Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kasiar ja z Emilką chodzę regularnie do dentysty od dwóch lat na lakowanie ząbków.Są to 4 wizyty potem 3mc przerwy i tak w kółko.Izunia nam towarzyszy od jakiegoś roku,tzn dentystka co 3 mc jej sprawdza ząbki i jak do tej pory wszystkie ma zdrowe.A Emilce to maluje tylko niektóre,4,5,3 no i ostatnio 1 i 2 Emilka do dwóch lat miała wszystkie zdrowe no i od tamtej pory zaczęły się "sypać"... Od małego była na mleku sojowym,może brak wapnia takie wywołuje skutki...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Witam!!!
      Ależ się wczoraj rozpisałyśmy !!! 5 postów na cały dzień !!!
      No panienki,ruszcie tyłeczki i do klawiatury marsz !!!
      Zajrzę jak posprzątam i ugotuje obiad,no...
      Szok szok szok......

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej hej
        ja z humorkiem dobrym od rana wczoraj byłam u mamy i po koleżankach polatałam dzis m w domku na urlopie od wczoraj i Maję zawiózł do przedszkola ja mam luzik nie licząc torciku na dzis na 11 ale jestem w trakcie hehe no i najważniejsze co mnie trzyma dzis w dobrym humorku to jazda hehe nie jeździłam już tydzień nie liczac jazd z m

        Kasiorku nie obrażam sie ja bardzo lubie przczółkę Maję choć moje dziecie nie bardzo Hania tak mogła by ją oglądać nawet koszólki ma z nią hehe

        pociesza mnie myśl że spodnie które były za małe wiszą na mnie i ide dzis kupić sobie nowe a m mnie tak rozpieszcza ostatnio że spełnia moją każdą zachciankę nawet tą drogą żyć nie umierać lepiej jak przed ślubem hihi

        Chudziutka kawusie bym odstawiła nie pije się na chory żołądeczek i bez jedzonka a dziewczynki piękne i te ich peepy hehe no cudne królewny moja potworzyca siedzi i oglada bajki na nk.junior kocha zwierzaki a mamusia muza na pare i idzie robić torcika mam nadzieje ze zajrzę wieczorkiem
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Dzień dobry Mamuśki,

          My też byliśmy w poniedziałek u dentysty na przeglądzie. I też nam zaproponowano lakierowanie ząbków, bo lakowanie to dopiero ok 6 roku życia się robi, jak zębolki stałe się pojawiają.
          Kapi ma zdrowe ząbki i zastanawiam się, czy mu je lakierować, czy nie, bo wtedy rzeczywiście co 3-4 miesiące trzeba to powtarzać.
          Chuda, a ile płacisz za wizytę???

          A wogóle to jestem dziś znów padnięta. Wczoraj byliśmy z Kapim na 18 na angielskim, bo odrabiałam zajęcia z poniedziałku. Zanim wróciłam do domu to była prawie 20 i przez to jakoś mi się wszystko wieczorem przesunęło o godzinę, więc spać się kładłam ok 1. I tradycyjnie ostatnio nie mogłam sobie znaleść miejsca więc kręciłam się pół nocy.
          A poranek znów mam z mdłościami... wrrr!

          dobra, próbuję wstać, bo dziś mam spotkanie z moim szefem i zabiera oode mnie zabawki firmowe.
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hejka

            chuda jak się czujecie? faktycznie kawka nie za bardzo na chorobowy żołądek, najlepsza cienka herbata gorzka

            wiecie, że nie mogę żadnej owocowej herbaty pić, ani z miodem i cytryną wszystkie mnie odrzucają, na szczęście lubię gorzką herbatę i mogę pić małą kawkę..

            wczoraj pojechałam z teściową do dziewczyny u której wychowywała dziecko w zeszłym roku, bardzo chciałyśmy się poznać i wczoraj w końcu się udało, Gosia ma dwóch chłopców, jeden ma 4 lata a drugi roczek, Amelia oszalała jak zobaczyła wszystko (od pościeli, koca, po talerzyki, resorki małe i duże samochody) w Auta, nie chciała oczywiście wyjść od nich, bawiły się na całego i nawet nie wyrywały sobie zabawek.. w nocy przeżywała - krzyczała i nawet płakała..

            dziś teściowie nareszcie sobie jadą, a mnie dzis rodzice zabierają na weekend, więc odezwę się w poniedziałek, rano w pon jedziemy na badania krwi i moczu i ja i Amelka, mam nadzieję, że tak jak poprzednio Amelia będzie bardzo odważna..


            życzę Wam miłego weekendu!!!
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              He,pojawiły się panienki hihihi.
              Nator ja nie płacę za wizyty,są na nfz.Ale raz byłam prywatnie z Emilka na lakowaniu ząbków-30zł zapłaciłam.Z tego co zrozumiałam to do 6 czy 7 roku życia lakowanie jest refundowane,a potem to trzeba bulic-niestety.Tak jest u mnie przynajmniej,ale wiesz,co kraj to obyczaj
              Mi na mdłości pomagał "piętka" suchego chleba,ale ja miałam tylko z rańca.
              Czacza ja juz odżyłam za to... Iza dziś od rana zrobiła 4 sraki A Emilka od wczoraj ma brzydki kaszel a dziś doszedł katar....Iza ma kaszel od tygodnia,daje jej flegamine ale g*********wno pomaga....Coś doradzicie...?

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                a ja dzisiaj byłam u dentysty bo zrobiła mi sie mega dziura i zaczął mnie pobolować i tu mój szok dentystka obejżała i powiedziała że nadaja sie jedynie do wyrwania !!!!!

                i to najlepiej dzisiaj bo po co mam sie stresowac jeszcze raz,
                no i dzisiaj z biegu miałam wyrwany pierwszy ząb w życiu i to do tego 8 ka , więc wielki ale powiem wam że wyciągnęła go za pierwszym pociągnięciem całeeego

                teraz tylko żeby sie to wszytsko bezproblemowo zagoiło , mam nie pić dzisiaj nic ciepłego a tak mi sie chce kawy że szok
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hejka wieczorową porą,

                  oj Kala współczuję ząbka. Ale ja Cię pocieszę, bo ja mam beznadziejne zęby i nie mam już żadnej 4, a i jednej 8 już się pozbyłam. Tylko, że mnie to ortodonta skierowal na rwanie, bo mam za krótką szczene do ilści zęboli. Więc mi się krzywiły. A do tego czeka mnie wyrwanie drugiej 8, ale z racji na ciążę to nie mogę... Ale przynajmniej u mnie to się sybciutko goiło

                  Chuda, ja byłam z Kapim na kontroli przy okazji mojej wizyty u ginekologa i za samą kontrolę płaciłam 20zł. A w sumie nie zapytałam ile za to lakierowanie?

                  Współczuję choróbska Izuni. podaj jej smecte i probiotyk. A Emikla jaki ma ten kaszel - suchy czy mokry. Jak taki ze śluzem, to ja bym podała deflegmin w syropku lub w kropelkach, a jak męczy nocą napadowo to sinecod- on blokuje odruch kaszlui będzie mogła spać spokojnie. A na katar, to ja zawsze podaję tylko sól morską i ewentualnie cetalergin w kropelkach (on niby jest na alergię, ale we wczesnym katarze ładnie obkurcza śluzówkę)
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejka z rana
                    ja na szybkiego póki m nie ma hehe bo potem to obraza majestatu jak siedzę przy kompie on tego nie rozumie bo nigdy nie uzywa komputera hehe

                    wczoraj miałam jazde po moim miescie i poszło super kurcze tu jeżdżę swobodnie i bezstresowo tam jakoś bardziej mnie stres zżera no ale dam chyba radę

                    Kaluśwspółczuję ci ja miałam tylko raz wyrwanego zęba reszta jest na razie ok

                    Chuda biedne dziewczynki jak nie jedno to drugie ja na kaszel to eurespal daję jak sie tylko pojawi ale to na receptę mi lekarka kazała dawać z wykrztuśnych prawoślazowy on jest delikatny i łagodniejszy niż flegamina

                    głowa mnie boli od wczoraj masakra co się dzieje z tą pogodą i ciśnieniem bez tabletki ani rusz a u mnie tabletka to ostateczność

                    co robicie na obiadek bo u nas fryteczki i rybka dawno nie było i moje dziewczyny cały czas o rybce gadają hehe
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka
                      U nas kolejna ciężka nocka....Od 19tej do prawie 7 rano Izunia mi wymiotowała,chyba ze 20 razy...A i do tego znowu ja w nocy wymiotowałam,przez 2 godziny siedziałam w wc,nie zeby obrzydzać ale chyba z wiadro by się uzbierało...Izulek mój kochany właśnie usnął
                      Spać mi się chce
                      Ugotowałam rosołek z zacierkami,może coś zje,niunia zjadła 1/3 banana od rana,pewnie dziś apetytu nie bedzie miała....
                      Nator ja mam to samo,za mała szczęka a zębów 32(czyli wszystkie),tzn miałam,bo w/g wskazań chirurga szczękowego zaczęłam usuwać,usunęłam 3 "8",jeszcze jedna muszę usunąć.Często przy ziewaniu pstrykają mi "zawiasy",a tobie...?Dolne zęby mam krzywe,buuuuu.....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hejka dziewczynki

                        Ja od rana sprzątałam aby chałupkę do porządku doprowadzić po tygodniu
                        Narazie pracuję ale kto wie co będzie dalej,bo nie mają zamówień i towar stoi na magazynie.Oczywiście szukam dalej ale póki co to trzymam się tu.

                        Mój M dzisiaj w pracy ale umówiliśmy się na zakupki.Musze sobie jakieś kozaki kupić bo mi się rozwaliły,dwa razy klejone i doopa-ciągle mam nogi mokre

                        Kacperos radzi sobie z susianiem,oczywiście zdażają się mokre gatki ,ale po spacerze ma suchą pieluchę.

                        Kuba jutro na urodziny do kolegi idzie więc jakiś prezencik trzeba kupić.

                        Kurujcie się dziewczynki,zdrówka dla Was i dzieciaczków.
                        Co do dentysty to ja w ostateczności ,jak muszę
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dzisiaj na obiadek mamy frytki,kąski z kurczaka i suróweczkę.A jutro gołąbki,mniammmm....
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Cześć

                            Kalawspółczuję rwania zęba, ja nie mam jednego więc wiem co to za "przyjemność".

                            Chudzinko biedna ale się wymęczyłaś w nocy i malutka też Oby szybko was opuściło.

                            Madzik
                            jak tam po zakupkach? Chwal się butkami

                            Ja na obiadek miałam zupkę pieczarkową i taką zapiekankę http://www.wielkiezarcie.com/recipe44565.html ale była ostraaa chyba przesadziłam z chilli

                            Julia trochę kaszle, daję jej syrop Actifed i inhalacyjki robimy z pulmicortu i berodualu. Mam nadzieję, że szybko przejdzie Siedzimy więc w domu




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Normalnie własnym oczom nie wierzę Co z wami? Śniegiem was zasypało czy co ??? Sprawdzam od wczoraj czy jest jakis nowy pościk i nie ma, ale dziś przed południem nikogo nie było to juz lekka przesada

                              Dziewczynki pisałyście o prezentach z okazji Dnia Babci i Dziadka. Ja zakupiłam przed chwilą kubki z fotką Julki z npisem Super Babcia i Extra Dziadek o takie http://allegro.pl/prezent-fotokubek-...041114823.html Do tego laurka z odbitą rączką Julii - robimy w przedszkolu, do kubka cukierki, zapakowane w folię i związane kokardką. Myślę, że będzie fajna pamiątka

                              A i Julia się przestawiła z tym spaniem, całe szczęście zasypia ok 20 - 21 co prawda padam razem z nią ale to już szczegół Wstajemy przed ósmą. Fajnie jest

                              Czy u was też nasypało tyle śniegu??? U nas biało, w końcu.




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hejka,

                                u nas też nasypało w nocy i dziś poszliśmy lepić bałwanka.

                                A ja w sumie bardzo potrzebowałam powietrza: w nocy obudziły mnie tak mocne bóle brzucha, że jak poszłam do toalety to myślałam, że zemdleje. Obudziłam Radka, żeby w razie co po mnie przyszedł do łazienki.
                                A ja siedząc na kibelku wymiotowałam do wanny Masakra jakaś! I tak już mam po raz trzeci w ciąży, że i górą i dołem nie wiem dlaczego, ale przechodzę tą ciąże gorzej niż z Kapikiem. Odliczam jeszcze 3-4 tyg i może będzie koniec tych dolegliwości.

                                Chuda, ja tak się zastanawiam, czy Wy nie powinniście iść na jakieś badania, bo ja dziś wymiotowałam 3 razy a czuję się wywrócona na lewą stronę... i tak myślę o takich małych ciałkach, jak dziewczynek??? Żeby się nie odwodniły. No i Ty bido nasza...

                                A wracając do śniegu, to wam powiem, ze stęskniłam się za tą bielą i jak dzieciak latałam z Grochem i rzucałam się śniegiem i robiłam bałwańca
                                Fajnie było...
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X