Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    jeszcze jedna fotka z miejsca gdzie kręcili film Piraci z Karaibówprzecune miejsce
    Last edited by Paulinchen23; 17-04-2012, 23:55.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hejka dziewuszki

      Paulinchenty córo marnotrawna hehe witamy z powrotem i mam nadzieje ze na dłuzej Alunia wyrosła ci jak nie wiem boże a Oliwerek już 4 latka jak to leci niby wiadomo że starszy ale jakoś mi się czas na nim zatrzymał kurcze jak te dzieciaczki rosną super masz z tymi widokami zazdroszczę ci hehe

      dziewczyny dzieki za gratulacje ale Madziknie tak z górki bo to tylko wewnętrzny ten główny czeka w styczniu i też teoria teraz po wyjeżdżeniu godzin bedzie wewnętrzny z jazdy zobaczymy ,poszłam wczoraj zapłacić za egzamin i z szefem sobie posiedziałam i pokawkowałam i na koniec on ze mnie odwiezie kurcze no wszyscy faceci powariowali tam no ale cóż jak chcą niech sie ślinią

      Aniusosja też mam nerwa w nocy jak coś a najgorzej jak tak zaczną na przemian raz jedna raz druga a to pić a to sikać kurcze współczuje

      Czaczuś no to super że wrócicie na swoje nie ma to jak w domku a i święta spokojnie przygotujesz

      ja zaraz się uszykuje pojade zrobic sobie fotke do prawka bo zapomniałam dostarczyc a bez fotki papierki będą leżeć i chyba do mamy pojedziemy

      także miłego dzionka życzę i pisać mi tu co by było do poczytania wieczorkiem
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dzień dobry
        Majorka postaram sie zaglądac jak najczęściej
        U nas cieplutko słoneczko świeci cgyba umyje okna wieczorem przychodzą znajomi więc będzie wesoło chyba nikogo nie ma...wpadne później




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Buuu...ale pustki




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej
            Babcia dziś mi zmarła....
            Teraz to juz żadnej na świecie nie mam....
            Rycze od rana,bo co innego mi pozostało...?
            Dopiero co się z jedną pożegnałam...
            Tą co dzis opłakuję wychowała mnie gdy matka mnie zostawiła.....
            Jakoś dam radę...

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dobry

              Chuda współczuję z powodu śmierci babci i trzymaj się kochana W poniedziałek będzie rok jak zmarła moja babcia,dzisiaj bylyśmy z mamą kupić wiązankę na rocznicę.....Ja nawet na pogrzebie nie byłam bo dzień wcześniej tą nogę złamałam

              Paulinchen witaj spowrotem w klubie Dzieciaczki Ci się postarzały no i te widoki-Super!

              Majorka wow,wszystkich facetów ze szkoły jazdy położysz u swych stóp Ale fajnie być tak w zainteresowaniu,haha,nie??

              Wczoraj jednak pojechaliśmy do Galerii po prezenty,dzieciaki zostały z mamą,więc luzik-wszyscy obkupieni i mam z głowy.Sprzątania jeszcze trochę na Święta mi zostało więc w poniedziałek ciąg dalszy.

              Miłego wieczorku.
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Proszę jeszcze o głosiki bo niedługo zakończenie.

                http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/pati7814-moje-m-4
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Chuda-ściskam Cię trzymaj sie kochana,,,
                  Czacza-super ze juz z grubsza po remonciemy jednak po swietach sie wezmiemy,czas na kuchnie.
                  ogolnie dzis imprezujemy-mama ma urodzinyi siedzimy sobie i zajadamy pysznosci







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Chudzieńkatrzymaj się kochana bardzo bardzo ci współczuję wiem jak ci ciężko ale bądź twarda nic innego nam nie zostaje w takiej chwili a popłakać sobie popłacz to pomaga jesteśmy z tobą

                    pewnie że fajnie Madzikod razu inaczej sie czujesz dziś jak poszłam zanieść zdjecie do papierów to od razu szef mi zaproponował kawkę w jego towarzystwie no ale nie miałam czasu wiec umówiłam sie na poniedziałek hehe zaskoczę tam jak młodego zaprowadzę na korepetycje to poćwicze testy na kompie i od razu kawkę tam strzelę
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      CHUDA bardzo mi przykrojesteśmy z Tobą...
                      MAJORKA widzę kawki Ci w głowiepewnie przeciez to nic złago a kobitka od razu czuje się lepiej
                      DZIEWCZYNY CO KUPUJECIE WASZYM POCIECHĄ POD CHOINKE???




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Dzisiaj przyjeżdża moja mamusia do Nas




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          cześć dziewczyny!

                          chuda wyrazy współczucia, mogę się tylko domyślać jak cierpisz skoro babcia Ci zastąpiła mamę buźka do Ciebie i jesteśmy z Tobą..

                          dziś sprzątam od samego rana (m w robocie) sąsiedzi sobie pomyślą, że mam z gorem żeby jeździć z odkurzaczem, ale kurna kiedy mam to zrobić, niedziela dzień jak każdy inny
                          jeszcze na dodatek z m mamy ciche dni, w****************ia mnie strasznie ostatnio, wiecie co zrobił??? w tej szafie co mamy rury od gazu był oczywiście syf po kłuciu w ścianie no i kazałam mu wczoraj jak wróciliśmy do domu pokłaść wszystko z powrotem do szafy (tam mamy segregatory, książki, różne pierdoły) no i powkładał owszem ale..... nie starł półek na mokro, na dole mamy buty, oczywiście pełno kurzu i małych kawałków ściany, ****************a mać ja nie ruszę tego, dziś już całą kuchnię posprzątałam, odkurzyłam, posprzątałam w Malej pokoju i padam, jeszcze miałabym zrobić tę szafę? o nie.... zbuntowałam się
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Cześć dziewczęta

                            Chuda bardzo mi przykro z powodu babci trzymaj się Kochana, moja babcia też teraz się źle czuje i też się o nią martwię no ale taki wiek , jak to ona mówi trzeba byc na wszytsko gotowym.

                            Czacza noo trzeba się zbuntować mój M jest bardzo dokładny ale bardzo rzadko sprząta
                            Paulinchen witaj z powrotem , dzieciaki cudne widać że dobrze Wam tam, ja też myślę o wyjeżdzie ale nie mamy nikogo kto by nam trochę tam pomógł więc na razie szukam pracy w Polsce
                            Majorka ty flirciaro oj flirciaro, fajnie tak czasami pozawracać obcym mężczyzniom w głowach a niech sobie popatrzą
                            \
                            Co do świąt w tym roku najpierw wigilia u teściow potem jedziemy do mojej chrzestnej tam będzie cała moja rodzina, no i tradycyjnie barszczyk pierożki karpik zupa grzybowa z kaszą i inne pyszności no i MIkołaj po kolacji z wielkimi prezentami ale w tym roku tylko dla małego jak tak teraz słucham mojej rodziny to super prezenty dostanie wczoraj kupiliśmy mu od tesciow taka rakiete
                            http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
                            od mojej mamy i babci dostanie ta zjezdzalniei
                            http://allegro.pl/little-tikes-tor-z...tml#tabsAnchor
                            jeszcze wiadro cistoliny puzzle ksiazki posciel i ubranka bardzo sie ciesze, my juz mu nic nie kupujemy, bo wystarczy mu tych prezentów

                            z praca nadal glucho mam juz dosyc wysyłania cv bo w ciagu 3 miesiecy nikt do mnie nawet nie zadzwonil a wysłałam z 50
                            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Bry...
                              Paulinchen moi chlopcy dostaną lego ( kazdy po 1 pudle ), Oskar laptopa, F Gry planszowe.. i to tyle chyba. Od dziedkow niewiem..najpewniej pieniądze. Nawet wole pieniądze bo niemam gdzie tych zabawek trzymac... a pięniądze przeznaczą na coś innego..

                              coś ostatnio przebąkują o motorkach na urodziny..
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                chuda bardzo mi przykro..
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X