziecka. Apropo dajecie dzieciom nożyczki? Bo w przedszkolu od razu widać które dziecko miało w ręce nożyczki - zazwyczaj mało które!!!! Ja Julci daję codziennie, wycina już po linii kółka, serca, ludziki itp. Oczywiście nie idealnie ale wychodzi jej jakoś.

                                Czacza a ty nie idziesz małej zbadać? Może to coś innego a nie zapalenie dróg moczowych?

                                Zmykam do miasta załatwieć sprawę w urzędzie. Narka!!!!




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X