Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ja jestem,zaglądam co chwila,ale tak mnie męczy to przeziebienie ze nawet z moja Haniulką na rehabilitacje nie jade,wyglądam jak wampirzyca z czerwonymi ślipiami a w dodatku mi łzawia masakra już samo to że musiałam gościowi od pieca otwierać drzwi to dla mnie siara bo taka zawalona i wogóle,mam nadzieję że do 1.11 mi przejdzie nawet do soboty musi bo mam urodzinki siory i jak pojade taka

    no to mamy chyba potrójne pary na forum bo teraz to Kala z Kasiąpotem Nator z Anią no i Ja z Yoenne nieźle może ktoś jeszcze dołączy
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
      no to mamy chyba potrójne pary na forum bo teraz to Kala z Kasiąpotem Nator z Anią no i Ja z Yoenne nieźle może ktoś jeszcze dołączy
      nawet nie zauważyłam wcześniej że tak jest a ja z kasią to jeszcze dodatkowo cc ,

      oj majorka współczuje przeziębienia , u nas odpukać wszyscy sie jakoś trzymaja zdrowo , mimo że Gabi chodzi do przedszkola wiec może coś przynieść
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hejo hej

        Witaj Kasiu - moja imienniczko Podaj nam dane na Nasza Klasę- jeśli masz konto, my tu wszystkie się już powymieniałyśmy

        Mało dzisiaj nastukałyście, oj nieładnie, bo nie miałam za bardzo co poczytać przy kawce.

        Ponawiam pytanko czy któraś z was ma ekspres do kawy????????????????




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejo hej

          Witaj Kasiu - moja imienniczko Podaj nam dane na Nasza Klasę- jeśli masz konto, my tu wszystkie się już powymieniałyśmy

          Mało dzisiaj nastukałyście, oj nieładnie, bo nie miałam za bardzo co poczytać przy kawce.

          Ponawiam pytanko czy któraś z was ma ekspres do kawy????????????????




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            ejo hej

            Witaj Kasiu - moja imienniczko Podaj nam dane na Nasza Klasę- jeśli masz konto, my tu wszystkie się już powymieniałyśmy

            Mało dzisiaj nastukałyście, oj nieładnie, bo nie miałam za bardzo co poczytać przy kawce.

            Ponawiam pytanko czy któraś z was ma ekspres do kawy????????????????




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Jejuuuuuuuuuuuuuu przepraszam, że tyle razy ale coś mi internet nawala i wysyłam wysyłam a tu nagle tyle razy wskoczyło Sorki raz jeszcze




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hejo hej Kasiu

                ja nie mogłam sie dziś zalogować na MC
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  No nie ładnie Kasieńko[/B]a po ilu drinkach jesteś że ci się tak troi

                  a my już piecyk mamy podłaczony i cieplutko w chatce

                  ja expresu nie mam bo mi nie potrzebny ale moja siora wariuje na punkcie ciśnieniowego
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    ja też chcę dane na NK
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dzień, dobry a raczej dobry wieczór

                      przeżyłysmy noc ale ja oczywiście mało spałam bo na czuju a nasz zamek cholera od zewnątrz się da zamknąć a od środka nie, nie wiem o co chodzi.

                      Bylismy dziś po garniaka dla mojego mena i taaaki śliczny wybralismy i krawat i koszulę no i bieliznę sobie kupiłam i naszyjnik z kolczykami więc jestem cała happy

                      Witam również nową mamusię
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Eeee, czy ja trafiłam na dobry wątek? co tu tak pusto dzisiaj, he?
                        Ja z zalogowaniem nie miałam problemu, ale taaak mi sie wolno strony przewijały, że myślałam że wyjde z siebie i stane obok normalnie

                        Witamy nową Kaśke! Ja też fcem dane na NK jeśli można
                        Nasz Kris urodził sie 18 marca (jak widać w podpisie), też cwaniaczek jest bardzo silny i od urodzenia drze do przodu z umiejetnościami. Też mieliśmy problemy z zasypianiem ale uratował nas leżaczek z wibrami i jest podstawą do tej pory. No i też mam 23 lata i tak jak Ty jestem z małopolski, z Tarnowa dokładnie, więc niedaleko od Kraka i Sącza...

                        Majorka, Ty cholero! Jak Ci sie tak chce pichcić codziennie coś dobrego przy trójce dziecików, remoncie i przeziebieniu
                        A posta z linkeim do chodzika skasowałam, dzięki za oprzytomnienie!

                        A mnie trzepie nerwica normalnie- nieńka mnie zaczeła w********aić. W ciągu tych dwóch tygodni kiedy u nas pracuje- 3 razy zwracałam jej uwage, że Krystiano ma zjeść ccały słoiczek zupki (mały) i wypić przynajmniej 100 ml soczku, to małpa wciska mi kicior w żywe oczy, że zjadł prawie wszystko i duuużo wypił, tylko szkoda że naiwniara nie myśli o tym żeby słoiczek i niekapka opróżnić, tylko zostawia wszystko na szafce. No i jak robie potem kontrol to kurna widze, że wypite ledwo 10 ml a ze słoiczka wygrzebane łyżeczką tylko pół zupki brrrrr, nie chce jej rypać, ale jutro to jej juz DOBITNIE zwróce uwage!


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Jestem spowrotem!
                          Ale się babcia cieszyła, ze wnuka znów zobaczyła. Ale napiszczała z radochy!

                          Kasiu, ja ciśnieniówkę dostałam na ślub i nie jestem zachwycona. Kawa wychodzi dobra, ale tylko jak się kupi taką specjalną, a ona ma cene, że ho ho! A do tego jak się nie robi codziennie to szybko zachodzi kamieniem i zaczyna śmierdzieć - więc trzeba dokupić środki do czyszczenia... i wogóle jak dla mnie gra nie warta świeczki. Wole w takim ukladzie sobie raz na jakiś czas iść do kawiarni i się napić dobrej kawki Ale moi znajomi mają i są zachwyceni (z tym, ze oni sporo w niego zainwestowali i są kawoszami strasznymi).
                          Majorka, masz racje - to już mamy trzy parki jubilatów

                          A ja mam ostatnio mega problem z przewijaniem. Młody nie chce ani chwili leżeć na plecach i wierci się i jak to tylko mozliwe to zaraz leży na brzuchu. Nie wiem jak sobie z nim poradzić
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
                            A mnie trzepie nerwica normalnie- nieńka mnie zaczeła w********aić. W ciągu tych dwóch tygodni kiedy u nas pracuje- 3 razy zwracałam jej uwage, że Krystiano ma zjeść ccały słoiczek zupki (mały) i wypić przynajmniej 100 ml soczku, to małpa wciska mi kicior w żywe oczy, że zjadł prawie wszystko i duuużo wypił, tylko szkoda że naiwniara nie myśli o tym żeby słoiczek i niekapka opróżnić, tylko zostawia wszystko na szafce. No i jak robie potem kontrol to kurna widze, że wypite ledwo 10 ml a ze słoiczka wygrzebane łyżeczką tylko pół zupki brrrrr, nie chce jej rypać, ale jutro to jej juz DOBITNIE zwróce uwage!
                            no ale o co chodzi nie chce sie jej małego karmić czy co ??? najlepiej kamerke wdomu zainstalować i podejrzeć o co chodzi
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dlatego ja się boję wracać do pracy... nanią słabo ufam, a mojej teściowej jeszcze mniej
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                                Dlatego ja się boję wracać do pracy... nanią słabo ufam, a mojej teściowej jeszcze mniej
                                no ja mam to samo nie ufam nianiom , na szczęście ja mamnajlepszą nianie z możliwych - moją mamę i to za darmo
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X