Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
    Jestem spowrotem!
    Ale się babcia cieszyła, ze wnuka znów zobaczyła. Ale napiszczała z radochy!

    Kasiu, ja ciśnieniówkę dostałam na ślub i nie jestem zachwycona. Kawa wychodzi dobra, ale tylko jak się kupi taką specjalną, a ona ma cene, że ho ho! A do tego jak się nie robi codziennie to szybko zachodzi kamieniem i zaczyna śmierdzieć - więc trzeba dokupić środki do czyszczenia... i wogóle jak dla mnie gra nie warta świeczki. Wole w takim ukladzie sobie raz na jakiś czas iść do kawiarni i się napić dobrej kawki Ale moi znajomi mają i są zachwyceni (z tym, ze oni sporo w niego zainwestowali i są kawoszami strasznymi).
    Majorka, masz racje - to już mamy trzy parki jubilatów

    A ja mam ostatnio mega problem z przewijaniem. Młody nie chce ani chwili leżeć na plecach i wierci się i jak to tylko mozliwe to zaraz leży na brzuchu. Nie wiem jak sobie z nim poradzić
    Natorku dzięki za odpowiedź co do ekspresu, własnie się tego obawiałam...

    I Julcię też ciężko przewijać, wierci się jak oszalała...




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      dzieńdoberek
      Majorka dużo zdrówka i cierpliwości ci życzę!

      Filipek przespał całą noc aż do 6 także jest ok ale znów zaczął grzebać w buźce nie daj Boże żeby to był kolejny ząb bo zwariuje

      Jutro jedziemy z moim mężkiem do kolegi na urodziny więc nockę Fifi spędzi u babci a dziś muszę porobić jakieś zakąski na tą imprezę oj jak mi się chce... no i uzbierałam 10 słoiczków małych i w poniedziałek robię zupki dla szkraba tylko jeszcze muszę wymyśleć jakie

      Miłego dnia mordki
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        witam wszystkich moje dziecko wczoraj spalo do przed 9 a dzis obudzil sie o 6.30 szok. Kuba tez od pewnego czasu obraca sie przy przebieraniu pieluchy ze ciezko go wogole przebrac. dziekuje wszystkim za wczorajsze przywitanie. widze ze mamy troche wspolnego z roznymi mamusiami super.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Witka

          no proszę a myślałam że będe pierwsza a tu tyle przede mną
          Hania też spała dobrze tylko ja latałam i w końcu sobieuprzytomniłam ze ja robie jej mleko co wstane mimo że ona śpi a potem się dziwie że nie pije warjatka ze mnie normalnie

          wczoraj zrobiłam inchalacje i już dziś troszke lepiej ale chyba łapią zatoki więc trzeba będzie wykupić antybiotyk
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            nicol a ty juz dajesz krisowi danonki? ja czytalam ze sa od 3 r.z. na forum o karmieniu ktos pisal o danonkach i wszyscy odradzali.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              nichol przepraszam zgubilam h

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Katrienna ja też daje malemu danonki od czasu do czasu i wszystko z nim w porządku
                trzeba obserwować dziecko jeśli wszystko z nim ok to czemu miałby jeść tylko mleko...
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  ja kubie od niedawna daje takie jogurty od 6 mca z nestle misiowy jogurcik i bardzo je lubi.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    a jesli chodzi o opiekek nad dzieckiem to moim tez zajmuje sie mama ale to tylko 5 h popoludniu. jak kubie dalam pierwsza zupke dla dzieci po 6 mcu z malymi kawalkami to to nie chcial jej wogole i nawet jak zaj zmiksowalam to tez. zaczela moja mama robic mu zupki i wcina za milo ale niestety przez butle. bede musiala sprobowac znowu z tymi ze sloiczka choc mamy zupy sa super jak prubuje czy nie za ciepla to sama bym ja chetnie zjadla a te sloiczkowe to roznie

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dobry

                      Witam serdecznie nową Mamusię

                      Majorka wszystkiego NAJ

                      u mnie w domu ostatnio chorobowo - Ala strasznie kaszle, lekarka ją osłuchała, podobno oskrzela i płuca czyste, a ona tak bidulka kaszle, że nie może spać po nocach, budzi się co 2 godz, jedyne co przynosi ulgę to inhalacje z soli fizjologiczne, naprawdę polecam dziewczyny w razie zatkanego noska i kaszlu
                      poza tym lekarka zajrzała małej do buzi i stwierdziła, że dziąsła spuchnięte, ale do zębów to jeszcze daleko, to ja już nie wiem dlaczego ona tak płacze

                      nichol sorki ale ta Twoja teściowa to naprawdę nienormalna jakaś, to moja chyba nie jest taka najgorsza

                      dzisiaj mieliśmy zaplanowane wychodne z mężkiem, babcia ma przyjść do dzieciaków, niestety zadzwonił z pracy i ledwo mówi, więc jeszcze nie wiadomo, mam nadzieję że się nie rozłoży - strasznie marudny jak chory, gorzej jak dziecko
                      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        ale macie dobrze ja nie mogę żadnych jogurcików ani serków
                        a tak bym chciała zeby ta alergia już przeszła
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          to tak jak u mnie majorka, a do tego ja nie mogę mleka
                          a Twoja starsza też jest uczulona?
                          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Dzięki dziewczyny za życzonka

                            Katriennaja bym radziła te mamy zupki tak na miałko nie robić albo dodawać do nich rozgotowany ryż i karmić łyżeczką mojej kumpeli ciotka karmiła swojego przez butle nawet zupki i długo potem jadł papy bo nie potrafił sobie poradzić z cząsteczkami no i łyżeczką też nie umiał

                            a tak po za tym to jakoś nudno w tej chacie dzis,zaraz ide po raz pierwszy podłożędo mojego piecyka wariatka ze mnie ciesze się jak by to co najmniej nowy piekarnik mi dali
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Maja też była od urodzenia uczulona ale jej przeszło tylko nie pamiętam kiedy jej przeszło wiem tylko że jak miała rok to chyba serki juz wcinała
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                mojej Amelce niestety alergia przekształciła się na wziewną, teraz jest uczulona na kurz - koszmar
                                mam nadzieję, że chociaż Ala wyrośnie z tej skazy i nic innego jej nie dopadnie
                                Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                                Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X