Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    O jaaaaa jaki cudowny dzis mam wieczór Pierwszy raz chyba od pół roku moje dziecko zasnęło o 20.00Siedzę i dosłownie ODPOCZYWAM po ciężkim dniu, kiedy to non stop lecało jej z nosa i same wiecie jakie marudne potrafią być zakatarzone dzieci ... Ale luzik, jutro musi byc lepiej Budzę księżniczkę o 7.30, idziemy razem do przedszkola i kładę ją spać znowu o 20.00. Koniec spania po 23.00, bo mam dość.

    Grygor no to ty też miałaś ciekawe przedpołudnie, CISZA jak makiem zasiał hehe. Przyzwyczajaj się

    MAdzik gratuluję pracy, jaka by nie była to dobrze, że jest.

    Może któraś z was słyszała w wiadomościach o tym, że naszym przedszkolom podkarpackim grozi likwidacja, Unia nie da kasy i gminy albo same utrzymają nas albo zamykają ośrodki. Umowę mam do końca lipca, potem jeszcze troszkę macierzyńskiego i nie wiadomo czy będzie gdzie wrócić

    Pozrzędziłam trochę i spływam. Dobrej nocki dziewczyny




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      dobry dobry

      noo licytujcie a piękna bizuteria może być wasza i to z dobrym uczynkiem

      ja też wczoraj nigdzie nie wrzuciłam dlatego wpadłam na ten pomysł

      ja to mam dobrze ze spaniem leny bo zasypia 19-20 i śpi coraz dłuzej czasami nawet do 9 albo jak wcześniej wstanie to raczej nas nie budzi jak widzi ze śpimy, poprostu zaczyna się bawić

      a ja dzis mega zmęczona ciężkim dniem w pracy więc idę spać!! poczytam jutro obficie
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej laski
        Sie nie odzywałam bo choróbsko nas dopadło,tzn wymioty i biegunka
        Ja od tygodnia mam "wibracje" w zołądku,Emilka juz PO,czekam tylko kiedy Izunia załapie sie na to cholerstwo....
        Jade dzis do dentysty z Emilką na lakowanie ząbków,obym nie musiała szukac wc...
        Madzik dzis dalszy ciag poszukiwań obrazka,mam nadzieje ze dzis znajdę i Ci wyslę!!!
        Więc spadam,niedlugo musze się zbierać.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka z rana
          Natorkuzazdroszczę ci tej pracy ja to kocham jeździć od małego bym tylko w samochodzie siedziała a jak jeszcze wspomniałaś o cudach natury to mmmmmm kocham takie widoki u nas jest taki kawałek buków i jak jest jesień to normalnie powalają swoim widokiem nie mówiąc już że od parunastu lat bardzo tęsknię za Toruniem i okolicami normalnie przychodzi taki okres ze wytrzymać nie idzie ale odkad dziadek zmarł to juz nie jedzimy mimo że mam tam siostry mojego taty ale to nie to samo a z moją gromadka sie wybrać to masakra komuś na głowe więc na razie czekam aż podrosna hehe moze w te wakacje mi sie uda
          a co do dziewczynki to ja daje 99% ze akurat u ciebie się sprawdzi a co do mdłości to ja miałam takie dolegliwości do ponad połowy ciaży

          Grygorkuno to odpoczywaj i korzystaj z wolności hehe
          Kasiusuper mieć wieczorki wolne no nie moje szczęścia chodzą o 20 od zawsze i to super komfort po całym dniu więc kładz o 20 i nie odpuszczaj

          jeśli chodzi o siwizne to też juz mam sporo włosków na czubku hehe ale się tym za bardzo nie przejmuje na kręconych tak nie widać a i farbuje regularnie
          Chudawspółczuję tych choróbsk musisz zacząć podawać jakieś bakterie typu lakcid i to przez pare dobrych tygodni one uodparniają organizm moje też często na to chorowały a teraz tfu tfu odpukac jak na razie spokój oby Izunia nie załapała
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dorbry!

            Madzik, tak jak dziewczyny piszą, każda praca ma coś w sobie - WYPŁATĘ Fajnie, że jest okazja sobie dorobić.

            Chuda, oj nie zazdroszczę takich akcji brzuszkwych. Dorosłego to wykańcza a co dopiero takie maluchy. Ale długo Was trzyma coś?! Majorka ma rację - podaj jakiś symbiotyk i dosalaj trochę mocniej jedzenie bo trzeba też uzupełniać sole w organizmie. No i są też takie specjalne preparaty uzupełniające elektrolity, ale ja jaestem za naturą - zwykła sól kuchenna.

            Kasiu, ciesz się spokojem ciesz i uwierz, ze to cudowne mieć wieczory dla siebie. Ja tak jak Anka i Majorka, nie dpuszczam i zawsze o 19 mamy kąpanie i później łóżko. Mały śpi w sumie do 6, czasem 7, ale jak chodziłam do pracy, to było akurat, bo razem zjadaliśmy śniadanko, a teraz poprostu przychodzi jeszcze na godzinkę do mnie do łóżka i sie tulkamy i wygłupamy... a czaaem nawet jeszcze uśnie przytulony.
            Dziś robił mi rano na plecach "idzie rak...", ale to śmieszne odwrócenie ról

            Majoreczko, no trzymaj kciuki za dziewusie, trzymaj mocno! Choć jak sobie myślę, że dla chłopca mam wszystko i wiem co robić... właściewie, to i tak i tak będzie supe. Choć Kapi mówi o siostrze...
            no i jak przybędziesz do piernikowa to się odzywaj koniecznie!

            A w ogóle to u mnie dziś w nocy spadło trochę śniegu i choć troszeczkę zimowo się zrobiło Lubię jak jest biało, szkoda tylko, że nie mogę sama odśnieżać, bo zawsze lubiłam się tak namachać i z czerwonym nochalem , zdrowo zmęczona wracać na herbatkę

            Ale się rozpisałam...
            no nic, robię próbę pionizacji... ciekawę jak się to dla mnie skończy i jak szybko znajdę się w łazience

            milusińskiego poranka
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej

              Chuda współczuje wam tych sraczek ale chyba ogólnie twoje dziewczyny mają wrażliwe brzuszki? sobie zapodaj stoperan i przetrwasz

              Grygorek no wreszcie sobie dziewczyno odpoczniesz jeszcze ci się zdarzy zatęsknić na hałasem heeh

              Kasiar mam nadzieję że nie zlikwidują ci przedszkola ale ono publiczne tak? u nas przecież też była afera w Biskupcu ale na szczęście strajkiem i siłą zatrzymaliśmy nasze przedszkole... Już wiadomo kto siedzi w brzuszku?

              Aniasos szlachetny czyn widzę z tą biżuterią popieram popieram!

              Natorek imiona już wybrane? ja marzę o córci ale najwcześniej niestety za 3-4 lata choć strasznie cierpię z tego powodu to wiem że to rozsądna decyzja...

              U mnie lekki mrozek i mega słońce piękna pogoda!
              Fifi w przedszkolu ja piję kawkę i oglądam ddtvn żyć nie umierać
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hej hej w pracy siedze i przynudzam
                fotek nie wstawie bom gamon nie umiem tutaj....ale moze starszego synka zaprzegne do kompa lece po malego odezwe sie moze wieczorkiem
                chuda-trzymajcie sie dzielnie







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej hej popołudniowo!

                  ja właśnie pitraszę obiadek i tak sobie postanowiłam zajrzeć do Was.

                  Aneczku, nie mam imion wybranych. Kołacze mi się nadal Maja, Radkowi podoba się imię Kostek, a mi Patryk i Dawid, ale nie mam tak, że mnie powalają te imiona i wiem, że to to.

                  Chętnie posłucham propozycji!!!

                  A właśnie Kasiu, kogo my tam mamy w forowym brzusiu??? A Ty masz już imiona???

                  A co z Czaczą i Kalą się dzieje???
                  Gdzieś się zgubiły?!
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cześć dziewczynki!

                    jestem nator, czytam ale od wczoraj mam teściów na tydzień no i nie wypada mi usiąść i pisać teraz akurat jesteśmy z Amelką same więc wpadłam..

                    nator wczoraj miałam pierwszą mega awarię "zapachową" moja teściowa (nas nie było bo byliśmy na kontroli z Amelką u lekarza) postanowiła posprzątać mi trochę w domu gggrrrr i umyła mi zlew i czajnik pastą BHP a ona syfi jak cif no i jak przekroczyłam próg domu to miałam atak odruchów wymiotnych, wleciałam do ubikacji ale na szczęscie nie wymiotowałam, wieczorem powtórka - teraz za to teść wyperfumował się jakimś śmierdzącym G.. no bo gdzieś tam wychodzili i musiałam zamknąć się z łazience a M wietrzył mieszkanie normalnie szok, M delikatnie im powiedział, że niestety ale nie mogę wdychać teraz żadnych chemikali, dezodorantów i ogólnie niczego w sprayu..

                    u lekarza z Amelką już lepiej, cieszymy się że obyło się bez antybiotyku, ale w poniedziałek jedziemy na pobieranie krwi i zobaczymy czy wyjdzie jakieś uczulenie czy nie, potem do alergologa..

                    dziś namówiłam teściową do zrobienia gołąbków, nigdy sama nie robiłam, mniam ale pycha wyszły, tylko cholernie dużo roboty przy tym a 5 min jedzenia - jakie to niesprawiedliwe!!!
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      moje imiona to Maja i Kuba
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Czacza to nieźle teściu się wypachnił a ty zwrot niedługo przejdzie mam nadzieję dobrze że Amelka zdrowieje

                        Nator Kostek to Konstanty?

                        Mi się bardzo podobają dla dziewuszki Zosia i Emma a dla chłopca Antek Radek Franek i Wiktor ale sama nie wiem na co bym się zdecydowała....

                        Filip się najadł obiadu i przysypia mi muszę mu na YouTube włączać koparki żeby nie zasnął
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          No, a już się martwiłam... no ale widzę, że nie bezpodstawnie, bo przeżyć nalot teściów to dobra szkoła przetrwania
                          Moja teściowa jest niereformowalna i jak Kacper się urodził to co przyjeżdżali to wyperfumowani jakby ich perfumeria napadła. A mały się darł, jak tylko Go brali na ręce. Niestety sugestie nie przynosiły skutku. Na szczęście po miesiącu wnuk im się znudził i przestali nas nawiedzać Ale to na dłuższą opowieść...

                          Cieszę się, że z Amelką lepiej. Ciekawe co alergolog powie? A miała już jakieś testy skórne???

                          Hi, to może dwie Majki będą. Choć ostatnio spodobało mi się imię Mia. Ciut inaczej, a jednak podobnie... ale tak jak pisałam, nie mam pewniaków. Poczekam do usg "płciowego" i wtedy ruszę na poszukiwania tego jedynego imienia

                          i zazdroszczę gołąbków... uwielbiam... ale jak mam robić, to zaraz mi się odechciewa...
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                            Czacza to nieźle teściu się wypachnił a ty zwrot niedługo przejdzie mam nadzieję dobrze że Amelka zdrowieje

                            Nator Kostek to Konstanty?

                            Mi się bardzo podobają dla dziewuszki Zosia i Emma a dla chłopca Antek Radek Franek i Wiktor ale sama nie wiem na co bym się zdecydowała....

                            Filip się najadł obiadu i przysypia mi muszę mu na YouTube włączać koparki żeby nie zasnął
                            Anek, to Konstanty lub tylko Kostek. Mi Konstanty się nie podoba, ale sam Kostek... jak mnie mąż ładnie zacznie przekonywać, to może????

                            Co do Zosi, to moja babunia jest Zosia więc odpada, bo stwierdziliśmy, że nie damy imion z rodziny. Z resztą moja teściowa by mnie zagdakała dlaczego nie Elżbieta, tak jak ona. A Franek, to dziadek, mąż Eli... i już ma od córeczki Franusia więc niech się wypcha Z resztą i tak Kacpra mają w nosie i moją drugą ciąże też więc chrzanię ich za przeproszeniem.

                            A męża mam Radulca... więc wszystko się jakoś plecie, he he!


                            U nas też koparki i traktory i ciężarówy na youtubie w kółko mogą lecieć
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Ale trafiłam z tą twoją rodzinką u mnie nie ma nikogo o tych imionach... pod koniec stycznia rodzi Damiana siostra drugiego synka pierwszy nazywa się Tymoteusz a kolejnego chcą nazwać Kajetan albo Jeremi choć Kajtek już chyba na zawsze będzie mi się kojarzył z pieskiem Imiona to trudna sprawa nie ma co... Damianowi się bardzo podoba Zocha
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                pokażę wam jeszcze zdjęcia

                                dziś w przedszkolu dzieciaki lepiły z masy solnej więc pytam Filipa co to a on "Ptaszek który ma na imię wróbelek"


                                A to wczorajsza zabawa mojego dziecka w prześcieradle zwanym bazą haha wasze też mają takie pomysły?


                                I tak Fifi czyta sobie książkę codziennie w łóżku najpierw on po swojemu a potem ja
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X