Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Czaczuś wielkie gratulacje, teraz nie jestem osamotniona z brzucholkiem

    Ja byłam u gina i nie było nic widać, idę w czwartek może maleństwo pokaże co ma między nogami

    Chuda wklejałam już, ale proszę bardzo: http://www.wielkiezarcie.com/recipe290.html

    Potem poczytam dokładnie bo pędzę na obiadek.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hejka
      Aniusos,Megi,nichol sorki,jakos tak mi sie wydawało że juz my wszystkie mamy po dwoje lub troje dzieci ale to tylko świadczy o tym byście sie kochane wzieły do roboty he he he
      Ja dzis swoj pokój wysprzątałam od sufitu do podłogi
      Jak mi dnia nie zabraknie to i dziewczynek królestwo trzeba by było ogarnać....
      Wiecie co.../moja teściowa nadal obrażona i tak się zastanawiam jak to będzie w wigilię... bo opłatkiem trzeba sie podzielić....nie bede jej w d********* wchodzić,nie mam zamiaru ja pszepraszac bo nie mam za co.... No i co robić....?
      A tak z innej beczki - oglądałyście może film "pluję na twój grób"?Zaje****************y !!!!
      dobra,ide dalej sprzątac,miłego i dla Was sprzątanka życzę

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dzieki Kasiu juz sobie spisałam przepis.W środe upiekę

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej.

          Chuda wogole tesciowa slowem nawet sie do ciebie nie odzywa? to i ty ją olej..
          i jak to co z wigilią? kto powiedział ze TRZEBA sie oplatkiem lamac z kims kto ma nas na samym dnie tylka?

          ja z tych mających w d..e tych, ktorzy i mnie mają. gdybym byla w twojej sytuacji bym sie z nią nie lamala oplatkiem.. ominela i tyle.. co chce niech mysli.Bedziesz sie napraszac zeby cie akceptowala? lubila? ona ma cie za nic a ty zastanawiasz sie co bedzie w wigilie? Sobota bedzie aniu

          wysprzatalam chlopców pokoj i lazienke. i rece mam wyciągniete do ziemi.. zdycham..;/

          oczywiscie malzon nie mogł mi pomoc ... bo stwierdzil ze MUSI auto umyc.. mialam ochote te auto blotem ochlapac..
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej

            a ja umyłam okna w salonie i w kuchni, powiesiłam firanki i już mamy ubraną choinkę m dzisiaj kupił , mamy też porozstawiane ozdoby świąteczne w całym domu

            Pola ze mną "ubierała choinkę " i na końcu stwierdziła "mamusiu nasia choinka jest idealna"
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej

              ja dziś sprzątam wiec póki co na chwilkę wpadłam do was...
              ja ostatnio jakoś nabieram ochoty na dzidziusia ale mój m nie chce tzn on myśli bardziej racjonalnie, że poprostu najpierw musimy spłacić kredyt i że tak na dobrą sprawę to w tym mieszkaniu to raczej ciężko z dwójką no i dooopa a najgorsze że mi coraz bardziej się zachciewa dzidziusia ;(
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                ja się coraz bardziej niecierpliwa robię, chciałabym już wszystkim powiedzieć, dziwne jest rozmawiać z mamą i ukrywać coś tak pięknego, chcemy być na 100% pewni i powiedzieć wszystkim podczas świąt, ale nie mogę wytrzymać...
                w brzuszku mi się przewraca, pobolewa mnie troszkę tak jak na okres, mam nadzieję, że to normalne, nie pamiętam jak było z Amelką, Kasiar a Ciebie podbrzusze też tak pobolewało na samym początku? czego odmawiasz sobie, bo nie pamiętam jakie są przeciwwskazania... od wczoraj łykam kwas foliowy i żałuję że wcześniej nie zaczęłam a po prostu zapomniałam że powinnam już podczas starania o dzidziusia..

                dziś byli teściowie z choinką, pozałatwiałam też dla znajomych choinki i dziś z m teść rozwoził, ubraliśmy też swoją, girlandę powiesiliśmy sobie w sypialni, fajnie już jest w domku, powoli czuje się święta, choć nie ukrywam że myślę o czymś (kimś) zupełnie innym
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  ankasos my też nie mamy warunków, nie mamy własnego mieszkania, żyjemy z jednej wypłaty ale.... jak nie teraz to już wcale, jak urodzi się dzidziuś to życie musi się ułożyć pod ta osóbkę, prawda?
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Jutro minie 6 lub 7 tygodni odkad jestem "niewidzialna" dla teściowej....
                    Mijamy sie po prostu w kuchni czy w przedpokoju,no w całym domu...
                    Dziwnie to wygląda i jest mi jednocześnie i przykro i mam to gdzieś...
                    Bo teraz dopiero widze jaką synową jestem dla niej,no jaką...?Nijaką..
                    Udaje bardzo urażoną,tylko czym....Ja jej nic nie powiedziałam,nie ublizyłam....

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      chuda faktycznie przykra sytuacja, tym bardziej mieszkając razem ze sobą, a powiedz - mi może Ty pierwsza wyciągniesz rękę pod te święta? może Ona potrzebuje tego i nie potrafi sama się przyznać do winy, trzeba Ją wyręczyć?! bądź mądrzejsza i pierwsza podejdź i zobacz jak zareaguje, będzie na pewno jej głupio i może przeprosi???
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                        ankasos my też nie mamy warunków, nie mamy własnego mieszkania, żyjemy z jednej wypłaty ale.... jak nie teraz to już wcale, jak urodzi się dzidziuś to życie musi się ułożyć pod ta osóbkę, prawda?
                        Czacza no tak wiem że jeśli by się nam przytrafiło to musielibyśmy dac radę no ale co mam zrobić?? no przecież nie przestanę brać tabletek i specjalnie w ukryciu nie zajdę
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ankasos oczywiście że to musi być Wasza wspólna decyzja, u nas też trochę to trwało, w końcu M powiedział że damy radę.. trzymam zatem kciuki żebyś niedługo i Ty nam obwieściła taką piękną wiadomość..
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czacza ja tak miałam w pierwszych tygodniach ciąży że mnie brzuch od czasu do czasu pobolewała jak na okres, więc to chyba w miare normaln, co prawda lekarka kazała mi w takim momencie brać no-spe no i ja jeszcze miałam do końca 3 mc duphaston , ale to dlatego że wcześniej 3 razy poroniłam, więc dostałam na wszelki wypadek
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Czacza brzuch mnie bolał na początku, wogóle coś tak ciągnęło w środku, no i spanie i zmęczenie. teraz to już luzik, biegam jak szalona
                              A nie piję kawy fusiary, ale odkąd zrobiłam test to jakoś przestała mi smakować, a piłam 3 kubki dziennie... Ostatnio wzięło mnie na rozpuszczalną i jedną dziennie sobie robię.

                              Właśnie kończę ubieranie choinki, z Julką oczywiście, rozbiła tylko jedną małą bombkę, aż wpadłam na pomysł i podłożyłam koc pod choinkę i spadające bombki miały miękkie lądowanie Mój K naprawia światełka zewnętrzne i będziemy wieszać je na tarasie. Ale lubię te święta!!!!!!!!

                              Czacza i Kala pokażcie te swoje girlandy i stroiki i choinki, a co! Ja wkleję jutro, bo po tym ubieraniu mam w pokoju niezły bajzel.

                              Chuda nieciekawie masz z tą teściową. A co ci zależy, bądź mądrzejsza i zagadaj.

                              Aniusos widzisz a mój K chciał dzidzię a ja nie bardzo, ale teraz nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie mieć dzidzi nr 2 Namawiaj go!!!

                              Chuda zaraz sobie obejrzę ten film, już sobie ściągłam




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                ankasos mi też sie czasmi takiego maleństwa zachciewa

                                ale jak już kiedys pisałam u nas już nic z tego , mimo że mamy warunki mieszkaniowe (120m2) i finansowe odpukać też nie najgorsze, ale wiek już nie ten i doopa , a no i chyba już z wiekiem człowiek sie wygodny bardziej robi

                                więc dziewczyny brać sie do roboty co by sie wyrobic przed 30-32 z dziećmi

                                choć z drugiej strony taki dzidziuś ok 40 bardzo odmładza

                                kasiar oto nasza choinka, ale w rzeczywistości jest ładniejsza

                                i jeszce moja Polunia
                                Attached Files
                                Last edited by kala8; 17-12-2011, 20:34.
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X