Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    A no właśnie - telefony. Ja też szukam teraz czegoś, ale dla mnie najważniejszy jest aparat, żeby matrycę miał powyżej 5 Mpx.

    Madzik, ja studiowałam chemię i gdybym teraz miała trafić do laboratorium to uwierz, że pewnie od odstaw bym się uczyła- ale tak jest chyba zawsze na nowym stanowisku. Tak jak pisza laseczki: bierz byka za rogi, a zobaczysz, ze w momencie Cię przystosują i po tym miesiącu będziesz zasuwać, jak stara
    Dasz radę, a kasa zawsze się przyda! Poza tym, ja zawsze mówię, że podpisując umowę nie podpisujesz cyrografu - zawsze możesz przecież zrezygnować (w co nie wierzę)

    Czacza, ja mam kalendarz ciąży ciut inny, bo dostałam od kolezanek, ale nie znalazłam identycznego jak mam, a to chyba będzie fajna pamiątka
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Czacza telefon jest bardzo fajny,mnie pasuje w 100% chociaż kupiłam używany.Jeśli mi się zepsuje to kupię taki sam-nowy,naprawdę polecam Ja mam różowy,są jeszcze srebrne chyba.

      Dzięki dziewczynki Chyba wezmę tą pracę Człowiek nie wierzy we własne możliwości a druga taka okazja może się nie powtórzyć szybko.

      Renatka nooooo,jaki elegancik z Twojego synusia
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hejka
        madzik bierz ta prace i sie nie stresuj-dasz rade
        ja dzis cala happy mezus wraca jutro jupi zrobie jakis super obiadek i sie na bóstwo
        niech nie bedzie ze na darmo tesknil he he
        Czacza-z telefonem nie pomogemam nokie X3 jestem zadowolona ale zadna to rewelacja he he
        Renatka-masz super eleganta,śliczny chlopiec







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          cześć dziewczynki


          Madzik bierz tą robotę ja o takiej marzę, jak się wkręcisz to może mnie też wciągniesz mi nawet nikt na rozmowę zapraszam , i po h... mi magister chemii i studia podyplomowe chyba się załamę tą pracą nawet na sprzataczke mnie nie chca bo nie mam 2 grupy inwalidzkiej , ja na twoim miejscu bym sie nie zastanawiala nauczysz sie , a w jakim to zakladzie jesli mozesz napisac

          Nator i czacza ja mam taki dzienniczek wygralam go jakis czas temu i powiem wam fajna sprawa tylko na brioko.pl kosztuje ok 40 zł i nie wiem czy bym kupila bo on jest nieduzy bez sztywnej okladki tylko taka grubsza papierowa a w srodku ciekawy ale super wrazenia nie robi ale co wam polecam to Moleskine Journal Baby troszke drozszy bo ok 70 zł ale fajny tylko po angielksu


          Ania ja tez maam problemy z przepisaniem domu, prcy szukam i do szkoly chodze wiec pisz wymienimy sie myslami

          Itka no to przyjemny weekend sie szykuje

          Renatka no zdjecia fajowe
          a my dz\isiaj po wizycie u logopedy powiem wam tragedia nie wiem hjuz co robic malyw ogole nie wspolpracuje jak cos jest nie tak jak on chce to wielki placza zanoszenie sie i widze powazny problem za tydzien idziemy do psychologa nie wiem co to bedzie k...wa same problemy wciąż
          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            madzik ja też tak uważam ja dziewczyny , bierz ta pracę i sie nie zastanawiaj, napewno cie przeszkolą i może załapiesz sie na stałe, po za tym to zawsze jest wyjście do ludzi i dalsze szanse i praktyka

            kurcze megi no to rzeczywiście troche problem jak mały tak reaguje na te wizyty, ale może z czasem zacznie współpracować, może sie przyzwyczaji, ale powiedz co ten logopeda mówi i psycholog ? jaki jest problem że on nie chce mówić ?
            Last edited by kala8; 19-01-2012, 17:52.
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Renatka, ale świnia ze mnie. Zdjecia śliczne

              kurcze, moje dziecie znow mi coś wdusiło i mi sie klawitura poprzestwiała
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                megi wysłałam Ci wiadomość na priv.)
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hejka

                  jutro z Leną ide znowu do lekarza bo wcale jej nie przeszło ;(

                  ja się dowiedzialam o kolejnej koleżance w ciąży i coraz bardziej mi się też chce...niech urodzą to mi minie

                  Czacza ja Ci nie napiszę bo teraz chce smartfona brać bo mi się spodobały a obecnie mam taki sprzed 3 lat to już staruszek i zresztą nie polecam a mam LG shine. Mój m ma nokie C5 i jest z niej zadowolony, prosta w obsłudze fajna ładna skromna, nawigacje ma no ale to on go na co dzień uzywa wiec nie wiem czy napisac czy ok czy nie ok, no jemu się podoba.

                  u nas pogoda dziś pod psem był fajny śnieg to jakieś deszczowe gówno dziś z nieba leciało

                  haha Nator szkolisz KAcpra a co na to teściowa?? a ten dziennik ciążowy super sprawa szkoda ze wcześniej takiego nie widziałam bo chętnie bym cos takiego posiadała jak byłam w ciąży, nawet po to żeby mieć wszystkie informacje o badaniach itp pod ręka bo w ciąży to ja wszystko w notesiku pisałam bo skleroze cholerną miałam

                  Madzik szalona nad czym tu myśleć bierz robotę wkrecisz sie a i potem w papierach bedziesz miała doswiadczenie!!

                  Renatka bidulo obyś się wyleczyła, żeby to coś poważnego nie było
                  a zdjecia super
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    jestem w szoku ile nas tu dziś

                    Anka, a coś się pogarsza Lence, czy tak stale zasmarkana zacharczana???

                    A co do ciąży, to ja jestem za!!! Bierz się dziewczyno i nas goń

                    A teściowa z nami nie mieszka, więc przy niej tego nie robię... i tak jestem wyklęta z rodziny za to, że mam zasady
                    Ostatnio się śmiałam, bo ten drugi wnusio wziął nóż, i to taki duży ostry, bo chciał zabawkę z kartonu wyciąć, to ona mu uwagi nie zwróci i nie zabierze tego noża, żeby się na nią nie obraził i ją kochał jak to widziałam, to mi się przysłowiowy nóż w kieszeni otwierał!!!

                    Nokie C5miałam firmową. Rewelacyjne jest to, że pracuje na symbianie i jak szukasz kontaktu w książce telefonicznej to szuka we wszystkich nazwach zawierających dane litery, a nie alfabetycznie (ja czasem kogoś tak zapiszę, że nie pamiętam dokładnie).
                    Tylko aparat ma juz dość słaby bo 5 mpx. Na dodatkowy plus-bateria. Trzyma 4-5 dni co jest sporo na intensywne gadanie przedstawicielskie.
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      a ja zpłaciłam dzisiaj zaliczkę i 6 czerwca lecimy do turcji na 2 tyg i wylot mamy z Łodzi juhuuuu , bo jak wspomnę ten dojazd w nocy do warszwy na lotnisko z dziećmi to mi ciarki przechodzą

                      no to się pochwaliłam

                      boję sie tylko czy nie zbankrutujemy przez ten wyjazd
                      ale co tam jakoś to będzie tylko że remont łazienki i zmiana auta znowu przełożona na daleką przyszłość, no ale cóż nie można mieć wszytskiego na raz

                      no i jeszcze w maju mamy komunię Gabi
                      Last edited by kala8; 19-01-2012, 22:02.
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Ale super Kala, już Ci zazdroszczę... ja byłam w Turcji 2 lata temu i to były chyba moje najlepsze wakacje

                        A mój tata mi powtarza: nie ważne mieć - ważne być

                        A gdzie lecicie??? Wrzuć tu jakieś szczegóły, link do hotelu... co by nam całkiem gul skoczył
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          nator lądujemy w Antalyi ale hotel jest kawałk dalej blisko Kemeru

                          oj to mnie pocieszyłaś bo miałam wątpliwości co do turcji

                          to jest link do wirtualnego spaceru po hotelu jeśli chce ci się looknąć

                          http://www.championholiday.com.tr/sa...ampioneng.html
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Lena kaszle brzydko dalej, kataru nie ma temp nie ma a kaszel taki duszący że nic a nic sie nie odrywa

                            Kala super takie wakacje
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              a ja w sumie w telefonie nie muszę miec super aparatu ale uwielbiam duże wyświetlacze tak żeby mi się dobrze z neta korzystało teraz testowałam huawei ideos u8500 i spodobał mi się i się nad nim zastanawiam no ale jak pójde po umowę to zobaczę co oferuja
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                                Lena kaszle brzydko dalej, kataru nie ma temp nie ma a kaszel taki duszący że nic a nic sie nie odrywa

                                Kala super takie wakacje
                                a dużo kaszle ? w nocy ? w dzień ? i długo to już trwa ?
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X